برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تو عکسی که من گذاشتم این جوری نوشته است
0.90 یا 0.9 فرقی با هم نمی کنند. و با به این می گویم 90 سنت.
حالا کاری به اعداد و ارقام نداریم.
مهم اینه چگونه حل می شود
نحوه ی حل کردنشان را باید چگونه یاد بگیریم

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
من که دارم یک سنته اینو یه بار حل کردم بیش تر از یک سنت نیست دوست عزیز
90 سنت رو باید اینطور مینوشت 90 cents

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
به جاش برو 3 سنتی رو حل کن 280 بار میشه زد که میشه 8.40 دلار

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
خوب این سه سنتی چگونه حل می شود. و باید چی کار بکنیم. اگر با عکس توضیح بدهید. خیلی عالی می شود. با تشکر
از شما
بعدم حداقل پرداخت یک دلاره درسته یا نه ده دلاره
بعدم من با ای پی ایران ثبت نام کردم و کشورم را زدم ایران. ولی با ای پی امریکا تسک ها را می زنم. و بعضی مواقع با ای پی امریکا لاگین کرده ام.
و در قسمت اکانت می روم. داخل اکانت کشورم را زده است ایران. ولی جلویش زده است دی داکت امریکا
مشکلی که پیش نمی اید .

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بعدم ببخشید این کار تا اون جایی من دیدم. خیلی ها از درامدش راضی نیستند
شما در بهترین حالت و در بد ترین حالت روزانه با چند ساعت کار چه قدر دریافتی میانگین داشتید
از سایت کلیک افیکس

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
برای بار اول حداقل پرداخت 10 دلاره
ن مشکلی مشکلی پیش نمیاد ولی برای امنیت بیش تر میتونی از این طریق تسکا رو بزنی
https://tasks.crowdflower.com/channels/clicksfx/tasks
رفیق منظورم اینه تسک سه سنتی وقتی می اید. گزینه ها بله و خیر دارند. و اگر اشتباه نکنم من همین جوری یک را زدم زدم و همه گزینه هایش را زدم بله. درصدم شد 60 درصد. ولی هنوز سه سنت به اکانتم اضافه نشده در کلیک افیکس

pes1374

Registered User
لایک‌ها
35
تو عکسی که من گذاشتم این جوری نوشته است
0.90 یا 0.9 فرقی با هم نمی کنند. و با به این می گویم 90 سنت.
حالا کاری به اعداد و ارقام نداریم.
مهم اینه چگونه حل می شود
نحوه ی حل کردنشان را باید چگونه یاد بگیریم
سلام این تسکی که میگی جوابش تو خوده سایت هست 2 تا جا اولی رو الکی یچی بزن .
جای خای سومی رو راست کلیک کن بعد بزن inspect elemnt جوابش اونجا نوشته بعد بزن virfy تموم

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
رفیق منظورم اینه تسک سه سنتی وقتی می اید. گزینه ها بله و خیر دارند. و اگر اشتباه نکنم من همین جوری یک را زدم زدم و همه گزینه هایش را زدم بله. درصدم شد 60 درصد. ولی هنوز سه سنت به اکانتم اضافه نشده در کلیک افیکس
شما اخراج شدی دوست عزیز به همین خاطر پول اضافه نشده.این یه تسک آزمایشی است و اگه یه اشتباه کنی فوری اخراج میشی و نمیتونی دوباره انجامش بدی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
بابا اینقدر اکانت الکی نسازین برای 2-3 دلار ... اینجوری فقط آی پی ها رو میسوزنید .
اگه اکانت میسازید به هدف لول گرفتن بسازید و یکم وقت بزارید و صبور باشید تا 100 تا تسک کوئیز رو پر کنید . اگر اکانتی که میسازید براتون علاوه بر فیشر , تسک های کازینو هم تک و توکی بیاد یعنی شانس زیادی برای لول گرفتن دارید

الان من فقط از تسک های فیشر و کازینو و لگال زوم روزی 6-7 دلار رو دارم ... اکثرا هم هر روز 2-3 تا تسک های سوروی از 200 سنت تا 50 سنت میاد . اگه حوصله بکنم (که اقلب ندارم! ) تسک های 10 - 15 سنتی 20 -30 مرحله ای هم هست . تازه این فقط از آی پی آمریکا هستش اگه با انگلیس هم بشه لول گرفت یعنی روزی 15$ فقط از همین تسک های معمولی میشه درآورد . دیگه تسک های لول دار بکنار ...

اگه میخواید کار کنید پس درست کار کنید و همش دنبال پیچوندن و دور زدن کراود نباشید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بابا اینقدر اکانت الکی نسازین برای 2-3 دلار ... اینجوری فقط آی پی ها رو میسوزنید .
اگه اکانت میسازید به هدف لول گرفتن بسازید و یکم وقت بزارید و صبور باشید تا 100 تا تسک کوئیز رو پر کنید . اگر اکانتی که میسازید براتون علاوه بر فیشر , تسک های کازینو هم تک و توکی بیاد یعنی شانس زیادی برای لول گرفتن دارید

الان من فقط از تسک های فیشر و کازینو و لگال زوم روزی 6-7 دلار رو دارم ... اکثرا هم هر روز 2-3 تا تسک های سوروی از 200 سنت تا 50 سنت میاد . اگه حوصله بکنم (که اقلب ندارم! ) تسک های 10 - 15 سنتی 20 -30 مرحله ای هم هست . تازه این فقط از آی پی آمریکا هستش اگه با انگلیس هم بشه لول گرفت یعنی روزی 15$ فقط از همین تسک های معمولی میشه درآورد . دیگه تسک های لول دار بکنار ...

اگه میخواید کار کنید پس درست کار کنید و همش دنبال پیچوندن و دور زدن کراود نباشید
سه روزه اوضاع خرابه میگی برات فیشر میاد برا خیلیا فیشرا کم شده و ارور میدن فکر کنم توی رقمایی که گفتی اغراق و بزرگنمایی کردی چند روز پیش اوضاع خوب بود نکنه اطلاعاتت اپدیت نیست
در ضمن مگه لول گرفتن و پاس کردن کویزا انقدر راحته یادمه خودت بعد چند ماه شانسی بهت لول دادن خودم بدون لول اونقدر کار کردم که قبلا اعلام کردم
راستی تسک اندرویدی رو تونستی بزنی خود کرواد هم پیام داده که اون تسکا رو انجام بدید

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سه روزه اوضاع خرابه میگی برات فیشر میاد برا خیلیا فیشرا کم شده و ارور میدن فکر کنم توی رقمایی که گفتی اغراق و بزرگنمایی کردی چند روز پیش اوضاع خوب بود نکنه اطلاعاتت اپدیت نیست
در ضمن مگه لول گرفتن و پاس کردن کویزا انقدر راحته یادمه خودت بعد چند ماه شانسی بهت لول دادن خودم بدون لول اونقدر کار کردم که قبلا اعلام کردم
راستی تسک اندرویدی رو تونستی بزنی خود کرواد هم پیام داده که اون تسکا رو انجام بدید

عزیز دل من اغراق میکنم یا شما که یهو میگی تو یک روز 30$ فیشر زدم ! :D
1 - کی گفته فیشر نمیاد ؟! فیشر میاد خوبم میاد البته برای منی که درست جلو رفتم و لول گرفتم و با 100 تا آی پی مختلف وارد یک اکانت نشدم . من هر روز نزدیک 25 تا 30 تا فیشر معمولی و موبایل برام میاد که 10 -12 تاش 8 سنتیه و بقیه 10 سنتی یعنی روزی 3 دلار فقط فیشر دارم ... 10 تا لگال زوم که 5 تاش موبایله که میشه روزی 1 دلار و 12 تا کازینو که 10 تاش 8 سنتیه و 2 تاش 26 سنتی . بابت هر 1 دلار هم که نئوباکس 12 سنت جایزه میده . همین خودش میشه 5-6 دلار ... تازه تو تعطیلات آخر هفته هم خود کراود جاب ها رو بیشتر میکنه .
2 - منم نگفتم لول گرفتن آسونه . ولی اگه کمی دقت و آشنایی به زبان انگلیسی داشته باشین میتونید لول بگیرین .. قرار نیست امتحان تافل بدین که ! :D

3 - من شانسی لول نگرفتم ... چون همه چی رو درست جلو رفتم و فقط نگران ip بودم که خوشبختانه اونم مشکلی نداشت . الانم باز میگم اگر کسی با یک رنج آی پی مشخص بتونه تو نئوباکس و کراود راحت ثبت نام کنه و فقط با همون رنج ای پی تسک بزنه احتمال لول گرفتنش 90% . من مشکلم با نگه داشتن لول ها بود چون تو 90% تسک های کویز دار از قصد باگ گذاشتن که اکورسی از دست بدی . اونم تازه راه داره چون اینا به هیچ عنوان تسک های غلط رو درست نمی کنند در نتیجه دفعه بعد باید همونی که اونا خواستن رو جواب بدی کاری به درست و غلط بودنش هم نداشته باشی !!

4 - اون تسک اندرویدی رو هم نزدم چون iphone دارم .

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
عزیز دل من اغراق میکنم یا شما که یهو میگی تو یک روز 30$ فیشر زدم ! :D
1 - کی گفته فیشر نمیاد ؟! فیشر میاد خوبم میاد البته برای منی که درست جلو رفتم و لول گرفتم و با 100 تا آی پی مختلف وارد یک اکانت نشدم . من هر روز نزدیک 25 تا 30 تا فیشر معمولی و موبایل برام میاد که 10 -12 تاش 8 سنتیه و بقیه 10 سنتی یعنی روزی 3 دلار فقط فیشر دارم ... 10 تا لگال زوم که 5 تاش موبایله که میشه روزی 1 دلار و 12 تا کازینو که 10 تاش 8 سنتیه و 2 تاش 26 سنتی . بابت هر 1 دلار هم که نئوباکس 12 سنت جایزه میده . همین خودش میشه 5-6 دلار ... تازه تو تعطیلات آخر هفته هم خود کراود جاب ها رو بیشتر میکنه .
2 - منم نگفتم لول گرفتن آسونه . ولی اگه کمی دقت و آشنایی به زبان انگلیسی داشته باشین میتونید لول بگیرین .. قرار نیست امتحان تافل بدین که ! :D

3 - من شانسی لول نگرفتم ... چون همه چی رو درست جلو رفتم و فقط نگران ip بودم که خوشبختانه اونم مشکلی نداشت . الانم باز میگم اگر کسی با یک رنج آی پی مشخص بتونه تو نئوباکس و کراود راحت ثبت نام کنه و فقط با همون رنج ای پی تسک بزنه احتمال لول گرفتنش 90% . من مشکلم با نگه داشتن لول ها بود چون تو 90% تسک های کویز دار از قصد باگ گذاشتن که اکورسی از دست بدی . اونم تازه راه داره چون اینا به هیچ عنوان تسک های غلط رو درست نمی کنند در نتیجه دفعه بعد باید همونی که اونا خواستن رو جواب بدی کاری به درست و غلط بودنش هم نداشته باشی !!

4 - اون تسک اندرویدی رو هم نزدم چون iphone دارم .
بنده اغراقی نکردم مقدار تسکی که زدم رو اینجا اعلام کردم فقط هم فیشر نبود کازینو و لگال هم بود
پس به خاطر لول داشتنت برات هنوز تسک میاد ظاهرا کرواد بین کاربرای معمولی و لول دار لیمیت گذاشته میخاد خرجش کم بشه
با اکانت جدید هم مشکل حل نمیشه فعلا باید روی رپیدورکر سویچ کنیم

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
اینا دو سایت انجام جاب هستش اولی بدون قندشکن که خوبیش داشتن پرفکت مانیه اون یکی فقط ایپی امریکا که پیزا داره اموزش برداشت رو هم یکی از دوستان قرار داده که اسم سایتو سرچ کنید پستشو پیدا میکتید
http://dollarsincome.com
www.rapidworkers.com

benima

Registered User
لایک‌ها
64

داداش به ادمای گشنه ای به امثال usef8000 این چیزا رو نگو
بنده خدا عقده اینو داره نشون بده خیلی زرنگه و بیشترین پولو داره درمیاره
همش هم در حال اسپم دادن هست هیچ چیز مفیدی هم پستاش نداره
جالبه 24 ساعته هم پای کامپیوتره
این اقا گند زده تو این کار اونم با خوشمزه بازی دراوردن اومدن همه راه دور زدنو یاد دادن
بلدی برو پولت دربیار به هرکی هم میخای کمک کنی تو پیام خصوصی نمیخاد جوک کار گروهی رابندازی
نگام نمیکنه خوشمزه که با این کارا گند میزنه تو زحمت بقیه عقده توجه کردن رو داره بنده خدا
چند وقت پیشم گفتم امثال این اقا روزی 60 تا اکانت میسازن اینقدر که خوره هستن تا گند بزنن به کل سایتش
وگرنه مثل ادم میتونی پول دربیاری با روش درستش
اصلا برام مهم نیست 100 تا اکانت بسازه اما با گند زدنش کار کردن درست همرو خراب میکنه
من خودم تا دلت بخواد هر روز دارم تسک میزنم خودتم بکشی نمیتونی به روش درستش که لول برسی چون گشنه چند دلاری و تسک زدن حالیت نیست
ادعای قدیمی بودنم نداشته باش اون موقع که این تاپیک صفحه اولش بود امثال تو جایی اینجا نداشتن
اصلا جوابش برام مهم نیست چون بچه جماعت که 6 ماهم نمیشه اومدن تو این کار حرفاشون دوزار نمی ارزه
هر کس میخاد پول درست مثل بنده و این دوستمون دربیاره بره دنبال لول وگرنه بشینه سر دورزدنهای دوزاری این اقا که خودشم دیگه چیزی کاسب نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا