برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mammyman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا این تسک ها ارزش داره؟ شی یک دوتا میاد تو ماه میشه 5 دلار نمیصرفه حتی فیلترشکن بخری

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام ببخشید متوجه نشدم چیو خاموش کردین درست شد ?
میبینم بعضیا هنوز توی دکمش موندن قلقش اینه که چندبار روی دکمه فیس.بوک کلیک میکنید بعد دکمه فعال میشه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اصلا این تسک ها ارزش داره؟ شی یک دوتا میاد تو ماه میشه 5 دلار نمیصرفه حتی فیلترشکن بخری
اگه ارزش نداشت که وقتمونو روش نمیزاشتیم بهتره قبل اینکه کسی سوالی بپرسه کمی تاپیکو زیرورو کنه بعد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوستان الان وضعیت تسک ها توی نئوباکس چطوره ؟ ارزش داره وقت بزارم من قبلا کار میکردم ولی یه مدت خبری نبود بیخیال شدم باید حتما لول بگیری
اوضاع زیر نرماله پستا رو بخونی حساب دستت میاد

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
میبینم بعضیا هنوز توی دکمش موندن قلقش اینه که چندبار روی دکمه فیس.بوک کلیک میکنید بعد دکمه فعال میشه
نه اقا منظورش افزونه ghostery بود درست گفتن دوست عزیز مشکل از همین بود قبلا هم با کروم ثبت نام کرده بود ایده شما خیلی عروسکی بود :D:p:):general707:

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان تسک های کازینو در چه ساعتی میان؟
میشه مثلا تسک های کازینو رو هر ساعت از شبانه روز انجام داد؟
این جواب تسک ها چیه؟ به درد چی میخوره؟
این لول 1 و 2 و 3 در crowdflower به درد چی میخوره؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان تسک های کازینو در چه ساعتی میان؟
میشه مثلا تسک های کازینو رو هر ساعت از شبانه روز انجام داد؟
این جواب تسک ها چیه؟ به درد چی میخوره؟
این لول 1 و 2 و 3 در crowdflower به درد چی میخوره؟
اگه دیدیشون سلام ما را برسان شما به جای از دیگران پرسیدن از خودت بپرس که چرا کمی سرچ و ترجمه کردن بلد نیستی اونوقت به جواب سوالات میرسی از یک طرف تاپیک سایت تسک میزنی حالا میای درباره تسک میپرسی

payaml33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بچه ها روشش اینه به مایکل تو تسک کراود گیر بدید .وسلام ...
من کلی بهش گیر دادم واسه لول بعد برسی کرد گفت پروکسی زدی و لول نمیگری تسک مولایلی هم6 بار با ویندوز زدی .. منم زیر بار نرفتم چند بار گفت تا نهایتا گفت باشه بابا تو اکوراسییت خیلی پاینه بیا این تست ها رو بزن ولی فیشرتو مسدود میکنم وقتی کامل زدی و رسیدی حد نصاب همشو فعال میکنم
5تا تست اومد 100 %زدم ولی چون قبلا 25%زیاد داشتم رسید به 60%
اینم راهکار من
حالا من دوبار سوال کردم هیچکی جوابمو نداد که چطور تسک ها رو جواب بدم.

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
من کلی بهش گیر دادم واسه لول بعد برسی کرد گفت پروکسی زدی و لول نمیگری تسک مولایلی هم6 بار با ویندوز زدی .. منم زیر بار نرفتم چند بار گفت تا نهایتا گفت باشه بابا تو اکوراسییت خیلی پاینه بیا این تست ها رو بزن ولی فیشرتو مسدود میکنم وقتی کامل زدی و رسیدی حد نصاب همشو فعال میکنم
اینم راهکار من
داداش عجب اعتماد به نفسی داری تو :general206:
25 درصد دقت داشتی لول هم می خواستی :general707: دمت گرم خدایی :general601:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اینم راهکار من
عجب پس به مایکل مثل کنه چسبیدی تا بنت نکنه حتما لول بهت نمیدن چون قانونشونو رد کردی الانم دارن الافت میکنن قبلا گفتم که توی کویز جواب اشتباه عمدا میزارن پس بیخیال این حسابت آخر باید بشی

payaml33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
عجب پس به مایکل مثل کنه چسبیدی تا بنت نکنه حتما لول بهت نمیدن چون قانونشونو رد کردی الانم دارن الافت میکنن قبلا گفتم که توی کویز جواب اشتباه عمدا میزارن پس بیخیال این حسابت آخر باید بشی
اونا رو هم واسش توضیح دادم خودشم گفت قانونشونو رد کردم و لول نمبگیرم...اما چرا باید بیاد 5تا تسک از لولدار ها رو واسم فعال کنه ...
حالا ببینم چی میشه

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اونا رو هم واسش توضیح دادم خودشم گفت قانونشونو رد کردم و لول نمبگیرم...اما چرا باید بیاد 5تا تسک از لولدار ها رو واسم فعال کنه ...
حالا ببینم چی میشه
گفتم دارن الافت میکنن وقتی دارن توی تستا جواب اشتباه میزارن این کارشون هم مثل اونه وقتی لول بهت نمیدن فیشرا رو هم برات بستن بگو به چه امیدی زنده ای شوخی
سیستم امنیتشونو بالا بردن کازینو هم فقط به کاربرای اصلی کشورایی مثل انگلیس فقط میاد حالا بیاید خودتونو بکشید که لول بگیرید اشتباهه

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
payaml33 و usef8000 همه این حرف ها رو تو تیکت گفتن؟

payaml33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
گفتم دارن الافت میکنن وقتی دارن توی تستا جواب اشتباه میزارن این کارشون هم مثل اونه وقتی لول بهت نمیدن فیشرا رو هم برات بستن بگو به چه امیدی زنده ای شوخی
سیستم امنیتشونو بالا بردن کازینو هم فقط به کاربرای اصلی کشورایی مثل انگلیس فقط میاد حالا بیاید خودتونو بکشید که لول بگیرید اشتباهه
من یکی رو میشناختم همین بلا که میگی سرش اومد و تست اشتباهی زده بود...پی گیری کرده بود و اثباتش کرد...نتیجشم جایزه 5دلاری بود...اگه متمنی اشتباه زدن تیکت کن...
من تیکت کردم واسه مایکل که فیشرو باز کنه باز نکرد اکانت جدید میسازم..نهایتا تا 1ماه دیگه به لول 1میرسم ببینم راست میگه...

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
خوبه واسه من نیومد وگرنه یه 25% دیگه میزدم
اونوقت حتما شرایط لولو دریافت میکردی بیخیال دستت برا کرواد رو شده دیگه هیچی بهت نمیدن بهتره حساب جدید درست کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا