برگزیده های پرشین تولز

مشاوره فورى در مورد نت افزار يا يه هاستينگ با کيفيت ديگه

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
ببخشيد دوستان,يکى از رفقام يه سايت دانلود داره که ديروز ميهن وبهاست به خاطر بازديد بالا و اشغال زياد سى پى يو(همچين چيزايى) سايتشو down کرد نامرد,الان دنبال يه هاست هست که با کيفيت باشه و به هيچ وجه بلايى که ميهن وب هاست سرش آوردو تکرار نکنه,من همه جا از هاست دى ال و نت افزار تعريف شنيدم و نت افزارو به دوستم معرفيش کردم(هاست دى ال قيمتاش فضايين),الان ميخوام مطمئن شم نت افزار تو اين رنج قيمت يکم بالا پايين کارش چجوره,

باکيفيت ترين سرويس ايرانى که قيمتاش مث هاست دى ال فضايى نباشن و کارشون خوب باشه چيان؟
دوستان لطفا زود کمک کنيد آخه فوريه.
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
این دوست شما هاست دانلود نیاز داره، هاست دی ال هم قیمت هاش مثل میهن وب هاست و نت افرازه که

من که تو تعرفه هاى هاست دى ال ديدم براى مثال 5گيگ فضا با 200 گيگ پهناى باند سالى 300 تومن در مياد اون وقت نت افزار 50 گيگ فرضا با پهناى باند نامحدود رو سالانه 120 ميده

شما اينجا رو نگاه بنداز
hostdl.com/?page=main&item=webhost

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
این دوست شما هاست دانلود نیاز داره، هاست دی ال هم قیمت هاش مثل میهن وب هاست و نت افرازه که

راستى يه مقايسه ديگه,
تو نت افزار 15گيگ فضا به 250گيگ پهناى باند سالى45,اونوقت تو ميهن وبهاست 2گيگ فضا با پهناى باند200گيگ سال 43000

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
من که تو تعرفه هاى هاست دى ال ديدم براى مثال 5گيگ فضا با 200 گيگ پهناى باند سالى 300 تومن در مياد اون وقت نت افزار 50 گيگ فرضا با پهناى باند نامحدود رو سالانه 120 ميده

شما اينجا رو نگاه بنداز
hostdl.com/?page=main&item=webhost

شما سرویس های میزبانی رو نگاه کردید، برید توی بخش هاست دانلود

cloobpc

Registered User
لایک‌ها
120
منم دقیقا مثل شما یه سایت پربازدید داشتم که هاست قبلیم سایت رو به خاطر مصرف زیاد منابع ساسپند کرد
اجبارا رفتم سراغ هاست های دیگه
اول رفتم سراغ نت افزار که گفتن سایت شما با این بازدید فقط در سرویس الماس 1 و 2 قابل میزبانی هست که قیمت هاش از هاست دی ال هم فضایی تره
بعد رفتم سراغ هاست دی ال که او ن ها هم گفتن فقط سرویس WS-D به بالا باید بگیرم که اون هم قیمتش بالاست
کلی گشتم تا این سرویس رو گیر آوردم
هزینه سرویس سایت های پربازدیدشون بسیار مناسبه
پشتیبانیشون فوق العاده است
در عرض 5 دقیقه جواب تیکت میدن
در کل بسیار راضی هستم
اینم آدرس سایت من : فان پرس | سایت تفریحی ، عکس بازیگر ، اس ام اس و ...
یک نگاه بندازید و سرعت لود رو مقایسه کنید
سوالی بود درخدمتم : IDYahoo : Cloobpc

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
مرسى از همه دوستان راهنمايى ها مفيد بودن.
من فقط تو بهر نامردى ميهن وبهاست هستم که تيکت رفيقم رو هم جواب ندادن

ndh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم دقیقا مثل شما یه سایت پربازدید داشتم که هاست قبلیم سایت رو به خاطر مصرف زیاد منابع ساسپند کرد
اول رفتم سراغ نت افزار که گفتن سایت شما با این بازدید فقط در سرویس الماس 1 و 2 قابل میزبانی هست که قیمت هاش از هاست دی ال هم فضایی تره
بعد رفتم سراغ هاست دی ال که او ن ها هم گفتن فقط سرویس WS-D به بالا باید بگیرم که اون هم قیمتش بالاست
در کل بسیار راضی هستم

قیمت هار و مقایسه کردم دوست عزیز قیمت های نت افراز مناسبتر بود و قیمت های سایتی که شما معرفی کردی بالاتره

یک مورد دیگه هم هست فکر کنم نت افراز خیلی کمتر ناراضی داره اما سرور پارس ...

این تاپیک در بخش وبمستر ها بود
گول قیمت ارزون بعضی هاست ها رو نخورید حتی اگر 8 سال سابقه داشته باشن
با یه جستجو از این موارد بازهم پیدا میشه

Just.RAP گرامی لطفا بفرماید هاست دانلود نیاز دارید یا هاست میزبانی برای سایت چه حجمی و چه ترافیکی بازدید رو هم بفرمایید
اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد

Just.RAP

Registered User
لایک‌ها
32
رفيقم از نت افزار خريد کرد و هاست دانلود رو هم از ميهن وبهاست هنوز داشت,الان ميخوام بدونم کدوم يکى از هاستينگاى مطرح اجازه ميدن که رو هاست عادى(نه هاست دانلود) فايل آپلود کنى؟(مثلا براى يه سايت موبايل),يا حتما بايد هاست دانلود خريد؟
تشکر فراوان

ndh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفيقم از نت افزار خريد کرد و هاست دانلود رو هم از ميهن وبهاست هنوز داشت,الان ميخوام بدونم کدوم يکى از هاستينگاى مطرح اجازه ميدن که رو هاست عادى(نه هاست دانلود) فايل آپلود کنى؟(مثلا براى يه سايت موبايل),يا حتما بايد هاست دانلود خريد؟
تشکر فراوان

.
چند وقت قبل با پشتیبانی نت افراز صحبت کردم این اجازه رو میدن حتی استفاده از لیچر هم ازاده (لیچ شخصی و در زمانهای خلوت بودن سرور)
با توجه به این که پلنهای نت افراز داری حجم و کیفیت بالایی هستن اگه مصرفتون کم هست می تونید از هاست عادی هم برای اپلود فایلهاتون استفاده کنید
ولی اگه مصرفتون زیاده حتما باید هاست دانلود بگیرد (در هاست معمولی علاوه بر محدودیت منابع تعداد کانکشنهای همزمان رو محدود کردن )
برای مشاهده پلنهای هاست دانلود نت افراز از بالای صفحه بر روی دکمه سفارش کلیک کنید
قبل از خرید حتما با پشتیبانی صحبت کنید و نوع و مقدار مصرف رو بگید تا بعدا مشکلی پیش نیاد

موفق باشید

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
در کل بسیار راضی هستم

همین سایت فان پرس رو که تو نت افراز با قیمت پایین هم میتونستید فضا بگرید که

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
هاست دی ال هم قیمتش خوبه نمیدونم چرا میگید گرونه همه هاستینگ ها الان قیمتاشون یکی یا یکم بیشتر یا یکم کمتر از قدیم میگن هر چی پول بدی اش میخوری . هاست دل ال به قول شماها پولش بیشتره ولی بهترین سرویس رو میده یا سرعت و پشتیبانی عالی . نت افراز هم که عالیه

mobin_v8

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان. منم راهنمايي ميخواستم
من يه سايت تخصصي دارم به اين ادرسشرکت کیمیا کهربای مبین 500مگ هاست با پهناي باند نا محدود چي پيشنهاد ميدين؟ يا پهناي باند بالا. ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن. قيمتا خيلي بالاس. هزينه دامين .com رو هم ميفرماييد . ممنون

Data3enter.com

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان. منم راهنمايي ميخواستم
من يه سايت تخصصي دارم به اين ادرسشرکت کیمیا کهربای مبین 500مگ هاست با پهناي باند نا محدود چي پيشنهاد ميدين؟ يا پهناي باند بالا. ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن. قيمتا خيلي بالاس. هزينه دامين .com رو هم ميفرماييد . ممنون
با سلام
دوست عزیز از مرکز دیتای ایرانیان در خدمت شما هستیم...
500 مگابایت سالیانه فقط 40 هزار تومان...با تضمین کیفیت و رضایت شما
دامنه .com نیز با تخفیف ویژه برای شما فقط 30 هزار تومان
با احترام
مرکز دیتای ایرانیان

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
اقا جون فقط نت افراز بچست سرور های جدیدش سرعت نور داره
انتقال انجام شد سرعت عالی شده
پشتیبانی و خدماتشون عالیه کیفیت سرویس ها همین طور
کد تخفیف هم داره اینو بزن usr413OKH

سرویس برنزی

سرویس برنزی
• 15 گیگابایت فضا
• 150 گیگابایت پهنای باند ماهیانه
19,000 تومان سه ماهه

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
دوست عزیز با توجه به اینکه نت افراز دیگه هاست دانلود نمیده، از میزبان سایت بگیر ،اونم هاست دانلوداش خوبه ...

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
نمیدونم چطوری یه تاپیک قدیمی رو میارید بالا به تاریخ ایجاد تاپیک دقت کردید؟؟؟ ولی دیگه نت افراز هاست الماس نداره پس برای سایتهای با بازدید بالا فعلا سرویس جدید ارائه نمیده

بالا