برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
با عرض سلام.
**اول اینکه دوستان زحمت کشیدن و باهم سایتی رو مخصوص دانشجوهای تهران جنوب راه اندازی کردن. ادرس سایت http://tjhelp.ir/ . توی اون سایت اساتید بیشتری معرفی شدن , اگه اینجا به جواب نرسیدین میتونین از سایت تی جی هلپ استفاده کنین...**
از اونجا که این تاپیک خیلی شلوغ شده و برای پیدا کردن یه استاد با دردسرای زیادی مواجه هستیم توی این تاپیک بچه های تهران جنوب فقط اساتید رو معرفی میکنن و هر گونه
بحث و تبادل نظر قدغن بوده وگزارش میشه تا مدیرا پست رو پاک کنن...
لیست اساتید رو هم سعی میکنم توی پست اول بزارم تا مشکلی پیش نیاد.
تذکر : اسم و فامیل بعضی از اساتید کامل نوشته نشده و ممکنه گزینه سرچ تاپیک جواب درستی نده! بهتره اسامی داخل لیست رو خودتون بخونین...
درخواست: دوستانی که از تاپیک استفاده میکنن , برای کامل شدنش هم کمکمون کنن! چون اساتید هر سال جابجا میشن و این تاپیک هم دیگه فایده ای نداره!

بسملا
راهنمای استفاده از شاهکاری به اسم انرول!

رشته برق
دکتر جواد علمایی 1
دکتر صدیقه غفرانی 1
استاد نصیری سروری 1
دکتر کبیری 1
مهندس اللهوردی زاده 1
استاد احمد ابراهیمی 1 - 2
دکتر علی اخوین 1 - 2
دکتر فیروزه رامش خواه 1
استاد کیان کیقباد 1
استاد رمضانی گل 1
استاد مصطفی شفیعی 1 - 2 - 3
استاد محمد فلاح تفتی 1 - 2
سیاوش جعفری 1
دکتر منصور نجاتي جهرمي 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
استاد داود غرويان 1
دکتر فرهاد حريرچي 1
دکتر فرهاد رزاقیان 1
استاد محمدباقرعلایی 1 - 2
استاد کرمدل 1
استاد محمد مهدی جباری 1 - 2
استاد امیرامیرابادی زواره مفرد 1 - 2
استاد امید ظهوریان 1
استاد مرتضی مجدی 1 - 2 - 3
استاد نورعلیزاده 1
استاد کرمی 1
استاد سید محمد موسوی انزهایی 1
استاد امیر امیرآبادی زواره مفرد 1
استاد محمد میران بیگی 1

دکتر کبیری 1
دکتر محمودرضا حقی فام 1
دکتر نسرین امیری 1
استاد محمود مدرسی 1

رشته کامپیوتر
استاد منشی 1
استاد زرین زاد 1
استاد پولادی 1
استاد عزت دوست 1
استاد صلایانی 1
استاد هدایت فر 1
استاد شیخ الحرم 1
استاد رویا دیباج 1
استاد معین تقوی 1
دکتر سلاجقه 1
دکتر موحدی 1
استاد امیر حسین روحانی 1
استاد جوان 1 - 2
استاد مسعود کتیرایی 1 - 2
استاد علیرضا قوامی 1
استاد صحافی 1 - 2
استاد لطفعلی شمیرانی 1 - 2
استاد صدیقه بختیاری 1
استاد پور صاحبی 1
استاد افشین مروجی 1
استاد زهرا یعقوبی 1
استاد امید میراب زاده 1
استاد نازبانو 1
استاد ایرج صفا 1
استاد سمیرا سید صالحی 1
استاد آیدا فراهانی 1
استاد برومندنیا 1
استاد شهابی 1
دکتر سیدی 1
استاد محمد مهدی محمدی 1
استاد مهدی پاک سرشت 1
استاد فرمیسک ناصرزاده 1
استاد فاتحی خواجه 1
استاد عباسپور 1
استاد کوروش صمیمی داریوش 1
استاد شهریار پیرنیا نائینی 1
استاد پرند اخلاقی 1
استاد ضیاءالدین بهشتی فرد 1
دکتر علی کاظمی 1
استاد سید حسین عرفانی 1
استاد علیرضا فیضیان 1
رشته شـــیــمی

دکتر منافی 1
استاد محسن دادگر 1
استاد نسیم میلانی 1
استاد بهروز میرزا 1
رشته مکانیک
استاد سیدحسن علوی 1
استاد عبدالله حسنی 1
استاد قماشی 1
استاد شاهرخ شجاعی 1
استاد جلالدین ابیانه 1
استاد شاهرخ حسینی هاشمی 1
استاد عبدالرزاق طاهایی 1
استاد محسن ذوقی 1
استاد محسن جباری 1
استاد علی ابجدی 1 - 2
استاد منوچهر پناه 1
استاد محمد فلاح 1
استاد آرش زند 1
استاد محسن جباری 1
استاد فرزاد جعفر کاظمی 1
استاد عبدالرضا گرانمایه 1
استاد جلال ساجدی 1

ازمایشگاه و کارگاه

استاد سید عیسی کرانیان 1 - 2 - 3
استاد مسعود کاردان 1 - 2
استاد حسین متقی 1
استاد دلدار گلچین 1
استاد روزبه رجبي توستاني 1
استاد سياوش جعفري 1
استاد نيما يوسف پور 1
استاد محمد مهدي جباري 1
استاد هادی رحیمی 1
استاد مراد خانی 1

استاد فرشته امینیی 1
استاد ناصر مهندسی 1
استاد طیبه روهنده 1
دروس پایه

استاد شیوا نوحی 1
استاد داوود اقا بیگ 1
استاد احمد موسوی 1
استاد مالکی فر 1
استاد فاطمه معتمد الشریعتی 1 - 2
استاد محمود نایبی ندوشن 1
استاد ذاکری 1
استاد شهاب ذوالریاستین 1
استاد فاطمه اخلاصی 1
استاد پرویز حسین خانی 1
استاد مریم حاج رحیمی 1
استاد کرمعلی قهرمانی 1 - 2
استاد مرتضی قربانی 1
استاد تهرانچی 1
استاد دانشمند 1
استاد نادر عباداله 1
استاد مسعود انصاری نو 1 - 2 - 3
استاد رضا جمشیدی 1
استاد ربابه اسلامی 1
استاد اباصلت بداغی 1
استاد محمد غلامیان 1
استاد عارف اذر 1
استاد حسین قهرمانی 1
استاد علیرضا هاشمی 1 - 2
استاد محسن راد 1
استاد خوینی 1
استاد ناصر غفوری عدل 1 - 2 - 3
استاد منصور احمدی 1
استاد حسن توکلی 1 - 2
استاد صمد رشید 1
استاد محمد ارغند 1
استاد سهرائي-سوان 1
استاد مرداد-محمد 1
استاد فرناز فرشاد مقدم 1
استاد محمد شفیعی موسوی 1
استاد یحیی یونسی زاده 1

دروس عمومی

استاد محمد احمدي 1
استاد ميثم فراهاني 1
استاد ياور قضائي عنبران 1
استاد رفیعی شمس ابادی 1
استاد رحـــیم وفاپور 1
استاد دارستانی فراهانی 1
استاد فیض 1
استاد غلامرضا دهبد 1
استاد محمد علی جلالیان 1 - 2 + نمونه سوالات
استاد گرجی 1
استاد علیرضا افشار 1
استاد یداله بهمنی مطلق 1
استاد سعید کاظم پور 1
استاد جعفر بلالی 1
استاد محمود پارسایی 1
استاد مرتضی امیرائی 1
استاد یاور قضائی عنبران 1
استاد الهام زندی 1 - 2
استاد علی قاسمی 1
استاد عباسی 1
استاد اکبر آفرینش خاکی 1
استاد شهره فتوگرافی 1
استاد میثم فراهانی 1

استاد فهیمه میرزایی 1
حسین محمدی 1
استاد شاه بداغی 1
خانم زهرا خراسانی قمسری 1
استاد محمد نجاری 1
استاد مرتضی رحیمی یگانه 1

یه عکس دسته جمعی , از جمعی از اساتید هم تو این پست هست! :دی میتونین بخونینش http://forum.persiantools.com/t417679-page12.html#post8027103

تشکر از کاربران :
تسلا-

kamran17 - masodd - ahrad - loram19 - Takesh-2 - payamb - ebony - lordesiah- A.M.I.R.- I H O S E I N - kamyarjonoob - Gizmo89 - sirius-shan - king ps3 - mariaz - Bab Esfanji - david21 - yawsh - plamber

پ.ن1 : دوستانی که پست میزارین از صفحه پیشرفته بجای عنوان پستتون اسم استاد + رشتتون رو بنویسین (برای راحتی در جستجو) و به این سه سوال حیاتی هم پاسخ بدین:D:
1- امتحانش چه جوریه؟
2- حضور و غیاب داره یا نه؟
3- چه جوری نمره میده؟

پ.ن2 : دوستانی که پست میزارین , یه موقع پستتونو پاک نکنین , که همه لینکا بهم میریزه و من بدبخت میشم :D

سلام
دوستان توجه کنن که هرکس به ظن وگمان خودش برای استادها نظر میده که این امرقابل احترامه - چون ممکنه یک شخص از یکیشون نمره خوب بگیره وخوب اون استاد وبگه یکی هم باهاش مشکل پیدا کنه وجدو اباد استادوببره رو هوا!
این خود شما هستید که باید مطالب رو جمع بندی کرده ویکی رو انتخاب کنید -حالا اگه تعداد پست ها زیادتر بشه بهتر میشه نتیجه گیری کرد

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
اولین استاد اقای دکتر چواد علمایی- مدیر گروه محترم برق قدرت
دروس ماشین 3-کارگاه برق-کاراموزی
فوق از امیر کبیر ودکترا ازعلوم تحقیقات- مذهبی هست وپدرشم روحانی بوده-ادم بدی نیست سر کلاس هم براتو ن در مورد غدیر خم و....صحبت میکنه وهم اگه کلاس فقط اقایون باشن در غالب جوک وخاطره هرچی دم دهنش بیاد میگه ! یه نمونش همون قضیه طالبی بود که برا یکسری بچه ها گفتم ! تو کار عملی واقعا وارده وتوضیحات خیلی بدرد بخوری میده من یه ترم خودم با طالبی داشتم ولی کلاسای ماشین دو را باهاش رفتم خیلی کتابی درس نمیده ولی یه توضیحاتی میده که برای ابراز عقیده کردن تو بعضی جاها خیلی مفیده ومردم فکر میکنن شما بلا نسبت خیلی با سواد هستید!! نمونش من با انجمن برق رفته بودم بازدید شرکت ایران ترانسفو مسئول اموزش اونجا هرچی میپرسید من جواب میدادم که البته همه اونها رو جواد تو کلاس گفته بود مثل جنس روغن ترانس و یکسری مسائل عملی دیگه- طرف خیلی حال کرد وگفت بچه های دانشگاههای دیگه هم اینجا میان ولی به باسوادی شما ها نیستن البته این بنده خدا نمیدونست من ماشین دو رو بزور با هزار تا نذر والتماس دعا با طالبی شدم10!:p ولی ماشین 3 رو من باهاش داشتم که پوستم کنده شد خیلی راحت و ساده درس میده اما تو امتحان اگه یه رادیکال 3 ولتاژ خط رو ننویسی کل مسئله رو خط میزنه! ولی نمره خودتم میده وخوبیتش اینه که اگه 3 جلسه غیبت رو تو ترم نکنی 25 درصد به نمره ات اضافه میکنه ومثلا 8 رو10 میده وحتی من دیدم 7 رو هم 10 داد- ولی اصلا سر کلاس نباید باهاش کل کل کنید چون اگه گیر بده کارتون تمومه( یادتون نره مدیر گروهه)- اگه باهاش گرفتید من یکسری تمرین های ترمهای قبل رو از بچه ها جمع کردم که بصورت یک سی دی میکنم میدم بچه ها تو کلاسش پخش کنن استفاده کنید وپول به این انتشارات دانشگاه ندید- اصلا در طول ترم به جزوش قناعت نکنید ومسئله خیلی حل کنید-
کاراموزی رو خیلی راحت میگیره وگزارش کار اینها نمیخواد ولی یکی از بچه ها میگفت به محل کاراموزیش اومده بود وسرزده بود!! به هر حال فعلا تو این دانشگاه بچه های قدرت مجبورن که ماشین 3 رو با یکی از این دو استاد بگذرونن که بنظر من ایشون بهتره وطبق گفته خودش توی اون خاطره از طالبی باز بهتره!!! موفق باشید

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
بازم سلام
استاد بعدی جناب سر کار خانوم دکتر صدیقه غفرانی
درس سیگنال وسیستم
فارغ التحصیل از علم و صنعت با درجه دکتری مخابرات
سواد عالی درس دادن عالی اما نمره دادن وای ی.....
یکی از بهترین استادهای این دانشگاه ویکی از با معرفت ترینشون هم هست اینو جدی میگم تو یه دوره که من بخاطر یک سری مشکلات که عده ای از بچه ها میدونن داشتم ترک تحصیل میکردم با من خیلی صحبت کرد وواقعا کمکم کرد
درس دادنش عالیه از روز اولین هفته شروع کلاسها میاد سر کلاس ومثل مسلسل درس میده تا اخرین دقیقه کلاس وای میسه وخسته نباشید واینها نداریم یکسری قوانین خاص تو کلاس داره اگه خمیازه بکشی بیرون - اب به صورت برگشت !- موبایل -یک ربع بیرون کلاس! یه جزوه داره حدود 100 صفحه و واقعا با دانشجوها کار میکنه وامتحانشم در حد درس دادنشه ولی اهل نمره دادن وزیر ابی رفتن نیست -بهتون توصیه میکنم سر کلاس باهاش کل کل واینها نکنید چون قد 100 تا پسر حاضر جوابه وحسابی ضایعتون میکنه! میان ترم میگیره تکلیف هم میده ولی خوب اگر میخواید درس سیگنال رو بفهمید باهاش بردارید ولی باید خیلی سخت کار کنید
در مورد حاضر جوابی ایشون یه خاطره بگم اون ترمی که من با دکتر غفرانی سیگنال داشتم ایشون مدیر گروه مخابرات بودن ومثل همه مدیر گروهها بچه ها برای فارغ التحصیلی وغیره به کلاس مراجعه میکردن وبه همه میگفت بعد کلاس بیایید یه دفعه یه دانشجوی خانوم که معلوم بود تازه خدا بهش بچه داده با بچه کوچیک در کلاسو زد وگفت میشه فرم منو امضا کنید .دکتر غفرانی اولش بهش گفت نه بعد کلاس- بعد یکم فکر کرد وگفت بیا چون بچه کوچولو داری امضا کنم برو وقتی رفت یکی از پسرها که خیلی پررو بود گفت خانوم دکتر اگه منم با بچه بیام اخر ترم بهم نمره قبولی میدید؟ دکتر غفرانی خیلی راحت گفت البته حتما اینکارو میکنم منتها تو مطمئن باش اگه خودتم بکشی عمرا نمیتونی بچه بزایی پس همون درسو بخونی راحت تره!!!

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد نصیری سروی برای درس کنترل خطی
ادم با سواد و باشخصیت خوبیه درس رو هم سر کلاس خیلی خوب بیان میکنه ولی خوب مشکل اینجاس که قسمت اخر درس رو که مبحث نایل کوئیست ومکان ریشه هاس معمولا نمیرسه وبزور سرهم بندی میکنه بعد هم تو پایان ترم 12 نمره از اونها میده! یک میانترم هم تستی میگیره که حتما شرکت کنید
نمره دادنش اصلا خوب نیست ودست بنداز هم داره ! ولی به هرجهت از اون دکتر مزینان خیلی بهتره - به هر حال این دانشگاه استاد کنترلش همینها هستن وباید با همینها سر کرد

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی اقای کبیری هستن که اوایل ماشین 1 رو میگفت ولی حالا فقط الکترونیک صنعتی با ازمایشگاه صنعتی ورسم فنی برق رو میگه
فارق التحصیل پلی تکنیک هست و محل زندگیش قم است بخاطر همین هس که ساعت کلاسهاش همیشه بجای 7.30 ساعت 8 صبحه که برسه
ادم بسیار مودب وجدی ومذهبی هست میدونم یک کار خونه داره وتدریس براش یه جورکار ذوقیه وضعشم خوبه تا دوترم پیش ازرا داشت هر دفعه هم یه مدل نوت بوک اپل می اورد!
سر کلاس از ویدئو پرژکتور استفاده میکنه که خوب نسبت به اینجا بد نیس درسش منظم ومرتبه -من باهاش رسم فنی داشتم که خیلی خوب بود اتوکد الکتریکال رو درس داد که توصیه میکنم یکی از درسهای اختیاری رو حتما این درس بگیرید
نمره دادنش زیاد خوب نیس و12 و13 رومیشه ازش گرفت البته من رسم فنی 17 شدم

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی اقای مهندس اللهوردی زاده است
دروس آزماشین یک ودو -تاسیسات-طرح پست
ادم بسیار مودب وبا فهمیه وبسیار با سواد- باسواد نه اینکه بشینه انتگرال حل کنه نه واقعا یک مهندس با تجربه هست من چند تا اشکال برقی تو محل کارم بود ازش پرسیدم خیلی عالی جواب داد توی دانشگاه ازماشین 1 و2 رو میگه که یه امتحان کتبی ویک امتحان عملی داره توی ازمایشگاه حتما حرفهاشو که حدود یک ربع اول کلاسه ضبط کنید که امتحانش از توی حرفهاشه اینو جدی میگم بچه ها تو ازمایشگاه به من میخندیدن ولی پایان ترم من جواب گرفتم ادم بسیار جدی ولی در باطن دل رحمیه وبه بچه ها اگه خوب باشن حسابی حال میده- دو درس طرح پست وتاسیسات رو هم میگه که هردو اختیاری هستن وبسیار بدرد خور طرح پست معرفی اجزای مهم پستها است واز همه مهمتر معرفی استاندارد های اونها اخرشم یه مبحث دیاگرام تک خطی هس که یه سوال 7 نمره ازش تو امتحانه- تاسیسات هم معرفی سیستم های روشنایی وپخش نور هست که اصغر کاملا تجربی بیان میکنه ومیشه گفت تنهانقطه ضعفش اینه که به نرم افزار زیاد وارد نیست( برعکس کبیری )- تاسیسات رو بچه هایی که میخوان **** مهندسی بگیرن حتما بگذرونن که بعدا مجبور نشن بیرون کلاس برن-ولی بچه ها ازش راضین سر کلاسش هم که کلا خنده بازاره خودش آذری هست با لهجه ترکی خاطره بلا هایی که سر مردم توی پستها اومده رو تعریف میکرد که خیلی باحال بود من یک بار شیرش کردم در مورد زن گرفتن صحبت کرد که از خنده روده بر شدیم!

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی اقای مهندس مجدی استاد الکترونیک است
ادم بسیار متین ومودبیه اینوبرای این میگم که یکسری از استادها رو اصلا نمیشه تحمل کرد یا لااقل من اینجوریم
سر کلاس درس دادنش سوپر عالی عالی- ولی اگر حاشیه نویسی نکنید وهمون شب درسو نخونید بعداعمرا اگر متوجه بشید چکار کرده!
درس الکترونیک چه یک وچه دو خیلی مفهومیه وهی باید از یه چیز یه مورد دیگه رو نتیجه بگیرید وبرید جلو -لذا کنار شکلها حتما بنویسید که از چی چی رو نتیجه گرفتیم وگرنه یادتون میره
ودرسش هم تعداد سر فصلهاش خیلی زیاده یک سری مسئله اخر ترم (2جلسه اخر) حل میکنه که شبیه اونها تو امتحانش میاد نه عین اونها- سطح نمراتش حدود 12 هست

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی جناب دکتر حاج احمد ابراهیمی
ماشین 2 و ماشین مخصوص درس میدهند که خدا از ما نگیردش!
از تحصیل کرده های انگلیس هست ودکتراش رو از اونجا گرفته - خط به خط کتاب پی سی سن رو درس میده واگر بچه ها خراب نکرده باشنش همونو هم تو امتحان میپرسه! تو ماشین 2 بچه ها توی ترم خیلی خوش بحالشون میشه وکیف میکنن ولی تو ماشین 3 اشکشون در میاد چون یکسر ی مسائل رو خیلی باز نمیکنه وبچه ها بعدا مشکل بر میخورن خصوصا تو مبحث ترانس ماشین 3-بجه ها خیلیشون سر کلاس نمیان ولی حضور غیاب میکنه سر کلاسش که همه فقط بهم میخندن وسر بسرهمدیگه میزارن ولی برو خودش نمیاره خصوصا وقتی زیر چشمی به بچه هایی که سه ربع ! دیر میومدن کلاس نگاه میکرد کلاس منفجر میشد! ولی خدا وکیلی سر فصلهارو میگه ولی خوب مثل جواد یا طالبی وارد جزئیات نمیشه ومسئله متفرقه حل نمیکنه - امتحانش 10 نمره سوال و10 نمره هم مسئله هست که باز میگم اگه بچه ها خرابش نکرده باشن وزیر ابشو نزده باشن همون مسائل حل شده متن درس کتابه و حداکثر مشابه اونهاس- اگه هم دلتون براش تنگ میشه موقع مغرب توی صف نماز گزار هایی که پشت مقام ***** نماز میخونن تو تلویزیون نشونش میده!

Last edited:

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
خوب من اساتید رشته الکترونیک تا جایی که یادمه
معرفی میکنم.بعد تک تک توضیح میدم
1-سیاوش جعفری=برنامه نویسی-شبکه های کامپیوتری-آز کنترل
2-جواد کرمدل=مدار-زبان تخصصی
3-محمد موسوی انزهایی=سیستم های کنترل خطی-کنترل کننده های صنعتی
4-مصطفی شفیعی=الکترونیک صنعتی
5-محمد باقر علایی=خطوط اتقال مخابراتی-مدار1-تجزیه و تحلیل سیستم ها-مخابرات 1
6-فرهاد حریرچی=مدارمنطقی-نرم افزار کاربردی
7-امید ظهوریان=نرم افزار کاریردی
8-جباری=مدار1-از کنترل
9-فرهاد رزاقیان=الکترونیک 3
10-داود غرویان=مباحث ویژه
11-مهدی امیر آبادی=مدار مجتمع خطی-آز مدار مجتمع-اصول میکرو-آز اصول
12-مسعود کاردان=آزکنترل خطی
13-توحید موسی زاده=تحلیل مدارهای الکتریکی و الکترونیکی

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی اقای دکتر علی اخوین
ایشان دو درس مدار 2 وبررسی یک را ارائه مینمایند
ادم جدی سختگیر با شخصیتی دوست داشتنی هست سر کلاس مزه زیاد میپرونه وبه همه چی گیر میده از فوتبال که بهشون حیف نونها میگفت تا وضعیت نمایشگاه کتاب!ولی در کل کلاسش باحاله درس رو بد نمیده ولی سر کلاس شما فکر میکنی خیلی بلدی ولی کافیه یه مسئله بزارن جلوت! یک نیم ترم میگیره که همون جلسه اول یا دوم تاریخشو مشخص میکنه که حتما اونو شرکت کنید حتی اگر 2 هم بشید باز تو پایان ترم خیلی فرق میکنه مسایل حل شدش رو که سر کلاس توضیح میده حتما حاشیه نویسی کنید وگرنه هیچی بعدا ازش سر در نمیارید!کلاسش به دو تا یک ساعت تقسیم میکنه وربع ساعت استراحت که اینش خیلی به من چسبید واز این کارش خیلی حال کردم امتحانش از سطح سوالات حل شدش یکم اسونتره ولی خوب نمره دادنش زیاد خوب نیست ودست بنداز داره! ولی بسیار باسواد هست وکلی مقاله تو نت داده وجمعا جزو اساتید خوب اینجاس ومن قراره انشاا.... باهاش پروژه بردارم
نکته مهم اینکه خیلی از بچه ها بعدا توی دروس ماشین 2 و3 از این درس ضربه میخورن واساتید گرانقدر اون دروس هم روی جوابهای اشتباه خط باطل میکشند وتمام ! لذا فصل اول این درس که بررسی روابط توان و ولتاژ و جریان و همچنین اتصال ستاره ومثلث ومبحث مهم پریونیت هست رو خوب یاد بگیرید

Last edited:

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
رزرو واسه خودم:D

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
همونطور که اقا کامران گفت از تحصیل کرده های انگلیسه ولی در حال حاضر هیچی بارش نیست! کیفیت که منفی - کمیت هم نصف.
من ماشین 1 و 2 رو باهاش داشتم که واقعا پایمو ترکوند و دارم عذاب اون دو ترمو میکشم. ماشین مخصوصم بناس رو سرمون خراب شه :|||
طریقه درس دادنش اینه که میاد شروع میکنه از رو کتاب "پی . سی . سٍن" در کمال آرامش درس میده و عین خیالش نیست . از 7:30 صبح میاد سرکلاس و تا 10 نگه میداره و حداکثر 1 صفحه جزوه میگه , مابقی چرت و پرت! امتحانش هم دقیقا از مثالای حل شده ی p.c.sen میگیره . البته 10 نمره تعریفی هم داره که هر کاری کنی نمیتونی نمره کامل بگیری! زیاد بنویسی میگه میخوای منو گیج کنی و کم بنویسی میگه حتما یه چیزیو جا انداختی!!!
.
در کل :
1- حضور غیاب میگه میکنم ولی تاثیر نداره.
2- امتحانش خیلی آبکیه.
3- نمره هم به راحتی بالای 15.

پ.ن: به برادارن پیشنهاد میدم در کلاسای مختلط ایشون شرکت نکنین که بالا میارین :/

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تو سبک خودش استاد باحالیه . سر کلاس زیاد گیر نمیده . همرو جمع میکنه دور خودش و یه بار ازمایشو انجام میده و بعد میگه خودتون آزمایشو انجام بدین و برین .یه وقت میشد کلا کلاس تو یه ربع تموم میشد! سر کلاس نباید مزه پروند که حال نمیکنه و جوابای بدی میده. حضور و غیاب داره و یادمه یکیو که سه جلسه غیبت داشت حذف کرد , با اینکه هزار تا بهونه آورد که من شاغلمو و خانوم بچه ها و ... . از ما یه امتحان کتبی گرفت که خیلی سخت بود ولی هیچ تاثیری تو نمره نداشت!
1- امتحانش اگه عملی نباشه کتبی میگیره :دی
2- حضور و غیاب داره.
3- نمره هم پاینن نمیده.

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
اسناد بعدی خانوم دکتر فیروزه رامش خواه
درسهایی که ارائه میکنن عایق وطرح پست هست
یه دختر خیلی باسواد یه- با یه گشت تونت میتونید به تعداد مقاله هایی که داده دست پیدا کنید بیانش زیاد خوب نیست ولی ذاتا ادم با انصافیه درس عایق خیلی زیاده ولی همش داستانه ولی به هیچ عنوان برا شب امتحان نذارید که من خیلی هارو دیدم که نتونستن برسن که یا افتادن یا حذفیدن نمراتش تو حدود 13-14 هست و دست بنداز داره در سطح لالیگا! اما خیلیش بخاطر اینه که بچه ها نمیرسن جزوه رو بخونن -امتحانش خیلی سوال میده حدود 8 تا که مواظب باشید وقت کم نیارید- سرما امتحانش به جای 2 ساعت یک ساعت ونیم بود - میان ترم هم خواست بگیره ویه قسمتو حذف کنه که بچه ها گفتن نرسیدیم بخونیم وبیخیال شد

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد بعدی اقای کیان کیقباد هست
ایشان توی این دانشگاه الکترو مغناطیس درس میدهند
اخلاق خیلی ارومی داره وادمی هست که هدفش پاس کردن دانشجو هاست نه انداختن اونها - یه جزوه سر کلاس میگه که تو پاساژ هم هست همش میگه کوئیز میگیرم ولی حداکثر یکی یا دوتا میگیره که اونم از فصل اول ودومه حتما خوب بدید که اگه خدای نکرده پایان ترم خراب کردید کمک بشه براتون -گفتم دنبال یه بهانه میگرده تا شمارو قبول کنه- تو انتشارات یک سری تمرین حل شده داره حدود 100 تاکه در قالب 10 تا تکلیف است اونهارو بگیرید وهمزمان بادر س حلشون کنید -اخر ترم یکم بهش اصرار کنید حدود 50 تایی از تکالیفو حذف میکنه وامتحانش در حد همون تمرینها هست ویک سوال هم میشه گفت از همونهاس- به هیچ عنوان با درس خوندن خالی جزوه امتحان ندین که کارتون تمومه - حضور وغیاب داره - ولی گیر نیست - معمولا کلاسهاش از همه زودتر پر میشه که خوب نشون میده بچه هاازش راضین- نمیخوام بترسونمتون ولی به مغناطیس خیلی اهمیت بدید که در س سختیه وحتما بخش اولش که سه تا دستگاه مختصات دکارتی -کروی-استوانه ای رو میگه خوب یاد بگیرید چرا که همه مسایل تا اخرش با این سه دستگاه حل میشن که اگه بلد نباشید کارتون تمومه

loram19

Registered User
لایک‌ها
564
به نام خدا منم اولین پستم رو مینویسم
استاد مسعود کاردان-آز کنترل خطی
از همون جلسه اولی که کلاس تشکیل میشود تاخیر دارن و در طول ترم 15 دقیقه سر کلاس هستن بچه ها رو به 3 گروه تقسیم میکنن تا به طور چرخشی 3تا ازمایش انجام بشود.دستور کار باید بخریم ولی اصلا به کار نمیاد..در حد 4خط توضیح میده براتون وبعد میره بیرون کلاس بیشترین توضیح رو مسئول ازمایشگاه میده :blink:و اینکه حضور غیاب میکنن و معمولا نیم ساعت زودتر کلاس تموم میشد گفتن امتحان کتبی میگرن و از هر نفر یک سوال شفاهی میپرسن که نمره خیلی به اون بستگی داره ولی ممکنه این سوال شفاهی رو کتبی هم بپرسن که تستی هست و واقعا سخت و عمرا اگه در طول ترم اشاره ای بهشون کرده باشه..اخرین جلسه 4تا نمونه سوال میدن بدون جواب که امتحان کتبی مشابه اوناست و تقریبا اسونه ..نمره در حدود 13-15

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد رمضانی گل
دروس ارائه شده توسط ایشان مدار 2 وبررسی سیستم قدرت 2
ایشان فوق لیسانس ازامریکا هستن وادمی هست با سطح سواد بالا وتجربه کاری فراوان در وزارت نیرو -ادم متین وبسیارآرومیه ولی من یکبار قاطی کردنشو دیدم که در حد طوفان کاترینا بود! قبلا مدیر گروه قدرت بود -درس رو عالی وشمرده شمرده میگه بر خلاف اکثر اساتید دانشگاه همراه درس همش تمرین حل میکنه ونکات کنکوری درسو میگه هر جلسه یکی یا دوتا تمرین میگه که برای خونه هست و اواسط ترم قبل میان ترم باید بهش بدید که یک نمره داره -میان ترمش حدودا 6 نمره ای هست که حتما بدیدش که در صورت عدم امتحان میان ترم 6 نمره شما پریده! هر چند جلسه یه حضور غیاب میکنه که فقط میخواد باهاتون اشنا بشه سطح امتحانش یکم از سطح جزوش بالاتره ولی اگرجزوه رو خوب بخونید پاس میشید نمره دادنش زیاد خوب نیست ونمره 10 و11 زیاد داره ودست بندازشم خوبه! منتها اگر میخواید ارشد شرکت کنید حتما با ایشون بردارید که درس رو بفهمید-موقع انتخاب واحد دقت کنید که به تعویض کد کاری نداره ولی میان ترم حتما باید سر کد خودتون بیایید

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد مصطفی شفیعی
دروس ارائه شده توسط ایشان الکترونیک صنعتی واندازه گیری
از لحاظ اخلاقی خیلی متین وبا ادبه سطح سوادش هم بالاس که معلومه از اون بچه درسخونها بوده اینو از ظاهرش میشه فهمید!
درس رو خیلی اروم وکلمه کلمه میگه- درسش خیلی سخت نیست ولی همش شکل موج کشیدن داره وتحلیل- جزوه نوشتنش چون همش شکل موج باید بکشید سخته ولی توی پاساژ یه جزوه هست که خیلی عالی تموم شکلهارو کشیده وخیلی کارتون رو راحت میکنه هر جلسه یا دوسه جلسه یکبار چند تا تمرین میده که حتما حل کنید بهش بدید که نمره داره حضور وغیاب میکنه ولی حذف نمیکنه میان ترم هم داره اخر ترم یکسری مسائل حل میکنه که امتحانش خیلی شبیه اونها هست نمره دادنش بد نیست وحق خودتون میده ولی میگن خوب هم میندازه!

Last edited:

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد محمد فلاح تفتی
دروس ارائه شده توسط ایشان اندازه گیری -الکترونیک صنعتی وکاراموزی است که فعلا مدتی است کم کار هستن وبیشتر تابستانها درس ارائه میکنن این تابستون هم الک صنعتی دارن
ادم باحالیه از لحاظ درس دادن یه چیز ی در حد احمد ابراهیمیه !(فکر کنم تا ته قضیه رو خوندید!) سر کلاس یکسری مسایلو میگه وهمونو تو امتحان ازتون میخواد -معمولا یک پروژه ترجمه میده که راحته و5 نمره هم داره! اگه میخواید فقط درس رو پاس کنید از دستش ندید که عالیه !! سر کلاس هم خیلی با انرژی میاد وبچه ها از صحبتاش خیلی حال میکنن! حضور غیاب داره ولی گیر نیست امتحان میان ترم هم میگیره ( سرما جلسه اخر ترم میان ترم گرفت !)
کار اموزی میگن یکم گیر میده ویه گزارش کار حدود 100 صفحه ای میخواد ولی عمدتا ادم گیری نیست

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد حسین متقی
درس ارائه شده توسط ایشان کارگاه برق
ادم باسوادیه ولی یکم اخلاقش خیلی جدیه سر کلاس بعد خودش بری غیبت میزنه- حتما گزارش کار بهش بدید که اگه ندید نمرتون 10 هست!خیلی شمارواز برق میترسونه ومیگه حتما قبل وصل کردن کلید برق مسئول ازمایشگاه باید مدارو چک کنه واون کلید وبزنه اگه خودتون بزنید واتصالی کنه منفی داره
درس کارگاه برق دو قسمت داره یکسری مدارات ساختمانی مثل سیم کشی یک پل ودوپل ومهتابی وایفون و...که اکثرا بلدن دومش سیم بندی کنتاکتورها واتصالات موتورها وتایمرها این قسمتو خیلی خوب یاد بگیرید که جمعا 5 تا مدار هم نیست ولی اگه فردا تو محل کارتون نتونید یک اتصال ستاره ببندید اگه معدلتون 20 هم باشه از نظر افراد اونجا هیچی حالیتون نیست ! تو کلاس مواظب سیمها باشید که فیشها ی اونها بدرد نمیخوره و در میاد ومی افته وکل مدارو بهم میریزه! امتحان متقی تایم داره وبا کرنو متر زمان بستن مدارو محاسبه میکنه ولی زیاد قضیه جدی نیست بهتره یک قلم وکاغذ ببرید تو امتحان واول مدارسیم کشی رو رسم کنید وبعد سیمهارو وصل کنید مسئول ازمایشگاش اقای حسین زاده هست که ادم خیلی باحالیه وسعی کنید که باهاش رفیق شید که تو امتحان مدارهارو اون چک میکنه وبه بچه ها عمدتا خیلی حال میده جای کارگاه هم ساختمون کتابخونه -زیر زمین -زیر پله هست ( خیلی آدرسش مخوف شد !)

بالا