برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
درود بر شما؛
دوست من؛ بیشترین پخش و موندگاری رو در عطرهای خنک ( که معمولا موندگاری شون زیاد نیست) عطرهای تام فورد گری وتیور (خنک و تلخ)؛پشن (خنک و شیرین)؛بلو ایس (خنک و شیرین)؛دلارنتا (خنک و تند) ؛لاگوست این پلی (خنک و تند)؛واتر وایت دیویدوف (خنک و شیرین) دارن.
عطری مثل دلارنتا حدود نیم ساعت بعد اسپری وقتی بوش ملایم بشه و از تندی اولش کاسته شه بوش غوغا می کنه!

اقا رضا من سرچ کردم دلارنتا رو پیدا نکردم لینکی ازش لطف میکنی؟ یا اسپل انگلیسیشو

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
ممنون از پاسخ
الان در مورد 3 ادکلن اول (در مورد بقیه اطلاعاتی خیلی ندارم) پخش و موندگاری موثر حدودا چقدره؟؟
چون بعضی مواقع پخش خیلی زیاد برای محیط های کاری یا دانشگاه ها ممکنه اذیت کننده باشه
درود مجدد. پاسخ سوال شما به قلم عطربازان عضو پاتوق:
گری وتیور : رقیق ترین عطری بود که خریده بودم ولی ماندگاری ش از همه بیشتر بود!
سفارش آقا مهدی 4 گرم بود ترکیب با 16 گرم فیکساتور در یه ظرف 20 گرمی.

میگم این پشن بوش از بین نمیره؟
Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام به همه دوستان عطربازم!
آرش جان @arash59b خوشحالم که گزارش دوام بوی PASSION بعد 2 هفته رو بهم میدی.
سلام به همه
آقا رضا ایول داری برادر
به دوستان عزیزم توصیه میکنم که حتما " حتما " حتما" بلو آیس رو بگیرند
حرف نداررررررره
از بوهای خنک خیلی خوشم نمیاد استفاده کنم
اما بلو آیس معرکه هم بوش هم پخشش هم موندگاریش
فکر می کنم نه تنها کسی اذیت نمیشه؛ بلکه ازت می پرسن اسم عطرت چیه و از کجا خریدی! :)
;)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من از عطراشی چیزی که بدست اوردم زنونه هست شما کارتون زنونست یا مدل مردونش؟
دلارنتایی که دست منه یونی س / ک / سه. کمی تلخی و تندی ابتدای عطر به همراه خنکیش به آقایون اجازه میده ازش استفاده کنن. بوی گل و بلبل به قول رفقا. اصلا مثل کوکو شنل و گوچی راش و ... اینا که منحصرا زنونه هستن نیست. یه چیزی مثل بلک ارکید که حتی ظاهر اودکلنش زنونه ست اما یونی س ... و آقایون خیلی استفاده می کنن.

NARAQI110

Registered User
لایک‌ها
96
سلام من غلاقه بسیار وافری به 212vip مردونه دارم ولی متاسفانه موندگاری ومخصوصا پخشش خوب نیست آیا عطری باهمین رایحه یانزدیک بهش هست که موندگاری وپخشش بیشترباشه ؟!
داداشم هم علاقه وافری به بوی نارگیل ومثلا اسانس موجوددرکرمهای نارگیل داره عطری هست بوی نارگیل توش غالب باشه
لطفا پیشنهادتون رو برای مابگید وقیمت عطرهای پیشنهادی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام من غلاقه بسیار وافری به 212vip مردونه دارم ولی متاسفانه موندگاری ومخصوصا پخشش خوب نیست آیا عطری باهمین رایحه یانزدیک بهش هست که موندگاری وپخشش بیشترباشه ؟!
داداشم هم علاقه وافری به بوی نارگیل ومثلا اسانس موجوددرکرمهای نارگیل داره عطری هست بوی نارگیل توش غالب باشه
سلام بر شما.
212 وی آی پی سمپلش رو دارم؛ جزو عطرهایی که خرید و فروش می کنم؛ نیست. بخاطر شما الان تست کردم؛ بوی گرم و تلخی داره که یه رگه شیرینی هم توش به شامه ام می خوره. بوش باحاله! احتمال میدم جوپ هوم که پخش و موندگاریش مناسبه مورد توجهتون قرار بگیره. دیگر رایحه های گرم و تلخ عبارتند از: 212 س ک سی من؛ تام فورد نویر؛ پگاسوس مارلی؛ترکیب قهوه و کاپیتان بلک؛ سیلور سنت بوگارت؛گوچی گیلتی؛...
احتمالا برادرتون بوی تافی چاکلت رو بسیار بپسنده! پخش و موندگاریشم فوق خفنه!
قیمت عطرها هم به همراه یک معرفی مختصر از عطر در تاپیک شماره یک ذکر شده. هر کدوم رو پسندیدین در پ خ در خدمت تون هستم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا این 212 وی آی پی که شما داری عطرشه یا اودکلنشه؟ اسانسی که من ازش دارم نت اولیه ش تلخی غالب بود. یک ساعت بعد شیرینی غالب شد! الان حس می کنم شیرینی و تلخیش متعادل شدن با هم. مال شما هم همین جوریه؟

NARAQI110

Registered User
لایک‌ها
96
اقا این 212 وی آی پی که شما داری عطرشه یا اودکلنشه؟ اسانسی که من ازش دارم نت اولیه ش تلخی غالب بود. یک ساعت بعد شیرینی غالب شد! الان حس می کنم شیرینی و تلخیش متعادل شدن با هم. مال شما هم همین جوریه؟
تشکزازپیشنهاداتون ،والا من اول اتفاقی اسمارتش افتاددستم انقدرخوشم اومدخواستم ادکلنشوبخرم بعد واسه تست دقیقتراز اقوام اسانسشو گرفتم همینطوره که میگید یعنی هرکسی یه نظر متفاوت درمورد شیرین یاتلخ بودنش داره بهمون علت رایحه ترکیبیش ولی بگمانم مال من یخورده شیرینیش غالب میشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تشکزازپیشنهاداتون ،والا من اول اتفاقی اسمارتش افتاددستم انقدرخوشم اومدخواستم ادکلنشوبخرم بعد واسه تست دقیقتراز اقوام اسانسشو گرفتم همینطوره که میگید یعنی هرکسی یه نظر متفاوت درمورد شیرین یاتلخ بودنش داره بهمون علت رایحه ترکیبیش ولی بگمانم مال من یخورده شیرینیش غالب میشه
الان 13 ساعت بعد تست رایحه ای که روی پوستم هست یه تلخی خیلی ملایم داره. به رایحه 212 سک///سی نمره بیشتری میدم تا این. یه جور شیک بودن در 212 هست که در وی ای پی 212 نیست. اون زمانی که شیرینی غالب شد (یک ساعت بعد استعمال عطر)؛ رو اصلا دوست نداشتم. زیاد بود برام. اما یک ساعت بعدش که شیرینی و تلخی با هم به تعادل رسیدن دوباره اوکی بود برام. الان هم که خیلی ملایم تلخه و البته فقط ردی از بو مونده. پوست عطر رو جذب می کنه. مثل کرم و پماد. پوست هر کس هم با عطر؛ می تونه بوی متفاوتی رو به مشام برسونه. یه مشتری دارم؛ بارها بهش گفتم شما روی لباست فقط عطر بزن. پوست متاسفانه بد بویی داره و وقتی یه عطر رو روی پوستش میزنه یک بوی فجیع تولید میشه و به مشام میرسه که نگو و نپرس!

farzee22

Registered User
لایک‌ها
71
دوست گلم لطفا از 212 سک سی برام 10 میل و دلارنتا 10 میل با هزینه ظرف و ارسال به کرج قیمت بفرمایید....اطلاعاتم در مورد عطر ها و ادکلن ها کمه هدفم بوهای بیشتر زنونه است جهت کادویی ...اگه از این ظرف ها هم دارید لطفا از همین یه قیمت بفرمایید...ممنون و سپاسگذارم

فایل های ضمیمه

• Spray-S1064-BW-DSC0001-2.png
    Spray-S1064-BW-DSC0001-2.png
    22.6 KB · نمایش ها: 8

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوست گلم لطفا از 212 سک سی برام 10 میل و دلارنتا 10 میل با هزینه ظرف و ارسال به کرج قیمت بفرمایید....اطلاعاتم در مورد عطر ها و ادکلن ها کمه هدفم بوهای بیشتر زنونه است جهت کادویی ...اگه از این ظرف ها هم دارید لطفا از همین یه قیمت بفرمایید...ممنون و سپاسگذارم
درود بر شما. امروز بعد از ظهر تصادفا میام کرج. لطفا پ خ را چک کنید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اینترلود ... اینترلود ... معتاد بوی اینترلودم. امروز تو مترو تو مسیر گلشهر کرج مرتب ظرف اینترلودم رو از کتم در میاوردم بو می کردم. مصرف اینترلودم همین جور داره افزایش پیدا می کنه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
داداش از آمواج چی داری؟؟
سلام. عزیزم از آمواج اینترلود و اپیک موجوده. تا خرداد احتمالا چند تا کار دیگش هم میرسه.
لیست همه عطرها به همراه معرفی مختصر+قیمت در پست شماره یک همین تاپیک هست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عزیزانی که از طریق نرم افزارهای شبکه های اجتماعی با من تماس دارن؛ فقط تلگرام دارم و وایبر. لطفا برای دریافت شماره جدید وایبر و تلگرام؛ پ خ بدهید.شماره موبایلم هم چنان همونه که روی کارت ویزیت هست. فقط وایبر و تلگرامم عوض شده. لاین و واتساپ هم ندارم!:)

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
Givenchy , Xeryus Rouge تون چه رنگیه.؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اگه بلک افغان برای شامه تون سنگینه؛ چاره کار استفاده ی همزمان با واتروایت دیویدوفه. ترکیبش به ویژه بعد گذشت یک زمان؛ واقعا خوشبوست. خنکی و شیرینی واتر وایت در کنار گرمی و تلخی بلک افغان چه می کنه!

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
سلام بر شما!
نارنجی/پرتقالی شفاف

با سلام، پس اکسریوس روژ نیست.

اکسریوس روژ اصلی بی رنگ هست و یه مدت هست که کاملن نایاب شده و این چیزی که شما دارید جیواچی هست ولی خاطرم نیست کدوم پرفیومش هست که به دلیل نزدیکی رایحه ش به روژ به جای اون فروخته میشه.

Last edited:
بالا