برگزیده های پرشین تولز

مشکل نشناختن هارد اکسترنال توسط ویندوز 7

001234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه هارد اکسترنال 500 گیگ دارم وقتی به سیستم وصل میکنم چراغش روشن میشه بعد از چند ثانیه چشمک میزنه اولش که وصل میکنم بوق میزنه وهمزمان توی دایومنبجر شناسایی میشه وقتی که چشمک میزنه صدای قطع شدنش میاد وقطع میشه راهنماییم کنید چکار کنم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام یه هارد اکسترنال 500 گیگ دارم وقتی به سیستم وصل میکنم چراغش روشن میشه بعد از چند ثانیه چشمک میزنه اولش که وصل میکنم بوق میزنه وهمزمان توی دایومنبجر شناسایی میشه وقتی که چشمک میزنه صدای قطع شدنش میاد وقطع میشه راهنماییم کنید چکار کنم
مشکل برد مبدل ساتا به usb دارد و خراب شده برد مبدل

mohammad367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من هارد WD my passport ultra گرفتم روی دیسک منیجمنت می اد ولی روی my copmputer نمی اد
وقتی هم می خوام change drive letter ... رو بزنم ارور میده فورمت هم میزنم یه پیام میده که فقط اوکی داره
ممنون میشم راهنماییم کنید

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با برنامه mintools یکبار پارتشینش رو پاک کنید و دوباره بسازید .

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
هارد اکسترنال 500 گیگ WD دارم که، روی هر لبتاپی شناسایی میشه بجز لبتاپ جدیدم که ویندوز 7 دارد. روی دو سیستم (اکس‌پی و اپل) فورمتش کرده‌ام و هیچ چیزی توش نیست.

وقتی وصلش میکنم، اسم یک درایو به درایوهای "مای کامپیوتر" اضافه میشه. اما محتویاتش نشان داده نمیشه. اگر روی این درایو (که فقط یک اسم است) کلیک (راست یا چپ) کنیم، فاتحهء سیستم خوانده میشه. کامل هنگ میکنه. حتی ماوس جداگانه‌ای که به لبتاپم وصل کرده‌ام رو هم از کار می‌اندازه. سیستم حتی "ری استارت" هم نمیشه مجبور هستید با دست ریستش کنید.

ضمنا وقتی هارد را وصل میکنم در دیسک منیجمنت هیچ درایوی نشون داده نمیشه. یک صفحهء خالی میشه.

ضمنا من یک هارد کتابی دارم که با این لبتاپ هیچ مشکلی نداره و راحت کار میکنه. اگر راهنمایییم کنید خیلی ممنون میشم.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
از سایت وسترن درایورش را دانلود و نصب کنید .

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
از سایت وسترن درایورش را دانلود و نصب کنید .
ببخشید اگر این مطلب رو در پاسخ به من نوشتید، این را اشاره کنم که این هارد مشکل‌دار؛ هیچ مشکلی با سایر کامپیوترها نداره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ببخشید اگر این مطلب رو در پاسخ به من نوشتید، این را اشاره کنم که این هارد مشکل‌دار؛ هیچ مشکلی با سایر کامپیوترها نداره.
درایور وسترن رو بگیرید که روی این سیستم هم شناسایی بشه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
ببخشید که مجددا مزاحم می‌شوم. احتمالا بخاطر مشغلهء زیاد سوالم را ندیدید. به همین جهت برای فهمیدن آنچه شما گفتید شروع کردم به خواندن همهء آنچه شما در تاپیک تاپيك جامع رفع مشكلات هارد ديسك نوشته‌اید. حقیقتش بعد از 50 صفحه، از اینهمه توضیحات فنی از پا در آمدم و حقیقتش چیز زیادی هم نفهمیدم! عاقبت هم نتوانستم به جوابی برسم.
اگر آنجا جواب مشکل من وجود دارد، ادامه بدهم. در غیر اینصورت، ممنون میشوم کمکم کنید.
@AMD.POWER

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
برنامه minitool را که در اون تاپیک معرفی کردم بگیرید و توی همون تاپیک اعلام کنید تو اون برنامه هاردتون شناسایی میشه یا نه . هاردتون سری التراست یا المنت

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام خسته نباشید.
من یک هارد 1 ترابایتی وسترن دیتا (my passport 0740)دارم. چند روز پیش داشتم عکس میریختم توش که وسط کار قطع شد. و بعد از اون دیگه هرچی وصلش میکنم توی مای کامپیوتر نمیاره. تو قسمت دیسک منیجمنت نشون میده ولی اسم نداره و میزنه not initialized. روش هم راست کلیک میکنم همه گزینه ها جز هلپ غیر فعاله. رو سیستمی با ویندوز 8 هم امتحان کردم جواب نمیده. لپتاپ خودم ویندوز 7 ه که رو اون هم جواب نمیده. چراغ خود هارد روشنه و کار میکنه صدای کار کردنش میاد. وقتی میزنم رو لپتاپم اون پایین جزو یو اس بی های متصل شناسایی میشه با اسم. ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا اطلاعات روی هارد برام خیلی مهمه. همه 9 صفحه تاپیک رو هم خوندم وتا جایی که متوسجه شدم کارهایی که گفتین رو انجام دادم. الان چیکار باید کنم؟

علیرضا2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا منم دقیقا همین مشکل این دوستمونو دارم وقتیم روی initialized میزنم این error رو میده

error.png

لطفاً راهنمایی کنید.......

Hony.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من به تازگی بک هارد 2 ترا سیگیت خریدم و برای ضبط فیلم اونو به تلویزیون وصل کردم و بعد دیگه رو لپ تاپم نمیخونه رو یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم نخوند
اما توی device manager نشون میده ممنون میشم بهم بگین چه کنم ؟ :)

sRima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من یه هارد WD دارم که پر شده بود 1 ترابایت 1-2 سال گذاشته بودم کنار حالا اصلا نمیشناسه کامپیوتر روی دو سیستم ازمایش کردم باز هم نشان نمیده روی تلویزیون هم نشد وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه WD Ses usb divice نداره روی کامپیوتر وصل کردم اما باز هم هارد نصب نمیشه و نشان نمیده راهنمایی نمایید چکار کنم با تشکر یاعلی
zb8c68mbjt5g43e0xdjl.png

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام من یه هارد WD دارم که پر شده بود 1 ترابایت 1-2 سال گذاشته بودم کنار حالا اصلا نمیشناسه کامپیوتر روی دو سیستم ازمایش کردم باز هم نشان نمیده روی تلویزیون هم نشد وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه WD Ses usb divice نداره روی کامپیوتر وصل کردم اما باز هم هارد نصب نمیشه و نشان نمیده راهنمایی نمایید چکار کنم با تشکر یاعلی
zb8c68mbjt5g43e0xdjl.png
با برنامه زیر چک کنید شناسایی میشه یا نه
MiniTool Partition Wizard

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان
من به تازگی بک هارد 2 ترا سیگیت خریدم و برای ضبط فیلم اونو به تلویزیون وصل کردم و بعد دیگه رو لپ تاپم نمیخونه رو یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم نخوند
اما توی device manager نشون میده ممنون میشم بهم بگین چه کنم ؟ :)
MiniTool Partition Wizard
چک کنید وضعیت هارد تو این برنامه به چه شکله

E-mad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم وسترن دیجیتال my passport دارم وقتی وصل میکنم اسم هارد رو تو my computer و disk management میاره ولی اگه رو هارد تو my computer کلیک راست یا چپ کنم هنگ میکنه و همه چی رو میبنده!
اون راه درایو letter هم سعی کردم برم ولی با راست کلیک رو هاردم تو disk management همچین چیزی نمیاره
لطفا کمک کنین چیزای مهمی تو هاردم ریختم فرمت کنم به فنا میره:general107:

ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
منم وسترن دیجیتال my passport دارم وقتی وصل میکنم اسم هارد رو تو my computer و disk management میاره ولی اگه رو هارد تو my computer کلیک راست یا چپ کنم هنگ میکنه و همه چی رو میبنده!
اون راه درایو letter هم سعی کردم برم ولی با راست کلیک رو هاردم تو disk management همچین چیزی نمیاره
لطفا کمک کنین چیزای مهمی تو هاردم ریختم فرمت کنم به فنا میره:general107:

ممنون
سوالات مربوط به هارد را در تاپیک جامع مشکلات هارد دیسک مطرح کنید در قسمت سخت افزار

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
این مشکل هارد با استفاده از command prompt ویندوز حل میشه و کاملا نرم افزاری هست
از فرمان chkdsk و پارامترهای مخصوص فیکس ارور استفاده کنید ، شاید 24 ساعت یا بیشتر زمان ببره ولی درست میشه
به هیچ وجه هارد usb 3 wd به تلویزئون وصل نکنید و به هیچ وجه در زمان خاموش شدن لپ تاپ هاردتون را جدا نکنید
مشکل داشتین پیام بدین راهنمایی میکنم

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

بالا