برگزیده های پرشین تولز

واقعا راسته که از سال 92 میشه خدمت (سربازی) رو خرید ؟!!!!

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
عنوان گویای همه چیز هست

من الان از چند نفری پرسیدم .. آخه میخوام برم خدمت دوستان گفتن اینطوره .. یکی از آشناهای دوستم که یکی از اسمیای یه شهر هست هم تائید کرده ..
دوستان خبر دارن ؟
من که چشمم آب نمیخوره و از این شانسا نداریم و باید برم :D

zlatan

Registered User
لایک‌ها
21
edit...

Last edited:

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
[QUOTE="AmirHesam";4695087]درسته محسن جان ..
ولی میگن جوری شده که میخوان بذارن کسایی که نمیخوان برن و نمیتونن بخرن... مثل قانون قدیم[/QUOTE]

خیلی خیلی بعیده.
اگه خودت 92 باید بری که ببین میزارنش یا نه ولی به هیچ وجه منتظر نمون براش چون هیچی معلوم نیست.
مجلس گفته بود خلاف قانونه و دیگه فکر کنم اجازه اجراش رو بدن (فکر کنم گفتن خلاف قانون اساسی هست چون باعث ناعدالتی در جامعه میشه اونهایی که پول ندارن چه گناهی دارن که باید برن؟)
پسر دایی من عمری منتظر دو برادری موند و هی امروز و فردا کردن آخرش هم گفتن اجرا نمیشه، عمرتو تلف نکن براش.

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
با این افزایش قیمتی که اجناس دارن بعید نیست تا سال 92 فقط بشه سربازی رو خرید !

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5
[QUOTE="AmirHesam";4695093]منظورتو نگرفتم دوست من[/QUOTE]

منظورش اینه شق نیست.
نمیدونم چرا این وسط این حرف رو زده؟!

H9(v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
اگر هم راست باشه ترجیح میدم 2 سال از عمرم رو عین بقیه ی عمرم حروم کنم یا اصلا به سربازی نرم هیچوقت و عواقبش رو بپذیرم اما حاظر نیستم 1 ریال به اون مفت خورها بدم :hmm:

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
اگر هم راست باشه ترجیح میدم 2 سال از عمرم رو عین بقیه ی عمرم حروم کنم یا اصلا به سربازی نرم هیچوقت و عواقبش رو بپذیرم اما حاظر نیستم 1 ریال به اون مفت خورها بدم :hmm:

در هر صورت باید بدی
حالا چه اون 1 ریالو چه اونجا رو

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
منم تو پست اولم گفتم که فکر میکنم دروغه ولی میشه یه احتمالیم داد که بشه خرید
چون الان سال 73 ها میرن و الان خیلی آماده به اعزام داریم و من تو سایت سرباز دارم میخونم ... نیرو خیلی اضافه اومده
و الان منی که 69 هستم و 4 سال تاخیر دارم !!!!

Limpbizkit

Registered User
لایک‌ها
6
[QUOTE="AmirHesam";4695142]منم تو پست اولم گفتم که فکر میکنم دروغه ولی میشه یه احتمالیم داد که بشه خرید
چون الان سال 73 ها میرن و الان خیلی آماده به اعزام داریم و من تو سایت سرباز دارم میخونم ... نیرو خیلی اضافه اومده
و الان منی که 69 هستم و 4 سال تاخیر دارم !!!![/QUOTE]
از من به تو نصیحت، بدتر میشه که بهتر نمیشه، من ترم دو دانشگاه بودم بابام شصت سال شده بود معافیت کفالت تک پسری میتونستم بگیرم، خیلی ها گفتن حالا بزار درس ت تموم شد بورو معافیت بگیر، ولی من همون موقع تا بابام تولدش شد فرداش مدارکمو جم کردم و معافیتم رو گرفتم الان که درسم تموم شده معافیت کفالت رو کلن برداشتن، اصلن دیگه همچین چیزی وجود نداره! تو هم بورو تمومش کن قال قضیه رو بکن.

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
از من به تو نصیحت، بدتر میشه که بهتر نمیشه، من ترم دو دانشگاه بودم بابام شصت سال شده بود معافیت کفالت تک پسری میتونستم بگیرم، خیلی ها گفتن حالا بزار درس ت تموم شد بورو معافیت بگیر، ولی من همون موقع تا بابام تولدش شد فرداش مدارکمو جم کردم و معافیتم رو گرفتم الان که درسم تموم شده معافیت کفالت رو کلن برداشتن، اصلن دیگه همچین چیزی وجود نداره! تو هم بورو تمومش کن قال قضیه رو بکن.

درسته داداش...
منم تصمیم گرفتم برم ...
ممنون بابت توصیه ت .
میگم راستی کسی نمیدونه این جریانو .. من با یکی از دوستام میخوام برم اون ارتودنسی کرده تازگیا .. گیر نمیدن بهش که ؟ میتونه بره خدمت ؟

imaneln

Registered User
لایک‌ها
45
[QUOTE="AmirHesam";4695198]درسته داداش...
منم تصمیم گرفتم برم ...
ممنون بابت توصیه ت .
میگم راستی کسی نمیدونه این جریانو .. من با یکی از دوستام میخوام برم اون ارتودنسی کرده تازگیا .. گیر نمیدن بهش که ؟ میتونه بره خدمت ؟[/QUOTE]

نه ، بش گیر نمیدن . ایشونم میتونه بره .

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
اينكه ميگيد بفروشن پولدارا ميخرن و فقيرا بايد برن و چه گناهي كردن كاملا اشتباه هست چون من الان خودم هر كسي كه پولدار سراغ دارم بچه هاشون معاف شدن و اونا راهش رو بلدن اگه كه نفروشن بازم پولدارا با پولشن ميخرند ...

من خودم انقدر نميرم تا يه راهي پيدا بشه معاف شم ...
حاضرم تا ١٥ هم بخرم چون تو دو سال بيشتر از اين حرفا رو ميشه دراورد ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,665
اون پولی رو که میخواید بدید دولت تا خدمتتون رو بخرین ، برید سربازی بدید به فرماندتون ( 10% اون مبلغ ) :دی ، همچین حال بهتون بده که....

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
نه ، بش گیر نمیدن . ایشونم میتونه بره .

خوبه بس.. شما مطمئنی ؟
آخه این رفیق من زرنگه دندوناش هم مورد نداره زیاد ولی زرنگه این دوست ما میخواد با این ترفند بعد از چند ماه جراحی های فک انجام بده و چون با نظر دکتر هست هی خدمتو بپیچونه . آخه من تو سایت سرباز خوندم که اگه عمل داشته باشی بدون اینکه بهت اضاف بزنن میتونی مرخصی داشته باشی.

بالا