برگزیده های پرشین تولز

وامهایی که گرفتم ........

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام.
مد نظرم یک وام حد اقل 10 میلیونی بدون سپرده هست ولی میخوام سود پایین تر از 27-28 درصد باشه با بازپرداخت حد اقل 2 ساله. ضامن هم مشکلی نیست. ممنون میشم. با تشکر

roman82

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
یه کم اطلاعات در مورد خرید وام جانبازی می خواستم

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دیروز برای یک واریز رفتم بانک ملت یه اطلاعیه دیدم گفتم دوستان در جریان باشند بد نیست

بانک ملت یه طرحی داره اجرا میکنه به اسم اوج. شما سپرده میزاری حداقل 4 میلیون و حداکثر 80 میل و حداقل به مدت 4 ماه و حداکثر 16 ماه.
میزان وام پرداختی 100 درصد معدل سپرده به همراه امکان برداشت اصل پول
با امکان بازپرداخت 3 برابر مدت سپرده گذاری یا دریافت 50 درصد وام و بازپرداخت 6 برابر مدت سپرده گذاری تا 48 ماه

و مهمتر از همه با نرخ 14 درصد

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موسسه ثامن هست ۶ ماهه پنج برابر سپردت میده سودشم ۲۵% تا ۱۰ میلیونم یه ضامن میخواد (کسر ازحقوق دار یا کاسب)
موسسه مهر هم هست چهار ماهه یک برابر میده منتها باسود ۱۴% به ازای ماندگاری بیشتر یا مبلغ زیاد میشه یا مدت باز پرداخت
بانک رسالت هم هست باز یک برابر منتها قرض الحسنه ۲%
جدیدا هم وام در قالب خرید کالا میدن منتها سود بالا بررسی کن ببین کدوم یکی به دردت میخوره
ولی یه توصیه وقتی واقعا نیاز پیدا کردی و یا خواستی با هاش کاری هرچند کوچیک شروع کنی وام بگیر یعنی انتفاعی که تو از وام میبری از سود بانک بیشتر باشه در غیر اینصورت فقط خودتو تو دردسر انداختی
سلام الان هم ثامن 5 برابر سپرده وام میده؟!

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
باید بری بپرسی ولی فک نکنم دیگه باشه
ولی وامای خوبی میده منتها با سود خیلی بالا

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
این برای ثامنه؟
اگه برای ثامن باشه به درد نمیخوره
قرض الحسنه بازپرداختش کمه
عقود هم سودش خیلی بالاست
بری از مهر اقتصاد بگیری به صرفه تره لااقل بازپرداختش بیشتره

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه ماله موسسه عسکریه هستش
ثامن دو ماه سپرده گذاری میکنی برابر پولت با نرخ 22% بهت وام میده من دونبال وام 3 یا 4 برابر سپرده هستم
شما شرایط مهر اقتصاد رو میدونی؟ اونجا نرفتم

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
نه ماله موسسه عسکریه هستش
ثامن دو ماه سپرده گذاری میکنی برابر پولت با نرخ 22% بهت وام میده من دونبال وام 3 یا 4 برابر سپرده هستم
شما شرایط مهر اقتصاد رو میدونی؟ اونجا نرفتم
دوست عزیز ، اونوقت عسکریه پولی که خودت 6ماه سپرده گذاشتی رو هم پس میده یا نه؟ تا پرداخت آخرین قسط باید بلوکه بشه؟

s_soheil

Registered User
لایک‌ها
153
با سلام.
مد نظرم یک وام حد اقل 10 میلیونی بدون سپرده هست ولی میخوام سود پایین تر از 27-28 درصد باشه با بازپرداخت حد اقل 2 ساله. ضامن هم مشکلی نیست. ممنون میشم. با تشکر
منم دنبالشم سراغ داشتین اعلام کنید

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز ، اونوقت عسکریه پولی که خودت 6ماه سپرده گذاشتی رو هم پس میده یا نه؟ تا پرداخت آخرین قسط باید بلوکه بشه؟
بله پس میده برای هر ۱۰ میلیون یه ضامن میخواد که برای مبالغ بالای ۳۰ میلیون دیگه ضامن لازم نیست سند مسکونی باید بزاری

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام.
معمولا فقط بانک ها وام بدون سپرده میدن اونم باید حسابت تو اون بانک کار کنه یعنی همینجوری الکی وام نمیدن

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
این تایپک که هنوز سرپاست :android21:
موسسه مهر یکی دو بار تو سال با توجه به بودجه ای که هر شعبه داره وام بدون سپرده 26 در صد میده . سال پیش دو بار یکی وسط تابستون و یکی هم دی ماه { اخری به اسم پدرم } گرفتم .
البته حدود ده تا شعبه رو رفتم تا یکیشون حاظر شده بده . تجربه کلیم اینه که تو وام دادن هیچ جا مثل مهر اقتصاد خوب وام نمیده ، اول اونجا بریند بعد سراغ بقیه موسسات و بانکها .

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
به به حاج مهدی سلطان وام @__mahdi__
آره سرپاست
داش مهدی همه تو این تاپیک دنبال وامن
حالا نمیدونم واقعا به درد کسی هم خورده
آخرین وامت چی بوده؟
جز چند بدهکار بزرگ بانکی هنوز قرار نگرفتی

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این تایپک که هنوز سرپاست :android21:
موسسه مهر یکی دو بار تو سال با توجه به بودجه ای که هر شعبه داره وام بدون سپرده 26 در صد میده . سال پیش دو بار یکی وسط تابستون و یکی هم دی ماه { اخری به اسم پدرم } گرفتم .
البته حدود ده تا شعبه رو رفتم تا یکیشون حاظر شده بده . تجربه کلیم اینه که تو وام دادن هیچ جا مثل مهر اقتصاد خوب وام نمیده ، اول اونجا بریند بعد سراغ بقیه موسسات و بانکها .
فردا یه سر به مهر اقتصاد میزنم شرایط وام رو میپرسم اگه شد یه عکسم از شرایط مهر مهر اقتصاد میزارم

912

Registered User
لایک‌ها
472
فردا یه سر به مهر اقتصاد میزنم شرایط وام رو میپرسم اگه شد یه عکسم از شرایط مهر مهر اقتصاد میزارم
دوست گرامی شرایطشو بپرس بعد اینجا بگو
مهر ایران یا مهر اقتصاد؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
به به حاج مهدی سلطان وام @__mahdi__
آره سرپاست
داش مهدی همه تو این تاپیک دنبال وامن
حالا نمیدونم واقعا به درد کسی هم خورده
آخرین وامت چی بوده؟
جز چند بدهکار بزرگ بانکی هنوز قرار نگرفتی
سلام . ممنون بابت لطفت :D
اصل مطلبو گفتی . این واما درصورتی که بتونید ماهی حداقل 3 در صد ازش در بیارین تازه سر به سر میشه { حدودی } وگرنه بدهکاری و ورشکستگی هم به بدبختیای ادم اضافه میشه . من خودم کل پولمو بردم نوسانگیری تو بورس و اتی سکه .
اخرین وام رو هم که رفتم شعبه مهر گفتن سقف وامت پر شده . رفتم پدرمو بردم به اسم اون گرفتم :general601: بنده خدا با اینکه دو سه تا از همکاراش واسه پسراشون وام گرفته بودن که بخاطر نپرداختن اقساط کار به مصادره خونه هاشون کشید، اومد برگه درخواست وام رو پر کرد ولی خداییش من اقساط رو همیشه به موقع دادم. الان جمع اقساط ماهیانم حدود 5 میلیونه . :general705:

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست گرامی شرایطشو بپرس بعد اینجا بگو
مهر ایران یا مهر اقتصاد؟
امروز رفتم مهر ایران چون شرایط وام رو جلو بانک رو بنر زده بودن دیگه نرفتم تو بانک از تو ماشین عکس گرفتم شرمنده شوشه یکم کثیفه :D
حالا فردا هم میرم مهر اقتصاد!
image.jpg

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
اخرین وام رو هم که رفتم شعبه مهر گفتن سقف وامت پر شده . رفتم پدرمو بردم به اسم اون گرفتم
الان جمع اقساط ماهیانم حدود 5 میلیونه . :general705:
بعد میگیم جز مرفهین بی دردی باور نمیکنی :-D
فقط موندم پنج تومن رو چجوری جور میکنی

بالا