برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان و بالاتر

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
تنها کاری که سامسونگ میکنه ازش بدم میاد این سری اس رو 10. مدل میزنه باطریشو دست نمیزنه اخه بزنم....
:general208:
من فقط نوتشو خیلی دوست دارم سری اس حال نمیکنم اصلا

Arman_r9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
منظورت karit 450 هستش دیگه
اخه 805 چیپسته
واسه نکسیوس 4 که میخواد بده دیگه واسه اکثر گوشی ها نسبت به شرایط سخت افزاریشون میاد بیرون
:D
nexus 6 :
Chipset Qualcomm Snapdragon 805
CPU Quad-core 2.7 GHz Krait 450
منظور من اینه،خونده بودم قبلا چیپست رو با پردازنده قاطی کردم :D
به هرحال باید 805 به بالا باشه :D

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
nexus 6 :
Chipset Qualcomm Snapdragon 805
CPU Quad-core 2.7 GHz Krait 450
منظور من اینه،خونده بودم قبلا چیپست رو با پردازنده قاطی کردم :D
به هرحال باید 805 به بالا باشه :D
Gpu هم که مشخصه ادرنو 420
کلا میشه شرکت کوالکوم رو حدس زد
چیپست سامسونگ نمیدونم داغ میکنه یا نه آخه چیپستاش خیلی قوی هستن exinyus
هنوز گوشی با چیپست سامسونگ دست نگرفتم چون cpu کورتکسه مالی نیست

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
تنها کاری که سامسونگ میکنه ازش بدم میاد این سری اس رو 10. مدل میزنه باطریشو دست نمیزنه اخه بزنم....
:general208:
من فقط نوتشو خیلی دوست دارم سری اس حال نمیکنم اصلا
به این میگن صداقت[emoji12]
گلکسی اصلا حرفی برای گفتن نداره فقط نوت هست بواسطه قلم و اندازه صفحه شاخه

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Arman_r9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
Gpu هم که مشخصه ادرنو 420
کلا میشه شرکت کوالکوم رو حدس زد
چیپست سامسونگ نمیدونم داغ میکنه یا نه آخه چیپستاش خیلی قوی هستن exinyus
هنوز گوشی با چیپست سامسونگ دست نگرفتم چون cpu کورتکسه مالی نیست
والا من زیاد در جریان داغ کردن اینا نیستم. ولی به نظرم هرگوشی که ازش کار سنگین بکشی داغ میکنه.
من شنیدم که چیپست های آیفن که 64 بیتی بودن رو سامسونگ میزد -واسه 5اس- که بعد گف نمیصرفه برو خودت بزن واسه آیفون6 . البته صحتش رو دقیقا نمیدونم تا چه حدیه :D
اگه اینطور که میگن باشه، پس باید کار سامسونگ تو زمینه چیپست و پردازنده خوب باشه و مشکل زیادی تو داغ کردن نداشته باشه.

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
به این میگن صداقت[emoji12]
گلکسی اصلا حرفی برای گفتن نداره فقط نوت هست بواسطه قلم و اندازه صفحه شاخه

از اولشم همین بود دیگه من فقط گوشی که واقعا متفاوت باشه رو میخرم
سامسونگ نوت 3 که زده خیلی وسوسه کننده و خوشدسته فقط دورش خیلی حساسه البته برای من از جنس شیشه هم باشه خوب نگه داری میکنم واسه بعضیا که دوست دارن گوشیشونو بکوبن به درو دیوار نه فعلا هم گوشی نیومده که باطریش منو قانع کنه بخوام جی 2 که دارمو بفروشم فقط اسند میت 7 وسوسه انگیزه

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
والا من زیاد در جریان داغ کردن اینا نیستم. ولی به نظرم هرگوشی که ازش کار سنگین بکشی داغ میکنه.
من شنیدم که چیپست های آیفن که 64 بیتی بودن رو سامسونگ میزد -واسه 5اس- که بعد گف نمیصرفه برو خودت بزن واسه آیفون6 . البته صحتش رو دقیقا نمیدونم تا چه حدیه :D
اگه اینطور که میگن باشه، پس باید کار سامسونگ تو زمینه چیپست و پردازنده خوب باشه و مشکل زیادی تو داغ کردن نداشته باشه.
چنتا از فناوریاش خیلی خوبه
صفحه super amo led که کسی زیاد باهاش کار کنه نمیتونه با گوشیه دیگه ای کار کنه
دقیقا مثل الجی که دابل تب گذاشته وقتی من نوت خریدم تا 1 ماه 2با میزدم رو صفحش حتی الان هم گوشی های دوستمو دست میگیرم واسه باز کردنشون 2 بار میزنم رو صفحش
فناوری usb 3 که رو گوشی اجرا کرد عالی بود نوت 3 اصلی کره باطری کره سری aa داشتم مشکی تک بود با کابل میزدم به کامپیوتر سرعت انتقال 50 میزد حتی بیشتر باز یادش افتادم :general208::general712:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
احتمالا واسه گوشی های جدیدش میده، ولی برای اینکه بطور کامل از امکانات اندروید5 استفاده کنی باید پردازنده 64 بیتی باشه،که در حال حاضر note4 و nexus6 این شرایط رو دارن. cpu باید 805 باشه. البته الان سامسونگ داره s5 با پردازنده 805 میده که فکر کنم s5 plus بود.
غیر از گوشی های نکسوس، بقیه گوشی ها چند ماهی طول میکشه که اندروید5 رو دریافت کنند.
جی 2 نمیده ینی؟ اینکه خیلی بده اگه lg اپدیتاش و رام هاشو درست کنه گوشیاش خیلی عالی میشن

Arman_r9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
جی 2 نمیده ینی؟ اینکه خیلی بده اگه lg اپدیتاش و رام هاشو درست کنه گوشیاش خیلی عالی میشن

من توی یه سایت معتبر میخوندم که شرکت الجی سکوت کرده در مورد زمان آپدیت گوشی هاش. ولی مطمئنا G3 آپدیت میشه.احتمالا G2 هم میشه ولی خدا میدونه کی. چند ماهی طول خواهد کشید تا آپدیت اندروید5 بیاد واسه G2

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
من توی یه سایت معتبر میخوندم که شرکت الجی سکوت کرده در مورد زمان آپدیت گوشی هاش. ولی مطمئنا G3 آپدیت میشه.احتمالا G2 هم میشه ولی خدا میدونه کی. چند ماهی طول خواهد کشید تا آپدیت اندروید5 بیاد واسه G2
دوست من اول اپدیت واسه گوشی های شاخش میاد که اولین گوشی نکسیوس 6 هست بعد تا نکسیوس 5 این اپدیت رو دارن و برای نکسیوس 4 اخرین اپدیت 4.4.4 خواهد بود
برای جی 2 هم رام اندروید 5 میاد ولی زمان میبره فکر کنم تا عید بیاد چون اپدیت 4.4.4 هنوز براش نیومده خخخ
من که میرم نسخه مد شده جی 3 رو مینصبم رام جی 2 میخوام چیکار :D

Last edited:

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
دوستان توصیه اکید میکنم که حتما گوشی با گارانتی بخیرید ، نه بخاطر گارانتیش چون اصلا خدمات خوبی نمیدن .
فقط بخاطر اینکه گوشیهای از رده خارج شده خط تولید که توسط خود کارخونه تعمیر میشن(به اصطلاح فیک یا ریفرش) توی بازار زیاد شده .و این گوشی ها بعد مدتی استفاده دوباره خراب میشن.
کارخونه این سری از گوشی ها را به نصف قیمت توی بازار میفروشه و یک عده میرن از دوبی و .... میخرن و توی بازار بی نظارت ایران به قیمت اصلی میفروشن.
ولی اگر گارانتی داشته باشه ، شرکت گارانتی کننده این ریسک را نمیکنه و حتما جنس اصل را گارانتی میکنن.مخصوصا گارانتی مرکزی که خود کمپانی اصلی ان را ضمانت کرده.
میتونید ارزانترین گارانتی را انتخاب کنید که همان گارانتی مرکزی یا بین الملی یا اینتر نشئونال است و حدود 20 تومن روی قیمتش میاد.
http://alef.ir/vdchwwniv23nk-d.tft2.html?249690

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دوستان توصیه اکید میکنم که حتما گوشی با گارانتی بخیرید ، نه بخاطر گارانتیش چون اصلا خدمات خوبی نمیدن .
فقط بخاطر اینکه گوشیهای از رده خارج شده خط تولید که توسط خود کارخونه تعمیر میشن(به اصطلاح فیک یا ریفرش) توی بازار زیاد شده .و این گوشی ها بعد مدتی استفاده دوباره خراب میشن.
کارخونه این سری از گوشی ها را به نصف قیمت توی بازار میفروشه و یک عده میرن از دوبی و .... میخرن و توی بازار بی نظارت ایران به قیمت اصلی میفروشن.
ولی اگر گارانتی داشته باشه ، شرکت گارانتی کننده این ریسک را نمیکنه و حتما جنس اصل را گارانتی میکنن.مخصوصا گارانتی مرکزی که خود کمپانی اصلی ان را ضمانت کرده.
میتونید ارزانترین گارانتی را انتخاب کنید که همان گارانتی مرکزی یا بین الملی یا اینتر نشئونال است و حدود 20 تومن روی قیمتش میاد.
اقا جسارتا شما چقدر از مرحله پرتی
همه گوشی ها گارانتی کارخانه یا اینترنشنال هستن
که در ایرانم هیچ ارزشی نداره پول هم اگه بدی بدتر!!اون پول میره تو جیب فروشنده برای گارانتی نیست

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
اقا جسارتا شما چقدر از مرحله پرتی
همه گوشی ها گارانتی کارخانه یا اینترنشنال هستن
که در ایرانم هیچ ارزشی نداره پول هم اگه بدی بدتر!!اون پول میره تو جیب فروشنده برای گارانتی نیست

اتفاقا شما پرتی
کجا تمام گوشی ها گارانتی کارخانه دارن؟
من از اول امسال تا حال 4-5 گوشی خریدم . مثلا همین اس4 که هفته پیش خریدم
مغازه دار میگه بدون گارانتی 980 تومن
گارانتی اینتر یا مرکزی(بقول شما میشه گارانتی کارخانه) 1010 تومن
و گارانتی سامتل و ماکروتل حدود 1100 تومن
به نظر خیلی ها اون بدون گارانتیها ، فیک هستن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اتفاقا شما پرتی
کجا تمام گوشی ها گارانتی کارخانه دارن؟
من از اول امسال تا حال 4-5 گوشی خریدم . مثلا همین اس4 که هفته پیش خریدم
مغازه دار میگه بدون گارانتی 980 تومن
گارانتی اینتر یا مرکزی(بقول شما میشه گارانتی کارخانه) 1010 تومن
و گارانتی سامتل و ماکروتل حدود 1100 تومن
به نظر خیلی ها اون بدون گارانتیها ، فیک هستن
دقت کنید کی میگه؟ مغازه دار! شما از کجا میدونید اون ارزونتره نداره ولی گرونتره داره؟
بعدشم چیزی به اسم فیک نداریمممممم تو گوشی اصل نداریم یا اصله یاطرح در چینیه که کاملا معلومه

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
دقت کنید کی میگه؟ مغازه دار! شما از کجا میدونید اون ارزونتره نداره ولی گرونتره داره؟
بعدشم چیزی به اسم فیک نداریمممممم تو گوشی اصل نداریم یا اصله یاطرح در چینیه که کاملا معلومه

من همین الان یک مدل باگارانتی دارم و یک مدل بیگارانتی
مدل گارانتی دار توی سایت خود شرکت با وارد کردن ای ام ای زده گارانتی دارد و مورد تایید است.
مدل بدون گارانتی را توی سایت شرکت پیدا نمیکنه.
چندتا فرق دیگه هم داره.

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438

فیک یک اصطلاح بازاری است .
کارخونه میگه Refurbished .

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
فیک یک اصطلاح بازاری است .
کارخونه میگه Refurbished .
یعنی شما میگی گوشی که 20 30 تومن به مغازه دار ندی فیکه؟
اقای محترم شما که سریال زدی
ریفر هم باشه مورد تایید کارخانه هست ولی روش نوشته شده معلومه

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
یعنی شما میگی گوشی که 20 30 تومن به مغازه دار ندی فیکه؟
اقای محترم شما که سریال زدی
ریفر هم باشه مورد تایید کارخانه هست ولی روش نوشته شده معلومه

من نگفتم همشون.
بیا این بحث رو تموم کن، خستم کردی ، فقط اون لینکو بخون.

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438

بالا