برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

Kara Dayi

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان تاریخ اعزام فوق دیپلم با دیپلم ها فرق داره؟
یه اطلاعاتی در مورد تاریخ اعزام ها میتونید بهم بدید؟
با تشکر

ehsan_2593

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با تشکر
کسانی که تحصیلات دانشگاهی داشته باشند که فوق دیپلم رو هم شامل میشه اول ماههای زوج اعزام میشن اما دیپلم ها 18 ام هر ماه و مشمولان زیر دیپلم 19 ام هر ماه اعزام میشن.

ehsan_2593

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با تشکر
کسانی که تحصیلات دانشگاهی داشته باشند که فوق دیپلم رو هم شامل میشه اول ماههای زوج اعزام میشن اما دیپلم ها 18 ام هر ماه و مشمولان زیر دیپلم 19 ام هر ماه اعزام میشن.

taktaaz1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان اگر کسی برای معافیت پزشکی اقدام کنه و جواب کمیسیون پزشکی اعزام یا معاف از رزم اعلام بشه، واسه همون دوره اعزام میشه یا دوره ی بعد؟
مثلا اگر کمیسیون رو اواخر فروردین تشکیل بدن، اردیبهشت اعزام میکنن یا تیر؟

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان اگر کسی برای معافیت پزشکی اقدام کنه و جواب کمیسیون پزشکی اعزام یا معاف از رزم اعلام بشه، واسه همون دوره اعزام میشه یا دوره ی بعد؟
من بهمن رفتم کمیسیون
اونایی که اعزام می شدن، اعزامشون اسفند بود.

Sent from my Novo10 Hero using Tapatalk 2

bazarganbnd

Registered User
لایک‌ها
11
خبرهای خوش برای سربازان و مشمولان غایب: جزئیات بخشش اضافه خدمت ها
رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: دو سوم اضافه خدمت های ناشی از غیبت سنواتی توسط فرماندهان بخشیده می شود.
سردار سیدحمید صدرالسادات در تشریح این خبر گفت: براساس قانون وظیفه عمومی که هم اکنون قابل اجرا است، دو سوم اضافه خدمت هایی که ناشی از غیبت سنواتی (اضافه خدمت ناشی از غیبت اولیه) است توسط فرماندهان نیروهای مسلح بخشیده می شود؛ دستورالعمل اجرایی آن ۴ ماه پیش تهیه و به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد.
او گفت: براساس این دستورالعمل، سربازانی که حین خدمت، شایستگی لازم و حسن رفتار از خود نشان دهند مورد بخشش قرار می گیرند.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: آنچه که به تازگی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، ابلاغ شد، در مورد بخشش اضافه خدمت های انضباطی بود که براساس آن، مسئولان یگان ها با اختیاراتی که دارند، می توانند این نوع اضافه خدمت ها را مورد بخشش قرار دهند.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

حداقل تیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
خبرهای خوش برای سربازان و مشمولان غایب: جزئیات بخشش اضافه خدمت ها
رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: دو سوم اضافه خدمت های ناشی از غیبت سنواتی توسط فرماندهان بخشیده می شود.
سردار سیدحمید صدرالسادات در تشریح این خبر گفت: براساس قانون وظیفه عمومی که هم اکنون قابل اجرا است، دو سوم اضافه خدمت هایی که ناشی از غیبت سنواتی (اضافه خدمت ناشی از غیبت اولیه) است توسط فرماندهان نیروهای مسلح بخشیده می شود؛ دستورالعمل اجرایی آن ۴ ماه پیش تهیه و به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد.
او گفت: براساس این دستورالعمل، سربازانی که حین خدمت، شایستگی لازم و حسن رفتار از خود نشان دهند مورد بخشش قرار می گیرند.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: آنچه که به تازگی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، ابلاغ شد، در مورد بخشش اضافه خدمت های انضباطی بود که براساس آن، مسئولان یگان ها با اختیاراتی که دارند، می توانند این نوع اضافه خدمت ها را مورد بخشش قرار دهند.

الان یعنی اضافه های دفترچه اس رو بخشیدن یا اینکه از این به بعد اگه فرمانده ها بخوان میتونم ببخشن؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
بخشیده شده

مطمئنید؟ اخه یکی از دوستام اضافه دفترچه ای داشت الان برگه سبزش رو هم پرینت گرفته هنوز ۹۰ روز اضافه خدمت رو براش ثبت کردن.

bazarganbnd

Registered User
لایک‌ها
11
مطمئنید؟ اخه یکی از دوستام اضافه دفترچه ای داشت الان برگه سبزش رو هم پرینت گرفته هنوز ۹۰ روز اضافه خدمت رو براش ثبت کردن.

بخشش رو گذاشتن دست فرماندش
فرماندش میتونه ببخشه

Raeesi

Registered User
لایک‌ها
222
درود

بیشتر از ۴-۵ ساله که فتق دارم ولی عمل نکردم، یکم فشار که بیارم به شکمم، ناحیه اینگوینال (قسمت راست مثانه) متورم میشه. رفتم پیش متخصص ولی هرچی میگم، طرف فقط میخواد عمل کنه! میگم برای **** وظیفه؟ میگه نامه میزنیم که ایشون بیماره و باید عمل شه!
خلاصه که من نمیدونم الآن معاف دایم میشم یا نه؟ توی نت هم ضد و نقیضه هرچند اغلب زدن معافیت دایم داره ولی میخوام مطمئن بشم
رفته بودم پیش پزشک، برام سونوگرافی واریکوسل نوشت اما منفی بود ولی توی جواب همون سونو، پزشک بهم گفت که فتقم باید عمل بشه.
حالا تصویر نتیجه سونوگرافی رو براتون پیوست کردم، من که نتونستم بخونمش، اگه کسی تونست بخونه لطفا بهم بگه من با این میتونم معافیت پزشکی بگیرم یا خیر؟ (معافیت دایم یا معاف از رزم؟)

فایل های ضمیمه

• New Doc 3.pdf
    593.6 KB · نمایش ها: 6

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
درود

بیشتر از ۴-۵ ساله که فتق دارم ولی عمل نکردم، یکم فشار که بیارم به شکمم، ناحیه اینگوینال (قسمت راست مثانه) متورم میشه. رفتم پیش متخصص ولی هرچی میگم، طرف فقط میخواد عمل کنه! میگم برای **** وظیفه؟ میگه نامه میزنیم که ایشون بیماره و باید عمل شه!
خلاصه که من نمیدونم الآن معاف دایم میشم یا نه؟ توی نت هم ضد و نقیضه هرچند اغلب زدن معافیت دایم داره ولی میخوام مطمئن بشم
رفته بودم پیش پزشک، برام سونوگرافی واریکوسل نوشت اما منفی بود ولی توی جواب همون سونو، پزشک بهم گفت که فتقم باید عمل بشه.
حالا تصویر نتیجه سونوگرافی رو براتون پیوست کردم، من که نتونستم بخونمش، اگه کسی تونست بخونه لطفا بهم بگه من با این میتونم معافیت پزشکی بگیرم یا خیر؟ (معافیت دایم یا معاف از رزم؟)

توی ایین نامه پزشکی که نوشتن فتق چه عمل شده و چه عمل نشده معافیت دايم داره پس قانونا باید معاف دایم بشید

Raeesi

Registered User
لایک‌ها
222
توی ایین نامه پزشکی که نوشتن فتق چه عمل شده و چه عمل نشده معافیت دايم داره پس قانونا باید معاف دایم بشید

ممنون دوست عزیز
من ۲۰ روز پیش رفتم برای فتقم اقدام کنم اما پزشک اشتباها برام دیابت نوشته و همونم ثبت کردم! بعد متوجه شدم و رفتم وظیفه عمومی و به مسئول قسمت پزشکی اینو گفتم که اونم گفت شما برو توی کمیسیون اولیه (قبل از نامه معرفی به بیمارستان) و بهشون بگو، مشکلی نیست.
حالا بنظر شما من همین کارو بکنم یا باید کار دیگه‌ای کرد؟

پ‌ن: همین الآن از پیش پزشک میآم که توی کلینیک سپاهه و یکی از پزشکان نیروی انتظامیه (کمیسیون پزشکی). بهم گفت که فتق اینگوینال معاف از رزم میشه و معافیت دایم نداره!
بهم گفت الآن برم سربازی و بعد حین خدمت اقدام کنم که رایگان معالجه بشم!

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
ممنون دوست عزیز
من ۲۰ روز پیش رفتم برای فتقم اقدام کنم اما پزشک اشتباها برام دیابت نوشته و همونم ثبت کردم! بعد متوجه شدم و رفتم وظیفه عمومی و به مسئول قسمت پزشکی اینو گفتم که اونم گفت شما برو توی کمیسیون اولیه (قبل از نامه معرفی به بیمارستان) و بهشون بگو، مشکلی نیست.
حالا بنظر شما من همین کارو بکنم یا باید کار دیگه‌ای کرد؟

پ‌ن: همین الآن از پیش پزشک میآم که توی کلینیک سپاهه و یکی از پزشکان نیروی انتظامیه (کمیسیون پزشکی). بهم گفت که فتق اینگوینال معاف از رزم میشه و معافیت دایم نداره!
بهم گفت الآن برم سربازی و بعد حین خدمت اقدام کنم که رایگان معالجه بشم!

اگه گفته معافیت نداره پس بهتره همون حین خدمت اقدام کنید هم هزینه نداره و هم اینکه میتونید چند هفته مرخصی استعلاجی بگیرید که از خدمتتون کسر بشه

FULL HD

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
66
خوب منم کارت معافیتم اومد صبر کردم بیاد بعد بیام توضیح بدم اول از همه دعا میکنم واسه همه جوون های مملکتم که از نظر من نظیر ندارن تو دنیا دوم اینکه واقعا روزهای سختی بود ولی تموم شد عرضم به خدمت دوستان گلم من کوله سیسکتومی عمل کرده بودم یعنی برداشتن کیسه صفرا که از همین بند معاف شدم ماده 37 بند 1 دوستان اینو بگم که جراحی رو کیسه صفرا چه بسته چه باز معافیت داعم داره پس اگه کسی گفت باید باز باشه دروغ گفته و باور نکنید من دعا میکنم ایشالله همه مشکلاتشون حل بشه دوستان عزیزم اینم جدول کار معافیت من
92/11/3 واکسن زدم
92/11/14 ثبت در پلیس +10
92/11/20 معرفی به بیمارستان **** واسه معاینه تخصصی
92/12/5 کمسیون پزشکی اول
92/12/7 کمسیون پزشکی دوم و معاف شدن بنده
همون روز 7 اسفند تمام فیش ها واریز شد و ثبت شد
92/12/11 معرفی به صدور
92/12/17 صدور کارت
92/12/24 تحویل کارت از پستچی

در اخر ارزوی موفیقت واسه همه رفقای گلم
rolleyes.png
:D:rolleyes:

roka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ممنون ميشم اطلاعاتتون رو با من به اشتراك بزاريدو تجربه هاتونو بهم منتقل كنين.من شهريور امسال مدرك كارداني (فوق ديپلممو) گرفتم و بعد كنكور شركت كردم و كارشناسي ناپيوسته قبول شدم و از مهر رفتم دانشگا تا بهمن تا همين ماه پيش ولي به خاطر مشكل پزشكيم(ژنيكوماستي و تعريق شديد كف دست و پا)كلافه شده بودم و دو واحد بيشتر پاس نكردم و مشروط شدم
و ميخوام واسه معافيت پزشكي اقدام كنم .از كجا بايد شروع كنم ؟پيش كي برم؟
اول بايد از دانشگاه انصراف بدم بعد برم پليس +10 دفترچه بگيرم؟
اگه از دانشگاه انصراف بدم بعد اگه بم معافيت دادن ميتونم همين رشتمو ادامه بدم?

بالا