برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من خیلی خیلی لندن رو دوست دارم
اگه اشکال نداشته باشه با اون قسمت از حرفتون که بولد کردم موافق نیستم ( البته میدونم بوی هر ادکلن برای ار کسی متفاوت هست )
ولی این کامنت رو که توی یکی از سایت های فروش ادکلن خوندم به نظرم خیلی درباره این ادکلن درسته - نمیدونم نظر شما چیه دربارش

به محض اسپری بوی خاصی شبیه به آلبالو احساس میشه که حاصل ترکیب برگاموت و تنباکو مرطوبه برخی هم حس تند فلفلی رو حس می کنند --- بطور خلاصه بسیار رمزآلوده مثل دی اند جی جنتل من داره محاله بتونی بگی چه بویی میاد پس از گذشت زمان نت ها شروع به نواختن می کنند دقیقا مانند یک موسیقی زیبا و بمن حس بسیااار رمانتیک و فرح بخشی میده مثل قدم زدن تو شب بارونی بوی چرم بوی اسطوخودوس بوی تنباکو پیپ بوی گیلاس بوی نعنا اما خیلی کم و بوی خاک خیس اینا بوهایی که من احساس میکنم و در نت انتهایی با بویی چوبی شبیه بوی درخت تر بریده شده تمام میشه من که عاشقشم ، مناسب شب های سرد زمستون و قدم زدن های دونفره است
محمد جان منم مثل شما باربری لندن رو خیلی دوست دارم. شامه ی من بوی فلفل رو در عطر خیلی نمی تونه متوجه بشه! اما کسانی بهم گفتن که در نت اولش فلفل حس می کنن. برای من بوی باربری تداعی کننده این ترانه است:"گل لاله بود و عشقت به دلم جوانه می زد؛ به ترنم نسیمی؛ دل من ترانه می زد"... باربری که من ازش حرف میزنم نسخه به اصطلاح زنانه لندنه. شما فکر کنم مردانه اش رو تست کردین (برای من خط کشی جنسیتی بین بوها بی معناست اما برای مشخص شدن موضوع عرض کردم)

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
محمد جان منم مثل شما باربری لندن رو خیلی دوست دارم. شامه ی من بوی فلفل رو در عطر خیلی نمی تونه متوجه بشه! اما کسانی بهم گفتن که در نت اولش فلفل حس می کنن. برای من بوی باربری تداعی کننده این ترانه است:"گل لاله بود و عشقت به دلم جوانه می زد؛ به ترنم نسیمی؛ دل من ترانه می زد"... باربری که من ازش حرف میزنم نسخه به اصطلاح زنانه لندنه. شما فکر کنم مردانه اش رو تست کردین (برای من خط کشی جنسیتی بین بوها بی معناست اما برای مشخص شدن موضوع عرض کردم)
شما درست میگین من در مورد مردونش این کامنت رو نوشتم
البته من هم در نت اول فلفل رو حس نمیکنم در نت اول بیشتر همون تنباکو ( که در اینجا بوی البالو میده) حس میشه
راستی خارجی ها خیلی هاشون گفتن بوی م . ش ر و ب ( رد وا ین ) رو هم در نسخه مردونه حس میکنن ! نمیدونم جریان چیه !

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز حدود 30 تا اسانس جدید رو تست کردم که به تدریج در موردش می نویسم. 4 تا از ایوسنت لورنت: الهوم؛ الهوم لانویت؛ الهوم لیبر؛مانیفستو
به ترتیب اینها رو پسند کردم:
1 - الهوم لیبر 2 - الهوم لانویت 3 - مانیفستو 4 - الهوم
دیگرانی که ازشون نظر سنجی کردم رتبه اول رو به لانویت دادن! همه رو گذاشتم روی کاغذ تستر ببینم طی ساعات و روزهاتی آتی چی میشن.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
اقا کسی اینجا بوی سیگار مادوکس رو حس کرده ؟ خیلی بوی خوبیه تو مایه های قهوه و قهوه نیست
یکی میگفت مثل بوی کاپتان بلک هست ولی به نظرم از اون خیلی بهتره
عطری میشناسین بوش مثل این باشه ؟

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
امروز حدود 30 تا اسانس جدید رو تست کردم که به تدریج در موردش می نویسم. 4 تا از ایوسنت لورنت: الهوم؛ الهوم لانویت؛ الهوم لیبر؛مانیفستو
به ترتیب اینها رو پسند کردم:
1 - الهوم لیبر 2 - الهوم لانویت 3 - مانیفستو 4 - الهوم
دیگرانی که ازشون نظر سنجی کردم رتبه اول رو به لانویت دادن! همه رو گذاشتم روی کاغذ تستر ببینم طی ساعات و روزهاتی آتی چی میشن.

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

من هر بار میگم لیبر پسرم دعوام میکنه میگه لیبق!!!

فکر کنم از محصولات ysl فقط اینو هیچ جوره باهاش ارتباط برقرار نکردم

البته چون داخل کشور تست انجام شده امکان هر چیزی هست

من دوباره دارم تاپیک رو میخونم الان حدود صفحه 30 رسیدم

دیشب تا اونجا خوندم به مناسبت سال نو میلادی کلی سمپل گذاشته بودی

الان هم چیزی به سال نو نمونده :دی

علیرغم اینکه ادکلن پگاسوس رو دارم اما فکر میکنم بزارم ادکلنم همینطور پر بمونه و تو سفارش بعدی پگاسوس رو هم اضافه کنم
چون جزو رایحه هایی هست که ازش لذت میبرم

منتظر پیشنهاداتتون برای خرید سوم هستم

آقا رضا ظرف شیشه ای هم به پاتوق اضافه کن

ممنونم

ادیت
من با شماره 2 موافقم

Last edited:

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
آمواژ اوپوس 7
با سلام خدمت دوستان
آمواج اوپوس 7 یکی از زیباترین ها در بین آمواج ها هست که نمونه ارجینالشو به آقا رضا هم نشون دادم. عطری بسیار غنی و عمیق . نمونه اش رو تو ماشین گذاشتم تا هر وقت شد دمی تازه کنم .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و شب همگی خوش
آرش جان به تدریج می نویسم همه رو. میخوام چند روز بگذره ببینم موندگاریشون چطوره و چی ازشون باقی می مونه.اول از عطرایی بگم که توجهم رو جلب کردن!
فارنهایت براون و گالووی مارلی و هی وود راکی مانتین صدرنشین!
گرلن ل اینستنت حتما باید اودکلنش رو ببینم. اگه اودکلنش این جوریه شیرینیش؛ قطعا ال هوم گرلن با فاصله زیاد سره! (من تلخ پسندم!)

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
با سلام خدمت دوستان
آمواج اوپوس 7 یکی از زیباترین ها در بین آمواج ها هست که نمونه ارجینالشو به آقا رضا هم نشون دادم. عطری بسیار غنی و عمیق . نمونه اش رو تو ماشین گذاشتم تا هر وقت شد دمی تازه کنم .
آقا رضا اگه بیاردش که خیلی خوب میشه دیگه

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام
آقاآرش @arash59b , بزرگوار
تووی خصوصی مطلبی ارسال کردیم لطفا الان نگاهی بیاندازید
باتشکر
بنده هم با نظرات دوستان موافقم
برند های امواج و تام فورد و شنل و گرلن و مارلی و کرید
بیشتر از همه در عرف ، بازخورد خوب دارند
مخصوصا امواج و تام فورد و گرلن

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام و شب همگی خوش
آرش جان به تدریج می نویسم همه رو. میخوام چند روز بگذره ببینم موندگاریشون چطوره و چی ازشون باقی می مونه.اول از عطرایی بگم که توجهم رو جلب کردن!
فارنهایت براون و گالووی مارلی و هی وود راکی مانتین صدرنشین!
گرلن ل اینستنت حتما باید اودکلنش رو ببینم. اگه اودکلنش این جوریه شیرینیش؛ قطعا ال هوم گرلن با فاصله زیاد سره! (من تلخ پسندم!)
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
با این اوصاف اگر کیفیتشون خوب باشه، برای زمستان حسابی کلکسیونمون تکمیله. من اینجوری باشه هر روز یه عطر میزنم. خوبیش اینه از اول تا آخر ماه یک روز هم عطر تکراری نمیزنیم. :)
راستی رضا منظورت از ال هوم گرلن، آیدل هست؟

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام مجدد

صبر کنم آقا رضا ظرف شیشه ای و اسانس های جدید رو بیاره

اما هر توضیحی راجع به عطرهای زیر بهم بدید ممنون میشم

البته دارم تاپیک رو دوباره از اول میخونم

تام فورد

عوود وود
نویر
توباکو وانیل

بلومجیک
پورش دیزاین
دانهیل آلفرد بی جنتل
رالف لورن
اگزریوس جیوانچی
اسپرینگ
وان میلیون اینتنس البته اینو ادکلنش رو دارم !!!!!!!
آزارو کروم لجند
مون بلان این دی ویژوال
پلو بلو

و صدر نشینهای آقا رضا
فارنهایت براون ( البته امیدوارم شبیه ادکلن فارنهایت قرمز و فارنهایت 32 نباشه فقط 48 ساعت ادکلنش تو خونمون دوام آورد اصلا نتونستم تحملش کنم )

گالووی مارلی

هی وود راکی مانتین

ممنون از همگی دوستان بخصوص آقا رضا

یادم رفت الور هوم اسپورت و پگاسوس هم تو انتخابات بعدی حتما هستن

kazavezeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. حدود ٢٥ سال پيش ، اون موقع كه من نوجووني ١٣ ساله بودم ، كلا ٥،٦ تا رايحه بيشتر ميون مردم رواج نداشت. يكيش one man show بود. يكي derek و ....
بين اينا يه ادكلني بود به اسم leopard. يه شيشه خيلي معمولي به رنگ طوسي داشت. من چندين بار رفتم دنبالش كه بگيرمش ولي از همه مغازه دارها اين جمله رو شنيدم. "خدا بيامرزتش".
تو اينهمه سال ، هنوز كه هنوزه ، بوش رو با تمام وجود حس ميكنم. از اون رايحه هاي واقعا خاص بود كه هنوز كه هنوزه ، هيچ ادكلني نديدم كه بوش حتي به leopard نزديك باشه.
ميخواستم ببينم كسي هست كه از اين ادكلن جايي سراغ داشته باشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح همگی دوستان بخیر
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
با این اوصاف اگر کیفیتشون خوب باشه، برای زمستان حسابی کلکسیونمون تکمیله. من اینجوری باشه هر روز یه عطر میزنم. خوبیش اینه از اول تا آخر ماه یک روز هم عطر تکراری نمیزنیم. :)
راستی رضا منظورت از ال هوم گرلن، آیدل هست؟
بله. منظورم همونه . الهوم آیدل گرلن.
سلام. حدود ٢٥ سال پيش ، اون موقع كه من نوجووني ١٣ ساله بودم ، كلا ٥،٦ تا رايحه بيشتر ميون مردم رواج نداشت. يكيش one man show بود. يكي derek و ....
بين اينا يه ادكلني بود به اسم leopard. يه شيشه خيلي معمولي به رنگ طوسي داشت. من چندين بار رفتم دنبالش كه بگيرمش ولي از همه مغازه دارها اين جمله رو شنيدم. "خدا بيامرزتش".
تو اينهمه سال ، هنوز كه هنوزه ، بوش رو با تمام وجود حس ميكنم. از اون رايحه هاي واقعا خاص بود كه هنوز كه هنوزه ، هيچ ادكلني نديدم كه بوش حتي به leopard نزديك باشه.
ميخواستم ببينم كسي هست كه از اين ادكلن جايي سراغ داشته باشه ؟
یادش بخیر. اون موقع دبیرستانی بودم و خودم اینو داشتم. شیشه طوسی رنگش رو دقیقا به یاد دارم ولی بوش اصلا یادم نیست. بوی جنگلی داشت؟ در هر صورت بعیده جایی پیدا شه!
کدومه؟ همون فارنهایت معمولیه که بوی نفت میده؟
امدی ولی حالا چرا؟!
آرش اگه نفت این قدر خوش بو بود که 24 ساعته پیت پیت رو خودم خالی می کردم. این همون فارنهایتیه که بخاطرش دهه 70 اون پول زیاد رو دادم و اودکلنش قلابی در اومد! دقیقا همون بو رو میده. منتظرم ببینم موندگاریش چطوره.
متاسفانه این راکی مانتین بسیار خوش بو هم رایحه جونداری نیست و گویا باید بپذیریم که رایحه چوبی نسل و نژادشون ضعیفن.
شهرام عزیز در خصوص عطرها که در تاپیک توسط خودم و رفقا توضیحات فراوان هست. ظرفهای شیشه ای هم اگه منظورتون اودکلنی های پلمپی حجم بالاست که حدود یک ماه طول میکشه. اما شیشه ای های دیگه الان هم هست فقط همون طور که قبلا گفتم اینا با پیک ارسال میشه شیشه رو پست محلی ما نمی پذیره.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آرش اگه نفت این قدر خوش بو بود که 24 ساعته پیت پیت رو خودم خالی می کردم. این همون فارنهایتیه که بخاطرش دهه 70 اون پول زیاد رو دادم و اودکلنش قلابی در اومد! دقیقا همون بو رو میده.
من که از بوی نفتی گازوییلیش خوشم میاد. دوست دارم بخورمش.
دیروز مرسدس بنز اینتنس رو تست کردم کپی همین فارنهایت هست.
یکم گرون میداد نخریدم پس خوب شد نخریدمش.
متاسفانه این راکی مانتین بسیار خوش بو هم رایحه جونداری نیست و گویا باید بپذیریم که رایحه چوبی نسل و نژادشون ضعیفن.
کلا کارهای چوبی دسکوارت و خنک اینطوره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
متوجه نمیشم قراره ایدل عوض بشه؟
این یکی بهتره از قبلی هست؟
نه؛ من گرلن ل اینستنت رو مقایسه کردم با الهوم آیدل گرلن. دومی رو بیشتر دوست دارم چون شخصا تلخ رو ترجیح میدم. (اولی؛ همونه که میگن در اودکلنش کاکائو داره و من در اسانسش متوجه کاکائو نمیشم ؛ یک شیرینی معطری داره که نمیدونم چیه؛ بد هم نیست؛ اما تا اودکلنش رو نبینم ترجیح میدم نظر ندم. به نظر پخش و موندگاری بالایی هم داره)

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

دیشب تام فورد نرولی پورتوفینو روی دستم تست کردم

آخه به اونجای تاپیک رسیدم که همه از اینترلود امواژ تعریف میکنن
و آقا رضا قید کرده فقط از رفلکشن امواج خوشش نیومده و من برعکس فقط از رفلکشن

کاش سلیقه هامون یکی بود تو انتخابات کمک بیشتری میگرفتم

دقیقا من برعکس اصلا با اینترلود نتونستم ارتباط برقرار کنم شاید هم لم داره که آقا رضا توضیح میدن

یا دارم پیر میشم یا دارم سرما میخورم بوی نرولی خیلی زود از بین میره که قطعا یک اشتباهی تو من هست

کار با اینکه یونی هست اما فیدبک بیشتر به سمت زنونه هست

از بوی یاسش خوشم اومد

حالا امروز رو به نرولی پورتوفینو اختصاص دادم شاید این هم به سفارشات بعدی اضافه شد هنوز دارم نت برداری میکنم

بالاخره رجیستر شدم

ارادتمندم

بالا