برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

ashkan_aramis

Registered User
لایک‌ها
269
دوستان در مورد اینترنت شرکت پیشگامان کسی اطلاعاتی داره؟ سرعتش؟ قیمتش؟ پشتیبانیش؟
قیمتاش که به نظر خوبه میخوام ببینم کیفیت و سرعتش با شاتل یا مثلا آسیاتک چقدر فرق داره؟ خوبه یا نه؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من سرویس 512
30 گیگ داشتم که خوب بود و جواب کار من رو میداد
الان دو ماهه که این سرویس رو حذف کردن سرویس با ترافیک 20 گیگ گذاشتن که بعد بری گیگ اضافه بخری
بهشون میگم چرا این سرویس رو حذف کردید میگن چون تقاضا برای این سرویس کم بوده! اینقدر تابلو دروغ میگن که حد نداره
چون من دانلود به ندرت میکنم در ماه اما با وبگردی راحت 20 گیگ من خالی میشه تو 20 روز
می خوام برم سمت یه شرکت دیگه
یکی از دوستان گفت شاتل بگیر تو تاپیک شاتل دیدم دوستان ناراضی بودن
من یه سرویس می خوام با ماهی نهایت 70 تومن و حداقل 30 گیگ ترافیک با سرعت 1 مگ که قطع شدن افت سرعتش خیلی کم باشه

sirus1999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اینترنت توی این مملکت همه جا یه جوره.......زیرساخت محدودیت مالی و سرعت میزاره رقابت و تفاوتی بین شرکت ها نیست....پس بی خودی دنبال یه شرکت متفاوت نرید چون نیست توی ایران....فقط باید صبر کرد اینجا هم خارجی ها یه سرویس رایگانی بفرستن ما از شر این گرون فروشا و دزدای داخلی نفس راحت بکشیم

sap3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان عزیز خسته نباشید . ممنون میشم راهنمایی کنید از کدوم شرکت اینترنت بگیرم ؟ برای دانلود شبانه میخوام . شاتل دارم جدیدا شبا سرعتو محدود میکنه .
بعد ایرانسل بخوام بخرم بسته هاشو کدومو بگیرم و چجوری ؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
هیچ شرکتی پیدا نمیکنید که همه ازش راضی باشن. اصلاً مگه کلاً چندتا آی اس پی داریم؟! بین مشتریان همه این سرویس دهنده ها همیشه چند تا آدم ناراضی پیدا میکنید. یکی میگه حجمم رو دزدیدن. یکی میگه سرعتش در حد دایل آپه ، یکی میگه قطع و وصل میشه ، یکی میگه گرونه ارزش نداره و ... خلاصه هر کی یه چیزی میگه. اینه که آدم تو انتخاب سرویس دهنده خوب واقعاً حیرون میمونه! اگه یک شرکت پیدا کردید که همه مشتریاش راضی بودن من اسممو عوض میکنم.

راستی ، اون جنگولک بازی سابق که میگفتن اگه سرعت بالای 128 بخوای باید نامه از شرکت و این حرفا بیاری هنوز به قوت خودش باقیه؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
الان برای مشترک جدید کدام شرکت از همه ارزانتر درمیاد؟هرگیگ چند میفته؟

aquaquest

Registered User
لایک‌ها
25
سلام خدمت دوستان
به نظر شما در حال حاضر کدام شرکت از ثبات اینترنت دهی بهتری برخوردار می باشد؟
چه از لحاظ کیفیت کار و چه از لحاظ عدم قطعی و سرعت

arshia1_987

Registered User
لایک‌ها
11
سلام خدمت دوستان. من اینجا یه سوال ذهنمو درگیر کرده میپرسم لطفا هرکی اطلاعاتی داره بده ممنون میشم.
این که قیمت اینترنت توی تمام شرکت های ارائه دهنده تقریبا همسانه.مثلا سرعت دو مگ ماهی دو گیگ حجم حدود 15 تومن. حالا من یه سرویس از آسیاتک گرفتم سه ماه 12 گیگ شبانه نامحدود 63 تومن. هنگام ثبت نام بهم پیشنهاد طرح ویژه داد سرویس 100 گیگابایت 18 ماهه به همراه 200 گیگ مخصوص ساعت 4 تا 8 عصر به قیمت 99 تومن!!سرعت هم از 128 تا 16 مگ. بقیه شرکت ها هم ازین طرح ها دارن. حالا هرچی پرسیدم چطور اینقدر ارزونه از کجا معلوم سرعت من چقدره؟ نکنه همش رو 128 باشه! جواب قانع کننده نگرفتم و همون سرویس معمولی رو گرفتم. همش به پهنای باند و کیفیت خط و ازین جور چیزا ربط میداد. حالا واقعا من ضرر کردم؟ چون خیلی خیلی فرقشه چطور ممکنه آخه 300 گیگ حجم برای دو سال بدن 100 تومن؟؟ بعد 12 گیگ رو بدن 60 تومن! با عقل جور نیست. پارس آنلاین سرویس های ویژه ای که میزاره میگه از 2 مگ تا 16 مگ. یعنی دو مگ تضمینی حداقل. ولی این از 128
ممنون از راهنمایی

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان عزیز بین سه شرکت پارس انلاین و شاتل و مخابرات از کدام اینترنت بگیرم.تو منظقه ما فقط همین سه شرکت اینترنت ارایه میدهند.

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
مرسی دوست من. قبلا پارس انلاین داشتم.تلفن رو به دلایلی فروختیم.الان بین این سه شرکت مونده بودم.پس شاتل میگیرم.طرح زمستانی هم که گذاشته قیمتش مناسبه.مرسی از راهنمایتون.راستی سرعت دانلود و پینگ شاتل رو هم اگر حدودی به من بفرمایید خیلی ممنون میشم.چون بازی انلاین هم میکنم

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
مرسی دوست من. قبلا پارس انلاین داشتم.تلفن رو به دلایلی فروختیم.الان بین این سه شرکت مونده بودم.پس شاتل میگیرم.طرح زمستانی هم که گذاشته قیمتش مناسبه.مرسی از راهنمایتون.راستی سرعت دانلود و پینگ شاتل رو هم اگر حدودی به من بفرمایید خیلی ممنون میشم.چون بازی انلاین هم میکنم
من تا حالا سرویس محدود استفاده نکردم چون مصرف خونه ما بالاست و هر سرویسی بگیریم وسط راه میمونیم و هزینه ما میره بالا . من ART 3 دارم الان و بالای 200 دانلود میکنه . قبلش هم art 5 داشتم که اونم بالای 300 دانلود می کرد . ولی برای سرویس های حجمی تا اونجایی که من میدونم پورت رو باز گذاشتن که مصرف بره بالا . به نظر من تمام شرکت های سرویس دهنده اینترنت گیگ رو میدزدن . پینگ هم 197 بود الان گرفتم .

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
بچه ها هزینه هر گیگ رایتل، ایرانسل و همراه اول چقدره؟

طرحهای کدوم بهتر و به صرفه تر هست؟

الان کدام شرکت اینترنتی طرحهای خوب و با قیمت مناسب داره و دانلود شبانش هم رایگانه و سرعتش هم بالاست

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوستان برای منطقه اشرفی اصفهانی چه اینترنتی رو پیشتهاد میکنید ؟ حدود ۴ ساله پارس انلاین دارم و جدیدا به شدت دزد شده ( البته قبلا هم بودن الان بدتر شده )

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان برای منطقه اشرفی اصفهانی چه اینترنتی رو پیشتهاد میکنید ؟ حدود ۴ ساله پارس انلاین دارم و جدیدا به شدت دزد شده ( البته قبلا هم بودن الان بدتر شده )
منم پارس آنلاین داشتم تا دو ماه پیش کنسل کردم و رفتم از شهراد گرفتم. در کل راضی هستم. مخابرات آیت الله کاشانی هستم.
سرویس 4 مگ ماهی 10 گیگ رو گرفتم از 2 تا 8 صبح هم رایگان 46 تومن. در کل مناسبه، کیفیت نمیگم عالیه ولی نسبت به پارس آنلاین بسیار راضی هستم.

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
سلام دوستان عزیز
من حجم مصرفیم در ماه حدود 50 گیگ هست اگر سرویسی شبانه رایگان داشته باشه مصرفمو می تونم تا 40 گیگ کاهش بدم
چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید و چ سرویسی رو ؟
پ ن : برای سرویس پیشنهادی حداکثر ماهی 40 هزار تومن می تونم هزینه کنم
پ ن : الان نامحدود مخابرات هستم و سرعت ریدمانش مارا ****

sajad71

Registered User
لایک‌ها
29
سلام تورو خدا کمکم کنید راهنماییم کنید
چراغ adsl من همیشه خاموش میشه خودکار،هیج مشولی هم نداره تو سیم ها چک کردم،به ۲۰۲۰ زنگ زدم گفت مشکل سیم ها هستش،بسته میزنم همش خاموشه نمیتونم استفاده کنم از اینترنت.
مثلا یک ساعت روشنه استفاده میکنم از اینترنت بعد دوباره یهو خاموش میشه چراغ adsl بعد نمیتونه روشن شه چشمک میزنه تا ثابت بمونه نمیتونه.
شرکتش آشنای اول هست.
راهنمایی کنید چیکار کنم

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
سلام دوستان عزیز
من حجم مصرفیم در ماه حدود 50 گیگ هست اگر سرویسی شبانه رایگان داشته باشه مصرفمو می تونم تا 40 گیگ کاهش بدم
چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید و چ سرویسی رو ؟
پ ن : برای سرویس پیشنهادی حداکثر ماهی 40 هزار تومن می تونم هزینه کنم
پ ن : الان نامحدود مخابرات هستم و سرعت ریدمانش مارا ****
یاری دهنده ای نیست ؟

losangeless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان عزیز بین سه شرکت پارس انلاین و شاتل و مخابرات از کدام اینترنت بگیرم.تو منظقه ما فقط همین سه شرکت اینترنت ارایه میدهند.
نظر من مخابراته. چون 4 ساله دارم شاید 3 بار قطعی کوتاه داشته. مثل خصوصیا گدابازی هم ندارن. همیشه سرعت ثابته. البته من تهرانم و نامحدود دارم.پشتیبانیش هم تهران عالیه. همش شایعه خصوصیاست که میگن ضعیفه. خصوصیا یسری آدم بدون تخصص از فک و فامیلاشونو میزارن پشتیبانی با حقوق کمتر. ولی مخابرات درصد متخصصاش بیشتره. تازه از خصوصیا میپرسی مثلن سرویس 2Mb/s سرعتش و ... چقدره جواب سربالا میدن و همیشه هم میگن خطت نویز داره. ولی مخابرات سرعتی ک قراره بهت بدن رو میگه و ثابت هم هست. بمن گفت خطت نویزش عالیه و توی مودم هم چک کردم بهتر از حالت نرمال بود.

losangeless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود دوستان. چند تا پرسش دارم لطفا همه اونا که میدونن پاسخ بدن. میدونم کیفیت سرویسها خونه به خونه از یه isp فرق میکنه. واسه هرکی و هر آی پی یچیزه. از کلیات و قیمتها و پیشنهاد های isp ها بگین.
1.من الان 512 مخابرات تهران دارم ماهی 23 تومن سرعت دانلود 65KB/s هست.یک ماه تا 80 گیگ دان داشتم. و در سال 95 کلن 650گیگ. اما سرعتم برای دیدن ویدیوی آنلاین و ... خوب نیست. یوتوب و تلوزیون آنلاین رو با کمترین کیفیت روان میبینم. live story اینستا هم همش لگ میزنه (با جزیات گفتم که دوستان بدونن سرویس چطوره. خوبه که شمام بجای پینگ اینارو بگین از شرکتتون) میخوام با حدود ماهی 35 تومن و سرعت دانلود idm 1MB/s حدودن ماهی 40 گیگ دان کنم. بنظرتون چکار کنم. نامحدودا گرونن. تازه سرعتشون کمه. میخوام یجوری با خرید سرویس حجمی + گیگ باکس و فشفشه مشفشه
smilingsmiley.gif
) و استفاده از دانلود شبانه کاملن رایگان (نصف رایگان نمیخوام) همچین کاری کنم. طبق تجربه هاتون از کجا و چجوری سرویسمو جفت و جور کنم؟
2.توی تایم شبانه آسیا تک و شاتل شبی چند گیگ میتونم دان کنم؟ آیا سرعتشونو کم میکنن شبا؟ یوتوب hd بدون قطعی و لگ میشه ببینم؟

بالا