برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار انتخاب قویترین کلمات کلیدی

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
دزدی کار راحتیه شرافتمدانه زندگی کردن سخت . کرک کردن نرم افزار 10 تومنی ! :)
انگار ویروس استاکس نت و کشف و خنثی کرده !!!
خدا به همه ما زندگی با عزت و روزی حلال بده .
آقا شما بیل گیتس ما رفتگر سر محله
راحت شدی حالا خدافظ

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
عجب دعوایی بوده تو تاچپیک من خبر نداشتم لا اقل یکیتون منو نقل قولی تشکری می کردین منم میومدم

آقا اجازه ی کرک به ما میدید؟
فقط برای استفاده ی شخصی؟

اما در جواب شما دوست من همیشه یادت باشه من یا هر برنامه نویس دیگه هر چقدر هم تلاش کنن نمی تونن جلو کرک رو بگیرن در بلاد کفار هم نمیشه جلو کرک رو گرفت اما اونا به حقوق هم احترام می ذارن و میدونن نباید دست رنج دیگران رو بدون پرداخت هزینه اون تصاحب کرد شما هم ببین اگر از نظر اخلاقی می تونی خودت رو راضی بکنی که هیچ من چه می تونم بگم اینم باید بگم من قبلا هم در موارد مشابه عرض کردم تکرار کار دیگران یا کرک اون ارزش چندانی نداره

در مورد اجازه گرفتنت هم خیلی کار جالبی هست ولی قبول کن موضوعیت نداره در این مبحث مثل اینکه بری دم در یه مغازه بهش بگی آقا اجازه هست امروز عشقم کشیده بزنم شیشتو بشکنم یا در یه بنده خدایی رو بزنی بگی آقا اجازه هست ماشینتو ببرم

امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید اما فراموش نکنید احترام به حقوق دیگران همان احترام به حقوق خودمون هست وقتی من به خودم اجازه بدم حق کسی رو پایمال کنم در واقع یک اجازه هم به نفر دیگه میدم که حق من رو پایمال کنه به قول یه دانشمندی( نمی دونم کی بود خودم بودم نیوتن بود یایکی از دوست دخترا) جهان محصول کنش و واکنش ها است و ما اسیر کرده های خویش هستیم(یعنی عمرا به مخ دخترا بیاد این :general707: پس همون نیوتن یا خودم)

شاد باشید و باعث شادی دیگران باشید در پناه حق

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
دوست عزیز اجازه گرفتنم به این دلیل بود که بنده خودم زخم خورده ی این کرک هستم و تا به حال هر 3 نرم افزارم با وجود تحت سرور بودنشون و امنیت و ... باز هم کرک شدند.
همچنین قانونی به نام "کپی رایت" در ایران وجود ندارد برای همین خواستم نظر شما را بدانم البته کرک مبحثی است که اکثر افرادی که خود مورد کرک قرار می گیرند (مفعول :)) اقدام به کرک می کنند یعنی مقابله به مثل حالا بنده نیز نرم افزار رو از روی سیستمم پاک کردم
موفق و موئد باشید

soheilas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نرم افزار فوق العاده کاربری هستش

ممنون از شما

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اگه بشه حساس ترش کنی عالیه!
در حال تکمیل یک پروژه دیگه هستم که کلمات و عبارت بسیار موثرتر و قویتری رو ارائه میده فعلا روی تعدادی از سایت های دوستانم تست شده و نتایج و بازدهی عالی داشته چون در نسخه جدید رویکرد من این بوده که به دنبال کلمات محبوبتر باشم

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
لطفا فروش پروژه جدید رو به ما (خریداران قبلی ) اطلاع بدید

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوست عزیز
لطف کنید و مشکل بنده رو برطرف کنید

worldforex

Registered User
لایک‌ها
68
ممنون مشکل بنده حل شد توسط استارتر.......

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
لطفا لینک دانلود رو اصلاح کنین...

maxsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من می خوام همین نرم افزار رو بخرم آیا هنوز هم این نرم افزار رو می فروشید؟

منتظر پاسختون هستم

بالا