برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 850 هزار تومان

mohammadrmm

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان
تو انتخاب گوشی بین 3 مدل زیر گیر کردم.
شما کدوم رو ترجیح میدین؟
LG G2 mini
Samsung Galaxy S4 mini
Xperia C
در ضمن اگه تو رنج قیمت 700 یا 750 گوشی مد نظرتون هست پیشنهاد بدین ممنون میشم.

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29
سلام بنظر بنده LG g2 بهتره گوشهای دیگه هست بستگی داره خودتون چی میخواین به این لینک یه نگاه بندازید شاید از مارک هواوی ویسان یا اچ تی سی یا ... چیزی رو پسندیدید
http://kyo.ir/گوشی-موبایل-mobile

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بچه های اینجا کسی تجربه کار با شیائومی redmi note 4g داره؟میخام یک گوشی توی رنج700 بخرم چی پیشنهاد میدهین؟گوشی از این کاملتر توی این رنج قیمت هست؟مشخصاتش خیلی شبیه HTC desire 816هست که بالای 850 هست

hamid_dental

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی گوشی Smart PRIME I8813 Dual SIM رو داشته؟ توسایت دیجی کالا موجوده و کاربر هایی هم که خریدن خیلی ازش راضی هستن. حالا توش موندم که بخرم یا نه؟
قیمتش با 60 روز گارانتی تعویض+18 ماه گارانتی 625 هزار تومانه! مشخصاتش و قیافش خیلی توپه!

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان یه نگاه هم به این لینک بندازید شاید یه مارک دیگه مثل نوکیا سری لویا که قیمتهاش مناسبهرو پسندیدید یا مارک جدید ویسان که مشخصات و قیمتش خیلی مناسبه تازه گارانتی هم داره
http://kyo.ir/گوشی-موبایل-mobile

saeed212

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان
شما کدوم رو ترجیح میدین؟
LG G2 mini
Samsung Galaxy S4 mini
Xperia C
سلام
HTC desire 620G
huawei honor 3x
این دومورد هم خوبن !

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام دوستان
شما کدوم رو ترجیح میدین؟
LG G2 mini
Samsung Galaxy S4 mini
Xperia C

ال جی ال بلو و هواوی 3x رو هم یه بررسی بکن
اگه نهایتا بین جی۲مینی و ال بلو گیر کردی حتما ال بلو بگیر
و اینکه اگه صفحه نمایش یکی از ملاک های مد نظرته کلا دور اکسپریا سی رو خط بکش

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من یه LG G2 دارم که خیلی راضیم، اما برای سیم کارت دوم یه گوشی نسبتا ارزون تری می خوام. کسی راجع به Lumia 625 نظری نداره؟ از 4G پشتیبانی می کنه، صفحه اش هم حدود 5 اینچه، صفحه خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نمی خوام. دوربینش قابل قبول هست؟

saeed212

Registered User
لایک‌ها
37
من یه LG G2 دارم که خیلی راضیم، اما برای سیم کارت دوم یه گوشی نسبتا ارزون تری می خوام. کسی راجع به Lumia 625 نظری نداره؟ از 4G پشتیبانی می کنه، صفحه اش هم حدود 5 اینچه، صفحه خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نمی خوام. دوربینش قابل قبول هست؟
سلام دوست عزیز
لومیا 625 من داشتم
گوشی خیلی خوبیه
اگه بخرین و آپدیت کنین خیلی عالی میشه
دوربینش هم واقعا نسبت به قیمتش فوق العاده هست
لومیا 630 هم میتونین بخرین از نظر سخت افزار یه خورده بهتره ولی 4G پشتیبانی نمیکنه
در حدود قیمت شما هم من
microsoft lumia 535 رو پیشنهاد میدم !
واقعا فوق العاده هست...
خریدین آپدیت کنین...
نسبت به قیمت عملکرد بی نظیری داره

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
630 رو توی کیو زده 370، توی دیجیکالا زده 540. چرا این قدر تفاوت؟ بعد آنلاک 520 توی سایت آمازون 30 دلاره، این جا 400 تومن. کلا هر کی هر کیه انگار. :general208:

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29
سلام ما جنس ارزون برسه دستمون ارزون می فروشیم هدف ما از فروش گوشی و بقیه محصولات (البته جنس اصلی) فقط سود مطلق نیست این از اصول ماست کاری هم به قیمت بقیه سایتها نداریم که چند می فروشن

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
سلام ما جنس ارزون برسه دستمون ارزون می فروشیم هدف ما از فروش گوشی و بقیه محصولات (البته جنس اصلی) فقط سود مطلق نیست این از اصول ماست کاری هم به قیمت بقیه سایتها نداریم که چند می فروشن
سلام. اونوقت 520 که 29 دلاره دستتون نمی رسه که 150 بدید به ما؟ :D

saeed212

Registered User
لایک‌ها
37
سلام. اونوقت 520 که 29 دلاره دستتون نمی رسه که 150 بدید به ما؟ :D
کلا یه قانونی هست میگه که قیمت گوشی ها و تمام لوازم دیجیتال بر اساس انصاف فروشنده اعلام میشه
تو تبریز که من هستم
10 تا مغازه پشت سر هم باشین
گاها تفاوت قیمتشون به 225 تومن هم میشه !
تابستون یه گوشی خریدم واسه هدیه از مغازه اول که 900 تومن گفت ! تا مغازه 3 که 940 تومن گفت
تا یه مغازه ای که 715 تومن گفت ما قیمت داشتیم :|
همشون هم یکی بودن...

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29
سلام نه به دست ما نمیرسه اونجوریا هم نیست ما بانه ایم اگه تشریف آورده باشی اینجا میدونید که اینجا قیمتها تا حدود زیادی رقابتیه. خوشبختانه ما از باانصافهاش هستم البته نه ازخود تعریف کرده باشم قیمتهامون اینو میگن

saeed212

Registered User
لایک‌ها
37
سلام نه به دست ما نمیرسه اونجوریا هم نیست ما بانه ایم اگه تشریف آورده باشی اینجا میدونید که اینجا قیمتها تا حدود زیادی رقابتیه. خوشبختانه ما از باانصافهاش هستم البته نه ازخود تعریف کرده باشم قیمتهامون اینو میگن
نه حاجی انصافا قیمت هاتون عالیه ;)
ایشالا شنبه یا یکشنبه از سایتتون چند تا گوشی سفارش میدم ;)
واقعا قیمت های خوبی دارین

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
سلام خدمت دوستان و اساتید!
یه سوالی داشتم دوستان به نظرتون دقیقا Asus Zenfone 2 دقیقا کی وارد ایرون میشه؟!
و قیمتش همتقریبی چقدر میشه دوستان!؟
و به نظرتون ارزش خرید داره؟! ( خدایی سخت افزارش که رو کاغد عالیه)
در ضمن با پردازنده اینتل بهتره یا کوالکام یا مدیاتک!؟
ممنون میشم یه بحثی در این مورد بکنید تا به یه جمع بندی برسیم!
تشک از همه اساتید دوستان!

سلام:)
این گوشی از لحاظ قدرت و پردازنده که حرف اول رو میزنه در بین گوشی های حال حاضر و فوق العاده میتونه جنبه ی رقابتی بالایی داشته باشه با گوشی های حال حاضر هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ قدرت!!!دو تا ایراد داره....رادیو نداره و باطریش هم قابل تعویض نیست!!بزرگترین ایرادی که داره همینه که باطریش قابل تعویض نیست!!!!به نظر من با پردازنده ی اینتل بهتره و دیگه از سخت افزار گوشی رو بی نیاز میکنه!به نظرم اگه دوربین اصلیش 16 مگاپیکسل و دوربین جلوش 8 مگاپیکسل بود دیگه فوق العاده خفن میشد!!در باره ی تاریخش هم توی چهارماهه ی دوم 2015 به بازار میاد...یعنی فروردین وارد بازار جهانی میشه و احتمالا اردیبهشت و یا توی 3 ماهه ی اول سال 94 وارد بازار ایران میشه...قیمتش هم یک میلیون و نیمه که توی بازار جهانی..یک جا دیدم نوشته بود 499 دلار!!که واقعا از لحاظ قیمت و کیفیت فوق العادست!!!البته خوب توی بازار ایران گرونتر میفروشن ولی از گالاکسی نوت 4 و کل گوشی های بازار از همه لحاظ خیلی خفن تره:)

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان تا سقف 750 می خوام برای مادرم گوشی بگیرم . می خوام گوشی روونی باشه بدون هنگی و دردسر . باتری و دوربین خوبی هم داشته باشه . اندروید : فقط سامسونگ ، سونی ، اچ تی سی ( همه با گارانتی ) ویندوز فون هم نوکیا ( در مورد وینفون می خوام بدونم کار باهاش آسون هست ؟ برای ریختن برنامه و آپدیت مثل اندروید کار خاصی نمی خواد ؟ نمی خوام اذیت بشه و از اسمارت فون زده بشه )

خارج از این سقف هم گرند 2 اگر دوستان دارن راهنمایی کنن

kyo.ir

Registered User
لایک‌ها
29
سلام مارک جدید ویسان هم هست مشخصاتش خوبه با گاراننتی طلای هم هست اندرویدی و قیمتش مناسبه می تونید یه نگاه به این لینک بندازید بقیه مارکها هم مو جوده با قیمت مناسب منتها گارانتی نداره اما جنس اصل هستش با تضمین
http://kyo.ir/گوشی-موبایل-mobile/گوشی-موبایل-ویسان-Vsun

بالا