برگزیده های پرشین تولز

مشکل امارگیر histats.com

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
حدود یک هفته گذشت ! بسه دیگه اگر میخواست اتفاقی بیوفته از سمت histats میوفتاد ! لطفا تمامی دوستان حذف کنن کدش رو حتی برای شمارش ای پی های خارجی هم ازش استفاده نکنید ! مطمئن باشید چند هفته دیگه رنکش میاد پایین.
درضمن اماری که وبگذر نشون میده خیلی مشکل نداره فقط از نظر تعداد انلاین یکم پایین نشون میده که حدس میزنم بخاطر تعداد دقیقه و ثانیه حضور کاربران در سایت باشه ، مثلا بعضی از مطالب سایت ها کاربر یه لحظه چک میکنه و خارج میشه زیر 1 دقیقه ولی بعضی ها بیشتر 5 دقیقه حضور داره مثل سایت موزیک یا فیلم که ظاهرا این تاثیر داره در شمارش تعداد انلاین های وبگذر
حتی این موضوع برای گوگل هم خیلی اهمیت داره !!! با این که بی ربطه ولی گفتم یه حرفی زده باشم:D
های استیت خدا بیامرز در لحظه حساب میکرد تعداد انلاین ها رو ! :general208:

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
هورااااااااااااااااااااا
انگار درست شده یه چند دقیقه ای هست :general406:

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
دوستان یه سوال:کد آمارگیر های استتس رو میخوام دوباره تو قالب سایت بذارم به نظرتون کد اچ تی ام ال رو بذارم بهتره یا جاوا اسکریپت؟

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
بله سه ساعته باز شده ، ولی این دلیل نمیشه مجدد ازش استفاده کنیم !
به نظر بنده دنبال راه چاره باشید تا استفاده مجدد از این سرویس دهنده !

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
بچه ها اگه کلا ای پی هارو میشماره کد رو بزاریم؟
هر کی کد رو گذاشته نتیجه رو اعلام کنه ممنون میشم

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
خب خدا را شکر.
لطفا دوستانی که با مدیریتشون در تماس بودند، یه پیام تشکر هم براشون بفرستن.
حداقل شاید باورشون شد ایرانیا آدمای زیاد بدی نیستن :D

.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
عرض کردم خدمتتون ، امار هر روز رو به تفکیک ساعت نشون بده
+ تعداد انلاین ها
خوب بررسیش نکردی
تفکیک ساعت
http://demo.piwik.org/index.php?mod...ion=index&idSite=7&period=day&date=2016-02-10

برای آنلاین ها هم باید ویجت مربوطه رو انتخاب کنی بیاد داشبورد
http://up.vbiran.ir/uploads/9253145510312315212_Screenshot_1.png
http://up.vbiran.ir/uploads/2847145510355419053_Screenshot_2.png

هیچوقت یه سرویس رایگان مثل histats نمیتونه امکاناتی در این حد ارائه بده چون منابع میخواد . نمی صرفه
یه سایت ایرانی بود استت 7 که همین piwik رو ارائه میداد بعد یه مدت تعطیل کرد

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
خب خدا را شکر.
لطفا دوستانی که با مدیریتشون در تماس بودند، یه پیام تشکر هم براشون بفرستن.
حداقل شاید باورشون شد ایرانیا آدمای زیاد بدی نیستن :D

.

بنده به نوبه خودم یه پیام تشکری رو فرستادم
چون واقعا من تو این یه هفته کل نت رو گشتم یه امارگیر دزست حسابی نبود !
واقعا جای تشکر داره
ایشالا خودم به زودی یه امارگیر معتبر میزنم تا ایرانیا حال کنن دادم برنامه نویس روش کار کنه

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
امروز صبح مدیرش بعد توافق با دیتاسنتر ایمیل داد که فعلا قبول کردن چون تجارت من آمریکایی نیست آی پی های ایران و چند کشور دیگه رو باز کنن:(ولی میگه تا وقتی تحریم های علیه ایران برداشته نشه هر روز امکان داره یه تحریم سخت تر دیگه رو اجرا کنن:(....
Capture68.JPG

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
بله فعلاً histats با ای پی ایران کار می کنه. مثل اینکه خود دیتاسنتر سافت لایر، آی پی ها رو باز کرده.

تشکر از دوستانی که پیگیری کردن و ایمیل زدن. (@film-dl)

تشکر از دوستانی که اسکریپت piwik رو معرفی کردن @mahdi.b20 و @PrMaster

@Arash365 : ضمن تشکر بابت معرفی امکانات جانبی piwik در پاسخ به جمله "اینقدر برای یه سرویس حفت و خواری نکشین" که در صفحه 6 گفته بودید باید عرض کنم:
اگه بخوایم اینجور نگاه کنیم کل زندگی خفت و خواری کشیدن است! به هر حال انسان ها نمی تونن به تنهایی تمام نیازهاشون رو برطرف کنند و محبورن در ازای داد و ستدی به همدیگه خدمات رسانی کنند. اگه از histats استفاده نکنیم، باید از piwik استفاده کنیم. از اون استفاده نکنیم میام از وبشمار و پرشین استت استفاده می کنیم و... حتی خودتون هم کدنویسی کنید، باز باید از یه پلتفرم کمک بگیرید و...
پس هیچگاه سلسله نیازمندی های انسان تمامی ندارد. (البته میدونم منظورتون در این سطح نبوده که بنده تحلیل کردم، اما دیگه گفتم برای ختم تاپیک کامل باشه!)

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
@Arash365 : ضمن تشکر بابت معرفی امکانات جانبی piwik در پاسخ به جمله "اینقدر برای یه سرویس حفت و خواری نکشین" که در صفحه 6 گفته بودید باید عرض کنم:
اگه بخوایم اینجور نگاه کنیم کل زندگی خفت و خواری کشیدن است! به هر حال انسان ها نمی تونن به تنهایی تمام نیازهاشون رو برطرف کنند و محبورن در ازای داد و ستدی به همدیگه خدمات رسانی کنند. اگه از histats استفاده نکنیم، باید از piwik استفاده کنیم. از اون استفاده نکنیم میام از وبشمار و پرشین استت استفاده می کنیم و... حتی خودتون هم کدنویسی کنید، باز باید از یه پلتفرم کمک بگیرید و...
پس هیچگاه سلسله نیازمندی های انسان تمامی ندارد. (البته میدونم منظورتون در این سطح نبوده که بنده تحلیل کردم، اما دیگه گفتم برای ختم تاپیک کامل باشه!)

منظور از خفت و خواری " استفاده از سرویس " نیست . پیگیری های بیخود و ... هست . بعضا کار به التماس هم میکشه
این های استت هست که پیگیری کنه مشکل رو حل کنه . 10 درصد بازدید برای سایت زیر 1000 الکسا کم نیست . که اینطور هم شد و مشکل رو حل کردن.
اگه فکر میکنیم سایت از مشکل اطلاع نداره باید اطلاع بدیم دیگه بعدش کار اضافه هست

یه دوستی هم گفت کاربر ایرانی براشون سودی نداره ! سایتهای بزرگ از هر چیزی پول درمیارن. ایرانی نیست که حتما پاپ آپ باز بشه !! مخصوصا سایتهایی که آمار و اطلاعات کاربران دستشون هست

arixstudio

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین جایگزین واسه histats به نظر من Piwik هست که اینجا بیشتر در موردش نوشتم.

بالا