برگزیده های پرشین تولز

کارت گرافیک متاسب با سوکت مادربورد

ashkan 261

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

مدتیه که pc من اجرا نمیشه ، ازونجایی که یکی از پورت های کارت گرافیکم کار نمیکرد و حالا اونیکی هم مثل قبلی شده فهمیدم گرافیکم خراب شده
رم هارو جابجا کردم و سایر قطعاتو چک کردم مشکلی نداشت ، فقز چند بار تصویر ناقص پرددازش شد و هنگ کرد و دیگه بالا نیومد ...

مدل مادربورد من combo هست عکسش هم میذارم ، جای کارت گرافیک که معلومه توی عکس کادر دوم هست
زیرش یه سری سوکت هم هست که برای مودم و کارت شبکه و ... ، آیا کارت گرافیکی هست که به اون بخوره ؟

من نمیدونم الان این نوع کارت هست یا نه ، اما اگر بود مغرفی کنید با تشکر

1401882204.jpg

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
شما باید برید بازار دوست دوم فروشها و دنبال کارتهای AGP 4X باشید.
Radeon های قدیمی یا Fx5xxx یا حتی قدیمی تر به کار شما میاد. قیمتش بین 5 تا 10 تومن دست دومشه.

ashkan 261

Registered User
لایک‌ها
25
من یه 256مگ6200 g force بیست تومن خریدم اما بازم بالا نیومد ؛ فکر کنم مشکل از خود مادربورد هست ، اما گرافیک قبلی هم یه سری مشکلات داشت

حالا اگر بخوام همین مادربورد یا مشابهش رو بخرم که رم ddr1 و این کارت گرافیک بهش بخوره چه قیمتی هست ؟ چون یه گیگ رم هم دارم نیازی نیست کلا عوض کنم ، میخوام کم هزینه باشه ، کارم فقط با notepad هست

راستی ! ممکنه ایراد از cpu باشه ؟ چون من برای پاک کردن کولر ، بازش کردم اما سی پی یو رو در نیاوردم ، اما دیشب بازش کردمو فوت کردم شاید درست بشه ! یادم رفت جهت سی پی یو کدوم طرفیه ، آیا قرار دادنش چپ و راست داره یا هر طرفی جا بزنم صحیح هست ؟

بالا