برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد موس و کیبرد ارگونومیک و مناسب برای استفاده طولانی

razavix

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان عزیز
برای استفاده طولانی، چه Mouse و Keyboard پیشنهاد می کنید؟
ترجیها زیر 100 باشه بهتره

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان عزیز
برای استفاده طولانی، چه Mouse و Keyboard پیشنهاد می کنید؟
ترجیها زیر 100 باشه بهتره
سلام عزيز. كيب.رد ارگونوميك زير 150000 تومان تا 200000 تومان و بالاتر ، گيرتون نمياد. ماوس ارگونوميك هم زير 100000 تومان گيرتون نمياد. اما اگر جنس خوب ميخواين كه برند باشه و ابكيفيت و براي طولاني مدت هم كار كنه و قيمتش هم مجموعا زير 100000 تومان بشه پيشنهاد بنده :
http://www.digikala.com/Product/DKP...d-and-Mouse/کیبورد-و-ماوس-بی‌سیم-لاجیتک-MK270
http://www.digikala.com/Product/DKP...se/کیبورد-و-ماوس-بی‌سیم-مایکروسافت-دسکتاپ-800
هر دوشون خوبن ، اينجا ديگه انتخاب بين يكي از اين دو بر اساس سليقه هستش. البته به شخصه Logitech ر وترجيح مي دم.

razavix

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون دوست عزیز
با موس کوچک مشکل شدید دارم (بیشتر از 5 دقیقه نمیتونم تحملش کنم ، مچم درد میگیره). keyboard Logitech خوب بود ولی موسش کوچیکه و کاربرای دیگه(در دیجی کالا) هم از این موضوع ناراضی بودند.
مشتاق پیشنهادات دیگر شما هستم

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون دوست عزیز
با موس کوچک مشکل شدید دارم (بیشتر از 5 دقیقه نمیتونم تحملش کنم ، مچم درد میگیره). keyboard Logitech خوب بود ولی موسش کوچیکه و کاربرای دیگه(در دیجی کالا) هم از این موضوع ناراضی بودند.
خواهش مي كنم. نظرتون درباره اين ماوس چيه:
http://www.digikala.com/Product/DKP-34218/Logitech-M165-Wireless-Mouse/ماوس-بی‌سیم-لاجیتک-M165
كيبورد هم Logitech K120 چهار ساله زير دستمه عالي كار مي كنه. حدود 40000 تومانه.

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوست عزیز A4tech G10 تقدیمتون میکنیم 75000 تومان یک سال گارانتی و قابل استفاده روی هر سطحی
کیبورد هم A4tech KR 83 تقدیمتون میشه باز هم با گارانتی یکساله 34000تومان
استفاده طولانی مدت آسیبی بهشون نمیرسونه اما اگر کیبورد بهتر هم میخواید میتونید گیمینگ تهیه کنید
A4tech Bloody Gaming B120 با قیمت 120000تومان تقدیمتون میشه
خواستید با دفتر تماس بگیرید : 02632209100 - 09338008205

razavix

Registered User
لایک‌ها
23
استفاده طولانی مدت آسیبی بهشون نمیرسونه اما اگر کیبورد بهتر هم میخواید میتونید گیمینگ تهیه کنید
دوست عزیز، منظور از استفاده طولانی، آسیب نرسیدن به دستهای خودم بود. حالا کیبورد خراب هم بشه فدای سرم. برای همین ارگونومیک هم درخواست کردم.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ممنون دوست عزیز
دوست عزیزم اگر شما هم مثل من مشکل درد در ناحیه مچ و ساعد دست داری ( به دلیل کار کردن زیاد با موس) تنها راه درمانش تغییر حالت کار هست
من انواع موس و کیبورد هارو تست کردم بخصوص مدل های گرون قیمت رو هیچ فرقی نمی کنه! مشکل ما به دلیل کار ممتد پیش میاد
هر نیم ساعت که کار می کنی 10 بار دستت رو محکم مشت کن 3/4 ثانیه نگه دار دوباره بازش کن این کار تاثیر فوق العاده ایی داره
موس رو با تاچ پد عوض کن و اگر نیاز به دقت در کلیک کردن داری می تونی از قلم های نوری استفاده کنی

من این کارارو انجام دادم خیلی خیلی بهتر شدم

sezarshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
دوست عزیز، منظور از استفاده طولانی، آسیب نرسیدن به دستهای خودم بود. حالا کیبورد خراب هم بشه فدای سرم. برای همین ارگونومیک هم درخواست کردم.
این دستمون mg6 حرف خوبی میزنند اما در کل طراحی موس و کیبرد هم بی تاثیر نیست
موسی که بنده معرفی کردم که اصلا آسیب نمیزنه به دستتون طراحی و ساختش عالیه.اما کیبوردش کمی معمولیه اگر میخواید واقعا ارگونومیک باشه برای استفاده زیاد و طولانی میتونید همون گیمینگ رو تهیه کنید

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
در خصوص A4Tech برند متوسطیه و بد نیست. اما به پای Logitech و Microsoft و Razer نمیرسه.

بالا