برگزیده های پرشین تولز

وضعیت adsl در اصفهان

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
ببين فرض کن شما خونتون توی خيابون امام خمينی باشه و روی خط تلفن خودت نميتونی ADSL بگيری ميری يه خط که مطمئنی ميشه گرفت از يکی که ميخواد خطشو بفروشه مثلاً تو خانه اصفهان ميگيری بعد که برات وسلش کردن روشADSL ميگيری
اين خطي كه من خريداري مي كنم رو كجا مي تونم استفاده كنم؟ يعني فرض كن من از يه مغازه دار خط رو خريدم، بايد برم مغازه استفاده كنم يا اينكه امكانش هست تويه خونه خودمون استفاده كنم؟

بعد اينجوري افت كيفيت سرعت تويه ADSL پيدا نميشه؟

supertramp

Registered User
لایک‌ها
3
اين خطي كه من خريداري مي كنم رو كجا مي تونم استفاده كنم؟ يعني فرض كن من از يه مغازه دار خط رو خريدم، بايد برم مغازه استفاده كنم يا اينكه امكانش هست تويه خونه خودمون استفاده كنم؟

بعد اينجوري افت كيفيت سرعت تويه ADSL پيدا نميشه؟

نه شما برای اينکه مطمئن بشی از مخابرات محلتون سؤال کن شما خط رو که خريدين ميگين درخواست ميدين بيان وسلش کنن بعد transfer ميشه روی مخابرات محلتون و مياد در خونه اگه هم نزديک باشه يراست از همون مخابرات مياد در خونتون!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
ماله اينه که تو از مخابرات شهيد رجايی هستی و اين مخابراتم مشتری زياد داره. مراکز ديگه رو نميدونم.

آیا این مورد فقط برای همین ISP مشکل ساز شده یا برای همه ISP ها ؟؟؟

ما در مرکزی در همان حوالی از ایران گیت گرفته ایم و سرعت هم هیچ مشکلی ندارد

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
نه شما برای اينکه مطمئن بشی از مخابرات محلتون سؤال کن شما خط رو که خريدين ميگين درخواست ميدين بيان وسلش کنن بعد transfer ميشه روی مخابرات محلتون و مياد در خونه اگه هم نزديک باشه يراست از همون مخابرات مياد در خونتون!
خیلی ممنون.

افت سرعت چی؟ ADSL که میگیرم رو این خط افت سرعت پیدا می کنه؟

خودم فکر می کنم اینجاش دیگه بستگی به مسافت داره، نه؟

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آره ولی مال من دوتا هست اونم به تلفن سر راه مودم وصل نيست حالا مگه ربطی داره به سرعت؟زنگ زدم گفت رجايی پر شده سرعت پايينه!
رجايی که پره اين درست. ولی هر چی noise کمتر speed و stability بيشتر.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آیا این مورد فقط برای همین ISP مشکل ساز شده یا برای همه ISP ها ؟؟؟

ما در مرکزی در همان حوالی از ایران گیت گرفته ایم و سرعت هم هیچ مشکلی ندارد
ببين تجهيزات و پورتهای هر ISP فرق ميکنه. ممکنه از صبانت پر شده پورتها ولی از ايرانگيت خالی باشه. اينا هر کدوم برا خودشون اطاق pap جدا دارن.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دوستان! ایران گیت چطوره؟ محدودیت حجمی هم فکر نکنم داشته باشه! این قیمتاشه!:

http://adsl.irangate.net/fa_default.asp?RP=M_content.asp&P1N=ContentID&P1V=1529
تعرفه سايت يه کمی بالا است. مثلاً 128 سی تومانه. کلاً برای کسی که ميخواد 24 ساعت دانلود کنه خوبه. برای کارهای عادی صبانت يا فن آوا. ضمن اينکه محدوديت حجمی در ندا گستر صبا يا همون صبانت 5000000 کيلوبايت هست نه 5 گيگابايت و فقط دانلود نيست بلکه آپلود هم باهاش جمع ميشه. شرکت های ديگه رو نميدونم.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه نکته که تا يادم نرفته بگم اينه که کسانی که خطوط تلفنشون اشتراکی هست يعنی همون pcn ميتونن برن از مخابرات شکايت کنن که خط single بشه.

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی ممنون.

افت سرعت چی؟ ADSL که میگیرم رو این خط افت سرعت پیدا می کنه؟

خودم فکر می کنم اینجاش دیگه بستگی به مسافت داره، نه؟
دوستان به سوال من جواب بدين :(

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من ۶− ۷ ماهه از نداگستر سرویس میگیرم تا حالا هم مشکلی نداشتم به غیر از چند مورد که پهنای باندشون تموم شده بود و چند روزی سرعت افت شدیدی کرده بود.

Miad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مرکز ردانی پور اصفهان سرویس یک مگ فن آوا را دارم و میتونم بگم عالیه و به طور کامل شما رضایت خواهید داشت مگر اینکه به دنبال دانلود زیاد باشید که براتون صرف نخواهد کرد . خدایی همیشه میشه رو یک مگ اون معمولن حساب کرد و حتی فیلم را به راحتی مشاهده کرد.
قیمت های فن آوا تو سایتشون هست و ساپورت اون هم تازگی بهتر شده البته باید گفت من جز اولین مشترکین ای دی اس ال در استان اصفهان هستم که دو سال پیش از خود فن آوا تو هفته اول راه اندازی سرویس گرفتم و بعد از مدتی هم کنسل کردم چون سرویس خوبی ارائه نمیکردن.

در حال حاظر یک سرویس ندا هم در خانه دارم که اصلن راضی نیستم و تازگی چند روزه خوب شده ولی اصلن مثل روز اول نیست که نیم مگ به راحتی میداد و اونوقدر افتضاح تو چند ماه بود که حتی 2 کیلیو بایت هم به زور دانلود میداد یعنی هیچی .
یکی از مشکلات اصلی نداگستر صبا اینه که پهنای باند اونها توی هر مرکز مخابراتی با مرا کز دیگر فرق میکنید.
و این خودش فاجعه هست مشترک در مرکز فیض کلی پهنای باند خوب داشت و بنده در ردانی پور 2 کیلو بایت هم دانلود نداشتم.

همین سرویس را تهران تو مرکز هفت تیر اشتراک دارم که ماهیانه کمتر از 15 تومن میدم اما میشه روی 256 اون حساب کرد .

چند ماهی هم پارس آنلاین داشتم راضی کننده بود اما چون دانلود زیادی در محل کار نداشتیم و سرعت برامون مهم تر بود از فن آوا سرویس گرفتم.

Miad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نکته بعدی اینکه اگر کسی در مرکز ولی عصر اصفهان سرویس خواست و میتونه ماهیانه حداقل 50 هزار تومان پرداخت کنه می تونم از روی دکل خودمون که برای ارتباط بین شرکت و منزل استفاده کرده ام سرویس مناسب بهش بدم و وایرلس در تخصص ماست.
فقط هزینه هاش از ای دی اس ال بیشتر است ما سرویس وایرلس به کسی ارائه نمیدیم و فقط فروشنده تجهیزات هستیم اما اگر کسی واقعا مشکلش حل نشد و نیاز ضروری داشت می تونیم از 2 خط پر سرعت ای دی اس ال یک مگ و نیم که داریم بهش سرویس بدیم. ساپورت خوبی هم قطعا نخواهیم داشت چون کارمون سرویس دادن نیست اما سعی میکنیم دوستانه کار کنیم.

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
نکته بعدی اینکه اگر کسی در مرکز ولی عصر اصفهان سرویس خواست و میتونه ماهیانه حداقل 50 هزار تومان پرداخت کنه می تونم از روی دکل خودمون که برای ارتباط بین شرکت و منزل استفاده کرده ام سرویس مناسب بهش بدم و وایرلس در تخصص ماست.
فقط هزینه هاش از ای دی اس ال بیشتر است ما سرویس وایرلس به کسی ارائه نمیدیم و فقط فروشنده تجهیزات هستیم اما اگر کسی واقعا مشکلش حل نشد و نیاز ضروری داشت می تونیم از 2 خط پر سرعت ای دی اس ال یک مگ و نیم که داریم بهش سرویس بدیم. ساپورت خوبی هم قطعا نخواهیم داشت چون کارمون سرویس دادن نیست اما سعی میکنیم دوستانه کار کنیم.
دوست عزيز همچين سرويسي رو تويه مراكز ديگه مثل شهيد منتظري ميتونين ارائه بدين؟

Miad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دفتر اصفهان ما چهارراه هشت بهشت است که چون ساختمان بلند است به اون مرکز دید داره وگرنه جاهای دیگر اصفهان شاید دید داشته باشه اما ما سرویس دهنده اینترنت نیستیم ما تجهیزات می فروشم.

راه حل مناسب اینه که شما خودتون جایی نزدیک به مکانی که اینترنت می خواین ای دی اس ال بگیرین که دید هم داشته باشه بعد با خرید تجهیزات وایرلس که زیر 500 تومن در میاد ارتباط خونه با محل کار خود را فراهم کنید و اگر در محل کار ای دی اس ال نمیدن از خونه به اونجا اینترنت بدین. این کاری بوده که زمانی خود بنده نیز انجام داده ام و بعد هم تجهیزات مونده چون از خونه خیلی راحت میتونم محل کار را کنترل کنم و پهنای باند 11 مگ دارم که هم برای دو بین و حسابداری و ریموت کاربرد زیادی داره.

بالا