برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

kherse ghotby

Registered User
لایک‌ها
7
درووووووووود یه جفت عروس داریم ماله یکی از دوستانه در واقع:دی به علت نیاز مالی به قیمت پایین داره میده بره واقعا جفت هستن تا حالا 3 تا جوجه دادن:دی قیمت بیروون گرفتم گفتن 500 میفروشن جفت این رنگیو ما هم قیمت پایه رو میزاریم 349 اسپم هم ازاد http://csin.webuda.com/up/f0abbcc0227c.jpg اینم عکس

havzhin

Registered User
لایک‌ها
215
سنشون؟
چیزی یاد گرفتن بگن؟

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
درووووووووود یه جفت عروس داریم ماله یکی از دوستانه در واقع:دی به علت نیاز مالی به قیمت پایین داره میده بره واقعا جفت هستن تا حالا 3 تا جوجه دادن:دی قیمت بیروون گرفتم گفتن 500 میفروشن جفت این رنگیو ما هم قیمت پایه رو میزاریم 349 اسپم هم ازاد http://csin.webuda.com/up/f0abbcc0227c.jpg اینم عکس
چه جوری میتونید بفرستید تهران؟

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318

سلام دوستان

سگ تریر دارای شناسنامه و انگل زدایی شده و همه واکسنها را دریافت کرده است

ماده می باشد، اسمش جسیه، سفید با گوشهای حنایی

وسایل همراه سگ:

قلاده: 10 تومن
زنجیر: 10 تومن
کاسه غذا: 15 تومن
لباس: 50 تومن
ناخن گیر: 15 تومن
شانه: 13 تومن
باکس: 85 تومن
عروسک: 21 تومن
:blink::blink::blink::blink::blink:

واکسیناسیون سگ در 3 نوبت انجام شده و 150 تومن بابت واکسیناسیون پرداخت شده
تو شناسنامه ش مشخصه

سگ کاملاً آپارتمانی بوده و بسیار مهربان و بازیگوش می باشد

تقریباً قیمت سگ مفته

قیمت مقطوع با همه وسایل: 400 تومن
:thumbsup:

شماره تماس: 09380986389

72572849707851870537.jpg

59323728399558952927.jpg

دوستان اینجا تاپیک واگذاریه نه فروش... خواهشا احترام قائل بشید و رعایت کنید.

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
دوستان اینجا تاپیک واگذاریه نه فروش... خواهشا احترام قائل بشید و رعایت کنید.

امیرعلی که توضیح داد، تاپیک واگذاری هست اما نه خیراتی
اگر کسی برای حیوانش خرجی کرده، وقت واگذاری میتونه اون رو بگیره، اما اگر کسی کارش خرید و فروش و گرفتن و بچه و ... باشه، از بخش بازارچه استفاده کنه

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
خوب دیگه بالاخره شورش در اومد . آگهی 7 ستاره جونور جدید به سلامتی برای اهدا

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318
امیرعلی که توضیح داد، تاپیک واگذاری هست اما نه خیراتی
اگر کسی برای حیوانش خرجی کرده، وقت واگذاری میتونه اون رو بگیره، اما اگر کسی کارش خرید و فروش و گرفتن و بچه و ... باشه، از بخش بازارچه استفاده کنه
مسخره ست چون در هر صورت اگر در قبال حیوان مبلغی گرفته بشه فروشه و نه واگذاری. در ضمن خرید و فروش حیوانات حمایت از حقوقشون نیست.

منظورتون از واگذاری همون فروش هست؟؟؟
من چند تا کفتر دارم که دیگه نمیتونم نگه داری کنم ... دوست ندارم به مغازه بفروشم چون تو قفس نگه میدارن و اذیت میشن...
قصدم سود نیست .... نمیخام هم ضرر کنم.... بخاطر همین مزایده ای نکردم ... هر کی شرایط نگهداری داره و خواست بگه
من قم هستم
فکر میکنم فرق بین واگذاری و فروش بسیار واضح باشه.

Last edited:

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
مسخره ست چون در هر صورت اگر در قبال حیوان مبلغی گرفته بشه فروشه و نه واگذاری. در ضمن خرید و فروش حیوانات حمایت از حقوقشون نیست.
موافقم

javid_14

Registered User
لایک‌ها
6
منظورتون از واگذاری همون فروش هست؟؟؟
من چند تا کفتر دارم که دیگه نمیتونم نگه داری کنم ... دوست ندارم به مغازه بفروشم چون تو قفس نگه میدارن و اذیت میشن...
قصدم سود نیست .... نمیخام هم ضرر کنم....هر کی شرایط نگهداری داره و خواست بگه
من قم هستم

Last edited:

aresone

Registered User
لایک‌ها
27
اگر قراره پولی گرفته بشه باید درجهت رفاه زبون بسته خرج بشه و لاغیر وگرنه اسمش فروشه

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
هیچ مخلوق ایرانی ای ، مجانی چیزی رو که براش خرج کرده نمی ده ! فکر کنم اگر تاپیکی به هدف اهدا خیراتی باز بشه، پستی نخوره، حدس زدم از بس هم اینجا هم فروشگاه تاپیک فروش زدند، لااقل این تاپیک رو باز کردند تا لااقل برای فروشنده های غیر حرفه ای کمکی بشه، بقیه هم حرفه ای توو بازارچه بفروشن .
عزیزانی که می گن باید مجانی باشه، ببینن اول خودشون چه چیزی رو مجانی حاضرند بدند، بعدا بگن حیوانی که 400 500 تومن خرجش شده را چرا باید مجانی داد ! اکثرا جوارب هزار بار پوشیده شده رو هم دور نمی ندازن و 1000 تومن میفروشن :D !!

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
هیچ مخلوق ایرانی ای ، مجانی چیزی رو که براش خرج کرده نمی ده ! فکر کنم اگر تاپیکی به هدف اهدا خیراتی باز بشه، پستی نخوره، حدس زدم از بس هم اینجا هم فروشگاه تاپیک فروش زدند، لااقل این تاپیک رو باز کردند تا لااقل برای فروشنده های غیر حرفه ای کمکی بشه، بقیه هم حرفه ای توو بازارچه بفروشن .
عزیزانی که می گن باید مجانی باشه، ببینن اول خودشون چه چیزی رو مجانی حاضرند بدند، بعدا بگن حیوانی که 400 500 تومن خرجش شده را چرا باید مجانی داد ! اکثرا جوارب هزار بار پوشیده شده رو هم دور نمی ندازن و 1000 تومن میفروشن :D !!
حساب جانداران از اشیا جداست دوست عزیز.یه وقتی هست شما یه حیوونی داری که دیگه توان نگهداریشو نداری و نمیتونی هم اونو بذاری گوشه انباری تا خاک بخوره اگه دوست داشته باشی بفروشیش میتونی بذاری واسه فروش ولی اگر بخوای زودتر به کسی بدیش که توان نگهداریشو داره باید دندون طمع رو کشید.ولی در کل در مورد خاصیت ما ایرانی جماعت حرفتون تا حد زیادی درسته.این بنده خدا چند تا کفترو به قیمتهای 400 500 هزار تومن اورده تو این تاپیک تا به اصطلاح واگذار کنه;)

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
حساب جانداران از اشیا جداست دوست عزیز.یه وقتی هست شما یه حیوونی داری که دیگه توان نگهداریشو نداری و نمیتونی هم اونو بذاری گوشه انباری تا خاک بخوره اگه دوست داشته باشی بفروشیش میتونی بذاری واسه فروش ولی اگر بخوای زودتر به کسی بدیش که توان نگهداریشو داره باید دندون طمع رو کشید.ولی در کل در مورد خاصیت ما ایرانی جماعت حرفتون تا حد زیادی درسته.این بنده خدا چند تا کفترو به قیمتهای 400 500 هزار تومن اورده تو این تاپیک تا به اصطلاح واگذار کنه;)
از این موارد دیدید مسج بدید به من
یا ریپورت کنید اما ریپورت بیشتر طول میکشه
پ ن : گرفتارم یکم این چند وقته

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
سلام دوستان
یه بچه گربه حدودا 4 ماهه دارم
روزی که پیداش کردم دوماهه بود و مشکلات و بیماریهای زیادی داشت
الان کاملا سلامت هست و آماده واگذاری
---
حقیقتش من محلی برای نگهعداری ازش ندارم و الان تو یه فضای خیلی کوچیکه - آوردنش هم برای نجات جونش بود
واکسن و ضد انگل / شناسنامه و ... نداره
اما چون نزدیک دوماهه کنار ماست دیگه نمیشه تو کوچه برشگردوند و خیلی به انسان وابسته شده
کسی توانایی نگهداریش رو داشته باشه به رایگان واگذار میشه
فقط انصافا و وجدانا ازش خوب نگهداری کنه
تصاویر رو هم به پیوست قرار میدم

ترجیحا واگذاری در تهران - اگر هم شهرستان کسی میخواد - باید بتونه با وسیله خودش ببرتش ( بالاخره تو جعبه نمیشه گذاشت پستش کرد که!)

((( این رو در نظر داشته باشید اگر یه امکانات حداقلی (فضای باز مثل حیاط) با یه غذای خوب میتونید در اختیارش بذارید کاملا شرایط نگهداریش رو دارید
این زبون بسته اینجا خیلی بهش رسیدگی نمیشه ( در حال آماده شدن برای کنکور دستیاری تخصص هستم و اصلا فرصتش رو ندارم)

ممنون
3.jpg
1.jpg
2.jpg

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوستان
یه بچه گربه حدودا 4 ماهه دارم
روزی که پیداش کردم دوماهه بود و مشکلات و بیماریهای زیادی داشت
الان کاملا سلامت هست و آماده واگذاری
---
حقیقتش من محلی برای نگهعداری ازش ندارم و الان تو یه فضای خیلی کوچیکه - آوردنش هم برای نجات جونش بود
واکسن و ضد انگل / شناسنامه و ... نداره
اما چون نزدیک دوماهه کنار ماست دیگه نمیشه تو کوچه برشگردوند و خیلی به انسان وابسته شده
کسی توانایی نگهداریش رو داشته باشه به رایگان واگذار میشه
فقط انصافا و وجدانا ازش خوب نگهداری کنه
تصاویر رو هم به پیوست قرار میدم

ترجیحا واگذاری در تهران - اگر هم شهرستان کسی میخواد - باید بتونه با وسیله خودش ببرتش ( بالاخره تو جعبه نمیشه گذاشت پستش کرد که!)

((( این رو در نظر داشته باشید اگر یه امکانات حداقلی (فضای باز مثل حیاط) با یه غذای خوب میتونید در اختیارش بذارید کاملا شرایط نگهداریش رو دارید
این زبون بسته اینجا خیلی بهش رسیدگی نمیشه ( در حال آماده شدن برای کنکور دستیاری تخصص هستم و اصلا فرصتش رو ندارم)

ممنون
مشاهده پیوست 442622
مشاهده پیوست 442623
مشاهده پیوست 442625
اگر پرنده برای واگذاری داشتید در خدمتم.هم علاقه دارم هم حوصله شونو ولی حیوانات دیگه نه.

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
ماهی هارو هم دوست دارم و اکواریومشم دارم که نگه داری کنم.

black Fighter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام ببخشید دارم تایپک رو منحرف میکنم ولی واقعا داره این سگ رو مفت میده الان تریر حداقل کم کم 1 تومن پولشه

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
سلام ببخشید دارم تایپک رو منحرف میکنم ولی واقعا داره این سگ رو مفت میده الان تریر حداقل کم کم 1 تومن پولشه
شما حاضری سرپرستی قبول کنی؟چند تا میخوای معرفی کنم بری بگیری؟ولی مردو مردونه واسه نگهداری نه خریدو فروش.ماکه نگفتیم گرون میده عزیز.اینجا جاش نیست.حالا اگرم کسی دوست داره میتونه بخره.اینجا کسی بخیل نیس داش

بالا