برگزیده های پرشین تولز

چطور خودم خودمو بيمه كنم و كجا؟

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
حالا ما که اشنا تو کاریایابی یا جای دیگه نداریم چیکار بکنیم ؟ کسی اشنا داره به ما بده یا بفروشه ؟ :f34r::rolleyes:

من امروز رفتم کاریابی پرسیدم گفتن این قانون مال اخرای سال 88 بوده و برداشته شده

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

یعنی چی الان ؟ ;) یعنی خودمون خودمون رو بیمه بکنیم فرقی با ارسال توسط کارفرما نداره ؟ :D

من شنیدم اونایی که کارفرما و شرکت بیمه میکنه بععد 30 سال و بازنشستگی پول پااداش میدن درسته یا نه ؟ ;)

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
یعنی چی الان ؟ ;) یعنی خودمون خودمون رو بیمه بکنیم فرقی با ارسال توسط کارفرما نداره ؟ :D

من شنیدم اونایی که کارفرما و شرکت بیمه میکنه بععد 30 سال و بازنشستگی پول پااداش میدن درسته یا نه ؟ ;)

نه فکر نکنم فرقی داشته باشه من به کاریابی رفتم برای اینکه هزینه بیمه ارزونتر بیفته که این قانون هم برداشته شده

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما یه کارگاهی یه جایی که بیمه رد میکنه رو پیدا کن بگو پولشو خودت میدی اون تورو اضافه کنه تو لیست بیمه اش .
کدوم شهر هستی شما ؟

من که گم کردم اصلا کی میخواست خودشو بیمه کنه تو این تاپیک !‌!:دی اما هرکی هست اگه تونستی با کارفرما هزینه بیمه رو کم کنی یه بیمه تکمیلی هم بزار کنارش ( سالی ۷۴ تومنه - بیمه نوین مثلا ) اینجوری خیلی از مریضی هایی که تامین اجتماعی پولشو نمیده بیمه تکمیلی میده ( حتی بعضی عمل های زیبایی )

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
شما یه کارگاهی یه جایی که بیمه رد میکنه رو پیدا کن بگو پولشو خودت میدی اون تورو اضافه کنه تو لیست بیمه اش .
کدوم شهر هستی شما ؟

من که گم کردم اصلا کی میخواست خودشو بیمه کنه تو این تاپیک !‌!:دی اما هرکی هست اگه تونستی با کارفرما هزینه بیمه رو کم کنی یه بیمه تکمیلی هم بزار کنارش ( سالی ۷۴ تومنه - بیمه نوین مثلا ) اینجوری خیلی از مریضی هایی که تامین اجتماعی پولشو نمیده بیمه تکمیلی میده ( حتی بعضی عمل های زیبایی )

حالا اون بالایی میگه این قانون رو برداشتن و پایینیه میگه برو کاریابی و ...

کی اینجا درست میگه ؟ :eek:

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
بیمه ابوالفضل قضیش چیه؟
چند تومنه؟
چه مزیتی داره نسبت به بقیه؟

قضیش مخصوص رانندگانه بیشتر !
رایگان!
حق بیمه نداره ، تمدید نمیخواد ، فقط باید اعتقاد داشته باشی بهش ! :happy:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
حالا اون بالایی میگه این قانون رو برداشتن و پایینیه میگه برو کاریابی و ...

کی اینجا درست میگه ؟ :eek:
من نگفتم برداشتن که ! گفتم از این راه هم میشه استفاده کرد . اون کاریابی رو من اصلا نمیدونم چه جور هست !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
الان من یک شرکت ثبت کردم و خودم به عنوان مدیرعامل زدوم و کد کارگاهی گرفتم و شماره بیمه
و ماهانه بیمه رد می کنم (عنوان شغل هم مدیرعامل )
کلا 30% پرداخت می کنم میخواهم ببینم این بیمه بیکاری شامل من میشه (مدیرعامل) چون رفتم خود بیمه سوال کردم هرکدام یک چیزی گفت گفت 27% بریز و3% بیمه بیکاری تعلق نمیگیره به مدیرعامل
یکی گفت 30درصد بریز و ان 3% بیمه بیکاری هم به شما تعلق نمیگیره
برای اینکه بهانه دستشون نباشه من 30% دارم واریز می کنم نزدیکه یک ساله
حالا به نظر شما چی بیمه بیکاری تعلق میگیره ؟ ( هرچند قصد دارم عنوانم عوض کنم و از سهامداری هم دربیارم )
و توی اینجا گفته شده پاداش ! یعنی مثلا همینطوری بعد از 30سال بازنشست بشیم پاداش یا عیدی هم به این نوع بیمه هم می دهند تو زمان بازنشستگی؟!!

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الان من یک شرکت ثبت کردم و خودم به عنوان مدیرعامل زدوم و کد کارگاهی گرفتم و شماره بیمه
و ماهانه بیمه رد می کنم (عنوان شغل هم مدیرعامل )
کلا 30% پرداخت می کنم میخواهم ببینم این بیمه بیکاری شامل من میشه (مدیرعامل) چون رفتم خود بیمه سوال کردم هرکدام یک چیزی گفت گفت 27% بریز و3% بیمه بیکاری تعلق نمیگیره به مدیرعامل
یکی گفت 30درصد بریز و ان 3% بیمه بیکاری هم به شما تعلق نمیگیره
برای اینکه بهانه دستشون نباشه من 30% دارم واریز می کنم نزدیکه یک ساله
حالا به نظر شما چی بیمه بیکاری تعلق میگیره ؟ ( هرچند قصد دارم عنوانم عوض کنم و از سهامداری هم دربیارم )
و توی اینجا گفته شده پاداش ! یعنی مثلا همینطوری بعد از 30سال بازنشست بشیم پاداش یا عیدی هم به این نوع بیمه هم می دهند تو زمان بازنشستگی؟!!

صد در صد مظمئن هستم شامل بیمه بیکاری نمی شوید ، حتی هنرمندان و نویسندگان هم شامل بیمه بیکاری نمی شن ;)

Mahiar0

لایک‌ها
1,208

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب الان این 3% باید ریخت یا نریخت!

ریخت یا نریخت نداره که ! اصلاً از شما سوال نمی پرسن فقط میگن واسه چند ماه می خوای بیمه بدی شما مثلاً می گی سه ماه اونوقت واست فیش صادر می کنن میری بانک فیش رو پرداخت می کنی بعد هم می بری حسابداری تامین اجتماعی توی سیستم وارد می کنه ==== بیمه مشاغل آزاد

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ریخت یا نریخت نداره که ! اصلاً از شما سوال نمی پرسن فقط میگن واسه چند ماه می خوای بیمه بدی شما مثلاً می گی سه ماه اونوقت واست فیش صادر می کنن میری بانک فیش رو پرداخت می کنی بعد هم می بری حسابداری تامین اجتماعی توی سیستم وارد می کنه ==== بیمه مشاغل آزاد

شما پست من رو خواندی؟
شرکت ثبت کردم و کد کارگاهی گرفتم تو تامین اجتماعی
شماره کارگاه وشماره بیمه و... تو لیست بیمه هر ماه میدم کارگزاری و ثبت میکنند و بعدش میروم بانک واریز میکنم تولیست بیمه بخش بندی داره دستمزد روزانه تعداد روز سنوات وبیمه بیکاری و...

---------------
بدشانسی این بیمه اگر 3ماه دیرتر رد میکردم حداقل این وام از صندوق امام رضا 5میلیونی می گرفتیم کارمون راه می افتاد دیگه با اینجور بیمه رد کردن نمیشه یعنی واقعا شاغلم! تو یک شرکت کامپیوتری

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی شما واسه خودت بیمه اجباری رد می کنی ؟:blink: تا اونجایی که من می دونم مدیرعامل فقط میتونه بیمه مشاغل آزاد بشه و یا اختیاری که هیچ کدوم از اونها هم لیست بیمه ندارند ، من خودم که رفتم بیمه اینها رو بهم گفتن :blink:
ولی اگه داری لیست بیمه می دی برو سایت سابقه بیمه ببین توی عنوان نوع سابقه چی نوشته ، باید نوشته شده باشه "كاركرد عادي ليست " حتماً منو هم خبر کن
اینم سایتش :
کد:
http://www2.sso.ir/web/sso/home/savabegh

ولی در کل 3درصد رو هم واریز کن ضرر نداره چون بیمه اجباری بهترین نوع بیمه هستش و واسه سابقه کار و مهاجرت فقط این نوع بیمه قابل قبول هست گویا

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
یعنی شما واسه خودت بیمه اجباری رد می کنی ؟:blink: تا اونجایی که من می دونم مدیرعامل فقط میتونه بیمه مشاغل آزاد بشه و یا اختیاری که هیچ کدوم از اونها هم لیست بیمه ندارند ، من خودم که رفتم بیمه اینها رو بهم گفتن :blink:
ولی اگه داری لیست بیمه می دی برو سایت سابقه بیمه ببین توی عنوان نوع سابقه چی نوشته ، باید نوشته شده باشه "كاركرد عادي ليست " حتماً منو هم خبر کن
اینم سایتش :
کد:
http://www2.sso.ir/web/sso/home/savabegh

ولی در کل 3درصد رو هم واریز کن ضرر نداره چون بیمه اجباری بهترین نوع بیمه هستش و واسه سابقه کار و مهاجرت فقط این نوع بیمه قابل قبول هست گویا

طبق همین سابقه بیمه گفتم دیگه
http://91.186.220.119/savabegh/login.htm

اره زده کارکرد عادی لیست

در ضمن این سایت معلوم نیست قاطی کرده کارکرد امسال برای کسانی که مکانشان رو عوض کردند منظور مکان کار یا شرکت عوض کردند. نزده (89)قبلا میزد اما یکماهی است دیگه نمیزنه- برای چند نفر دیدم اینطوری شده
فقط گزارش سوابق و ریز دستمزد میزنه

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این هم آب پاکی واسه اینکه شک نداشته باشی که سه درصد رو بریزی یا نه :
از یکی از فروم های مهاجرت :
" بيمه اي كه به صورت مشاغل آزاد يا خويش فرما رد ميشه توي پرينت سوابق اداره بيمه نمياد (كه براي ترجمه خيلي نيازه). چون درصد پرداختي در بيمه شما به نسبت بيمه شركتي كه دولت ميخواد كمتره. پس اين يك مورد كه حواستون باشه . پس دنبال اين باشيد كه از طرف يك شركت براتون بيمه رد بشه . "

و اما یه سوال آیا بازرس اداره بیمه به محل کار شما هم مراجعه می کنه واسه چک محل کار ؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
این هم آب پاکی واسه اینکه شک نداشته باشی که سه درصد رو بریزی یا نه :
از یکی از فروم های مهاجرت :
" بيمه اي كه به صورت مشاغل آزاد يا خويش فرما رد ميشه توي پرينت سوابق اداره بيمه نمياد (كه براي ترجمه خيلي نيازه). چون درصد پرداختي در بيمه شما به نسبت بيمه شركتي كه دولت ميخواد كمتره. پس اين يك مورد كه حواستون باشه . پس دنبال اين باشيد كه از طرف يك شركت براتون بيمه رد بشه . "

و اما یه سوال آیا بازرس اداره بیمه به محل کار شما هم مراجعه می کنه واسه چک محل کار ؟

منظورت نفهمیدم واضح تر میگی؟

درمورد مدیرعامل هم
http://www2.sso.ir/c/ext/tamin_journal_items/view_item_content?itemId=1308&version=0.0

اره بازرس دوباری اومده تو این مدت مکان رو دیده

شرکت کامپیوتری ثبت کردم

larvard007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:happy: شما کار درستی کردی ، من نزدیک بود اشتباه بکنم و خودم رو به عنوان مشاغل آزاد بیمه کنم :happy: شما نجاتم دادی:happy: فقط یه سوال دیگه این بازرس بیمه که میاد به مسکونی یا تجاری بودن محل هم گیر میده یا نه :lol:

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
:happy: شما کار درستی کردی ، من نزدیک بود اشتباه بکنم و خودم رو به عنوان مشاغل آزاد بیمه کنم :happy: شما نجاتم دادی:happy: فقط یه سوال دیگه این بازرس بیمه که میاد به مسکونی یا تجاری بودن محل هم گیر میده یا نه :lol:

اصلا به این چیزها کار نداره مهم اینه که بتونه راحت بیاد تو وببینه
و در شرکت بسته نباشه
خیلی از شرکت های کامپیوتری تو اپارتمان های مسکونی است
البته مال من مغازه است
داری اقدام میکنی از اردیبهشت اقدام کن زود اقدام کن 1ماه بیمه بیشتر داده باشی

DANTE2006

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان من کارم آزاده برا خودمم کار میکنم تا حالا دنبال بیمه و اینها نبودم الان با چند نفر از دوستان می خوایم شرکتی رو به ثبت برسونیم تا مرتبط با مدرک تحصیلیمون کار کنیم مدیر عامل هم قراره خودم باشم الان ما باید چه جور بیمه ای بکنیم خودمون رو؟

بالا