برگزیده های پرشین تولز

وضعیت adsl در اصفهان

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با سلام خدمت دوستان

من الان از آسیاتک و مخابرات سرویس دارم.
از مخبارات انتظار خوب بودن نداشتم ولی آسیاتک اینجا رو توالت عمومی کرده

با تشکر
زنگ می‌زنی چی جواب می‌دن؟

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

دوستان وضعیت شرکتهای های وب و داتک در مرکز خاتم (رباط - ملک شهر - خانه اصفهان) کسی میدونه؟ ازشون سرویس دارید؟ این آسیاتک که با این نوسانات وحشتناکش ما رو کلا داره عذاب میده!

ahmadtn

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان یه محبت میکنید یه نظری بدید
من بین این سه شرکت میخوام یکی انتخاب کنم:
شبکیه
پیشگامان نصف جهان
شاتل
پرنیان نت

خیلی ممنون میشم نظراتتون واسه تجربه ایی که دارید بیان کنید
مرسی
16.gif

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان یه محبت میکنید یه نظری بدید
من بین این سه شرکت میخوام یکی انتخاب کنم:
شبکیه
پیشگامان نصف جهان
شاتل
پرنیان نت

خیلی ممنون میشم نظراتتون واسه تجربه ایی که دارید بیان کنید
مرسی
16.gif
با سلام.

ببینید کیفیت این شرکتها بسته به مرکز متفاوته. بهتر اول بگید شماره تلفنتون مربوط به کدام مرکز هسن تا دوستان راهنمایی بگنند.

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
من که یه بار قهوه ایشون کردم و بعدم پاکسازی. ولی خط تهرانم هنوز رضایتبخشه!

حالا برادرم رفته برای خونه اش از پارس انلاین گرفته دیشب تحویلش داده بودن.
میگفت خوبه و صفحه رو عالی بازی میکنه ولی پورتش رو ۹مگ بستن و باید روی ۱۶مگ میزاشتن حالا امروز پیگیرش بوده و به من خبر نداده.

پ.ن: گویا با یو‌دی‌پی هم مشکل داره

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
حالا برادرم رفته برای خونه اش از پارس انلاین گرفته دیشب تحویلش داده بودن.
میگفت خوبه و صفحه رو عالی بازی میکنه ولی پورتش رو ۹مگ بستن و باید روی ۱۶مگ میزاشتن حالا امروز پیگیرش بوده و به من خبر نداده.

پ.ن: گویا با یو‌دی‌پی هم مشکل داره
اگه با دانلود روزانه ارزونتر (مثلن گیگی دو تومن) هم بشه کنار بیای های وب گزینه خوبیه. چند تا از دوستام از جمله برادرم برای مغازش تو احمدآباد داره و راضیه، سرعت ۸ تا ۱۰ مگ.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

دوستان برای مرکز طاهر زاده (یک قسمت ملک شهر - پیش شماره 3421 ) کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید؟ دانلود و شبانه هم لازم نیست, فقط یک کانکشن مطمئن میخوام برای اسکایپ. برای مادر یکی از آشنایان هست فقط لازم دارند برای چت تصویری با فرزندان که اونور آب هستند. میخوام بی دردسر باشه چون توی رودربایستی یک جورایی ساپورتش هم با خودم میشه.

hossein 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
وضعیت فعلی صبانت چطوره دوستان راضی هستن؟
سلام

من از سال 87 مشترک صبانت بودم ... دو روز پیش انصراف دادم رفتم مخابرات ...
از نظر سرویس هیچی کم ندارن ... قطعی نداره ... افت سرعت نداره ... فقط هزینه بره و دانلود شبانه نداره! از وقتی این قانون رو گذاشتن حال خیلی ها از جمله ما رو گرفتند ... وقتی هم شکایت کردم گفتن دستور از بالاست و کاری از ما ساخته نیست ... اگه دانلودر هستی و پولتون زیادی نکرده اصلا طرفش نرو ... اما اگه یه سرویس مطمئن میخوای صبانت گزینه بدی نیست ... از بقیه شرکتها بیخبرم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
سلام

من از سال 87 مشترک صبانت بودم ... دو روز پیش انصراف دادم رفتم مخابرات ...
از نظر سرویس هیچی کم ندارن ... قطعی نداره ... افت سرعت نداره ... فقط هزینه بره و دانلود شبانه نداره! از وقتی این قانون رو گذاشتن حال خیلی ها از جمله ما رو گرفتند ... وقتی هم شکایت کردم گفتن دستور از بالاست و کاری از ما ساخته نیست ... اگه دانلودر هستی و پولتون زیادی نکرده اصلا طرفش نرو ... اما اگه یه سرویس مطمئن میخوای صبانت گزینه بدی نیست ... از بقیه شرکتها بیخبرم.
البته دانلود شبانه داره ولی با سرعت روزانه فقط دو برابر حجم خریداری شده؛ بعدش هم با سرعت کمتر!

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام.
دوستان کسی اینجا از پرنیان نت( همون داتک) سرویس داره؟ چجوریه کیفیت؟ میخوام آسیاتک رو جمعش کنم. کلا روی اعصابم داره راه میره. ۷-۸ شب یک دانلود با دانلود منیجر لطف کنه میرسه حدود ۱۰۰ کیلوبایت بر ثانیه! بدون اون که بین ۸ تا ۱۵ هست! این ماه تموم بشه جمعش میکنم. دیگه شبانه هم مصرف خاصی ندارم. نهایت برمیگردم صبانت. میخواستم فقط ببینم این شرکتهای جدید چطورین. داتک یا های وب.

Sent from my Nexus via Tapatalk

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام
دوستان با اینکه کسی جواب نداده ولی باز هم میپرسم کیفیت شرکتهای نسبتا جدید در اصفهان (مثل های وب و داتک(پرنیان نت)) رو کسی میدونه چجوریه؟ آسیاتک رو درخواست جمع آوری دادم , حالا تا جمع اوری بشه میخوام ببینم که کدومشون بهتره برم سراغ همون. ماهی 4-5 گیگ مصرف , شبانه هم شاید یک ماه خاص مثلا 7-8 گیگ و لی میانگین ماهی 2 گیگ. مر کز خاتم ( خانه اصفهان و قسمتی از ملک شهر و رباط)

میخوام که توی این مرکز مثل آسیاتک تا خرخره نفروخته باشند که شبها (صبح تا عصر که سرکار هستم) که میخوام استفاده کنم با عذاب و دردسر باشه! ساعت 5 بعد از ظهر آسیاتک سرعتش خوب و از ساعت 6 افت سرعت شروع میشد واز 7-8 به بعد تا حدودا 1 نیمه شب با دانلود منیجر در صورتی لطفشون شامل حالتون میشد حدود 90-100 کیلو! سرویسم هم کیمیا 2 مگ که روی 5 مگ بسته شده بود.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
یک سوال دیگه : فن آوا سرویسهاش رو چه سرعتی بسته شده؟ من چند سال پیش که داشتم 512 اون درست روی 512 بسته شده بود. الان چی؟ (البته سرویس محدود مثلا 512 که شبانه هم داره)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با سلام
دوستان با اینکه کسی جواب نداده ولی باز هم میپرسم کیفیت شرکتهای نسبتا جدید در اصفهان (مثل های وب و داتک(پرنیان نت)) رو کسی میدونه چجوریه؟ آسیاتک رو درخواست جمع آوری دادم , حالا تا جمع اوری بشه میخوام ببینم که کدومشون بهتره برم سراغ همون. ماهی 4-5 گیگ مصرف , شبانه هم شاید یک ماه خاص مثلا 7-8 گیگ و لی میانگین ماهی 2 گیگ. مر کز خاتم ( خانه اصفهان و قسمتی از ملک شهر و رباط)

میخوام که توی این مرکز مثل آسیاتک تا خرخره نفروخته باشند که شبها (صبح تا عصر که سرکار هستم) که میخوام استفاده کنم با عذاب و دردسر باشه! ساعت 5 بعد از ظهر آسیاتک سرعتش خوب و از ساعت 6 افت سرعت شروع میشد واز 7-8 به بعد تا حدودا 1 نیمه شب با دانلود منیجر در صورتی لطفشون شامل حالتون میشد حدود 90-100 کیلو! سرویسم هم کیمیا 2 مگ که روی 5 مگ بسته شده بود.
البته نه های وب جدیده نه پرنیان و از شش هفت سال پیش بودن در اصفهان. اخیرن کسیو ندیدم داتک از پرنیان گرفته باشه ولی قدیما راضی بودن هرچند تعرفه اش بیشتر بود. های وب الان خودم مرکز ولیعصر و ردانی استفاده میکنم و سرعتش روی ۸-۱۰ مگه ولی شبانه نداره (چون برای دفتر و مغازه گرفتم) و به جاش برای دانلود فشفشه میزنم. گاهی سرعتش میفته روی ۴ مگ ولی بیشتر رو ۸ دانلود میکنه.

• Like
Reactions: MRM

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
یک سوال دیگه : فن آوا سرویسهاش رو چه سرعتی بسته شده؟ من چند سال پیش که داشتم 512 اون درست روی 512 بسته شده بود. الان چی؟ (البته سرویس محدود مثلا 512 که شبانه هم داره)
سرویس نامحدودش سرعتش همونه که اسمشه نه بیشتر نه کمتر ولی سرعت سرویس محدودشو من سه ماه پیش دو دوره تست کردم شبانه روی ۲مگ بود و روزانه همون ۱ مگی که اسمش بود.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون دوست عزیز از پاسخهاتون. فعلا باید صبر کنم ببینم کی خط آزاد میشه از رانژه آسیا تک.
یک سوال: شما خودتون ظاهرا اینترنت از همین شرکتها رو میفروختین. میشه بگین کدوم شرکتها بود؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ممنون دوست عزیز از پاسخهاتون. فعلا باید صبر کنم ببینم کی خط آزاد میشه از رانژه آسیا تک.
یک سوال: شما خودتون ظاهرا اینترنت از همین شرکتها رو میفروختین. میشه بگین کدوم شرکتها بود؟

پنل فروش صبانت و آسیاتک دارم فناوا هم علی رغم اینکه مشتری روش زیاد دارم تنبلی کردم درخواست ندادم :D

بالا