برگزیده های پرشین تولز

پسرا اینطوری مخ بزنین - روش های مخ زنی

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
1- روش جوادی:
یه بار یه جایی توی خیابون از کنارش رد میشی و یه جوری بش تنه میزنی که سه دور، دور خودش بچرخه و بیفته رو زمین. بعد با هزارتا ببخشید عذر میخوام دستشو میگیری و وسیله هاشو از رو زمین بلند میکنی و تا در خونش همراهیش میکنی. (از این جا به بعد دیگه به خودت بستگی داره که چطور بتونی تا رسیدن به خونش مخ شو بزنی.)

2- روش یاهو مسنجری:
این روش اخیرا کاربرد زیادی پیدا کرده و عمدتا هم به خاطر اینه که لازم نیست مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی و این برای آماتورها هم کمک خیلی بزرگیه.از ایکونهای گوگولی مگولی هم می تونی برای رسوندن مفهوم استفاده کنی.اما بدیشم اینه که بعضی وقتها توی چت یه سو تفاهم هایی پیش می آد که خر بیار و باقالی بار کن!!
نکته:این روش فقط وقتی کاربرد داره که عکس طرفو دیده باشی ولی عکس خودتو براش نفرستی چون ممکنه طرف بپره!
fuuthatshi.png

-روش بچه خر خونی:
همون داستان جزوه و این که خودت واردی.
نکته:متاسفانه از اونجایی که مجموع دو متغیر زیبایی و خر خونی در مورد پسر جماعت همیشه یه مقدار ثابته بنابراین بهتر که روی این روش خیلی حساب نکنی!

4-روش خرکی:
جلوی یکی از این لندکروز سیاهها به طور خیلی خشن (و البته عاشقانه) بوسش می کنی که بفهمه چقدر عاشقشی و بدونه بخاطر بد بخت کردنش همه کار می کنی.

5-روش مذهبی خفن:
چهل شب جمعه جلوی در خونتون رو جارو می کنی و آجیل مشکل گشا پخش می کنی . تو ی این مدت به هر چی امامزاده و صاحب کرامات هست متوسل میشی و نذر می کنی که اگه حاجتت روا شد هر شب تو سقا خونه آس مم تقی یه شمع روشن کنی ...ایشالا که حاجتتو میگیری.
نکته:برادر التماس دعا

7-روش بچه مثبت:
طرف و به یه کافی شاپ دعوت می کنی و اونجا خیلی معقول و منطقی مساله رو بهش می گی.اونم احتمالا یه فرصتی می خواد که فکر کنه و بعدشم ایشالا که بعله رو می گه.
نکته:هرچقدر کافی شاپ باکلاس تر باشه احتمال بله گفتن بیشتر میشه.
pftch.png

8-روش عرفانی:
میری لب چشمه که آب بیاری می بینی از قضا اونم انجاست. کوزه رو یه جایی میذاری که مطمئن باشی طرف پاش میخوره به کوزه و کوزه خورد و خاکشیر می شه. پس از برخورد کردن طرف به کوزه ی آب لپای طرف گل می اندازه و با عجله کوزشو پر می کنه و میره. اینجاست که تو با خودت فکر می کنی:
اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی
خلالصه خیالت تخت باشه که کارت درسته!
نکته:
این روش در طی تاریخ امتحانشو بخوبی پس داده و بنا براین بسیاری از کارشناسان و صاحبنظران معتقدن که بحران امروز ازدواج در اثر لوله کشی شدن آب بوجود اومده.
thumbsup.png

9-روش کنه بودن:
هرروز از صبح تا شب هرجا میره دنبالش میری و هرچقدرم بت ضدحال بزنه به رو خودت نمیاری تا بالاخره خسته بشه و فکر کنه عاشقشی
troll.png

10-روش شهرستانی:
یه بار از کنارش رد میشی و ازش آدرس میپرسی و میگی که که اهل اینجا نیستی. سپس طرفو با حرفات مجبور میکنی که تو رو تا مقصد هدایت کنه.

نکته: ممکنه این روش زیاد کارساز نباشه. چون خیلی تکراریه و از همون اولش دختره میفهمه که آدرس بهونه ست و میخوای خرش کنی!

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
بنده یه روش اختصاصی سه مرحله ای دارم

روش منصور قیامت هم هست که برای کیس های نجیب به درد میخوره:D

TCWA

Registered User
لایک‌ها
24
روش پرشین تولزی
هر پستی که دخترا میزنن رو لایک می کنی و هر مزخرفی که میگه رو کوت می کنی و باهاش چیزشر میگی
20897447192535381540.png

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
روش بروکی... فایده نداره دفع میکنه

باید از روش بیاکی... استفاده کنید

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
روش بخواب کی... چی؟؟
flirtysmile2.gif

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
روش دوستم ... دوران دبیرستان (پشت تلفن ) : نه...نه...تورخدا... قطع نکن.. جون..مادرت.. گه خوردم. به قرآن من مزاحم نیستم... فقط یه لحظه گوش کن چی میگم..جان مادرت.. بخدا اگه دروغ بگم..ببین.. ببین.. صبر کن ...بخدا برات کارت شارژ میگیرم..فقط قطع نکن..

alarmtan2 after baned

Registered User
لایک‌ها
20
روش باکلاس برای بالاشهر:از بقلش رد میشی میگی افتخار آشنایی دارم؟من اینو تو وسط شهر گفتم طرف سگ محلم کرد:دی

Last edited:

rashiddivx

Registered User
لایک‌ها
610
روش جوادی بصورت تصادفی تست شده و به شدت ناموفق بوده :D یه دور که می چرخه دور دوم جوری می زنتت که گ.ه گیجه بگیری به هیچ عنوان توصیه نمیشه:D

saeed engine

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
300
روش جوادی بصورت تصادفی تست شده و به شدت ناموفق بوده :D یه دور که می چرخه دور دوم جوری می زنتت که گ.ه گیجه بگیری به هیچ عنوان توصیه نمیشه:D

امان از تجربه

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
روش ماشین به ماشین
فکر کنم این لیست روشها ماله زمانه شاه باشه!
troll.png

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
دوستان یادشون نیست یک زمانی می افتادن دنبال دختر آی برو که رفتیم..

هر دختری رو که که میدید قطعا یک پسری تو فاصله 10 متری پشت سرش بود..

----

الان فقط روش سوار کردن جواب میده ترجیحا زیر مزاد 3 هم باید نداشته باشی.. دو سوت کارت راه می افته..

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
دوستان یادشون نیست یک زمانی می افتادن دنبال دختر آی برو که رفتیم..

هر دختری رو که که میدید قطعا یک پسری تو فاصله 10 متری پشت سرش بود..

----

الان فقط روش سوار کردن جواب میده ترجیحا زیر مزاد 3 هم باید نداشته باشی.. دو سوت کارت راه می افته..
اونکه با بوق میاد بالا دوست دختر نیست فاح.شه(روسپی) هستش:)

بالا