برگزیده های پرشین تولز

مشاوره (خرید، مقایسه، فنی...)

÷

• Total voters
    52

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
سلام دوستان قصد خرید خودرو دارم
اولین خودرویی هست که میخوام بگیرم ولی رانندگیم خوبه
بودجه من نهایتا 24 تومنه
با 24 به نظرتون 405slx تی یو فایو بخرم مدل 92
یا
یا ال 90 مدل 89 که یک بار از عقب جمع شده ! که اینو میگه 20 تومن
نظرتون چیه؟غیر اینا چی بخرم یا این بودجه؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سلام دوستان قصد خرید خودرو دارم
اولین خودرویی هست که میخوام بگیرم ولی رانندگیم خوبه
بودجه من نهایتا 24 تومنه
با 24 به نظرتون 405slx تی یو فایو بخرم مدل 92
یا
یا ال 90 مدل 89 که یک بار از عقب جمع شده ! که اینو میگه 20 تومن
نظرتون چیه؟غیر اینا چی بخرم یا این بودجه؟
بخاطر مدل بالاترش من با 405 موافقترم ولی ال90 اگر سالم باشه ماشین بهتریه،ولی رنگ داشتنش موقع فروش بده ولی خوبی هم داره که دیگه ترس افت قیمت نداری..بنطرم بک گشتی هم توی رانا و سمند Ef7 بزن چون بازار فروش بدی دارند میتونی مدل بالاتر بخری،خصوصا رانا که از لحاظ ترمز واقعا قویتر از 405 هست با همون موتور و مدل بالاتر میتونی سواربشی،اگر بتونی رانای 93 به بالا که گارانتی داشته باشه بخری بهتره تا اگر هرجی عیب هم داشته باشه با گارانتی رفع کنی(حالا یک لکه رنگ هم داشته باشه بد نیست)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ایران خودرو و سایپا اصلا
دوستان تا 50 تومن چینی چی پیشنهاد میکنید؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ایران خودرو و سایپا اصلا
جک یا لیفان x50 بخر که جک در کل بهتره ولی موقع فروش میفهمی همون ایرانفرقون و سایپا بهتره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
جک یا لیفان x50 بخر که جک در کل بهتره ولی موقع فروش میفهمی همون ایرانفرقون و سایپا بهتره

یه مفدار تخقیق کردم فعلا هیچکس بطور کلی از محصولات تا 50 تومن راضی نیست . یه سری میگن چینی نخرین . یه سری میگن ایرانی نخرین!
محصولات ایران خودرو و سایپا به شدت بی کیفیت شدن (از نزدیک سرو کار دارم باهاشون) از طرفی چینی ها به قیمتشون نمیارزن و مشکلات خاص خودشونو دارن.
فک کنم بیخیال ماشین شدن تو این شرایط بهترین کار ممکن باشه!

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
یه مفدار تخقیق کردم فعلا هیچکس بطور کلی از محصولات تا 50 تومن راضی نیست . یه سری میگن چینی نخرین . یه سری میگن ایرانی نخرین!
محصولات ایران خودرو و سایپا به شدت بی کیفیت شدن (از نزدیک سرو کار دارم باهاشون) از طرفی چینی ها به قیمتشون نمیارزن و مشکلات خاص خودشونو دارن.
فک کنم بیخیال ماشین شدن تو این شرایط بهترین کار ممکن باشه!
اگر میتونی بودجه ات را درآینده زیاد کنی طوری که بهت بابت مخارج و افت قیمت و ضرر ماشین فشارنیاد،بروی بالای90 و 100 بخر..زیر50 هم اگر با قیافه و آپشن ال90 کنار میایی به صرفه تر از اون موجود نیست؛هم بازار خوبی داره و هم کیفیتش نسبت به بقیه بهتره

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان قضیه گواهینامه بدون کارت پایان خدمت چی شد ؟ اجرایی نشد آخر ؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اگر میتونی بودجه ات را درآینده زیاد کنی طوری که بهت بابت مخارج و افت قیمت و ضرر ماشین فشارنیاد،بروی بالای90 و 100 بخر..زیر50 هم اگر با قیافه و آپشن ال90 کنار میایی به صرفه تر از اون موجود نیست؛هم بازار خوبی داره و هم کیفیتش نسبت به بقیه بهتره

اصلا در نظر ندارم بالای 50 برم . حوصله استهلاک و تعمیرات و خرجای ماشین رو ندارم ضمن اینکه استفادم خیلی کمخ!
دوستام میگن یه 206 تمیز و سالم 88 ....89 بگیرم مثلا حول و حوش 24 یه کم کمتر یا بیشتر
اینجوری هم کمتر خرج کردم هم کمتر وارد بازی گارنتی و خرجای بعدی میشم
استفادم خیلی کمه!

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
ایران خودرو و سایپا اصلا

دوست عزیز منم مثل شما بودم و خیلی تحقیق کردم از کسایی که داشتن می پرسیدم سوار میشدم امتحان میکردم نت رو زیر و رو کردم

تا آخر جک جی 5 خریدم و از خریدم کاملا راضیم صدای موتور نداره ، تا میخوره گاز میخوره بدون صدا ،مصرف بنزینش خیلی پایینه صدی 5 میرسه، من قبلا پارس داشتم به خدا اصلا قابل قیاس با 206 و پارس نیست ، . چه از نرمی و چه موتوری ،اینکه میگن سخت بفروشیشم همش علکیه ، جک جی 5 و لیفان ایکس 50 خودروهای بورسن خوب مشتری دارن به خدا من همین الان که ماشین رو خریدم خیلی مشتریشو داشتم که نفروختم

Last edited:

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز منم مثل شما بودم و خیلی تحقیق کردم از کسایی که داشتن می پرسیدم سوار میشدم امتحان میکردم نت رو زیر و رو کردم

تا آخر جک جی 5 خریدم و از خریدم کاملا راضیم صدای موتور نداره ، تا میخوره گاز میخوره بدون صدا ،مصرف بنزینش خیلی پایینه صدی 5 میرسه، من قبلا پارس داشتم به خدا اصلا قابل قیاس با 206 و پارس نیست ، . چه از نرمی و چه موتوری ،اینکه میگن سخت بفروشیشم همش علکیه ، جک جی 5 و لیفان ایکس 50 خودروهای بورسن خوب مشتری دارن به خدا من همین الان که ماشین رو خریدم خیلی مشتریشو داشتم که نفروختم
من چینی نداشتم ولی واقعا ماشین شما مثل پژو سریع نقد میشه؟غیر از تهران واقعا نقدشوندگیش چطوره؟پژو و پراید و حتی ال90 تا دلت بخاد دلال داره که حتی اگر مصرف کننده نباشه کسی هست ماشین را بخره ولی آیا جک اینطوریه؟چند خریدین و حالا مشتری چند دارین؟منظورم افت قیمتش هست چقدره؟اتوماته؟خوشحال میشم این موارد برای من مصرف کننده روشن بشه که ببینم واقعا میشه با این موارد روی خریدش فکر کرد..در مورد مزایاش که شکی نیست وقتی موتور میتسوبیشی داره

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
من چینی نداشتم ولی واقعا ماشین شما مثل پژو سریع نقد میشه؟غیر از تهران واقعا نقدشوندگیش چطوره؟پژو و پراید و حتی ال90 تا دلت بخاد دلال داره که حتی اگر مصرف کننده نباشه کسی هست ماشین را بخره ولی آیا جک اینطوریه؟چند خریدین و حالا مشتری چند دارین؟منظورم افت قیمتش هست چقدره؟اتوماته؟خوشحال میشم این موارد برای من مصرف کننده روشن بشه که ببینم واقعا میشه با این موارد روی خریدش فکر کرد..در مورد مزایاش که شکی نیست وقتی موتور میتسوبیشی داره

من چندماه پیش خریدم دنده ای مدل 93 قهوه ای از دوستی که میخواست بره ترکیه 41 ، راستش تا حالا قصد فروش نداشتم اما چندنفری توی جاهایی که میرفتم از جمله شرکتم 43 داشتم به علاوه،ی آدم سریش :) از کسیم که خریدم فقط من مشتریش نبودم. اگه صفر نخری بهتره چون افت قیمت ماشین صفر زیاده اما مدلای دیگه افت قیمت چندانی ندارن مثل 92-93-94

در کل من ازش راضیم هم قیافش خوبه و هم نرمی و شتاب ، صدای موتورم نداره فروششم اونقدر سخت نیست که مشتری اول و آخرش خودتون باشین ;)منم مثل شما ماشینی توی همین رنج میخواستم و ماشینای مختلف سوار شدم خوشحال میشم کمکی کرده باشم

بالا