برگزیده های پرشین تولز

نیازمند شخصی برای کم کردن جریمه ماشین!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام دوستان ..
ما دیروز از خوزستان با ماشینمون اومدیم تهران .. بین راه 170 تومن جریمه تسلیمی شدیم که کاملا الکی و با دلایل چرت بود که حوصله ندارم بگم .. و دو بار هم دوربین های تو راه فلا زدن واسمون .. خلاصه فک کنم یه ماه دیگه خلافی بگیرم 220-30 تومن شده باشه ... منم ندارم اینقدر پول بدم .. چیکار کنم؟
دنبال یکی میگردم اینو واسم کم کنه نهایت برسونش به 50 تومن ..
کسی هست؟
کسی رو سراغ دارین؟
لطفا کامل راهنماییم کنید ...

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
جریمه های تسلیمی رو 1000 تومن هم نمیشه کم کرد... خیالت راحت که خود رئیس راهنمایی رانندگی هم نمی تونه کم کنه ازش

Rzhoni

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
اونهایی که ازتون عکس گرفتن هم ۱۰۰۰ تومن هم کم نمیکنن
چندوقت پیش خلافی گرفتم،۲۴۰ تومن بود،که ۴۰ تومنش رو با عکس جریمه کرده بودن
بعد یه هفته اینور اونور رفتن رس
وندمش به ۵۰ تومن
۲۰۰ تومن رو کردن ۱۰ تومن،ولی عکسا رو هیچی کم نکردن

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
عکسا مهم نیس ... این جریمه کاغذیا مهمه .. اینا رو کجا برم کم کنم؟ میگن پلیس + 10 اعتراض بزنی 30 درصد کم میشه؟

aghanaser

Registered User
لایک‌ها
3
عکسهایی که در خونه میاد کم نمیشه ؟ یا اونایی که با دوربین مارو میبینن و نگه میدارن برگ جریمه میدن ؟؟؟
منم یه 60 تومنی جریمه دارم که کاملا الکی بود..! یه خانومی اومد التماس کرد واسش ننوشتن ولی من بلد نبودم ..!
دوست عزیز با اعتراض به این راحتی کم نمیکنن ، باید بری راهنمایی رانندگی و شرح بدی که مثلا قضیه این بوده و اون بوده و اگه قانع بشن تازه یه مقداری ازش کم میکنن..!

hossein_mokhte

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
خوب اگه اینجوری بودی پیگیر بشی ارجاع میدن شورای حل اختلاف میتونی کمش کنی البته همون 170 تومنی رو

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
2 نوع جریمه داریم.. الحاقی و تسلیمی...
جریمه تسلیمی یعنی برگه رو خود مامور داده دست راننده و یا اینکه دوربین عکس گرفته از پلاک... این جریمه های تسلیمی 1 ریال هم ازش کم نمی کنن...
ولی جریمه الحاقی یعنی مثلا شما چراغ قرمز رو رد کردی مامور سری پلاک تو برداشته یک جریمه نوشته برات.. ولی برگه جریمه رو نداده دستت... چون این الحاقی ها ممکن ه مامور اشتباه شماره رو یادداشت کرده باشه و چون برگه تسلیم راننده نشده.. میشه اعتراض زد از طریق پلیس+ 10 و بعد اونا ارجاع میدن به شورای حل اختلاف چند در صدش کم میشه...
___
پس اگه عدم خلافی بگیرید جلوی جریمه نوشته الحاقی یا تسلیمی... تسلیمی اگه بود 1 ریال هم کم نمیشه...
___
پ ن: دیگه من انقدر تصادف کردم و ان قدر ازم ماشین گرفتن بردن پارکینگ و... که این چیزارو ته شو در اوردم... :lol:

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
جریمه تسلیمی یعنی برگه رو خود مامور داده دست راننده و یا اینکه دوربین عکس گرفته از پلاک... این جریمه های تسلیمی 1 ریال هم ازش کم نمی کنن...
ولی جریمه الحاقی یعنی مثلا شما چراغ قرمز رو رد کردی مامور سری پلاک تو برداشته یک جریمه نوشته برات.. ولی برگه جریمه رو نداده دستت... چون این الحاقی ها ممکن ه مامور اشتباه شماره رو یادداشت کرده باشه و چون برگه تسلیم راننده نشده.. میشه اعتراض زد از طریق پلیس+ 10 و بعد اونا ارجاع میدن به شورای حل اختلاف چند در صدش کم میشه...
___
پس اگه عدم خلافی بگیرید جلوی جریمه نوشته الحاقی یا تسلیمی... تسلیمی اگه بود 1 ریال هم کم نمیشه...
___
پ ن: دیگه من انقدر تصادف کردم و ان قدر ازم ماشین گرفتن بردن پارکینگ و... که این چیزارو ته شو در اوردم... :lol:

الصاقی؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
داشتی میومدی این کنفرانس غیر متعهد ها؟ خوب دولت جریماه هات رو پرداخت میکنه دیگه.

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
داشتی میومدی این کنفرانس غیر متعهد ها؟ خوب دولت جریماه هات رو پرداخت میکنه دیگه.

نه بابا خونم تهرانم .. خیر سرمون رفتیم یه هفته خوزستان .. تو این ممبلکت بزرگ ترین اشتباه سفر با ماشین شخصیه !!! هزینه سوخت و ماشین به کنار .. این هزینه های مزخرف هم به کنار !!!
میخوام یه اسبی بخرم دیگه جایی میخوام برم با درشکه برم :D ...

ولی من یه جا میشناسم تو شهرستانمون اشناهامون میذارن وقتی جریمه هاشون جمع میشه میبرن اونجا بعد میگن نداریم نیازمندیمو اینا .. بعد بخشیده میشه جریمه ها :D ... از این فرمول استفاده میکنم

am1988

Registered User
لایک‌ها
13
___
___

سلام
اول از صاحب تاپیک معذرت میخوام که تو تاپیکش پست میزنم..
عزیز شورای حل اختلاف دیگه کاری به جریمه ندارن,دارن؟
منو هفته پیش برا رد کردن چراغ زرد 100 تومن جریمه کردن! تازه گواهینامم میخواستن بگیرن منم اینقد اعصابم خورد بود اصلا قبضو نیگا نکردم
بعد از کلی بحث و دعوا تمام اون مامورایی که اونجا بودن میخواستن منو مجاب کنن زرد جریمه داره خلاصه اومدم خونه دیدم نوشته رد کردن چراغ قرمز!
چند جا زنگ زدم(شورای حل اختلافم زنگ زدم گفت دیگه با ما نیست) گفتن باس بری پلیس +10 حالا اگه کسی پیشنهادی راهنمایی چیزی داره دریغ نکنه
صب میخوام برم دنبالش..
ممنون

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
نه بابا خونم تهرانم .. خیر سرمون رفتیم یه هفته خوزستان .. تو این ممبلکت بزرگ ترین اشتباه سفر با ماشین شخصیه !!! هزینه سوخت و ماشین به کنار .. این هزینه های مزخرف هم به کنار !!!
میخوام یه اسبی بخرم دیگه جایی میخوام برم با درشکه برم :D ...

ولی من یه جا میشناسم تو شهرستانمون اشناهامون میذارن وقتی جریمه هاشون جمع میشه میبرن اونجا بعد میگن نداریم نیازمندیمو اینا .. بعد بخشیده میشه جریمه ها :D ... از این فرمول استفاده میکنم

دوست عزیز امیدوارم این مشکلات و جریمه شدنا باعث نشه که بازم خوزستانو زیارت نکنید:rolleyes:

البته خب تو بدترین و جهنمی ترین ماه ش اومدین:weird:

Last edited:

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
سلام
اول از صاحب تاپیک معذرت میخوام که تو تاپیکش پست میزنم..
عزیز شورای حل اختلاف دیگه کاری به جریمه ندارن,دارن؟
منو هفته پیش برا رد کردن چراغ زرد 100 تومن جریمه کردن! تازه گواهینامم میخواستن بگیرن منم اینقد اعصابم خورد بود اصلا قبضو نیگا نکردم
بعد از کلی بحث و دعوا تمام اون مامورایی که اونجا بودن میخواستن منو مجاب کنن زرد جریمه داره خلاصه اومدم خونه دیدم نوشته رد کردن چراغ قرمز!
چند جا زنگ زدم(شورای حل اختلافم زنگ زدم گفت دیگه با ما نیست) گفتن باس بری پلیس +10 حالا اگه کسی پیشنهادی راهنمایی چیزی داره دریغ نکنه
صب میخوام برم دنبالش..
ممنون
دادا اونم کاریش نمیشه کرد متاسفانه...
تازه خوب بوده ماشین تو نگرفتن... وگرنه عدم خلافی و عوارض شهرداری و هزار رقم پول زور دیگه باید می دادی...
___
الان کسایی هستن که چند میلیون جریمه دارن کاریش نمی تونن بکنن جز پرداخت... اون وقت این جریمه های 100 تومن 200 تومن فکر کنم اصلا نشه براش اعتراض کنی...:wacko:

am1988

Registered User
لایک‌ها
13
دادا اونم کاریش نمیشه کرد متاسفانه...
تازه خوب بوده ماشین تو نگرفتن... وگرنه عدم خلافی و عوارض شهرداری و هزار رقم پول زور دیگه باید می دادی...
___
الان کسایی هستن که چند میلیون جریمه دارن کاریش نمی تونن بکنن جز پرداخت... اون وقت این جریمه های 100 تومن 200 تومن فکر کنم اصلا نشه براش اعتراض کنی...:wacko:
اخه واقعا سر عقده ای بازی جریمه کرد اگه نه من خلافی نیست با ماشین نکرده باشم جز چراغ قرمز! کلا همه کار میکنم الا رد کردن چراغ قرمز
اون روزم بعد چراغ نگهم داشتن (جای شلوغ اصفهان ملت میرن دور دور ... چون میخواستن ملتو بفرستن خونه هاشون هرکی یه جور جریمه کردن) گفتن بزن کنار منم رفتم جلو
اقا وار نشستم تو ماشینم وایسادم تا خودش بیاد بغل ماشین بعد که مدارکو و ماشینو و ... چک کرد چون اون حرکت اول به یه جاهاییش فشار اورده بود الکی جریمه کرد!!
تو این مملکت که همه چی زوریه 100 تومن بخوره تو سره.... مهم برام اینا بتونم برا اون استوار حروم.... مشکل درست کنم حالا کسی قبلا شکایتی کاری چیزی کردی و
تجربه داره کمک کنه اینجام نخواست بگه تو پ.خ بگه میخوام حداقل تو پروندش یه سابقه بشه تا با 2 تا دیگم این کارو کرد بدونن طرف مشکل زاد و ولد داشته!
هرچند کلا تا کسی مشکل نداشته باشه تو این صنفا به جایی نمیرسه..

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
امان از دست این جریمه ها و مامورایی که با ما قرارداد دارن که همش جریممون کنن.هر بار می رم تهران و می یام محاله از 4.5 تا 2.3 تاشون نگهم ندارن:(

ijnmko

Registered User
لایک‌ها
34
بجای صرف انرژیتون برای کم کردن جریمه یکم فرهنگ رانندگی رو رعایت کنید

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
جریمه های خارج از شهر رو که اصلا هیچ تخفیفی درش نیست مگه دیگه جزء استثنا ... خارج از شهر چون هراشتباه راننده دامن گیر بقیه میتونه باشه برای همین سختگیری بیشتری توش هست سعی کنید از شهر خارج میشید نرمال رانندگی کنید و خطر ساز نباشید تا جریمه نشید .

داخل شهر هم چراغ قرمز که رد کردنش خطر سازه (چراغ زرد هم همون قرمزه منتها قرمز یعنی کلا همگی توقف کنن و زرد یعنی کسانیکه فقط وسط چهار راه هستند حق تردد دارن و بقیه که پست خطر عابر پیاده نرسیدن باید بی ایستن) اینو توی قانون آئین نامه هم میتونید بخونید !!
ب غیر از اینها در مابقی موارد گاهی اوقات مامورا الکی جریمه میکنن..مثلا من یکبار ساعت 3 بعد از ظهر توی یه محله خلوت دور میدان یه پلیس جلومو گرفت و به خاطر نبستن کمربند ایمنی جریمه کرد.( 3 ظهر دور میدان خلوت هیچ خطری نبود فقط میخواست اموراتش بگذره ...) تازه اگه مدارک هم همراهت نباشه مثل بیمه و کارت معاینه فنی و کارت ماشین و گواهینامه بیشتر جریمه میکنن !!

به جای کمربند ایمنی کاش کسانی که اشتباه پارک میکنن یا دوبل پارک میکنن رو جریمه کنن.کسانی که وسط خیابان وایمیسن مسافر سوار میکنن رو جریمه کنن کسانی که الکی بوق میزنن رو جریمه کنن....تا فرهنگ رانندگی بعضی ها رو درست کنن... نه سر اینکه کمربند نبستی.....

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
بجای صرف انرژیتون برای کم کردن جریمه یکم فرهنگ رانندگی رو رعایت کنید

:D فرهنگ رانندگی؟؟؟؟
اگه بگم جریمه هایی که شدم واسه چی بود دیگه فرهنگ رانندگی نمیگی ..

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
جریمه های خارج از شهر رو که اصلا هیچ تخفیفی درش نیست مگه دیگه جزء استثنا ... خارج از شهر چون هراشتباه راننده دامن گیر بقیه میتونه باشه برای همین سختگیری بیشتری توش هست سعی کنید از شهر خارج میشید نرمال رانندگی کنید و خطر ساز نباشید تا جریمه نشید .

داخل شهر هم چراغ قرمز که رد کردنش خطر سازه (چراغ زرد هم همون قرمزه منتها قرمز یعنی کلا همگی توقف کنن و زرد یعنی کسانیکه فقط وسط چهار راه هستند حق تردد دارن و بقیه که پست خطر عابر پیاده نرسیدن باید بی ایستن) اینو توی قانون آئین نامه هم میتونید بخونید !!
ب غیر از اینها در مابقی موارد گاهی اوقات مامورا الکی جریمه میکنن..مثلا من یکبار ساعت 3 بعد از ظهر توی یه محله خلوت دور میدان یه پلیس جلومو گرفت و به خاطر نبستن کمربند ایمنی جریمه کرد.( 3 ظهر دور میدان خلوت هیچ خطری نبود فقط میخواست اموراتش بگذره ...) تازه اگه مدارک هم همراهت نباشه مثل بیمه و کارت معاینه فنی و کارت ماشین و گواهینامه بیشتر جریمه میکنن !!

به جای کمربند ایمنی کاش کسانی که اشتباه پارک میکنن یا دوبل پارک میکنن رو جریمه کنن.کسانی که وسط خیابان وایمیسن مسافر سوار میکنن رو جریمه کنن کسانی که الکی بوق میزنن رو جریمه کنن....تا فرهنگ رانندگی بعضی ها رو درست کنن... نه سر اینکه کمربند نبستی.....

آره بخدا دیروز داشتم از یه جایی میگذشتم یه پلیس (توروحش) رفته بود سرپیچ کمین کرده بود هرکی کمربند نبسته بود جریمه میکرد
داشت جریمه رو وارددستگاه می کرد بهش می گم الان این کارت سبب میشه تصادف بشه سرپیچ که جای این کارانیست میگه معاینه فنیت کو؟؟؟ خلاصه دردسرت ندم خدارحم کرد سراین نبستن کمربند ماشین نرفت پارکینگ...
خدایی بعضی از این مامورانیروی انتظامی خیلی عقده یی هستن

آره بخدا دیروز داشتم از یه جایی میگذشتم یه پلیس (توروحش) رفته بود سرپیچ کمین کرده بود هرکی کمربند نبسته بود جریمه میکرد
داشت جریمه رو وارددستگاه می کرد بهش می گم الان این کارت سبب میشه تصادف بشه سرپیچ که جای این کارانیست میگه معاینه فنیت کو؟؟؟ خلاصه دردسرت ندم خدارحم کرد سراین نبستن کمربند ماشین نرفت پارکینگ...
خدایی بعضی از این مامورانیروی انتظامی خیلی عقده یی هستن

damira_e_n_d

Registered User
لایک‌ها
66
روی حرفم به شخصی نیست ...

اما توی این تاپیک بی فرهنگی های جامعه کاملا خودش رو نشون میده و فقط و فقط حرف! کسی که به خاطر خلاف کردنش ( مثلاً نبستن کمربند ایمنی حتی ساعت 4 صبح تا سر کوچه!) به افسری فحش میده و ناسزا ...
افسری که توی جاده 80 کیلومتر رو جایی که 60 کیلومتر قانونی هست جریمه میکنه هم حق داره !

قبلنا میگفتند خارجی ها فکر میکنند داخل ایران شتر سوار میشند هر روز فکر میکنم درست فکر میکنند و رانندگی ما فرقی با شتر سواری نداره ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا