برگزیده های پرشین تولز

نظر و پیشنهاد و بررسی مشکلات در مورد بخش هنرهای رزمی

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
برای مدیریت، رای من به این اساتید هست:

جناب میلاد
جناب فایرنایت
جناب trian

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
برای مدیریت این اساتید رو پیشنهاد می دم:

جناب میلاد
جناب فایرنایت
جناب trian

استاد آبتین عزیز خواهش میکنم من رو داخل مقایسه نیارید من خودم از مطالب و راهنمایی شما استفاده می کنم و اصلا در این حد نیستم ، اون چیزی که کاملا مشخصه ، از بین اساتید میلاد ، فایرنایت و آبتین باید یکی انتخاب بشه این از مطالب و پست ها مشخص هست

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
روال کار رو که من از آقا احسان پرسیدم بدین صورته که درخواست ها به مدیرمحترم ورزش پی ام میشه ، مدیر پست های کاربران رو نگاه میکنه و مدتی پست ها زیر نظر میره بعد ، انتخاب صورت میگیره ، از کاربران میلاد ، فایرنایت آبتین هرکی انتخاب بشه ، برای ما قابل احترامه

بسیار از شما سپاسگذارم که پیگیر هستین . سپاس فراوان .

بنده حقیر قبلا انتخابم را برای مدیریت به همه شما عزیزان عرض کرده بودم ، استاد میلاد .

اما اگر مدیریت با نظر جناب musashi موافقت کنن به نظر من وجود فرد یا افراد کمکی هم میتونه به مدیر آینده کمک کنه . کلا من هم موافقم با نظرات همتون .

با تشکر

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
ای بابا چه پیچ تو پیچ شد . :lol:

از همتون خواهشمندم اسم منو نیارین . کاربر فعال شدن هم از سرم زیاد بود چه برسه به اینکه .....

ممنون از همتون . اصلا فکر کنید کاربری به اسم firenight666 وجود نداره .

من با مدیریت استاد میلاد و کمک مدیریت استاد آبتین کاملا موافقم . حالا بگردید دنبال نفر سوم . از بین این همه استاد و کاربر :lol:

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
آقا چرا همه خودشون رو کنار میکشن؟؟/:)
استاد آبتین عزیز خواهش میکنم به مدیر کمک کنید و پست معاونت قبول کنید

آقایون عزیز 3 تا اسم بدین البته 2تا چون نفر اول که مشخصه
جناب فایرنایت عزیز lya گزینه خوبیه ولی خیلی وقته که به تاپیک نمیاد

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
برای انتخاب مدیر یا معاون یا کاربرفعال، ملاک هایی در نظرم بود که با شما هم در میون میگذارم:

1. واقعا در زمینه هنرهای رزمی تجربیات "جدی" داشته باشه و صاحب نظر باشه. منظورم این هست که اطلاعات کلی و تجربیات عمومی در حد سه چهار پنج سال کافی نیست.

2. زمان و علاقه برای فعالیت در تاپیک های مرتبط رو داشته باشه. ممکنه برخی از دوستان به دلایلی نتونن فعالیت کنن.

3. با فضای جامعه ی رزمی ایران و مقتضیاتش آشنا باشه.

4. با شرایط هنرهای رزمی در خارج از ایران به اندازه ی مطلوبی آشنا باشه.

5. بروز و با مطالعه باشه و ...

6. در تاپیک هنرهای رزمی سابقه ی قابل توجهی داشته باشه و اعضای تاپیک او رو تایید کنن.

فکر می کنم افرادی که شخصا معرفی کردم تمامی این شرایط رو دارند.

Abtin 63

کاربر فعال هنرهای رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,286
آقا چرا همه خودشون رو کنار میکشن؟؟/:)
استاد آبتین عزیز خواهش میکنم به مدیر کمک کنید و پست معاونت قبول کنید

موساشی عزیز
راستش رو بخواید بنده فعالیتم در تاپیک بیشتر "دلی" هست تا چیز دیگه. هرچند همیشه هم سعی کردم حضورم مفید و کمک کننده باشه. در اینده هم اگر کمکی ازم بربیاد حتما انجام میدم ولی فکر می کنم دوستان دیگه ای هستن که بخوبی از عهده ی این مسئولیت ها بر میان.

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
موساشی عزیز
راستش رو بخواید بنده فعالیتم در تاپیک بیشتر "دلی" هست تا چیز دیگه. هرچند همیشه هم سعی کردم حضورم مفید و کمک کننده باشه. در اینده هم اگر کمکی ازم بربیاد حتما انجام میدم ولی فکر می کنم دوستان دیگه ای هستن که بخوبی از عهده ی این مسئولیت ها بر میان.

استاد آبتین ، خوبه فعالیت شما به قول خودتون دلی هست و اینقدر فعال هستین و کلی هم چیز به ما یاد دادین . :)

ghoghnus-toa

Registered User
لایک‌ها
733
نظر شخصی بنده، به ترتیب: 1- استاد فایرنایت، 2- استاد آبتین و 3- استاد میلاد.

نکته مهم دیگه ای که در انتخاب ادمین وجود داره اینه که باید فرد جامع الاطرافی باشه که خودش یا نظرش رو "حقیقت مطلق" ندونه و کمتر با دیگران به مجادله بپردازه و بیشتر حالت "مدیریتی" داشته باشه. جناب firenight666 بیشتر از همه در این مورد به خصوص، نظر بنده رو به خودشون جلب می کنند. در هر صورت فکر کنم نظر همه تقریبا همین سه نفر باشه.

با تشکر از شما

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
نظر شخصی بنده، به ترتیب: 1- استاد فایرنایت، 2- استاد آبتین و 3- استاد میلاد.

نکته مهم دیگه ای که در انتخاب ادمین وجود داره اینه که باید فرد جامع الاطرافی باشه که خودش یا نظرش رو "حقیقت مطلق" ندونه و کمتر با دیگران به مجادله بپردازه و بیشتر حالت "مدیریتی" داشته باشه. جناب firenight666 بیشتر از همه در این مورد به خصوص، نظر بنده رو به خودشون جلب می کنند. در هر صورت فکر کنم نظر همه تقریبا همین سه نفر باشه.

با تشکر از شما

با تشکر از شما . خواهش میکنم شرمنده نفرمایید . بنده همیشه و همه جا عرض کردم که من خیلی چیزها از تک تک شما ها و به خصوص استاد میلاد یاد گرفتم و همینطور هم از استاد آبتین .
خواهش میکنم اینطور نفرمایید . من در مقابل این عزیزان هیچی نیستم . من حسابی شرمنده شدم . کلا قصد من از این که یک نفر به عنوان ادمین بخش هنرهای رزمی انتخاب بشه این بود که دسته بندی مطالب به خوبی صورت نگرفته است. همه درست کار میکنند . اما خیلی از مطالب سر جای خودش نیست . هر کس میاد به بخش هنر های رزمی ، کمی سر در گم میشه . ما داریم برای این بخش از وقت خودمون مایه میزاریم و ..... از طرفی سر و سامان دادن به این مطالب نیازمند وجود فردی است که از اول با این تاپیک بوده و همینطور سابقه زیادی در امر هنرهای رزمی داشته باشد و اخلاق و .....

همه شما در زمینه کاری خود استاد هستید . ولی از نظر من انتخاب استاد میلاد میتونه خیلی از مشکلات را برطرف کند . چون ایشون از قبل اینجا بوده و همینطور هیچ وقت نسبت به هیچ سبکی تعصب نداشته و هم اینکه ایشون در نزد مسئولین سایت شناخته شده تر است .
بعد از استاد میلاد انتخاب من جناب آبتین است . چون ایشون هم سابقه زیادی در هنرهای رزمی دارد و تعصب خاصی هم به هیچ سبکی ندارد .

البته عرض کردم همه شما در زمینه کاری خود استاد هستید . من از همه شما عزیزان درس یاد گرفته ام . ( شک نکنید )

ghoghnus-toa

Registered User
لایک‌ها
733
با تشکر از شما . خواهش میکنم شرمنده نفرمایید . بنده همیشه و همه جا عرض کردم که من خیلی چیزها از تک تک شما ها و به خصوص استاد میلاد یاد گرفتم و همینطور هم از استاد آبتین .
خواهش میکنم اینطور نفرمایید . من در مقابل این عزیزان هیچی نیستم . من حسابی شرمنده شدم . کلا قصد من از این که یک نفر به عنوان ادمین بخش هنرهای رزمی انتخاب بشه این بود که دسته بندی مطالب به خوبی صورت نگرفته است. همه درست کار میکنند . اما خیلی از مطالب سر جای خودش نیست . هر کس میاد به بخش هنر های رزمی ، کمی سر در گم میشه . ما داریم برای این بخش از وقت خودمون مایه میزاریم و ..... از طرفی سر و سامان دادن به این مطالب نیازمند وجود فردی است که از اول با این تاپیک بوده و همینطور سابقه زیادی در امر هنرهای رزمی داشته باشد و اخلاق و .....

همه شما در زمینه کاری خود استاد هستید . ولی از نظر من انتخاب استاد میلاد میتونه خیلی از مشکلات را برطرف کند . چون ایشون از قبل اینجا بوده و همینطور هیچ وقت نسبت به هیچ سبکی تعصب نداشته و هم اینکه ایشون در نزد مسئولین سایت شناخته شده تر است .
بعد از استاد میلاد انتخاب من جناب آبتین است . چون ایشون هم سابقه زیادی در هنرهای رزمی دارد و تعصب خاصی هم به هیچ سبکی ندارد .

البته عرض کردم همه شما در زمینه کاری خود استاد هستید . من از همه شما عزیزان درس یاد گرفته ام . ( شک نکنید )

ممنون از تواضع شما. شکسته نفسی می فرمایید، لطفا خودتون رو کنار نکشید. ضمن تایید حرف هاتون در مورد استاد آبتین و استاد میلاد، نظر بنده ادمین شدن شماست و برای اون دلایلی دارم. البته عرض کردم هر کدوم از شما عزیزان بعنوان اساتیدی هستید که همه از مطالب شما استفاده می کنند و شما رو قبول دارند و هر یک از سه عزیز ادمین شود، برای تاپیک کاملا مناسب و عالی خواهد بود.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام و درود

پیشنهاد دوستان در حال پیگیری هستش و جوابش چند روز آینده اعلام میشه

پاینده باشید .

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام و درود

پیشنهاد دوستان در حال پیگیری هستش و جوابش چند روز آینده اعلام میشه

پاینده باشید .

با تشکر از شما برای یاری بخش هنرهای رزمی

ممنون از حسن توجه شما

musashi

Registered User
لایک‌ها
632
اساتید چی شد بالاخره؟؟؟؟؟؟؟
چرا آقای فرزاد و ساسان جواب نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان یه مطلبی رو من نگفتم،من خودم قبلا یک تالار گفتگو داشتم و مدیر کل تالار بودم(حالا بماند اسم فروم چی بود:cool:)-البته این رو نگفتم که سوء تفاهم پیش بیاد گفتم که بدونید مدیر تنها کار بسیار سختی داره-در کل، مدیر بنظر من، باید 2تا دستیار داشته باشه تا راحتر کار رو انجام بده
1. استاد میلاد نینجا
2. استاد Tarin
3. استاد نترس (منظورم نترس سابق و nadie جدید)

من استاد آبتین و فایرنایت رو انتخاب نکردم چون میدونم قبول نمیکنن و هی تعارف تیکه پاره میکنن
آقایون فقط داریم تا الان نظر میدیم درحالی که نظر همه تقریبا یکی هست
کار رو تموم کنیم دیگه:happy:

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625

bushido

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان عزیز سوالی برام پیش اومده اگه امکانش هست راهنمایی بفرمائید:
بیشتر سبک ها و مکاتب رزمی یا شاید بهتر باشه بگیم همه ی سبک های رزمی اون سنت خودش رو از دست داده و تبدیل به تجارت شده بیشتر. یعنی قبلا یه استاد بود و یه شاگرد. یه چیزیو استاد یاد میداد شاگرد یاد میگرفت و همچنین اون چیزی که آموزش داده میشد جنگ آوریه خالصی بود. اما الان خودتون یه نگاه به اطراف کنید ببینید چه خبره؟ اصلا کسی هست دنبال هنر واقعی باشه؟ (البته لازم به ذکره که منظورم سبک خاصی نیست ، کلی گفتم);)

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
دوستان عزیز سوالی برام پیش اومده اگه امکانش هست راهنمایی بفرمائید:
بیشتر سبک ها و مکاتب رزمی یا شاید بهتر باشه بگیم همه ی سبک های رزمی اون سنت خودش رو از دست داده و تبدیل به تجارت شده بیشتر. یعنی قبلا یه استاد بود و یه شاگرد. یه چیزیو استاد یاد میداد شاگرد یاد میگرفت و همچنین اون چیزی که آموزش داده میشد جنگ آوریه خالصی بود. اما الان خودتون یه نگاه به اطراف کنید ببینید چه خبره؟ اصلا کسی هست دنبال هنر واقعی باشه؟ (البته لازم به ذکره که منظورم سبک خاصی نیست ، کلی گفتم);)

سلام دوست عزیز

سوالتون رو در لینک زیر مطرح کنید

http://forum.persiantools.com/t32117-page555.html

ممنون از حسن توجه شما

miladninja

کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
مطالب کم کم در تاپیک داره پراکنده میشه

امیدوارم مدیران فکری بکنند

ممنون از حسن توجه شما