برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

unplug

Registered User
لایک‌ها
12
بله با 8 پین درست شد یعنی بعد از جدا کردن,فقط یه مساله بزرگوار, به نظرتون کابل برقی که از پاور به پریز وصله 3 شاخ باشه خوبه یا 2 شاخ
محبتون رو جبران میکنم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بله با 8 پین درست شد یعنی بعد از جدا کردن,فقط یه مساله بزرگوار, به نظرتون کابل برقی که از پاور به پریز وصله 3 شاخ باشه خوبه یا 2 شاخ
محبتون رو جبران میکنم
عرض کنم خدمت شما از کابل دو شاخه 220 استفاده کنید .

akbar74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
این شیار های رویه کارت گرافیک من (اسمش رو نمیدونم) ضربه دیده.این میتونه مشکلی ایجاد کنه؟
viewer.php
uxxnkdz2yuhs3pblyqhc.jpg
[/URL][/IMG]
uxxnkdz2yuhs3pblyqhc.jpg

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

akbar74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیر مشکلی نیست . هیت سینک هست .
ولی بعضی مواقع(خیلی به ندرت) درتمام بازی ها(از وقتی این کارت رو گرفتم) بعضی از اجسام کشیده میشن و میان جلو دوربن.یعنی همه چیز قاطی میشه و مجورم بازی رو از اول بیارم.حالا این دفعه که خراب شد عکس میگیرم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ولی بعضی مواقع(خیلی به ندرت) درتمام بازی ها(از وقتی این کارت رو گرفتم) بعضی از اجسام کشیده میشن و میان جلو دوربن.یعنی همه چیز قاطی میشه و مجورم بازی رو از اول بیارم.حالا این دفعه که خراب شد عکس میگیرم
توی برنامه gpu-z حرارت gpu دستگاه روی چند هست ؟ هم تو موقع بازی هم توی حالت عادی

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

|Dark Knight|

Registered User
لایک‌ها
58
چون یه فیلم از نصبش دیدم که پایه اش خیلی بزرگ به نظر میرسید و گفتم شاید برای مین های کوچک مناسب نباشه.

یک سوال دیگه. آیا گرافیکهای palit كيفيت خوبي دارن .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
چون یه فیلم از نصبش دیدم که پایه اش خیلی بزرگ به نظر میرسید و گفتم شاید برای مین های کوچک مناسب نباشه.

یک سوال دیگه. آیا گرافیکهای palit كيفيت خوبي دارن .
پالیت حرف و حدیث زیاد داشته . پیشنهاد میکنم از برندهای دیگه خرید کنید . پیشنهادم گیگابایت هست .

|Dark Knight|

Registered User
لایک‌ها
58
من خودم شخصا از طراحی EVGA خيلي خوشم میاد ولی میدونم که همه چیز طراحی نیست. قیمت قطعات گیگابایت از بقیه برندها یه مقدار بیشتره. من اتفاقا میخواستم پاور گیگابایت بخرم ولی الان تصمیم دارم که کولر مستر سفارش بدم.

اینو میدونم که گیگا برند معتبریه ولی بعضی از برندهای دیگه هم واقعا سالهاست که هستن و دارن رقابت میکنن. مثلا من الان حدود 7 ساله که یه گرافیک sapphire دارم که اصلا مشکلی باهاش نداشتم و فقط بخاطر قدیمی بودنشه که میخوام عوض کنم.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
من خودم شخصا از طراحی EVGA خيلي خوشم میاد ولی میدونم که همه چیز طراحی نیست. قیمت قطعات گیگابایت از بقیه برندها یه مقدار بیشتره. من اتفاقا میخواستم پاور گیگابایت بخرم ولی الان تصمیم دارم که کولر مستر سفارش بدم.

اینو میدونم که گیگا برند معتبریه ولی بعضی از برندهای دیگه هم واقعا سالهاست که هستن و دارن رقابت میکنن. مثلا من الان حدود 7 ساله که یه گرافیک sapphire دارم که اصلا مشکلی باهاش نداشتم و فقط بخاطر قدیمی بودنشه که میخوام عوض کنم.
کولر مستر هم خوبه . در مورد گیگابایت هم سایت بررسی مثل techpower up و بررسی محصولات گیگابایت رو ببینید متوجه عرایضم میشید .

akbar74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
SAPPHIRE 100362-3L Radeon R9 290 4GB 512-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 CrossFireX Support Tri-X OC Version (UEFI) Video Card

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
سلام من یه برنامه توی سی دی مادربردم بود نصب کردم چنتا چیز توش بود می شد مموری کلاک و جی پی یو رو فرکانسشو تغییر داد حالا منم تا 720مگاهرتز بردم الان مشکلی پیش نمیاد برا کارت گرافیک؟

بالا