برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید کامپیوتر خانگی pc

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
میخوام یک سیستم جمع کنم تا 1200 فقط کیس ترجیحا سی پی یو اینتل و مادربرد گیگا .برای کارهای روزمره و فتوشاپ و وورد ...روان باشه و هنگ نکنه. اساتید تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
کیس خالی بخوای تقریبا میشه این
Core i3 6100
H110 Giga
8GB DDR4
1TB HDD
Green 330
Case Green Hiwa
تقریبا 1200 در میاد.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
آنبرده عزیز. تو این رنج قیمت سیستمی کارت گرافیک گذاشتن خیلی مشکلی رو حل نمیکنه.

مرسی...اگر تا 1800 بخوام هزینه کنم فقط کیس چی پیشنهاد میکنید...با سی پی یو اینتل و مادربرد گیگابایت و طوری باشه که اگر خواستم بعد یک سال ارتقاش بدم مشکلی پیش نیاد...لطفا اگر اطلاع دارید مشخصات قطعاتی که باید خریداری کنم را کامل بنویسید.تشکر

Last edited:

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
مرسی...اگر تا 1800 بخوام هزینه کنم فقط کیس چی پیشنهاد میکنید...با سی پی یو اینتل و مادربرد گیگابایت و طوری باشه که اگر خواستم بعد یک سال ارتقاش بدم مشکلی پیش نیاد...لطفا اگر اطلاع دارید مشخصات قطعاتی که باید خریداری کنم را کامل بنویسید.تشکر
ببینید شما تعریف یک کار رو دارید و من بر اساس بودجه قبلی پیشنهادی دادم .حالا شما کارت گرافیک احساس میکنید لازم دارید یا نه فکر میکنید باید مشخصات سیستمتون بهتر باشه؟

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
ببینید شما تعریف یک کار رو دارید و من بر اساس بودجه قبلی پیشنهادی دادم .حالا شما کارت گرافیک احساس میکنید لازم دارید یا نه فکر میکنید باید مشخصات سیستمتون بهتر باشه؟
میخوام سیستم از نظر گرافیکی هم حداقل متوسط باشه و تا جایی که امکان داره بعد یک سال بشه ارتقاش داد.هنگ نکردن و سازگاری قطعات هم که مهمه.
لطفا مارک قطعاتی که پیشنهاد میکنید رو هم بگید.

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
به نظر من سیستم پیشنهادی، خیلی خوب بود. فکر کنم با نیازهای شما و قیمت مورد نظر همان کارت گرافیکی آنبرد جواب بدهد.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
میخوام سیستم از نظر گرافیکی هم حداقل متوسط باشه و تا جایی که امکان داره بعد یک سال بشه ارتقاش داد.هنگ نکردن و سازگاری قطعات هم که مهمه.
لطفا مارک قطعاتی که پیشنهاد میکنید رو هم بگید.
ببین به نظر من اون حداقل متوسط به پایین رو داره . اگر شما بخوای یک اتفاق مهم بیوفته من باید بدونم این اتفاق دقیقا به کدوم قسمت قطعات مربوط میشه . مثلا مادربرد و سی پی یو رو میشه بهتر کرد. میشه رم رو 16 کرد میشه SSD گذاشت .میشه کارت گرافیک بالای 500 تومن گذاشت . ببین قطعاتی که اینجا دوستان پیشنهاد میدن قرار نیست اصلا هنگ کنه که شما نگران این قسمت از کارکرد هستی. بحث کیفیت و کمیت بالاتر با پول بیشتر قابل حله.تمام شرایط ارتقا تو سیستم های روز فراهمه معمولا . اما هزینه ارتقا به معنی تعویض از نظر من ارتقا رو یکم بی معنی میکنه . مثلا مادربرد H110 با Core i3 رو میشه یه کاریش کرد . اما درسته میشه i7 هم رو H110 گذاشت اما به هر حال عقل هم خوب چیزیه :)

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
ببین به نظر من اون حداقل متوسط به پایین رو داره . اگر شما بخوای یک اتفاق مهم بیوفته من باید بدونم این اتفاق دقیقا به کدوم قسمت قطعات مربوط میشه . مثلا مادربرد و سی پی یو رو میشه بهتر کرد. میشه رم رو 16 کرد میشه SSD گذاشت .میشه کارت گرافیک بالای 500 تومن گذاشت . ببین قطعاتی که اینجا دوستان پیشنهاد میدن قرار نیست اصلا هنگ کنه که شما نگران این قسمت از کارکرد هستی. بحث کیفیت و کمیت بالاتر با پول بیشتر قابل حله.تمام شرایط ارتقا تو سیستم های روز فراهمه معمولا . اما هزینه ارتقا به معنی تعویض از نظر من ارتقا رو یکم بی معنی میکنه . مثلا مادربرد H110 با Core i3 رو میشه یه کاریش کرد . اما درسته میشه i7 هم رو H110 گذاشت اما به هر حال عقل هم خوب چیزیه :)

خب حالا لطفا شما برای سیستمی که پیشنهاد کردید یک کارت گرافیک در حد همین سیستم معرفی کنید.در حد اجرای بازی های 2014 یا 2015 ...البته اگر هست...
بعد هارد و رم الان بهترین مارک بازار کدومه؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
خب حالا لطفا شما برای سیستمی که پیشنهاد کردید یک کارت گرافیک در حد همین سیستم معرفی کنید.در حد اجرای بازی های 2014 یا 2015 ...البته اگر هست...
بعد هارد و رم الان بهترین مارک بازار کدومه؟
هارد: سیگیت و وسترن با گارانتی معتبر مثل آواژنگ و سازگار.
رم: هر چی تو بازار هست خوبه ولی به نظر من جی اسکیل یه سر وگردن از همه بالاتره.
اما گرافیک: GTX 950 برند گیگا، ششصد و خورده ای هست. و اینکه انتظار اجرای بازی های روز رو روی تنظیمات "های" نداشته باشین.

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
710-730
در واقع با IGP داخل پردازنده های سری اسکای لیک متفاوت نیستند . عملکردشون ابدا مناسب نیست .

بالا