برگزیده های پرشین تولز

می خوام بدونم دلیل از کار افتادن تاچ لمسی لپتاپم چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
سلام دوستان عزیز
از شما دوستان یک سوال دارم خواهشا منو کمک کنید من یک لپ تاپ ایسر 5750G خریدم بعداز یک مدت تاچ لمسی او از کار افتاد از قبل هم اصلا از او استفاده نمیکردم از روز اول براش موس خریدم با موس کار میکردم ولی بعداز یک مدت تاچ لمسی از کار افتاد دوستانی که اطلاعات بالای دارند لطفا راهنمای کنند درضمن از زمانی که خریدم که یک سال میگذره ویندوزش عوض نکردم دلیل این مشکل چیه اگر لازم به تعویض باشه قیمتش چنده؟
پیشاپیش از کمک های شما سپاس گذارم

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
سلام برادر ، من تعمیرکار نیستم و بزرگتر از این حرفام :D ولی خوب چون فعلا کسی جواب نداده گفتم تجربه شخصیم رو بگم ، بیشتر از کار افتادن تاچ لپ تاپ ها نرم افزاریه مثلا دیشب منزل باجناق محترم بودم گفت تاچ لپ تاپم ( ایسوسه ) خرابه و کار نمیکنه ، بعد که بررسی کردم دیدم از داخل نرم افزارش ( کنار ساعت ) اصلا دیوایسش رو خاموش کرده طفلی ! تاچش که کار کرد حسابی جا خورد و فکر نمی کرد باجناق عزیزش ( که فامیلم محسوب نمیشه ) تعمیرش کرده باشه ، البته ببخش از این اظهار فضل ، گفتم شاید به کارتون بیاد ، یا علی

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
ممنون داداش
دوستانی که کامل میدونند چطوری درستش کنم بهم راهنمایی کنند تا انجام بدم

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
سلام گرامی
دو دلیل عمده دارد
گاهی درایور سخت افزاری دچار مشگل میگردد که با نصب مجدد آن ویا حداکثر نصب مجدد ویندوز قضیه حل میگردد این احتمال در ویندوزهای 64 بیتی بیشتر رخ میدهد گاه نیز سخت افزار دچار ایراد میگردد رابط بین تاچ پد و مین برد یک سیم ظریف و یک کانکتور کوچک است که امکان لق شدن یا جدا شدن آن در بعضی دستگاهها محتمل است
و همانطور که استادمان فرمودند دلیل سومی نیز هست و آن نصب بعضی از نرم افزارهاست که باعث تداخل در کار بعضی سخت افزارها میگردند
یا حق

Dj_aghamajid

Registered User
لایک‌ها
10
کلید های ترکیبی رو دست نزدی؟
Fn+F7 رو بزن ببین چی میشه

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

یک دنیا ممنون داداش کار دنیارو ببین فقط بخاطر Fn+F7 چند ماه فکر میکردم تاچ لپتاپم خراب شده حتی با موس کار میکردم ولی ته دلم ناراحت بود چون لپ تاپ واقعا تمیز در حد اک نگهش داشتم
به هر حال از تمامی دوستان ممنونم خدا بهتون خیر بده
یا علی

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام برادر ، من تعمیرکار نیستم و بزرگتر از این حرفام :D ولی خوب چون فعلا کسی جواب نداده گفتم تجربه شخصیم رو بگم ، بیشتر از کار افتادن تاچ لپ تاپ ها نرم افزاریه مثلا دیشب منزل باجناق محترم بودم گفت تاچ لپ تاپم ( ایسوسه ) خرابه و کار نمیکنه ، بعد که بررسی کردم دیدم از داخل نرم افزارش ( کنار ساعت ) اصلا دیوایسش رو خاموش کرده طفلی ! تاچش که کار کرد حسابی جا خورد و فکر نمی کرد باجناق عزیزش ( که فامیلم محسوب نمیشه ) تعمیرش کرده باشه ، البته ببخش از این اظهار فضل ، گفتم شاید به کارتون بیاد ، یا علی
آورین -آورین
فکر نمیکردم از اینکارا هم بلت باشی:eek:
فامیل که محسوب نمیشی !!کلا خانواده همسر شمارو چی حساب میکنن:D:p
اصن حساب میکنن:lol:

یک دنیا ممنون داداش کار دنیارو ببین فقط بخاطر Fn+F7 چند ماه فکر میکردم تاچ لپتاپم خراب شده حتی با موس کار میکردم ولی ته دلم ناراحت بود چون لپ تاپ واقعا تمیز در حد اک نگهش داشتم
یا علی

خیلی باحالی
25r30wi.gif

---------------------
حالا یه چیز بگم تو بخندی منم یاد خودم افتادم که از اول چون موس به لب تاپ میزدم اصن نمیدونستم این لمسش با این کلیدهای ترکیبیه --آقا رفتیم کلی پز بدیم وسط یه سری از خودم مهندس تر یهو دیدم موس نیست حالا اینام دور من جم شدن ببینن قراره چی نشونشون بدم منم هرچی انگشت میکشم این لامصب کار نمیکرد - خلاصه یکیشون اومد کلید ترکیبی رو زد و مارو در شرمندگی غرق کرد قرمز شده بودم درحد آفتابه
باز خوبه اینجا سوتی دادی اگه جای من بودی چی

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496

یا علی

اومدم تو تاپیک همین رو بگم
من همین مدل رو دارم..... یک بار داده بودم دست بچه ی خواهرم که باهاش بازی کنه ولی بعدش دیدم تاچ کار نمی کنه...... هزارجور درایو نصب کردم ولی درست نشد.... آخرش فهمیدم این کلید و زد :D

Dj_aghamajid

Registered User
لایک‌ها
10
یا علی

خواهش میکنم، کاری نکردم.
موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا