برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 500 هزار تومان

alex_pk

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
لطفا یه گوشی تا نهایتا 500 تومن معرفی کنید.برندش اصلا مهم نیست.
حتما 4g باشه سایزش هم کمتر از 5.
حتی الامکان دوربین عالی ای داشته باشه، رم و CPU و چیپ گرافیکی خوبی داشته باشه که قراره باهاش بازی هم بشه.

مرسی.

1rouh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
حتی الامکان دوربین عالی ای داشته باشه، رم و CPU و چیپ گرافیکی خوبی داشته باشه که قراره باهاش بازی هم بشه.

مرسی.
پیشنهاد بنده گوشی Samsung Galaxy J2 SM است.
نسبت به کیفیتش ظاهر باطری و سخت افزارش، قیمت خوبی داره و تو این رنج قیمت بهترین انتخابه از نظر من.
قیمتشم توی سایت دیجیکالا حدود 500 تومن است.

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
سامسونگ خریدن تو این رده قیمت اشبتاس
من خودم وارد کننده گوشی ام
بنظر من تو این رنج قیمت بهترین گوشی ک میشه گرفت ال جی مگنا هست
- البته سامسونگ اس 3 هم خوبه اما 650 قیمتشه !

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
بنده برای یکی از آشناها LG L FINO گرفتم واقعا نسبت به قیمتش خیلی عالیه
فیلم‌برداری گوشی L Fino با کیفیت VGA است که برای این کلاس از گوشی‌ها غیرمعمول به‌نظر می‌رسد و احتمالا کاربران انتظار دارند کیفیت فیلم‌برداری این مدل بالاتر از این حرف‌ها باشد. از فلش LED ‌به‌کار رفته در این گوشی ‌می‌توان در مواقع اضطراری به‌عنوان چراغ قوه هم استفاده کرد. دوربین جلویی یا Selfie این گوشی هم با کیفیت غیرقابل قبول VGA به بازار عرضه شده است. پر واضح است تصاویر تهیه شده توسط این دوربین کیفیت ‌چندانی ندارند و احتمالا به‌درد بسیاری از کاربران نمی‌خورد.

:general208:

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
فیلم‌برداری گوشی L Fino با کیفیت VGA است که برای این کلاس از گوشی‌ها غیرمعمول به‌نظر می‌رسد و احتمالا کاربران انتظار دارند کیفیت فیلم‌برداری این مدل بالاتر از این حرف‌ها باشد. از فلش LED ‌به‌کار رفته در این گوشی ‌می‌توان در مواقع اضطراری به‌عنوان چراغ قوه هم استفاده کرد. دوربین جلویی یا Selfie این گوشی هم با کیفیت غیرقابل قبول VGA به بازار عرضه شده است. پر واضح است تصاویر تهیه شده توسط این دوربین کیفیت ‌چندانی ندارند و احتمالا به‌درد بسیاری از کاربران نمی‌خورد.

:general208:
فکر کنم شما اشتباه می کنید چون دوربین دوم LFino vga هستش و دوربین اول به مراتب دارای کیفیت بالاتریست و نسبت به مدل های هم رده خود در سطح بالاتریست و دارای رزلوشن3264 × 2448 پیکسل می باشد
توجه داشته باشید که شما یک گوشی رده پایین و با قیمت بسیار مناسبه نه یک گوشی پرچم دار چند میلیونی !

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
سلام

مرسی.

یک موبایل سونی اکسپریا زد برای فروش دارم ، مشخصاتش رو در لینک زیر گذاشتم :

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-موبایل-sony-xperia-z.759091

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من یه گوشی خیلی کوچیک اندرویدی میخوام که مثلا صفحه اش 3 یا 3.5 اینچ باشه
فقط اگر کار کنم باهاش تلگرام کار میکنم

تو اینترنت گشتم این 2 مورد هست
http://www.digikala.com/Product/DKP-108415/GFive-President-Shark-3-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-جي-فايو-President-Shark-3-دو-سيم‌کارت#!/tab-techspecs/

http://www.digikala.com/Product/DKP-51102/Smart-dido-E3510-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-ديدو-E3510-دو-سيم-کارت

مورد اول نظرتون درباره اش چیه؟ غیر از خود دیجی کالا سایت دیگه یا نمایندگی میشناسید این گوشی رو با همین قیمت بده؟
مورد دوم دیجی کالا موجودش نداره اما من از نمایندگی اسمارت پرسیدم و قیمت 145 هزار تومنی دادن

بین اینا کدوم بهتره؟ یا گوشی دیگه با همین شرایط و قیمت سراغ دارید؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
این برند کجایی هست ؟ سامسونگ هم سایز کوچکتر دارد و هواوی ولی خوب به این قیمت شاید نباشد.

سلام داداش
این برند چینیه , سومین برند پرفروش , محبوب تو چینه
محصولات این کمپانی تو پاکستان و هند جزو پرفروشترین هان و تازه وارد ایران شدن

این خبر بخون
http://www.gsm.ir/news/show/28313/ارزان‌ترین-گوشی‌های-اندرویدی-با-برند-G-Five-وارد-بازار-ایران-می‌شوند/

داداش مشکل اینجاست من از قدیم ایام گوشی باز بودم انواع گوشی مثل P990I , P1 , I-MATE SP3 , I-MATE K-JAM , HTC TOUCH 3G و ................ داشتم
الان بعد سال ها میگم عجب خریتی کردم مثلا I-MATE K-JAM که محصول کمپانی HTC بود و سیستم عاملش ویندوز موبایل بود حدود 11 سال پیش 400 خورد های هزار تومن خریدم و .....

الان دیگه نمیخوام از این خرجا کتم , فقط دنبال گوشی اندرویدی آکبند ارزونم اونم فقط و فقط بخاطر تلگرام

جدیدن بهم یه گوشی خوب کادو دادن خیلی خوشگل و خوبه اما متاسفانه اندرویدی نیست بخاطر همین گذاشتم واسه فروش
http://forum.persiantools.com/threads/موبایل-orod-c3-همراه-با-کلی-لوازم.759426/
دنبال گوشی ام

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
ممنون از توضیحاتتون
باز اگر فقط تلگرامه رو لپ تاپ یا تبلت هم میشه ران کرد
باز هم در تایید فرمایش شما قبول دارم خرید باید بر اساس نیاز باشه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ممنون از توضیحاتتون
باز اگر فقط تلگرامه رو لپ تاپ یا تبلت هم میشه ران کرد
باز هم در تایید فرمایش شما قبول دارم خرید باید بر اساس نیاز باشه

فدات داداش
درسته حق باتوه , الانم تلگرام رو pc نصب دارم اما خوب نصف روزهمش بیرونم میخوام آنلاین باشم نیاز دارم
الان گوشی مثل همون گوشی که گذاشتم واسه فروش برام کافیه و زیادیم هست اما متاسفانه تلگرام هم میخوام

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان
من میخوام یه گوشی اندرویدی خیلی خیلی ارزون بخرم , چون کارم فقط تماس و sms گاهی هست بازی هم در حد همون جاوا مثل بریک گیم برام کافیه
فقط میخوام بشه روش یه برنامه تلگرام نصب کرد

امروز تو سایت دیجی کالا گوشی GFive President Smart 2 دیدم که 175 هزار تومن قیمت داره , هم شخصاتش خوب بود هم 2تا قاب رنگارنگ پشتی اضافه داره و ......

تو سایت دیگه دیدم گوشی Samsung Z1 Dual SIM بود هم قیمتش مفت بود هم نشخصاتش خوب بود هم قیافه اش قشنگه
اما دیدم که سیستم عاملش جدیده زده Tizen OS 2.3
خوب این تایزن سیستم عاملش چطوره؟ برنامه تلگرام داره؟ استور داره؟

Mohamad.ha

Registered User
لایک‌ها
19
سلام . دوستان من با توجه به این نیاز هام یه گوشی حدودا 400 تومانی میخوام که ترجیحا سخت افزارش هم زیاد ظریف نباشه چون سابقه گوشی زمین انداختن زیاد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
55 % برای خوندن pdf و کتاب و چک کردم یکی 2 تا سایت
20% برا گیم
20% برا موسیقی گوش کردن تو راه طولانی
5% کارای دیگه
یکی از دوستان y6 رو پیشنهاد میکنه خودم هم انر 4 رو دوست دارم اما یکم گرونه درضمن y6 4 جی هم ساپورت میکنه
و اینکه یه طرز فکر بد دارم نسبت هواوی ولی میگن نسبت به قبل بهتره شده چون قبلا تعمیراتش مشکل داشت و قطعاتش نبود و این داستانا و جنسش هم خوب نبود میگفتن الان چطوره وضعیت ؟
ّّببخشید واقعا طولانیه . ممنونم

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
به نظر من Honor 3c هم خوب هست گفتم شاید ترجیح رو سامسونگ داشته باشید این مدل ها خیلی پرطرفدار و پر فروش هست اما هواوی هم خوب هست.

بالا