برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ارسال نظر بلاگفا Multi Captcha

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نرم افزار ارسال نظر به وبلاگهای بلاگفا با سرعت بالا و امکانات پیشرفته ، این نرم افزار به صورت ۹ تایی کد امنیتی را لود می کند و شما ۹ تا ۹ تا جلو میروید . برای اَشنایی با نرم افزار به ادامه ی مطلب توجه نمائید

از جمله امکانات این برنامه

استفاده از تکنیک Multi Thread برای سرعت بیشتر
استخراج وبلاگ های بروز شده و وبلاگهای دسته ی های خاص
ذخیره وبلاگ های ارسال شده در دیتابیس برنامه . با استفاده از این روش دیگر به یک وبلاگ دو بار پیغام ارسال نمیشود
استفاده از پیام های متعدد و به صورت تصادفی . قابلیت تعریف بینهایت پیام
گزارش دقیق از ارسال شده ها و نشده ها
دارای ویرایشگر قدرتمند لیست
برنامه نویسی بدون استفاده از Web browser درون برنامه . برای سرعت بیشتر
قابل اجرا در تمامی ویندوز های موجود
و …
قیمت برنامه ۳۵ تومان می باشد و دارای پشتیبانی توسط دنیز سافت نیز می باشد . برای خرید و مشاوره تماس بگیرید

این نرم افزار بهترین ابزار برای صاحبان فروشگاههای اینترنتی و تمامی Web Master ها می باشد .

لینک در shopkeeper

لینک دانلود دمو + راهنما

Last edited:

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
دوست عزیز تست داره ؟!

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز نرم افزار حسابداری فوق پیشرفته نیست که نتونی باهاش کارکنی و قیمتش هم 10 میلیون نیست

یک نرم افزار بسیار ساده که کار کردن باهاش بسیار ساده هست . نیاز به تست داره ؟؟؟

اگر در مورد ارسال کردنش تست میخواهید . باید بگم که ما اعتبار خودمون را با 30تومن زیر سوال نمی بریم . لینک شاپ کیپر هم بدین منظور هست . می توانید مطالعه بفرمائید

با تشکر

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
دوست عزیز نرم افزار حسابداری فوق پیشرفته نیست که نتونی باهاش کارکنی و قیمتش هم 10 میلیون نیست

اگر در مورد ارسال کردنش تست میخواهید . باید بگم که ما اعتبار خودمون را با 30تومن زیر سوال نمی بریم . لینک شاپ کیپر هم بدین منظور هست . می توانید مطالعه بفرمائید

با تشکر

شما الان خواهان فروش یک نرم افزار هستید، نیو یوزر هستید (زیاد مهم نیست) اما تا به حال هیچ خرید و فروشی نداشتید در پی تی پس این مورد ما را مجاب میکنه که از شما تست بگیریم، یا حدالامکان نه به بنده ! به دوستان با سابقه تر (امتیاز بالای بازارچه) که خواهان این برنامه هستند اول برنامه را بدید و سپس ایشون تست کنند اگر که اُکی بود هم هزینه شما بدن و هم اینکه اعلام کنند تا ما خریداری کنیم.

قصد بی احترامی به شما را ندارم و امیدوارم سوء تفاهم نشه! بحث 30 هزار تومان نیست، بحث اعتماد سازی هست.

Last edited:

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من 2009 عضو شدم شما 2013 عضو شدی . اما چون زیاد پست زدین . شدید رجیسترید یوزر ؟؟؟ اما ایا اعتبارتون هم با تعداد پست هاتون بالا رفته ؟؟ اصلا بحث معتبر و غیر معتبر نیست . معتبر و غیر معتبر بیشتر شامل افرادی میشه که اینجا عضو هستن و هیچ سایت و نشانی ندارند . شما فرض کن تو گوگل سرچ کردی با سایت ما آشنا شدی حالا میخوای خرید کنی ؟ اعتبار ما وب سایت ماست . من اومدم اینجا محصولمو معرفی کنم . حالا هر کسی فرهنگ و دانش خرید اینترنتی را داشته باشه میاد و خرید میکنه وگرنه خرید نمی کنه .

معمولا در صنعت نرم افزار به این جور برنامه ها تست نمیدن . ما مشتری های خاص خودمون را داریم . برای گدایی مشتری نیومدیم . فقط برای معرفی اومدیم . اختیار و تصمیم گیری هر کس به خودش مربوط میشه نه دیگران .

berayan

Registered User
لایک‌ها
143
شما الان خواهان فروش یک نرم افزار هستید، نیو یوزر هستید (زیاد مهم نیست) اما تا به حال هیچ خرید و فروشی نداشتید در پی تی پس این مورد ما را مجاب میکنه که از شما تست بگیریم، یا حدالامکان نه به بنده ! به دوستان با سابقه تر (امتیاز بالای بازارچه) که خواهان این برنامه هستند اول برنامه را بدید و سپس ایشون تست کنند اگر که اُکی بود هم هزینه شما بدن و هم اینکه اعلام کنند تا ما خریداری کنیم.

قصد بی احترامی به شما را ندارم و امیدوارم سوء تفاهم نشه! بحث 30 هزار تومان نیست، بحث اعتماد سازی هست.

دوست عزیز اعتبار هیچوقت به امنیاز بازارچه نبوده و نیست..چه بسا افرادی که با امتیاز بالای بازارچه بودن اما تو زرد از اب در اومدن.

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
بنده از طریق فروم شاپکیپر ازشون نرم افزار را خریدم
بنده از اسپمرهای زیادی استفاده کردم که یا سرعتش کم بود یا زود از کار می افتاد ولی این بهترین و پرسرعت ترین اسپمری هست که تا بحال دیدم

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
من 2009 عضو شدم شما 2013 عضو شدی . اما چون زیاد پست زدین . شدید رجیسترید یوزر ؟؟؟ اما ایا اعتبارتون هم با تعداد پست هاتون بالا رفته ؟؟ اصلا بحث معتبر و غیر معتبر نیست . معتبر و غیر معتبر بیشتر شامل افرادی میشه که اینجا عضو هستن و هیچ سایت و نشانی ندارند . شما فرض کن تو گوگل سرچ کردی با سایت ما آشنا شدی حالا میخوای خرید کنی ؟ اعتبار ما وب سایت ماست . من اومدم اینجا محصولمو معرفی کنم . حالا هر کسی فرهنگ و دانش خرید اینترنتی را داشته باشه میاد و خرید میکنه وگرنه خرید نمی کنه .

معمولا در صنعت نرم افزار به این جور برنامه ها تست نمیدن . ما مشتری های خاص خودمون را داریم . برای گدایی مشتری نیومدیم . فقط برای معرفی اومدیم . اختیار و تصمیم گیری هر کس به خودش مربوط میشه نه دیگران .

بخوام جوابتون را بدم تاپیکتون منحرف میشه، به یک جمله بسنده میکنم:

هر نرم افزاری دمو داره!

خوب بفروشید/بحث تمام شد...

arash r

Registered User
لایک‌ها
34
از لینک زیر دمو و راهنمای برنامه را دانلود نمائید

https://dl.dropboxusercontent.com/u/177413949/Demo_blogfa.rar

سلام دوستان من اقا یاشار رو میشناسم که توی دنیز سافت هستند و کاملا تایید میشن من تا حالا ۳ تا ۴ تا از برنامه های این گروه رو خریداری کردمالبته یکیش یه ذره مشکل داشت اما به هر حال تایید میشن

به شاپکیپری ها ۴۰٪ تخفیف میدید به پرشین تولزی ها نمیدید؟؟!!!!:hmm:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832

با تشکر

منظور دوستان از تست , تست کردن صحت کار نرم افزار بود نه تست و آشنایی با اون !

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
با سلام
اگر تخفيف مناسب ( بسيار بسيار مناسب) بدين ميخوام
اگر پيغامي رو بخوام براي وبلاگ ها بنويسين
براي چند وبلاگ ميتونين و چند ميگيرين رو هم برام بفرستين

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
من قبلا از ایشون نرم افزار اسپمر کلاب گرفتم البته یه مدت قاطی کرد بعد دوباره آپدیت کردن ...

دوست عزیزم من یه مورد می خوام در ضمن اگر اسپمر میهن بلاگ هم دارید اطلاعات پخ کنید ...

اما چند مورد رو می خوام بدونم چه مدت پشتیبانی می کنین ؟

در صورت از کار افتادن آپدیت داره ؟

گارانتی مانی بک داره ؟

ممنونم میشم اطلاع بدید و اطلاعات خرید رو پخ کنید

Last edited:

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
اگر تخفيف مناسب ( بسيار بسيار مناسب) بدين ميخوام
اگر پيغامي رو بخوام براي وبلاگ ها بنويسين
براي چند وبلاگ ميتونين و چند ميگيرين رو هم برام بفرستين

دوست عزیز برای خرید لطفا پیام خصوصی بفرستید . در مورد سوال دوم باید عرض کنم که در کار ارسال نیستیم . ابزار را میفروشیم . ارسال به عهده ی خودتان . من فقط تولید کننده هستم نه مصرف کننده

من قبلا از ایشون نرم افزار اسپمر کلاب گرفتم البته یه مدت قاطی کرد بعد دوباره آپدیت کردن ...

دوست عزیزم من یه مورد می خوام در ضمن اگر اسپمر میهن بلاگ هم دارید اطلاعات پخ کنید ...

اما چند مورد رو می خوام بدونم چه مدت پشتیبانی می کنین ؟

در صورت از کار افتادن آپدیت داره ؟

گارانتی مانی بک داره ؟

ممنونم میشم اطلاع بدید و اطلاعات خرید رو پخ کنید

دوست عزیز برنامه سه ماه پشتیبانیه رایگان داره . در صورتیکه بعد از سه ماه از کار بیوفتد . با توجه به نوع تغییرات اعمال شده هزینه ی اندکی جهت رفع مشکل و هزینه ی پشتیبانی گرفته میشود و بدین شکل نرم افزار به حیات خود ادامه میدهد . در مورد مانی بک هم باید بگم در صورتیکه مورد منطقی داشته باشین بله مانی بک میشه . مولتی اسپمر های دیگر سرویس ها هم بزودی اماده خواهد شد . با تشکر از شما دوست عزیز

دوستانی که قصد خرید دارید لطفا پیام خصوصی بفرستید

منظور دوستان از تست , تست کردن صحت کار نرم افزار بود نه تست و آشنایی با اون !
دوست عزیز من منظور را خوب گرفتم و این جمله را بخاطر همین مساله نوشتم (یعنی تست در دو حالت را در نظر گرفتم و پاسخ دادم) جمله زیر را یکبار دیگر بخوانید

arash r

Registered User
لایک‌ها
34
آقا من اگه اینو بخرم این میشه چهارمین خریدم تخفیف ویژه بهم نمیدین؟

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قیمت نهایی برای بچه های pt میشه 21 تومن یعنی 40 درصد تخفیف . همون تخفیفی که به شاپ کیپری ها دادم برای شما هم اعمال میشه تا نگید فرق گذاشتی

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
قیمت نهایی برای بچه های pt میشه 21 تومن یعنی 40 درصد تخفیف . همون تخفیفی که به شاپ کیپری ها دادم برای شما هم اعمال میشه تا نگید فرق گذاشتی

چقدر پشتیبانی داره؟
تا کی نرم افزار کار میکنه؟
چه تضمینی هست بعد از چند وقت ارورهای عجیب غریب نده؟

بالا