برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
آخه 2 تا خیلی کمه بی انصافیه حداقل 5تا بشه اوکیه :(

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام عزیز،اینجا فروش دوطرفس! یعنی فروشنده مستقیم با خریدار در ارتباط هستش از طریق تاپیک هایی که ایجاد میشه! سبک کاری این مجموعه انجمن هستش اون سایت ها اسکریپت معاملاتی دارند...

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
دیگه عادت کردیم :

هیچ موضوعی برای نمایش وجود ندارد.

هر چند وقت یک بار باید باز اظافه کنیم.

ان شا الله در ورژن بعدی انجمن این مشکلات حل بشه.

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
منم همین مشکل رو دارم هی باید تنظیمش کرد :|
باور کنید تا حالا 100 بار تنظیم کردم :|

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
خوب گفتم تاپیک جدید بزنم شاید بیشتر مورد توجه واقع شد !

دو مشکلی که هست
1- تنظیم اتو آپ بازارچه که بعد یکی 2 روز از بین می ره ! و باید بگردی تاپیک رو پیدا کنی و دوباره تنظیم کنیش
2- مشترک شدن در تاپیک ها > مثلا یه تاپیک رو می خوای دنبال کنی یکی 2 تا نودیفیکیشن میاد و دیگه نمیاد ! ( توی وی بی اینطوری نبود )

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دلایل این مشکلات این مواردیه که من ذکر می کنم. برطرف کردنش اگر شدنی باشه با مدیریت فنی و ادمین فرومه البته فکر کنم امکان برطرف کردنشون نیست:
1- اگر به پستهای تاپیکی که تنظیم می کنی جواب ندی(فعال نگه نداری) و یا تاپیکها همه روی یک تایم مساوی تنظیم نشده باشند تنظیمات به هم میخوره. البته ممکنه دلایل دیگه ای هم داشته باشه اما این دو مورد موثره.
2- اگر نوتیفیکیشنو باز نکنی، دیگه از اون موضوع چیزی دریافت نمی کنی.

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
1- خوب کسی پستی نداده بری چی بگی اسپم بدی ؟!
2- باز می کنم همشون رو اما باز بعد یکی دو بار دیگه نمیاد !

فک می کنم یه سیستم کش نصب شده که یه سری کرون جاب ها رو ریموو می کنه !

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
در مورد دوم در یک موضوع که مشترک شدم اگه یکی دو پست باشه اطلاعیه اش میاد بیشتر از 2 پست اطلاعیه نمیاد !
بعضی تاپیک ها با اینکه مشترکم اما اطلاعیه اش نمیاد ... فکر میکردم مشکل از اکانت خودمه پس اکانت شما هم اینطوریه !

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
در مورد موضوعات مشترک شده، باید اطلاعیه ها رو باز کنی و روش کلیک کنید وگرنه دفعه بعد از اون تاپیک براتون اطلاعیه نمیاد!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
ای بابا :|
باز می کنیم آقا جان نگاه هم می کنیم ! ولی مشکل هست !

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
ای بابا :|
باز می کنیم آقا جان نگاه هم می کنیم ! ولی مشکل هست !

عزیز در اسکریپت انجمن ساز زنفورو به این شکل کدنویسی شده که در هر صفحه 20 پست قرار میگیره و اگر در میون این 20 پست، پست شما نباشه و به قول معروف هیچ نوشته ایی در یک صفحه نداشته باشید بعد از 8 الی 10 نوشته دیگه براتون نات فانکشن نمیاد! به این صورت برنامه ریزی شده که به دیتابیس انجمن فشار نیاد! چون به ازای هر نات فانکشنی که میاد برای هر کاربر تا زمانی که شما بازش نکنی توی دیتابیس یک خط کد به عنوان مسیر اون نات فانکشین تعریف میشه! حالا تصور کنید روزی چقدر پیغام های مختلف در خصوص پاسخ ها در تاپیک های مختلف برای افراد میاد! یکجوری بار فشار بر روی سرور رو اینجوری کم میکنن! و میشه گفت یک حرکت جالب هستش در خصوص اینکه اعصاب کاربر هم خورد نشه که اگر لغو اشتراک در تاپیک رو فراموش کرد بزنه خودش اتومات قطع میشه واسش! این مشکل نیست! در ورژن های بعدی ویبولتن هم قراره این قضیه اعمال بشه... ;)

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463

Ali2Net

Registered User
لایک‌ها
281
سلام. این مشکل رو من و چند نفر دیگه هم داشتیم که چندین تاپیک هم در این زمینه ایجاد و بحث شده.
1- تنظیم اتو آپ بازارچه که بعد یکی 2 روز از بین می ره ! و باید بگردی تاپیک رو پیدا کنی و دوباره تنظیم کنیش
متاسفانه مدیریت هیچ توجهی نمیکنه و برطرف نمیشه. با اینکه بابت این مورد هزینه پرداخت شده و باید به درخواست رسیدگی بشه ولی هیچ اقدامی صورت نمیگیره!
با تشکر

Ali2Net

Registered User
لایک‌ها
281
منم همین مشکل رو دارم.
باور کنید بیشتر از 200 بار تنظیم کردم !
قبلا خوب بود و مشکلی نداشت. ولی نمیدونم چرا بعد یکی دو ماه خراب شد!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام. این مشکل رو من و چند نفر دیگه هم داشتیم که چندین تاپیک هم در این زمینه ایجاد و بحث شده.
متاسفانه مدیریت هیچ توجهی نمیکنه و برطرف نمیشه. با اینکه بابت این مورد هزینه پرداخت شده و باید به درخواست رسیدگی بشه ولی هیچ اقدامی صورت نمیگیره!
با تشکر
ما هم چنین مشکلی رو داریم :)

بالا