برگزیده های پرشین تولز

نیاز مند 5 سانتی متر قد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستای عزیزم یه راهنمایی لازم دارم که به اینده من بستگی داره
بنده قدم دقیق 185 سانتی متر هستش به عبارت دیگه یک مترو 85 سانتی متر
برای استخدام در یک ارگان نظامی که زیر شاخه یکی از نیروهایی نظامی میشه یکی از شرایط اینه قد بالاتر از 190 هستش!!!
و سن بنده الان به طور دقیق 18 سال و 7 ماه هستش و وقتی متر میزارم 5 سانت بالاتر از قد خودم رو نگاه میکنم واقعا خندم میگیره که به خاطر 5 سانتی متر که بخوای با دست نشونش بدی چیز نا چیزی میشه این فرصت رو از دست بدم
اگه راه حلی دارید که میشه در عرض 5 یا 6 ماه که 19 سال من تموم و وارد 20 سال میشم این کارو انجام داد ممنون میشم راهنمایی کنید

فقط یه چیز اینو خودم میدونم که شرط استخدام در نیروهای نظامی قد بالاتر از 170 سانتی متر هستش پس لطفا از این سوال ها که این چه ارگانیه که اینجوریه و سوالای ها مشابه این نکنید

تو رو خدا کمکم کنید تا بتونم 5 سانت قدم رو افزایش بدم با هزارتا بدبختیی پارتی جور کردم زندگیمو گذاشتم برای این کار نمیخوام از دستش بدم

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
اینکه این تصمیم شماست پس من به خودم اجازه نمیدم دخالت کنم و در مورد معایب و مزایای ارگانهای نظامی - انتظامی براتون توضیح بدم .
فقط در مورد قدتون بهتره اول یک چک آپ دقیق قد و وزن بدید تا با دستگاه مشخص بشه قد دقیق .
( روش استفاده از متر در منزل دقیق نمی باشد )
شما تا 22-25 سالگی فرصت رشد دارید از نظر قد، ورزش های کششی میتونه کمکساز باشه .
ولی نمیتونم توصیه کنم که راه های جراحی رو در پیش بگیرید چون معضلاتش بعدا در زندگیتون بیشتر از منافعش مشخص میشه .
امیدوارم بقیه دوستان هم راهنمایی تون بکنن .

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنماییتون بله با چند نفر هم صحبت کردم گفتن جای رشد داری فقط دنبال راهنمایی هستم که نتیجه بگیرم!!!!!!!!!!!

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
شما تا 22-25 سالگی فرصت رشد دارید از نظر قد، ورزش های کششی میتونه کمکساز باشه .

بر چه اساس این حرف رو می زنید؟ صفحات رشد در 18 سالگی بسته می شه. تنها راه بعد از این سن جراحی هست.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
بر چه اساس این حرف رو می زنید؟ صفحات رشد در 18 سالگی بسته می شه. تنها راه بعد از این سن جراحی هست.

من الان سینم 20 سال هستش
قدم 178
فکر میکردم رشد نمیکنم دیگه
دکتر گفت ورزش انجام بده تا 25 سالگی رشد هست اما خفیف تر

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
من خاطرم هست تو یک سال 15 سال قد کشیدم
ورزش تکواندو کار میکردم.هر روز ورزش کن پرش انجام بده خیلی خوبه.سعی کن روزی 3-4 لیوان شیر بخوری.خیلی راحت 5 سانت میکشی بالا.در ضمن من تو 19 سالگی تونسته بودم قد خودم بالا ببرم.پس شما هم میتونی

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
جسارت نباشه دوستان ولی این ادعاها پایه علمی نداره. صفحات رشد اکثر افراد در سن 18 سالگی بسته می شه و بعد از این اتفاق به هیچ عنوان امکان افزایش قد وجود نداره. در برخی افراد هم صفحات رشد قبل از 18 سالگی یا بعد از آن بسته می شه. البته بعد از آن منظور حداکثر 20 سالگی است نه دیگه 25 سالگی.

oq454

Registered User
لایک‌ها
65
جسارت نباشه دوستان ولی این ادعاها پایه علمی نداره. صفحات رشد اکثر افراد در سن 18 سالگی بسته می شه و بعد از این اتفاق به هیچ عنوان امکان افزایش قد وجود نداره. در برخی افراد هم صفحات رشد قبل از 18 سالگی یا بعد از آن بسته می شه. البته بعد از آن منظور حداکثر 20 سالگی است نه دیگه 25 سالگی.

ولی دوست عزیز به نظز من حرف شما پایه علمی نداره من تنها این حرفو که توی سان 18 سالگی صفحات رشد بسته میشه رو توی سایت تبیان خوندم اونم حرف مفت بود تازه گفته بود دو سال بعد از سن رشد یعنی 20 سالگی من خودم با متخصص صحبت کردم گفت امکان قد کشیدن تا سن 23 سالگی وجود داره با ورزش تغذیه مناسب و خواب کافی پس این حرفایی که توی نت زده میشه رو باور نکنید نوشته دختر تا 15 سالگی قد میشکه ولی من یه نفر رو میشناسسم وقتی ازدواج کرد 18 سالش بود اون موقع قدش 165 بود الان که که 24 سالشه قدش 175 دقیق اینو میدونم دایی خود بنده بیشترین قدش رو تو سن 19 سالگی کشید پس اقا به این حرفا توجه نکنید یه سایتی یه چیز نوشته !!!شما هم دوست من امکان افزایش قد 5 سانت بیشتر هم میتونید داشته باشید

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمایی های مفیدتون

qq8030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوباره سلام دوستان چون رشته اصلی من بوکس هستش یک روز در میان تمرین دارم
با یه نفر صحبت کردم گفت روزانه 1 ساعت نیم رو اختصاص بده به طناب زدن 100 به بالا
اویزون شدن از بارفیکس به مدت 30 دقیقه و حرکات کششی معمول؟؟؟
ایشون مربی بنده توی بوکس هستن و این راهنمایی رو کردن دوست عزیز irancashu شما که گفتید توی 19 سالگی 15 سانت قد کشیدید چه تمرین هایی انجام میدادید روزانه چه قدر تمرین میکردید به صورت مداوم یا تقسیم بندی در روز تغذیه چی!!! از قرص های کلسیم پروتین و ... استفاده نکردید! در اخر چند ماه ادامه دادید که نتیجه گرفتید ؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه ام از روی کنجکاوی قدتون قبل از ورزش که انجام دادید چند بود الان چنده!!!!!!!!!!!!

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
دوباره سلام دوستان چون رشته اصلی من بوکس هستش یک روز در میان تمرین دارم
با یه نفر صحبت کردم گفت روزانه 1 ساعت نیم رو اختصاص بده به طناب زدن 100 به بالا
اویزون شدن از بارفیکس به مدت 30 دقیقه و حرکات کششی معمول؟؟؟
ایشون مربی بنده توی بوکس هستن و این راهنمایی رو کردن دوست عزیز irancashu شما که گفتید توی 19 سالگی 15 سانت قد کشیدید چه تمرین هایی انجام میدادید روزانه چه قدر تمرین میکردید به صورت مداوم یا تقسیم بندی در روز تغذیه چی!!! از قرص های کلسیم پروتین و ... استفاده نکردید! در اخر چند ماه ادامه دادید که نتیجه گرفتید ؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه ام از روی کنجکاوی قدتون قبل از ورزش که انجام دادید چند بود الان چنده!!!!!!!!!!!!

اجازه بدید دقیق تر عنوان کنم
.حدود 176-177 در سن -17-18 سالگی.رزمی کار بودم.تکواندو کار میکردم.و شما بهتر میدونید پرش یکی هز عوامل قد بلند شدن هست. در یک سال قدم من به 188 رسید. و در نهایت باد قد 190-191 صفحات رشد من بسته شد.
شیـــــــــــر
یکی از عوامل اصلی افزایش قد شیر هست.البته بنده تغذیه معمولی داشتم.ولی از دوستان نزدیک من بودن که روزانه 1تا 2 لیتر شیر مصرف میکردن.ایشون رشته بسکتبال فعالیت داشتند و 192-193 قدشون بود
اگر بخواین یک باره قد شما بالا بره یه راه حلی هم داره که از من نشنیده بگیرید. البته اگر با ورزش همراه باشه و با متخصص باشه حتمن 4-5 سانتی تاثیر داره.البته خوردن شیر.لبنیات. بارفیکس و پرش بادتون نره.اگر هفته ای 3 جلسه و هر جلسه
تمرینی داشهت باشید که حرکات پرشی داشته باشه شک نکنید که وزنتون بالا میره. اون مورد که هم اینجا نمیگن چون اگر بدون علم باشه خطر داره.اگر خواستید پیام خصوصی میکنم براتون

انشالله موفق باشید

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
اجازه بدید دقیق تر عنوان کنم
.حدود 176-177 در سن -17-18 سالگی.رزمی کار بودم.تکواندو کار میکردم.و شما بهتر میدونید پرش یکی هز عوامل قد بلند شدن هست. در یک سال قدم من به 188 رسید. و در نهایت باد قد 190-191 صفحات رشد من بسته شد.
شیـــــــــــر
یکی از عوامل اصلی افزایش قد شیر هست.البته بنده تغذیه معمولی داشتم.ولی از دوستان نزدیک من بودن که روزانه 1تا 2 لیتر شیر مصرف میکردن.ایشون رشته بسکتبال فعالیت داشتند و 192-193 قدشون بود
اگر بخواین یک باره قد شما بالا بره یه راه حلی هم داره که از من نشنیده بگیرید. البته اگر با ورزش همراه باشه و با متخصص باشه حتمن 4-5 سانتی تاثیر داره.البته خوردن شیر.لبنیات. بارفیکس و پرش بادتون نره.اگر هفته ای 3 جلسه و هر جلسه
تمرینی داشهت باشید که حرکات پرشی داشته باشه شک نکنید که وزنتون بالا میره. اون مورد که هم اینجا نمیگن چون اگر بدون علم باشه خطر داره.اگر خواستید پیام خصوصی میکنم براتون

انشالله موفق باشید

واسه من بفرست بی زحمت.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
ای بابا . شوما میخوای واسه اینده کاری و زندگی خودت تصمیم بگیری و قد بلند کنی اومدی انجمن که هیچکس هیچ اطلاعی از خیلی چیزا نداره مسئله طرح میکنی ؟ واقعا شوما خجالت نمی کشی ؟ فکر کردی ملت اینجا دکترن ؟ اگه همه مشکلشون رو اینطوری حل کنن خب دکترا بشینن خونه یا بیان پرشین تولز دیگه . برادر من پاشو برو دکتر از مچ دستت ازمایش صفحات استخوانی میگیرن اگه جا داشته باشه که بلند میشی نباشه که انا لله و انا علیه اینده و **** . . . ولی به نظرم دیگه فاتحه قدت خوندست . این **** بخواد یکی رو برداره با 1 متر قدم برمیداره . وگرنه اگه نخوادت 2 متر و 90 هم باشی از یه جا دیگه گیر میده که بندازتت .

lbaner

Registered User
لایک‌ها
24
بارفیکس برو

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
بالای 190 ؟!
shock.gif

فکر کنم میخوان برای پرش از هواپیما نیاز به چتر نباشه و همینطور که آویزون میشی پات به زمین برسه
25r30wi.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا