برگزیده های پرشین تولز

میخواهم مغازه موبایل فروشی بزنم

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام
در حال حاضر 26 سال سن دارم./با کامپیوتر و موبایل به اندازه کافی اشنا هستم/ در زمینه پوشاک بانوان در حال فعالیت میباشم ولی به دلایل فراوانی مثل بنجلی زیاد .سود دهی نا کافی. مشقت و... قصد تغییر شغل دارم مغازه بنده به صورت اجاره است و قبل از من یک نفر که در زمینه موبایل فعالیت میکرده در ان ساکن بوده و بسیار هم موفق در کار.

بنده استان فارس هستم و به مواردی نظیر نصب برنامه و.... اشنا هستم قصدم فروش گوشی و لوازم جانبی هست. احتمالا یک نفر وارد به تعمیرات را نیز دعوت به همکاری میکنم
واقعا برای شروع سردرگم هستم
مواردی نظیر
چه گوشی هایی تهیه نمایم؟ چه تعدادی؟
لوازم جانبی چه چیز ها و با چه کیفیتی تهیه کنم و...

باور کنید از ضرر هایی که به دلیل تازه کار بودن ممکنه پیش بیاد خیلی میترسم چون در کار سابقم برایم باعث ضرر و زیان فراوان گردیده و نمیخواهم مجددا متضرر بشوم

ممنون میشوم که بنده حقیر را راهنمایی بفرمایید

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
بنده هم مشتاقم یکی از با تجربه های سایت بیاد راهنمایی کنه ما هم استفاده کنیم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سود اصلی موبایل برعکس خیلی ها که فکر می کنند تو فروش گوشی نو است تو فروش وسایل جانبی و تعمیرات و خدمات است ودر کنارش خرید و فروش گوشی دست دوم .به نظر من نیاز نیست اول کار تعداد بالا گوشی نو بخرید که فردا اگر قیمتش کم شد کلی ضرر کنید 10تا گوشی پرفروش برای شروع کار کافیه .وسایل جانبی هم هرچی ارزون تر و با ظاهر بهتر پرفروشتره . از هر 100نفر که کیف موبایل می خرند شاید یک نفر پول اورجینال بده اون یک نفر هم میره از فروشگاه های بزرگ و نمایندگیها میخره که حداقل اطمینان 80درصدی پیدا کنه که اورجینال واقعی خریده

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
سود اصلی موبایل برعکس خیلی ها که فکر می کنند تو فروش گوشی نو است تو فروش وسایل جانبی و تعمیرات و خدمات است ودر کنارش خرید و فروش گوشی دست دوم .به نظر من نیاز نیست اول کار تعداد بالا گوشی نو بخرید که فردا اگر قیمتش کم شد کلی ضرر کنید 10تا گوشی پرفروش برای شروع کار کافیه .وسایل جانبی هم هرچی ارزون تر و با ظاهر بهتر پرفروشتره . از هر 100نفر که کیف موبایل می خرند شاید یک نفر پول اورجینال بده اون یک نفر هم میره از فروشگاه های بزرگ و نمایندگیها میخره که حداقل اطمینان 80درصدی پیدا کنه که اورجینال واقعی خریده
ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین فقط ببخشید سود گوشی نو چنده درصده ؟ از کجا میشه گوشی عمده خرید ؟ بندر عباس خوبه یا بانه یا تهران ؟

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ممنون از همگی. کسی بمن گفت از نزدیک ترین سورس باید خرید کرد به دلیل خرابیای احتمالی/ این خرابی ها تو گوشی های نو به چه شکل هست؟ خیلی رایجه؟ راست میگه یا انگیزم رو سست کرده؟

برای شروع نمیدونم چه رنج قیمت گوشیایی بخرم و چه مارکی؟

لوازم جانبی برای چه گوشیایی انتخاب کنم و....

مثل .. تو گل گیر کردم به نتیجه هم نمیرسم!

Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین فقط ببخشید سود گوشی نو چنده درصده ؟ از کجا میشه گوشی عمده خرید ؟ بندر عباس خوبه یا بانه یا تهران ؟
به خیلی فاکتورها بستگی داره مثلا تو قسمتهایی که بورس گوشی باشه یا بازار موبایل سودها گاهی زیر 4درصد هم میرسه .اما مغازه های متفرقه تا 15درصد هم میرسه .البته همین طور که گفتم فاکتورهای زیادی توش دخیل است .من خودم اطلاع دقیق از محل خرید ندارم اما دوستم که موبایل فروش بود اکثرا از تهران می خرید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
خوراکه این کاره... قبلا جوابشو پس داده خریت کردم از اولم این کارو انجام ندادم
داداش فکر نکن تو این کارهم خبریه .تو هرکاری باید خبره و کاربلد باشی تا خوب سود کنی .همون پوشاک زنونه 1000تا آدم باهاش میلیاردر شدند و اما شما این کارش نبودی خوب سود نکردی.
موبایل هم همین طوره باید بدونی چی بخری از کجا بخری چقدر بخری و چه طوری بفروشی و..........اگر نه این کار هم ضرر میده .همین دوستم اومده بود برای یک نفر نرم افزار بریزه موبایل هنگ می کنه بعد خاموش میشه خلاصه دیگه بالا نمیاد بعد کلی ور رفتن بالا میارندش کل حافظه پریده بود مردم واسطه نشده بودند کار به زندان و..........هم می کشید چند روز بعد هم یکی با موتور تیکه آهن پرت میکنه شیشه را میاره پایین و فرار .که احتمالا همون طرف بوده

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
داداش فکر نکن تو این کارهم خبریه .تو هرکاری باید خبره و کاربلد باشی تا خوب سود کنی .همون پوشاک زنونه 1000تا آدم باهاش میلیاردر شدند و اما شما این کارش نبودی خوب سود نکردی.
موبایل هم همین طوره باید بدونی چی بخری از کجا بخری چقدر بخری و چه طوری بفروشی و..........اگر نه این کار هم ضرر میده .همین دوستم اومده بود برای یک نفر نرم افزار بریزه موبایل هنگ می کنه بعد خاموش میشه خلاصه دیگه بالا نمیاد بعد کلی ور رفتن بالا میارندش کل حافظه پریده بود مردم واسطه نشده بودند کار به زندان و..........هم می کشید چند روز بعد هم یکی با موتور تیکه آهن پرت میکنه شیشه را میاره پایین و فرار .که احتمالا همون طرف بوده

درسته دوست من ولی بحث اینه که من نظر شما و بقیه دوستان رو بشنوم و بلد بشم تا به سود دهی برسم/ در حال تحقیقم شاید کار خودمو اصلا ادامه بدم/لباس هم دردسرای خاص خودشو داره/ ما هم دعوا رو تو کارمون تجربه کردیم/دادگاه هم رفتیم... همه نوع مشتری سراغ یک کاسب میان مجددا از همه دوستان که در این کار دستی دارن میخوام منو راهنمایی کنند

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
از دوستان با تجربه کسی نبود ؟

محل خرید عمده گوشی ؟
تعداد خرید ؟
مدل های پرفروش ؟
خرید لوازم جانبی ؟
بهترین مکان برای تعمیرات موبایل؟

Last edited:

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
از دوستان با تجربه کسی نبود ؟

محل خرید عمده گوشی ؟
تعداد خرید ؟
مدل های پرفروش ؟
خرید لوازم جانبی ؟
بهترین مکان برای تعمیرات موبایل؟

مختصر و مفید.... تشکر میکنم

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
یه سوالی
اگه وسایل جانبی رو مستقیم از چین بخری و بیاری(راه و چاه هاشو یکم بلد باشی) بنظرتون ج میده؟
ینی دیگه گوشی نفروشی که ریسک و دنگ و فنگش بالا بره
یه جا که همه نوع کیف موبایل و تاچ پن و ازین جور چیزا داشته باشه

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
یه سوالی
1-اگه وسایل جانبی رو مستقیم از چین بخری و بیاری(راه و چاه هاشو یکم بلد باشی) بنظرتون ج میده؟
2-ینی دیگه گوشی نفروشی که ریسک و دنگ و فنگش بالا بره
3-یه جا که همه نوع کیف موبایل و تاچ پن و ازین جور چیزا داشته باشه
1- اره قطعا ولی من بلد نیستم راه و چاهشو
2و3- نمیشه گوشی نفروخت که.... یه نفر که میخواد گوشی بخره معمولا لوازم جانبیش رو هم از همون مغازه ای که گوشی رو میخره تهیه میکنه

ببینید همه چیز با هم جذب مشتری میکنه.... لوازمو اگه بشه از چین اورد میشه به اندازه مورد نیاز شخصی برداشت و مابقی رو به صورت کلی اب کرد که در صورت اوردن حجم زیاد و مداوم و داشتن مشتری میشه سود دهی تپل....

دوستان نیازمند یاریه سبزتان هستم

hosein_mic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
نبود کسی؟ شدیدا نیازمندم به کمک دوستان

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
چند ساله که تو کار موبایلم ولی الان به این نتیجه رسیدم که ای کاش از اول رفته بودم تو کار پوشاک زنانه و بچه گانه
کار موبایل فوق العاده پر دردسره
چون تمام لوازم جانبی ساخت کشور دوست و برادر چینه تقریبا یک پنجم لوازم جانبی مثل شارژر و هندزفری رو باید بریزی دور چون از همون اول خرابن
یا باطری های معمولی که هیچ حساب و کتابی نداره و باطری هایی که به نام کپی میخری و بین 10 تا 20 تومن روش پول میدی حتی نصف باطریهای اورجینال شارژ نگه نمیدارن و در نهایت مشتری ناراضیه
هنوز هیچ قاب کپی و معمولی رو ندیدم که مشتری بعد از تعویضش راضی باشه
همیشه باید تو نرم افزار آپدیت باشی و این میتونه خیلی از وقتت رو حتی تو خونه بگیره چون باید مطالعه داشته باشی
خرید انواع و اقسام باکس تعمیرات نرم افزار هزینه بره و مشکل اینه که بعد از حداکثر یک سال از ساپورت شرکت فروشنده خارج میشه و دوباره برای اکتیو کردنش باید پول پرداخت کنی
مردم یاد گرفتن موقعی که میخوان گوشیشون رو برای کار کوچیکی به شما بدن ایراداتش رو نگن و بعد از تحویل دادن از طرف شما میگن این قبلا مشکلی نداشت و دست شما اینطوری شده حالا خر بیار و باقالی بار کن
خیلی از مشتری ها خودشون رو به نفهمی میزنن و گوشیشون رو میندازن تو آب وقتی سوخت میارن میگن یه فلش بزن درست میشه خلاصه کلی وقتت رو میگیرن و آخرش میگن گوشی افتاده بود تو آب
تازه اگه شانس بیاری اتهام بهت نزنن و بگن عکسهای شخصی گوشیمون رو برداشتی تا پخش کنی
من بعد از 7 سال کار موبایل دیگه اعصابم نمیکشه

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
دوست گرامی میشه یه کم در مورد شغل قبلیت یعنی پوشاک زنانه بگی ؟
چرا راضی نیستی ؟
کلا چجور کاریه ؟
برگشتی و ماندهاش چجوریه ؟
شما از تولیدی میگرفتی ؟
سود هر تیکه چجوریه ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آره آقا در مورد پوشاک زنانه یه توضیحاتی بده چون من خودم دنبالشم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
آره آقا در مورد پوشاک زنانه یه توضیحاتی بده چون من خودم دنبالشم.

پوشاک زنونه خانوما دهنتو سرویس میکنن.اگر اعصابتو دوست داری این کار رو نکن
مردونه خیلی بهتره.میاد تو.عین آدم ۲ تا تن میزنه.یکیو برمیداره
اما زنا.پنجاه تا میپوشن
اخرم نمیخرن

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,504
سلام
چند ساله که تو کار موبایلم ولی الان به این نتیجه رسیدم که ای کاش از اول رفته بودم تو کار پوشاک زنانه و بچه گانه
کار موبایل فوق العاده پر دردسره
چون تمام لوازم جانبی ساخت کشور دوست و برادر چینه تقریبا یک پنجم لوازم جانبی مثل شارژر و هندزفری رو باید بریزی دور چون از همون اول خرابن
یا باطری های معمولی که هیچ حساب و کتابی نداره و باطری هایی که به نام کپی میخری و بین 10 تا 20 تومن روش پول میدی حتی نصف باطریهای اورجینال شارژ نگه نمیدارن و در نهایت مشتری ناراضیه
هنوز هیچ قاب کپی و معمولی رو ندیدم که مشتری بعد از تعویضش راضی باشه
همیشه باید تو نرم افزار آپدیت باشی و این میتونه خیلی از وقتت رو حتی تو خونه بگیره چون باید مطالعه داشته باشی
خرید انواع و اقسام باکس تعمیرات نرم افزار هزینه بره و مشکل اینه که بعد از حداکثر یک سال از ساپورت شرکت فروشنده خارج میشه و دوباره برای اکتیو کردنش باید پول پرداخت کنی
مردم یاد گرفتن موقعی که میخوان گوشیشون رو برای کار کوچیکی به شما بدن ایراداتش رو نگن و بعد از تحویل دادن از طرف شما میگن این قبلا مشکلی نداشت و دست شما اینطوری شده حالا خر بیار و باقالی بار کن
خیلی از مشتری ها خودشون رو به نفهمی میزنن و گوشیشون رو میندازن تو آب وقتی سوخت میارن میگن یه فلش بزن درست میشه خلاصه کلی وقتت رو میگیرن و آخرش میگن گوشی افتاده بود تو آب
تازه اگه شانس بیاری اتهام بهت نزنن و بگن عکسهای شخصی گوشیمون رو برداشتی تا پخش کنی
من بعد از 7 سال کار موبایل دیگه اعصابم نمیکشه
البته فروشنده ها و تعمیر کار ها هم بی انصافی میکنن
من برای گوشیم فلیپ کاور گرفتم پشتش کامل با گوشی جفت نمیشد که خونه متوجه شدم و انداختم دور(20 تومن پول دادم)
گارد ژله ای گرفتم افتضاح.......
باطری به اسم اورجینال خریدم برای سونی اریکسون اندازه 1/3 باطری فابریک شارژ نگه نمیداره
otg گرفتم بستش پلمپ بود خونه بازکردم سیمش از نقطه اتصال به ورودی یو اس بی قطعی داشت
ال سی دی گوشی رو عوض کردم بعد یکی دو روز دیگه گوشی خاموش شد بعد متوجه شدم تعمیر کار ناشی بوده جای دیگه گوشی رو هم داغون کرده.
خودمم باورم نمیشه اینقدر این صنف سر من کلاه گذاشتن.:general211:
حرومشون

بالا