برگزیده های پرشین تولز

معرفی سیستم پاپ آپ - پاپ مستر

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
شمایی که رازی هستین ممکنه آدرس سایتتون رو به همراه عکس از شارنده خصوصی کنید؟
آمارم توی این چند روز تغییری نداشته ولی شمارش آی پی ها بیشتر شده.
در کل از نظر سیستم ایشون هیچ مشکلی نداره.

فایل های ضمیمه

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    32.2 KB · نمایش ها: 31

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
نه داش کم شده
دوست عزیزم آقا امین گرامی قبلا هم بهتون گفتم از انتقاد های شما استقبال می کنیم.ولی این نارضایتی فعلا از طرف شماس.امیدوارم با حل مشکل احتمالی از طرف شما به نتیجه بهتر برسید.چون واقعیت هیچ مشکلی روی سایت ما نیست و همه چی عادی هست.که اگه مشکلی بود با تمام توان رفع می کردیم.
به هرحال همکاری با دوستانی مثل شما مایه افتخاره.ولی اگه فکر می کنید سایت خیلی مشکل داره برای شما به نظرم از سیستم دیگه استفاده کنید کمتر متضرر می شید
موفق باشید

leonstars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیزم آقا امین گرامی قبلا هم بهتون گفتم از انتقاد های شما استقبال می کنیم.ولی این نارضایتی فعلا از طرف شماس.امیدوارم با حل مشکل احتمالی از طرف شما به نتیجه بهتر برسید.چون واقعیت هیچ مشکلی روی سایت ما نیست و همه چی عادی هست.که اگه مشکلی بود با تمام توان رفع می کردیم.
به هرحال همکاری با دوستانی مثل شما مایه افتخاره.ولی اگه فکر می کنید سایت خیلی مشکل داره برای شما به نظرم از سیستم دیگه استفاده کنید کمتر متضرر می شید
موفق باشید
خدایش مدیر به این پیگیری و خوش اخلاقی کجا پییدا می کنی تو سایت های دیگه یه پیام میفرستی 10روز دیگه جواب می دن اونم خیلی هاشون رو جواب نمیدن ;)

aminbrlee

Registered User
لایک‌ها
15
خدایش مدیر به این پیگیری و خوش اخلاقی کجا پییدا می کنی تو سایت های دیگه یه پیام میفرستی 10روز دیگه جواب می دن اونم خیلی هاشون رو جواب نمیدن ;)
شکی نیست - و ما هم خراب همین اخلاقیم وگرنه تا الان 2 تا شکم پاره کرده بودیم ;)

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
لطف دارید دوست عزیز.وظیفه خودم می دونم جواب هارو هرچه سریعتر بدم و اگر مشکلی داشته باشید با تمام توان رفع کنم.
انشالا از این همکاری سود دو جانبه نصیبمون بشه
شکی نیست - و ما هم خراب همین اخلاقیم وگرنه تا الان 2 تا شکم پاره کرده بودیم ;)
لطف دارید.قبلا هم سابقه همکاری داشتیم و از لطف شما بهره مند شدیم.انشالا تو این سیستم هم با سعی و خطا به نتیجه مطلوب برسید
امری بود هستم خدمت شما و بقیه دوستان عزیز
موفق باشید

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
سایت شما مشکل داره
پس از ورود به صفحه اصلی میره و نمیتونم وارد پنل کاربری بشم

radair

Registered User
لایک‌ها
82
آقا یکم مبلغتون برای پاپ آپ پایین نیست ؟

Salor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پشتیبانی عالی !
شمارش معمولی ...
پرداخت امشب میبینم :) !

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
سایت شما مشکل داره
پس از ورود به صفحه اصلی میره و نمیتونم وارد پنل کاربری بشم
سلام
تست کردم و مشکلی روی سایت نبود.بقیه دوستان هم همینجا از سایت استفاده می کنند و مشکلی ندارن.از مرورگر دیگه استفاده کنید.شاید حل بشه مشکل برای شما
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
http://popupads.ir هم ماله شماست؟ علی آقا خودتی؟
سلام
جناب ثواب کار بله خودم هستم.مدیریت پاپ آپ ادز تقریبا مدتیه به یکی از دوستان واگذار شده و ایشون هم با تلاش و پشتکار خوب کار می کنند و از دوستان خوب هستند.

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
آقا یکم مبلغتون برای پاپ آپ پایین نیست ؟
سلام
هر سایتی سیاست خاص خودشو داره.مبلغ سایت با انالیز فروش و بحث شمارش انتخاب شده.شاید سایتی شمارش کمتر و مبلغ بیشتر بده و برعکس.به هرحال در مورد قیمت نمی شه مقایسه ای رفتار کرد.امیدوارم درآمد کل که روزانه نصیبتون می شه راضی کننده باشه برای شما.
ولی انشالا اگر عمری باقی باشه با استقبال بیشتر دوستان بعد از تعطیلات عید مبالغ رو بیشتر می کنیم.
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
پشتیبانی عالی !
شمارش معمولی ...
پرداخت امشب میبینم :) !
سلام
پشتیبانی به دوستان وظیفه است.انشالا شمارش هم با تدابیری که برای فشار سرور انجام شده به زودی بهتر از قبل می شه.
پرداختی ها هم همگی تا این لحظه انجام شد.افتخار اینو داریم هر شب تمام پرداخت هارو انجام بدیم و افتخار بیشتر اینکه طی مدت دو ماه فعالیت این سایت کل مبالغ واریز شده تاکنون به : 183,213,978 ریال رسیده
پایدار باشید

leonstars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
دوستان وقتی که کلیک می کنم 3تا پاپ اپ باز می شه مال شما هم اینجوری؟ www.artinchat.ir
و حتما باید شماره کارت ملی را وارد کنیم من شماره ملی ندارم ملت زدم مشگلی که نداره؟
ممنون از مدیریت که جواب بده

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
سلام
تست کردم و مشکلی روی سایت نبود.بقیه دوستان هم همینجا از سایت استفاده می کنند و مشکلی ندارن.از مرورگر دیگه استفاده کنید.شاید حل بشه مشکل برای شما
موفق باشید
تو بعضی قسمت ها، کندی احساس میشه
من خودم هر وقت میخوام سایت ثبت کنم، 10 مین باید صبر کنم تا صفحش بالا بیاد، یا موقع درخواست واریز ی مقدار طول میکشه؛ سرعت اینترنتمم مناسبه و پینگ هم عادی
در کل فکر میکنم بخاطر فشار cpu ب سرور هست (مقادیر از دیتابیس - mysql لود میشه)

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
دوستان وقتی که کلیک می کنم 3تا پاپ اپ باز می شه مال شما هم اینجوری؟ www.artinchat.ir
و حتما باید شماره کارت ملی را وارد کنیم من شماره ملی ندارم ملت زدم مشگلی که نداره؟
ممنون از مدیریت که جواب بده
سلام
تست کردم دو پاپ آپ از ما و یک پاپ آپ دیگه باز شد .بقیه دوستان هم تست کنن این سایت رو اگه مشکلی هست اعلام کنید تا رفع بشه
موفق باشید

satia_sorna2

Registered User
لایک‌ها
84
تو بعضی قسمت ها، کندی احساس میشه
من خودم هر وقت میخوام سایت ثبت کنم، 10 مین باید صبر کنم تا صفحش بالا بیاد، یا موقع درخواست واریز ی مقدار طول میکشه؛ سرعت اینترنتمم مناسبه و پینگ هم عادی
در کل فکر میکنم بخاطر فشار cpu ب سرور هست (مقادیر از دیتابیس - mysql لود میشه)
سلام
ممنون از توجه شما.این مشکل فقط بعضی از ساعات روز اتفاق می افته و دائمی نیست.اتفاقا برای رفع این مشکل در حال طراحی کش هستیم.در صورتی که جوابگو نباشه سرور رو ارتقا میدیم انشالا
موفق باشید

mohammad174

Registered User
لایک‌ها
73
سلام -کد ایشون رو حدود 72 ساعته گذاشتم شمارر خوب و نرماله پشتیبانیشون هم خوبه سریع تیکت جواب میدن که امیدوارم همینطور ادامه داشته باشه سیستم پاپ اپ بااین کیفیت کم پیدا میشه

خسته نباشی دوست عزیز

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
موفق باشید
والا من با 3 تا مرورگر تست کردم ولی باز موفق نشدم از سیستم شما استفاده کنم

بالا