برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
از دوستان کسی به تازگی از بادی بلدینگ یا از خارج از کشور مکمل براش پست کردن ایران.... چند سوال دارم
اول از همه میخوام بدونم گمرکی تو چه مایه هایی میگیرن
و آیا گیر میدن به مکملها یا نه راحت بهت میدن
اگه از بادی بیلدینگ میخواید سفارش بدید چون در آمریکا هست فقط با یک پست ارسال مستقیم به ایران داره و تمام محصولات ارسالی به گمرک چهارراه لشکر منتقل میشن. ترخیص مکمل از اونجا هم پروسه ی خیلی سختیه و البته طولانی و اعصاب خورد کن. اگه آشنا دارید این کارو بکنید در غیر اینصورت اصلا سمتشم نرید ! البته شرکت هایی هم هستن که کار ترخیص رو اتجام میدن و کارمزدی رو میگیرن.
اگه از اروپا بگیرید و بگید که با TNT ارسال کنن چون TNT خودش وظیفه ترخیص رو به عهده داره, خیلی کم دردسر تر میشه. ولی از طرفی هم یکم گرون تر در میاد (به علت هزینه TNT و ارز یورو یا پوند)

alivosogh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز منظور منو متوجه نشدی
من سفرشم را دادم الانم با یه پست از انگلستان به سمت ایران هست گمان کنم دو روز دیگه ایران هست
میخوام بدونم الان گمرک پست مراحلش چی هست کسی تا الان ترخیص کرده از پست مکمل یا نه ؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
دوست عزیز منظور منو متوجه نشدی
من سفرشم را دادم الانم با یه پست از انگلستان به سمت ایران هست گمان کنم دو روز دیگه ایران هست
میخوام بدونم الان گمرک پست مراحلش چی هست کسی تا الان ترخیص کرده از پست مکمل یا نه ؟
بستگی داره با چه پستی سفارس داده باشی
اگه پست معمولی باشه باید بری گمرک. مرحله خاصی نداره فقط باید چک و چونه بزنی و باهاشون سعی کنی کنار بیای (اگه میگیری چی میگم) تا ترخیص کنن. اگه دوست یا آشنا داشته باشی کارت خیلی راحت تر میشه.

alivosogh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه بخواد گمرکی بزاره روش برای پنج کیلو چقدر میگیره امینو و گلوتامین کراتین

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوستان
خوشحال میشم بتونم تو این تایپک همکاری داشته باشم
مربی خصوصی فیتنس و مشاوره دارویی ومکمل و استروید و غذایی برای کاهش یا افزایش وزن هستم
مکمل هم برای موجوده

Last edited:

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
برای من که بعد دو سه سال مجددا باشگاه شروع کردم مکمل برای اینکه انرژی بیشتری هنگام تمرین داشته باشم و دیرتر بدن کم بیاره چی پیشنهاد میکنید؟ (روش مصرف بفرمایید لطفا)
میخوام در دو ماه آینده شکم آب بشه (شکم کم دارم ) و مثل گذشته صاف بشه، عضلاتم آب شدند میخوام برگردند البته یک شبه نه، ولی استارت کار میخوام خوب بزنم.
هرروز باشگاه میرم، هرروز صبح هم یک ساعت دویدن دارم (البته همه اینها از همین چند روز شروع شده) . دویدن فقط در حدی هست که ضربان ببره بالا و بدن در وضعیت چربی سوزی قرار بگیره .
1- کراتین
2- گلوتامین
3-ال کارنتین
4- پروتئین
* آیا میشه هم چربی سوزی کرد هم به حجم عضلات همزمان اضافه کرد هم شکم صاف کرد؟!!!!! چه نوع پروتئینی برای اینکار باید مصرف کرد؟

شرایط فعلی:

وزن: 86
قد:184
وضعیت: شکم و پهلو کمی هست،بدن ضعیف، عضله تعطیل!
شرایط مدنظرم (در دو-سه ماه آینده):
وزن:80
قد: 184
وضعیت: شکم صاف،بدن و عضلات از تنبلی-خشکی بیرون بیایند
شما ابتدا باید حداقل دو هفته باشگاه برید و با دستگاه و دمبل کار کنیدتا بدنتون دمبل بخوره !
بعد اون شروع میکنید به دوره
حالا من میگم دوره نه دوره استروئیدی ! دوره یعنی غذای خوب تمرین خوب و خواب خوب
شما اولا باید مشخص کنید حجم خشک میخواید یا حجم به اصطلاح چرب ؟!
اگر حجم خشک نیاز دارید که باید غذا های پروتیئن دار بخورید و برای بهبود و پیشرفت میتونیداز مکمل ها استفاده کنید
اگر قصد استفاده دارید باید یه پروتئین - یه آمینو و یه گلوتامین مصرف کنید - اگر هزینه پروتیین رو ندارید چون آمینئ ها خودشون دارای پروتیین هستند بعضا میتونید پروتیین نخورید ! - همچنین باید از غذاهای چرب به شدت خودداری کنید
اگرم انرژی کم میارید باید پمپ مصرف کنید
اصول کاری هم اینه که شما ابتدا حجم رو میارید بعد کات میکنید
ولی روشی هست که با مصرف پپتید ها شما در عین حجم بدنتون رو چربیش رو میسوزونید

دوره های حجم خشک هم از استنازول یا وینیسترول استفاده میشه
سوالی بود در خدمتم :)
دوست عزیز گلد وی چند نوع مدل داره و سروینگ هاش متفاوته نمیشه از روی این تشخیص داد که اصلیه یا نه
تن ورز هم مکملاش اصلیه هرچند امریکایی نیست

گلد وی فقط استاندارد ش عالیه
از شرکت تنورز هم شنیدم اثر گذاریش کمتر هست و قیمت بالا
الان قیافه گلد ها جعبه ـش تار رنگ شده و براق نیست
من خودم برای خودم گلد میارم و استفاده میکنم گرچه برای خودمم گرون میشه چه خریدار ولی تاثیر عالی دارع
نسبت به سنتا6 و فا
البته مای پلوکس EAS هم عالیه ولی اونم گرونه !

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
شما ابتدا باید حداقل دو هفته باشگاه برید و با دستگاه و دمبل کار کنیدتا بدنتون دمبل بخوره !
بعد اون شروع میکنید به دوره
حالا من میگم دوره نه دوره استروئیدی ! دوره یعنی غذای خوب تمرین خوب و خواب خوب
شما اولا باید مشخص کنید حجم خشک میخواید یا حجم به اصطلاح چرب ؟!
اگر حجم خشک نیاز دارید که باید غذا های پروتیئن دار بخورید و برای بهبود و پیشرفت میتونیداز مکمل ها استفاده کنید
اگر قصد استفاده دارید باید یه پروتئین - یه آمینو و یه گلوتامین مصرف کنید - اگر هزینه پروتیین رو ندارید چون آمینئ ها خودشون دارای پروتیین هستند بعضا میتونید پروتیین نخورید ! - همچنین باید از غذاهای چرب به شدت خودداری کنید
اگرم انرژی کم میارید باید پمپ مصرف کنید
اصول کاری هم اینه که شما ابتدا حجم رو میارید بعد کات میکنید
ولی روشی هست که با مصرف پپتید ها شما در عین حجم بدنتون رو چربیش رو میسوزونید

دوره های حجم خشک هم از استنازول یا وینیسترول استفاده میشه
سوالی بود در خدمتم :)

!
سلام
دقیقا یکماه اول دارم با وزنه سبک و شش عضله کار میکنم که بدن با وزنه و کلا فعالیت سنگین کم کم اشنا بشه و همچنین هوازی کار میکنم که کمی چربی ها تا پایان ماه نرم و آماده آب شدن بشوند.
حجم خشک مدنظرم هست،تجربه ای که دارم چندسال پیش بدون مکمل دو سال مرتب باشگاه کارکردم و بدن لاغر شد و عضلات کمی تفکیک ولی رشد عضله به اون معنا نداشتم و درنهایت در یک حد ثابت موندم. اینبار میخوام مکمل استفاده کنم البته قانونمند که پیشرفت احساس کنم.
همیشه از قدیم که باشگاه کار میکردم (در فواصل مختلف چند سالی کار کردم) بزرگترین مشکلم پایین بودن حد انرژی موقع تمرینات بود. یعنی مثلا ست دوم یک حرکت وسط ست انرژی تخلیه میشد و نمیتونستم ادامه بدم ولی کمی استراحت میکردم میتونستم ست سوم بزنم. ولی همین نصفه موندن ست ها بدلیل تخلیه ناگهانی نیرو و انرژی باعث بهم خوردن اعصاب موقع تمرین میشد و نا امیدی و ... !
این "پمپ" که فرمودید دقیقا چجوری انرژی میده؟ کالری زیاد داره؟ ترکیبات چی هست ؟ کدام برند کیفیت بهتری داره و با پروتئین/گلوتامین/آمینو تداخل نداره؟ همه اینها با هم مصرف بشه بدن تعجب نمیکنه؟ مشکل سلامتی پیش نمیاد ؟
کلا وقتی بحث مکملها میاد وسط سوای اصل و تقلبی بودن میزان مصرف و تداخلها و ... برای افراد بی تجربه مثل من مشغله فکری میشه.

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
سلام

این "پمپ" که فرمودید دقیقا چجوری انرژی میده؟ کالری زیاد داره؟ ترکیبات چی هست ؟ کدام برند کیفیت بهتری داره و با پروتئین/گلوتامین/آمینو تداخل نداره؟ همه اینها با هم مصرف بشه بدن تعجب نمیکنه؟ مشکل سلامتی پیش نمیاد ؟
کلا وقتی بحث مکملها میاد وسط سوای اصل و تقلبی بودن میزان مصرف و تداخلها و ... برای افراد بی تجربه مثل من مشغله فکری میشه.
سلام
با اجازه دوستمون من جواب میدم
نگاه کنید شما من خودم همیشه از پمپ استفاده میکنم
ولی پمپ ها مدل های مختلف دارن
یک سری ضربان قلب شما رو بالا میبرن (حاوی کافیین) همچنین باعث زیاد شدن زور و انرژی میشن که کمک میکنه وزنه زیاد بزنی و دیرتر خسته شی این نو پمپ رو من برای شاگردایی که اضافه وزن دارن براشون میخرم که چربی سوزی هم داشته باشن
یک سری فاقد کافیین هستن که مثل بالا زور و توان میدن تنها تفاوتشون اینه که ضربان قلب رو زیاد بالا نمیبرن و بیشتر برای عضله سازی خوب هستن این رو من به شاگردام که چربی بدنشون کمتر از 20 درصد هست پیشنهاد میکنم
راجع له اینکه تداخل داشته باشه نه هیچ تداخلی نداره
فقط من یک توصیه برای شما دارم اینه که
اگه میخوای پمپ بخری باید غذا تو درست کنی چون در صورتی که غذات خوب باشه فوقالعده کار میکنه
اگه غذات خوب نیست که کراتین رو پیشنهاد میکنم کراتین خیلی خوبه
اگرم میتونی که هر دو رو استفاده کنی خیلی عالیه که فقط مشکل هزینش پیش میاد
من فروش هم دارم اگه خواستی برای ماارک و قیمت به من پ خ بده
موفق باشی

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
دقیقا یکماه اول دارم با وزنه سبک و شش عضله کار میکنم که بدن با وزنه و کلا فعالیت سنگین کم کم اشنا بشه و همچنین هوازی کار میکنم که کمی چربی ها تا پایان ماه نرم و آماده آب شدن بشوند.
حجم خشک مدنظرم هست،تجربه ای که دارم چندسال پیش بدون مکمل دو سال مرتب باشگاه کارکردم و بدن لاغر شد و عضلات کمی تفکیک ولی رشد عضله به اون معنا نداشتم و درنهایت در یک حد ثابت موندم. اینبار میخوام مکمل استفاده کنم البته قانونمند که پیشرفت احساس کنم.
همیشه از قدیم که باشگاه کار میکردم (در فواصل مختلف چند سالی کار کردم) بزرگترین مشکلم پایین بودن حد انرژی موقع تمرینات بود. یعنی مثلا ست دوم یک حرکت وسط ست انرژی تخلیه میشد و نمیتونستم ادامه بدم ولی کمی استراحت میکردم میتونستم ست سوم بزنم. ولی همین نصفه موندن ست ها بدلیل تخلیه ناگهانی نیرو و انرژی باعث بهم خوردن اعصاب موقع تمرین میشد و نا امیدی و ... !

من دوست خودم امروز باهاش بحثی داشتم - بنده خدا سه سال میرفت بدنسازی و به قول خودش پیشرفت آنچنانی نداشت - بعدش رسید به اینکه انگیزه ـش ته کشید و ...
الان هم تصمیم گرفته شروع کنه و اینبار با مکمل پیش بره
انرژی شما به خواب شما و تغذیه شما ارتباط مستقیم داره - هرکدوم مثل دوبال میمونند و اونا هستند که انرزی رو تامین میکنند ، خواب و صد البته تغدیه رو بهش تکیه کنید انرژی خوبی خواهید داشت
پمپ مربوط میشه به Pre Workout ها - بدن شما رو گرم میکنه و باعث میشه قلب شما پمپاژ بیشتری داشته باشه و در نتیجه انرژی داشته باشید
پمپ های سلکور C4 و M5 و همچنین NO Xplode شرکت BSN خوب و قوی هستند
تداخلی هم با سایر مکمل ها نداره
اتفاقا شما زنجیره غذایی بهتر و حرفه ای تری داشته باشید جواب دهی بیشتر داره :)
سوالی بود در خدمتم

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
سلام

پمپ ضربان قلب رو میبره بالا و در نتیجه باعث بیشتر شدن انرژی میشه. کالری خیلی کم داره. ترکیباتش شامل ویتامین ب ۱۲, ب ۶, فولیک اسید (ترکیبات اصلی اکثر پمپ ها) و مقداری هم کلسیم, فسفر, پتاسیم و ... میشه. البته ویتامین های پمپ ها همه تغییر یافته یا یجورایی آبگرید (!) شده اند.
با احترام به نظر دوستمون, پمپ با آمینو تداخل داره اگه درست مصرف نشه. پمپ و‌ آمینو هر دو انرژی میدن. فرقشون اینه که پمپ واسه انرژی دادن ضربان قلب رو میبره بالا ولی آمینو کمی رگ های خونی رو گشاد میکنه (پمپ هم اینکارو میکنه ولی به مقدار کمتر). اگه تلورانس بدنتون رو پیدا نکرده باشید و پمپ و آمینو رو به فاصله کم استفاده کنید, حالتون بد میشه. چون ضربان قلب بالا میره ولی در عین حال رگ های خونی هم گشاد شده در نتیجه فشار خون میاد پایین و یه حسه عجیب بهتون دست میده که چرا قلبتون رو ۱۵۰ میزنه ولی فشارتون افتاده !
به خاطر همین اول باید توی مصرف پمپ صبر داشت تا بدن عادت کنه و این مسىله پشت تمام پمپ ها نوشته شده.

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
پمپ ضربان قلب رو میبره بالا و در نتیجه باعث بیشتر شدن انرژی میشه. کالری خیلی کم داره. ترکیباتش شامل ویتامین ب ۱۲, ب ۶, فولیک اسید (ترکیبات اصلی اکثر پمپ ها) و مقداری هم کلسیم, فسفر, پتاسیم و ... میشه. البته ویتامین های پمپ ها همه تغییر یافته یا یجورایی آبگرید (!) شده اند.
با احترام به نظر دوستمون, پمپ با آمینو تداخل داره اگه درست مصرف نشه. پمپ و‌ آمینو هر دو انرژی میدن. فرقشون اینه که پمپ واسه انرژی دادن ضربان قلب رو میبره بالا ولی آمینو کمی رگ های خونی رو گشاد میکنه (پمپ هم اینکارو میکنه ولی به مقدار کمتر). اگه تلورانس بدنتون رو پیدا نکرده باشید و پمپ و آمینو رو به فاصله کم استفاده کنید, حالتون بد میشه. چون ضربان قلب بالا میره ولی در عین حال رگ های خونی هم گشاد شده در نتیجه فشار خون میاد پایین و یه حسه عجیب بهتون دست میده که چرا قلبتون رو ۱۵۰ میزنه ولی فشارتون افتاده !
به خاطر همین اول باید توی مصرف پمپ صبر داشت تا بدن عادت کنه و این مسىله پشت تمام پمپ ها نوشته شده.
این حرف شما درسته ولی واسه دز بالا
مثلا روزی 100 گرم آمینو برسه به بدن (معادل 100 عدد آمینو)
پمپ هم بالا مصرف کنی

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
مکمل اصل از کجا بگیرم ؟
و یکی هم من میخوام حجم خشک بگیرم مصرف کارنتین - کراتین - وی و مولتی ویتامین خوبه واسم ؟

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
مکمل اصل از کجا بگیرم ؟
و یکی هم من میخوام حجم خشک بگیرم مصرف کارنتین - کراتین - وی و مولتی ویتامین خوبه واسم ؟
سلام ما پست میتونیم بکنیک برات برای خرید میتونی به من پ خ کنی
حجم خشک پیشنهاد میکنم گینر آنابولیک بخوری که آب نندازه و حجم بهت بده
کراتین هم انتحاب خوبی هست فقط میدونی که کراتین آب زیر سلولی رو زیاد میکنه که این باعث میشه زور شما زیاد بشه در نتیجه وزنه بیشتر میزنی درنتیجه عضله بیشتری میسازی بعد دوره آب خالی میشه عضله میمونه
وی رو پیشنهاد نمیکنم چون وی هم گرون شده .. و هم اینکه دوز بالا باید مصرف کنی .. مثلا باید حداقل روزی 120 گرم وی بخوری تا نشون بده .. وی هایی هست که فقط به اسم وی فروخته میشه و توشون 50 درصد کربو هیدراته ... آره اونا رو ما هم داریم
میفروشیم ولی من سعی میکنم صادقانه بگم
مولتی ویتامین خوبه ولی زمانی که میخوای لوکس کنی دوره رو
من پیشنهادم اینه
شما یک پمپ یک کراتین یک گینر آنابولیک بخری میتونم چیزای دیگه ای هم اضافه کنم ولی نمیدونم چقدر میخواین هزینه کنین
اگه از ما جنس میخواین به من پ.خ بدین
موفق باشید

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
مکمل اصل از کجا بگیرم ؟
واسه اطمینان کامل نسبت به اصل بودن مکمل من پیشنهاد میکنم از خارج سفارش بدین که بیارن. براتون گرون تر در میاد ولی میدونین که ۱۰۰٪ اصله. چون اکثر مکمل هایی که توی ایران عرضه میشه, تولیدات عزیزان در ناصر خسرو هست و خلاصه به نمی ارزه آدم بخواطر پول کمتر بیاد و ریسک نابود شدن معده و کبدش رو بکنه ! البته دوستانی هم هستن که در عرضه مکمل در ایران کاملا مورد اعتماد هستند و کارشون صادقانه و درسته.
واسه حجم خشک اگه پمپ, وی, کراتین, آمینو و یه چربی سوز معمولی استفاده کنی خوب نتیجه میگیری. ولی لازمه اش ورزش مرتبه چون کات کردن عضله ها بدون مصرف استروعید, تمرین مرتب و **** مناسب میخواد.

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
مکمل اصل از کجا بگیرم ؟

مطمئن تر از ایشون پیدا نمیکنی
هر سوالی هم داری بپرس ازش.با حوصله جوابتو میده.
برای اطمینان از اصل بودن هم میتونی سریال و عکس کالارو به شرکت سازنده میل کنی.جواب میدن که اصله یا نه

Last edited by a moderator:

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?7178-gt-gt-gt-فروشگاه-انرژی-(-مکمل-های-روز-با-برترین-کیفیت-)-lt-lt-lt

مطمئن تر از ایشون پیدا نمیکنی
هر سوالی هم داری بپرس ازش.با حوصله جوابتو میده.
برای اطمینان از اصل بودن هم میتونی سریال و عکس کالارو به شرکت سازنده میل کنی.جواب میدن که اصله یا نه
دوست عزیز سریال و عکس؟!
سریال نامبر یک محصول مشخص همیشه یکیه !
یه مثال: وی اپتیموم | طعم شکلات | ورزن ۲.۵ کیلو -> سریالش مثلا هست ۱۲۳۴۵
حالا شما ۱۰ تا وی اپتیموم شکلاتی ۲.۵ کیلو بگیری بازم بارکد همشون همین ۱۲۳۴۵ هست.
خیلی راحت یه محصول اصل میشه خرید و سریالش رو روی ۱۰۰۰ تا محصول تقلبی دیگه زد. کسی میفهمه؟
عکس محصول هم که دیگه عین آب خوردن میشه کپی کرد. مثل اسکن میمونه که با اصل مو هم نمیزنه.

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
درود دوستان
بنده سنگنورد حرفه ای هستم .(10 ساله که کار میکنم و حجیم هستم حدودا با حدود وزن 120 کیلوگرم و قد 186 )
بدنم کمی چرب شده و مدتیه که از ورزش دور بودم (حدودا 6 ماه) - در بهترین و عضلانی ترین حالت ممکن 100 کیلوگرم بودم.
هیچگاه مکملی نخوردم و تجربه بندسازی رو هم در حد 1 ماه دارم !
دلیل افزایش وزن پر خوری و پرخوابی و خوش گذرانی بیش از حد !
به دنبال محصولاتی هستم که هم اشتهارو کم کنه و هم تسترون رو در بدن (به طور فاحشی) افزایش بده و یا اثراتش رو جبران کنه! و هم استقامت و قدرت رو به طور معجزه آسایی افزایش بده.
....................
لطفا نظرتون رو راجع به محصولات زیر بفرمایید.
http://www.olimp.ir/product/p134-تری-بوسترون-90
http://www.olimp.ir/product/p130-تی-سی-ام-مگا-کپس
http://www.olimp.ir/product/p131-ترمو-اسپيد-اكستريم
................
کسی از دوستان تجربه استفاده داشته؟
عوارض جانبی این محصولات چی هستش؟
اصلی بودن کالا رو از کجا میشه تشخیص داد؟
محصولات مشابهی وجود داره که کارایی یکسان و کیفیت بالاتری داشته باشه؟
.......................
لطفا توجه داشته باشید که تمرینات بنده به هیچ عنوان شبیه بدنسازی نیست و بیشتر دویدن و سنگنوردی هستش.
این مورد مشکلی رو پیش نمیاره؟
مکمل پیشنهادی شما چیه؟
................................
قیمت اگر منطقی باشه ملاک نیست.
متشکرم.

Last edited:

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
درود دوستان
بنده سنگنورد حرفه ای هستم .(10 ساله که کار میکنم و حجیم هستم حدودا با حدود وزن 120 کیلوگرم و قد 186 )
بدنم کمی چرب شده و مدتیه که از ورزش دور بودم (حدودا 6 ماه) - در بهترین و عضلانی ترین حالت ممکن 100 کیلوگرم بودم.
هیچگاه مکملی نخوردم و تجربه بندسازی رو هم در حد 1 ماه دارم !
دلیل افزایش وزن پر خوری و پرخوابی و خوش گذرانی بیش از حد !
به دنبال محصولاتی هستم که هم اشتهارو کم کنه و هم تسترون رو در بدن (به طور فاحشی) افزایش بده و یا اثراتش رو جبران کنه! و هم استقامت و قدرت رو به طور معجزه آسایی افزایش بده.
....................
لطفا نظرتون رو راجع به محصولات زیر بفرمایید.
http://www.olimp.ir/product/p134-تری-بوسترون-90
http://www.olimp.ir/product/p130-تی-سی-ام-مگا-کپس
http://www.olimp.ir/product/p131-ترمو-اسپيد-اكستريم
................
کسی از دوستان تجربه استفاده داشته؟
عوارض جانبی این محصولات چی هستش؟
اصلی بودن کالا رو از کجا میشه تشخیص داد؟
محصولات مشابهی وجود داره که کارایی یکسان و کیفیت بالاتری داشته باشه؟
.......................
لطفا توجه داشته باشید که تمرینات بنده به هیچ عنوان شبیه بدنسازی نیست و بیشتر دویدن و سنگنوردی هستش.
این مورد مشکلی رو پیش نمیاره؟
مکمل پیشنهادی شما چیه؟
................................
قیمت اگر منطقی باشه ملاک نیست.
متشکرم.
سلام دوستم
اینا که شما معرفی کردین خوبن ولی من خودم بدن ساز حرفه ای هستم
خودم CLA و چربی سوز و کلن بوترول رو پیشنهاد میکنم
اگر میخواین تمرین هم بکنین پمپ و CLA یا کلن بوترول رو پیشنهاد میدم

بالا