برگزیده های پرشین تولز

والیبال

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درسته امشب و دیشب در حد خودمون هم نبودیم ولی بازم خسته نباشید میگم به تیم. دمشون گرم.
باور کن با این سن کمشون بدنشون کشش نداره . خیلی سخته هر روز بازی داشته باشی...

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
منظور یه عده از به فیض رسوندن و اهانت و حمله به یه بازیکن رو متوجه نمی شم. حالا آخرش که چی ؟!
یه بازیکن 21 ساله بدون هیچ تجربه ای در بالاترین سطح مسابقات داره بازی می کنه. استعدادش رو هم داره که پیشرفت کنه. اگه قراره واسه المپیک پشتوانه داشته باشیم باید پیه این اشتباهات رو به تن مون بمالیم. اگه جانشین خوب نداشته باشیم می شیم مثل امروز که پاسور هامون به این شکل بازی می کنند.
امشب به قدری بد بودیم که با این شکل بازی ممکن بود به چین و کره هم ببازیم. وگرنه ایتالیا به قدری کافی افتضاح بود که ما بتونیم شکستش بدیم.
آمار بهترین های ایران در حمله رو دقت کنید :
در بخش حمله امیر غفور از مجموع 20 حمله، توانست 6 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد. پس از غفور، میلاد عبادی‌پور از 13 حمله خود موفق شد 6 امتیاز کسب کند. سید محمد موسوی هم در این بازی 10 حمله انجام داد و موفق به کسب 5 امتیاز برای ایران در بخش هجومی شد.
...
فکر نکنم عبادی پور بدتر از بقیه باشه. مخصوصا از جانشینش که امشب اصلا خوب نبود.

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,307
ای بابا! ما همیشه همینیم توو هر زمینه ای. اولش اصلا از طرف/تیم انتظاری نداریم و میگیم همینکه با نتیجه ی خیلی بد نبازه خودش خیلیه ولی به محض اینکه یه بار خوب بازی کرد و شگفتی آفرید دیگه بلافاصله پرو میشم و دیگه به کمتر از عنوان قهرمانی راضی نمیشیم درغیر این صورت دیگه فحش نداده به طرف نمیذاریم:))

پ ن: دم سانسورچیا هم گرم! اینقدر توو صحنه های مختلف ریز میشن و با دقت دنبال می کنن که یه وقت من و شمای نوعی با دیدن کوچک ترین صحنه منحرف نشیم:دی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
الان دوستم اس ام اس فرستاده "مهدی بازی والیبال یه طرفش ایران بود؟ من که هر چقدر نشستم پای تلویزیون نفهمیدم چی به چیه" :eek:

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
در بخش حمله امیر غفور از مجموع 20 حمله، توانست 6 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد. پس از غفور، میلاد عبادی‌پور از 13 حمله خود موفق شد 6 امتیاز کسب کند. سید محمد موسوی هم در این بازی 10 حمله انجام داد و موفق به کسب 5 امتیاز برای ایران در بخش هجومی شد.
...

دوست عزیز وقتی یک بازیکن1 بازی 2بازی 3 بازی و... خوب نیست و در موقعیتهای حساس امتیاز میده به حریف نمیدونم چه لزومی داره از این بازیکن استفاده کنیم اونم تو این مقطع حساس؟ اگه بحث تجربه هست تو مسابقات آسیایی به اینا فرصت بدن تا تجربه بدست بیارن ، یا تو مسابقات تدارکاتی و... این مسابقه به این حساسی جای آرمون و خطا نیست که! من بشخصه دوست دارم تیمم تو لیگ جهانی رو سکو باشه نه اینکه دنبال تجربه اندوزی و اینا باشه.. اگر عبادی پور سال دیگه خوب نشه دیگه واقعا جای تعجبه چون به قدر کافی فرصت نشون دادنشو داشت ..
البته اینم بگم ایرادی به عبادی پور هم نیست مربی هست که تصمیم میگیره کی بازی کنه کی بازی نکنه و میتونه تعویض کنه

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
منظور یه عده از به فیض رسوندن و اهانت و حمله به یه بازیکن رو متوجه نمی شم. حالا آخرش که چی ؟!
یه بازیکن 21 ساله بدون هیچ تجربه ای در بالاترین سطح مسابقات داره بازی می کنه. استعدادش رو هم داره که پیشرفت کنه. اگه قراره واسه المپیک پشتوانه داشته باشیم باید پیه این اشتباهات رو به تن مون بمالیم. اگه جانشین خوب نداشته باشیم می شیم مثل امروز که پاسور هامون به این شکل بازی می کنند.
امشب به قدری بد بودیم که با این شکل بازی ممکن بود به چین و کره هم ببازیم. وگرنه ایتالیا به قدری کافی افتضاح بود که ما بتونیم شکستش بدیم.
...
آره درست بازیکن جوان و با استعدادیه لازمه که یکم تجربه کسب کنه ولی بصورت کنترل شده و در زمان مناسب نه اینکه از اول بازی هر چقدر توپ خراب کرد و دریافتهای ساده رو نتونست انجام بده بازی کنه و تعویض نشه! با ادامه ی این روند در کنار ضربه زدن به روحیه ی تیم به روحیه و انگیزه ی خود بازیکن هم ضربه وارد میشه و همون استعدادی که قراره شکوفا بشه ***** میشه
ولاسکو قشنگ بلد بود که چطور و در چه زمانی از بازیکنان خام و جوان بازی بگیره

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
دوست عزیز وقتی یک بازیکن1 بازی 2بازی 3 بازی و... خوب نیست و در موقعیتهای حساس امتیاز میده به حریف نمیدونم چه لزومی داره از این بازیکن استفاده کنیم اونم تو این مقطع حساس؟ اگه بحث تجربه هست تو مسابقات آسیایی به اینا فرصت بدن تا تجربه بدست بیارن ، یا تو مسابقات تدارکاتی و... این مسابقه به این حساسی جای آرمون و خطا نیست که! من بشخصه دوست دارم تیمم تو لیگ جهانی رو سکو باشه نه اینکه دنبال تجربه اندوزی و اینا باشه.. اگر عبادی پور سال دیگه خوب نشه دیگه واقعا جای تعجبه چون به قدر کافی فرصت نشون دادنشو داشت ..
البته اینم بگم ایرادی به عبادی پور هم نیست مربی هست که تصمیم میگیره کی بازی کنه کی بازی نکنه و میتونه تعویض کنه

آره درست بازیکن جوان و با استعدادیه لازمه که یکم تجربه کسب کنه ولی بصورت کنترل شده و در زمان مناسب نه اینکه از اول بازی هر چقدر توپ خراب کرد و دریافتهای ساده رو نتونست انجام بده بازی کنه و تعویض نشه! با ادامه ی این روند در کنار ضربه زدن به روحیه ی تیم به روحیه و انگیزه ی خود بازیکن هم ضربه وارد میشه و همون استعدادی که قراره شکوفا بشه ***** میشه
ولاسکو قشنگ بلد بود که چطور و در چه زمانی از بازیکنان خام و جوان بازی بگیره
امشب میرزاجهانپور و عبادی پور خوب نبودند. بازیکنی هم نبود که جانشین این دو تا بازیکن بشه. حمزه زرینی هم که مصدومه. ما تو این پست مشکل داریم و باید بیشتر روی اون کار کنیم. ولی این که روی یه بازیکن کلید کنیم و همه ش اون رو مقصر بدونیم درست نیست. مخصوصا امشب که فول های خیلی از بازیکن ها از عبادی پور بیشتر بود. البته بیشتر حرف من به این خاطر بود که تا یه بازیکن اشتباه می کنه سریع می خوان از خجالت ش در بیان. حالا چه عبادی پور، چه نکونام و چه حقیقی ... نمی دونم چه نفعی داره که این کارو می کنن.
در زمان ولاسکو هم در بازیهای پرفشار تیم یک دفعه خالی می کرد. لهستان و آرژانتین رو بردیم و به چین باختیم. المپیک لندن رو هم به راحتی از دست دادیم. ولی خب هیچ کس نمی تونه ولاسکو و کاری که کرد رو انکار کنه.

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
آمریکا واقعا خوب سرویس میزنه :eek: خیلی سخت میشه حدس زد کی قهرمانه

pirooz85

Registered User
لایک‌ها
347
اونایی که میگفتن برزیل بازیکنان دومشو آورد مقابل ایران الان یکی از اون دو بازیکن ذخیره ست سوم بازی با آمربکا داخل زمینه ! آمریکا ترکونده!!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بزرگترین مشکل تیم ما در این 2 بازی اخیز خستگی بود و کاملا هم مشهود بود و موسوی هم به این نکته اشاره کرده که 3 ماه در شرایط سخت داریم تمرین میکنیم و این برای اولین باره اتفاق افتاده و مثل تیم های برتر جهانی از لحاظ بدنی فاصله داریم...کلا شهرام هم تو این دو بازی بود بازم می باختیم..یک تیم رو یک بازیکن نمی چرخه..کل تیم کاملا مشخص بود خسته بودند خصوصا دفاع رو تورمون که اصلا 2 3 تا بلاک هم نداشتن.

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
الان دارن جایزه رو اهدا می کنند اشک تو چشام حلقه زد ما جایی رو سکو نداریم:( جای شکرش باقیه معروف به عنوان بهترین پاسور انتخاب شد و دست خالی بر نگشتیم.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
واسه توجیه کارهاشون دلایل احمقانه زیاد میارن در تمام مسائل بهانه ها و توجیهات خودشون رو دارن
فکر نکنم توی مملکت آدمی مونده باشه که این صحنه ها رو ندیده باشه توی آهنگ ها و فیلم و سریال و .... به وفور یافت میشه حالا با دیدن دست و پای چند تا تماشگر پشت صحنه منحرف بشن؟
با این اینترنت و رد و بدل کردن دی وی دی دیگه گیر آوردن فیلم XXX هم کار زیاد سختی نیست چه برسه به دیدن دست و پای تماشاگر!
من نمیگم، شما داری میگی، بهانه دست اونایی که نباید بدی میدی دیگه، داداش!
والا من تعجب میکنم از شما که اصلا همچین موضوعی رو مطرح کردی. والا خوب حوصله ای داشتی توی اون گرماگرم بازی که تیم ملی کشورمون داره لحظات حساسی رو میگذرونه، پای رفتن یا نرفتن به فینال در میونه، میگشتی اون پشت دنبال چند تا پر و پاچه ای چیزی!!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بازم چقدر ثبات داشتيم!
برزيل با حذف روسيه خوب راه خودش واسه قهرماني هموار كرد.
با قهرمانی آمریکا شما و چند نفر دیگه که حوصله نداشتم پستهاشونو پیدا کنم خیلی شیک و مجلسی جوابتونو گرفتید...:);)
برزیل خیلی راحت روسیه رو 3-1 زده بود!!!

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
خاک بر سر برزیل و روسیه و ایتالیا و لهستان و همه اوباش اراذل قدر دنیای والیبال، که گذاشتند آمریکا بیاد قهرمان بشه.
دیگه والیبال هم ارزش نگاه کردن نداره. مرده شورش رو ببرن. اینجوری بخواد باشه، صد درصد قهرمانی جهان هم باز دوباره آمریکا قهرمان میشه. افتضاح اندر افتضاح.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من نمیگم، شما داری میگی، بهانه دست اونایی که نباید بدی میدی دیگه، داداش!
والا من تعجب میکنم از شما که اصلا همچین موضوعی رو مطرح کردی. والا خوب حوصله ای داشتی توی اون گرماگرم بازی که تیم ملی کشورمون داره لحظات حساسی رو میگذرونه، پای رفتن یا نرفتن به فینال در میونه، میگشتی اون پشت دنبال چند تا پر و پاچه ای چیزی!!!
ما چه بگیم چه نگیم اونا کار خودشون رو می کنن و قطعا ول نمی گردن اینجا تا من یه حرفی بزنم و اونا تحت لفظ به قول شما "بهانه" ازش استفاده کنن!
خطهای قرمز صداوسیما در مراجع بالاتر تعیین میشه نه بهانه جویی از مردم!
نیازی به حوصله نیست نیازی به گشتن هم نیست! بازیکنی که در خط سرویس برای زدن توپ تمرکز می کنه و دقیقا در همون کادر تصویر و فاصله ی نزدیک همه چیز مشخصه! فقط نیازی به چشمی داره که مشکل بینایی نداشته باشه!

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
ما چه بگیم چه نگیم اونا کار خودشون رو می کنن و قطعا ول نمی گردن اینجا تا من یه حرفی بزنم و اونا تحت لفظ به قول شما "بهانه" ازش استفاده کنن!
خطهای قرمز صداوسیما در مراجع بالاتر تعیین میشه نه بهانه جویی از مردم!
نیازی به حوصله نیست نیازی به گشتن هم نیست! بازیکنی که در خط سرویس برای زدن توپ تمرکز می کنه و دقیقا در همون کادر تصویر و فاصله ی نزدیک همه چیز مشخصه! فقط نیازی به چشمی داره که مشکل بینایی نداشته باشه!
مشکل بینایی یا نابینایی نیست، مشکل از صاحب چشمه که دنبال گشتن و پیدا کردن و دیدن چیزی باشه یا نباشه!
وگرنه توی همون تصویر، خیلی های دیگه هم بودند که برخلاف جنابعالی، همه حواسشون به بازیکن صاحب سرویس بود، نه چهار تا زن یا دختر که حالا چیزی تنشون بوده یا نبوده.

بالا