برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
شما منظور منو اشتباه برداشت میکنید

-----------------------
اپکس 4.5 کربو پروتئین = قشر وسعت و نتیجه گرفتن خوب!!
-----------------------
آبتیموم وی 2 کیلو بالای 300 هست = قشر متوسط و ممکن تقلبیش هم باشه ( پ .ن (مربی من 15 سال داره کار میکنه میترسه بیاره رابط های شما خیلی قوی هستن ;) )

-----------------------------

گینر اصلا نمیدونم چی هست!! مصرف هم نداشتم خودم هم اصلا با مکمل ها حال نمیکنم و طبیعی بیشتر دوست دارم مگر پروتئین و کربو و کراتین و یه چیزا کهع برای بدن نیازه و نه جاده فرعی اینا هم خیلی کم

به جرات میتونم بگم وقتی اپکس استفاده میکردم دور بازوم سه برابر الان بود تا وی ویتاپی استفاده میکنم ;)

دوست عزیز شما که فرق بین گینر و وی رو نمیدونی اصلا خوب نیست بیای به یک کسی که نیاز به اطلاعات داره راهنمایی بدی!
کسی که وارد باشه یه نگاه به مکمل بندازه میفهمه تقلبیه یا اصلیه
بنده رابطه ای ندارم برا اوردن مکمل های اصلی امریکایی ولی خیلی ها هستن که میارن و دم در خونه ات تحویل میدن
نمونه اش جناب اخوان یا میرفاضلی که در همین سایت هم هست
اپکس رو در همین ایران خودمون خیلی ها نمیشناسن ولی همین گلد وی اپتیموم هر ساله بهترین مکمل دنیا انتخاب میشه

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
جای بحث نداره نمیخوام دیگه بحثی داشته باشم ولی بنده از نظر خیلی ها متخصص تغذیه هستم و نیازی نیست خودمو به شما معرفی کنم

دلیلی نداره چون من مکمل رو نمیشناسم و استفاده نکردم بیام بگم این کارو میکنه و

با جرات و شهامت هم میگم نخوردم نمیدونم چیه به کسی پیشنهاد نمیدم

مشکلی نداره شما که ادعات زیاده بیا شما یه آبتیموم بردار من یه اپکس ببینیم کدوم بیشتر میایم بالا جایزه هم 5 میلیون برای هر کسی که بهترین رشد داشت

این حرفارو نزنید چون من 1.5 دارم تغذیه رو به هبترین شکل یاد میگیرم هم از مربی هام هم از کتاب اینترنت

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
دوست عزیز شما که فرق بین گینر و وی رو نمیدونی اصلا خوب نیست بیای به یک کسی که نیاز به اطلاعات داره راهنمایی بدی!
بنده رابطه ای ندارم برا اوردن مکمل های اصلی امریکایی ولی خیلی ها هستن که میارن و دم در خونه ات تحویل میدن
اپکس رو در همین ایران خودمون خیلی ها نمیشناسن ولی همین گلد وی اپتیموم هر ساله بهترین مکمل دنیا انتخاب میشه
به توصیه شما گوش کردم و پولی که میخواستم بدم گینر رو دادم کراتین و پروتئین combat خریدم از فروشگاه انرژی بدنساز ... ( با سعید میرزایی خیلی رفیقیم) فقط سوالم به این خاطر بود که یکی از دوستانم اینجا گیر داده بود که بیا vitp و apex که از کانادا میاد و توی همه روزنامه ها تبلیغاتش پره و داروخانه ها دارن حداقل یکبار مصرف کن و جواب میده فلان به خاطر همون پرسیدم ببینم کسی مصرف کرده یا نه و نتیجه اش چطوره . محصول دیگه ای که داخل کشور پر و بسته بندی میشه eviesen هست که کیفیت اصلا خوبی نداره قیمتش هم به مراتب از apex و vitp ارزونتره .

پی نوشت : یه سوال پرسیدم apex چطوره ببین بحث به کجا کشید . دعوا نکنید خواهشا . من اشتباه کردم کلا پرسیدم .

gholeh_meraj

Registered User
لایک‌ها
37
محسن جان فک ميکنم بنده رو بشناسی هم pg هم ptهم بادی لاین..عزيز اين آقا خودش اپکس ميفروشه ،پس چه اصراری داری بهش بگی اپکس بده،خوب ملومه ميگه خوبه چون داره ميفروشه.گينرشو دو سال پيش خوردم خداوکيلی کلی فهش دادم به خودم دادم که منی که ميدونم چيه واسه چی باز خريدم.کيفيتش افتضاح بود .

Film_iran

لایک‌ها
483
محسن جان فک ميکنم بنده رو بشناسی هم pg هم ptهم بادی لاین..عزيز اين آقا خودش اپکس ميفروشه ،پس چه اصراری داری بهش بگی اپکس بده،خوب ملومه ميگه خوبه چون داره ميفروشه.گينرشو دو سال پيش خوردم خداوکيلی کلی فهش دادم به خودم دادم که منی که ميدونم چيه واسه چی باز خريدم.کيفيتش افتضاح بود .

ببین عزیز اعصاب من سر این خورد شده

اصلا شما درست میگی
----------------------
ولی من اپکس نمیفروشم چون من آشناشو دارم ارزون میاره میخواستم یه سودی ببرم روش و خودم اصلا ندارم و مصرف کننده هستم

Last edited by a moderator:

gholeh_meraj

Registered User
لایک‌ها
37
اگه منظورت از احمق محسنه بايد بگم اون موقع که سر کوچتون تيله بازی ميکردی اون پست تخصصی ميزاشت.توی دوتا پست قبلت گفتی که از نظر خيليا متخصص تقذيه اي(خندم گرفت)مرد مومن من 4سال دارم پزشکی ميخونم هر رو از بر تشخيص نميدم شما ميگی متخصصه تقذيه اي اونم با خوندنه کتاب؟کار درستم همينه بری فيلمتو بفروشی و مکملايه ايرانی بی کيفيتتو تو پاچه کسی نکنی

Film_iran

لایک‌ها
483
اگه منظورت از احمق محسنه بايد بگم اون موقع که سر کوچتون تيله بازی ميکردی اون پست تخصصی ميزاشت.توی دوتا پست قبلت گفتی که از نظر خيليا متخصص تقذيه اي(خندم گرفت)مرد مومن من 4سال دارم پزشکی ميخونم هر رو از بر تشخيص نميدم شما ميگی متخصصه تقذيه اي اونم با خوندنه کتاب؟کار درستم همينه بری فيلمتو بفروشی و مکملايه ايرانی بی کيفيتتو تو پاچه کسی نکنی

اتفاقا منظورم ایشون نبود!!!

دقیقا شما ه رو از ب تشخیص نمیدی ;)

بنده هم خوندم هم کار کردم هم خوردم :)

gholeh_meraj

Registered User
لایک‌ها
37
ايدی منو يه سرچ گوگل کنی مطالب پزشکيمو از چندسال قبل ميبينی.واقعا روت خيلی زياده انقد حرف ميزنی ميگی اپکس بدنتو دو برابر کرده ميشه عکس بدی ببينيم ؟نوشتی بازوتم که 3برابر کرده!!!واقعا بحث با کسی ک مکمل ایرانی میفروشه اشتباهه.برو سیدیت رو بفروش

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام

دوستان چه مکملی برای افزایش وزن خوبه بدون باشگاه ؟

ممنون میشم اطلاعاتشو بدید به همراه قیمت

MERMOH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
سلام

گینر یا همون کربو پروتئین ( قابل توجه اونایی که نمیدونستن گینر چیه ! )

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون دوست عزیز

گینر استفاده کردم ولی راضی نبودم جنسش هم اصل بود و از دبی خریداری شده بود

Film_iran

لایک‌ها
483

:D

لازم نیست اینارو بدونم من متخصص تغذیه هستم نه مکمل!!!

من فقط اونایی که خودم خوردم به بقیه پیشنهاد میکنم و لا غیر :general609:

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
سلام

شیر+ بستنی+ موز+ عسل بریز تو مخلوط کن میکسش کن روزی 3وعده بخور ببین بدنت میترکه یا نه
وزن با کیفیت هم بهت میده

Film_iran

لایک‌ها
483

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شیر+ بستنی+ موز+ عسل بریز تو مخلوط کن میکسش کن روزی 3وعده بخور ببین بدنت میترکه یا نه
وزن با کیفیت هم بهت میده
اینو البته منهای عسل یه مدت مصرف کردم که حدود 2 کیلو بالا اومد اما ازش دیگه زده شدم یعنی انقد خورده بودم که دیگه وقتی درست میکردم بوشم حالمو به هم میزد !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بالا