برگزیده های پرشین تولز

کاهش هزینه مکالمه موبایل همراه اول و ایرانسل و رایتل

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
یک سوال مثلا من همراه اول دارم و فکر نکنم هزینه مکالمه برای من 57 تومان هست . با این روش دقیقه ای 38تومان میشه ؟ بذون شارژی که از اون شرکت می خرم ؟ یا با همون شارژ میشه دقیقه ای 38 ؟

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
یک سوال مثلا من همراه اول دارم و فکر نکنم هزینه مکالمه برای من 57 تومان هست . با این روش دقیقه ای 38تومان میشه ؟ بذون شارژی که از اون شرکت می خرم ؟ یا با همون شارژ میشه دقیقه ای 38 ؟
عزیز منم خط همراه اول دائمی دارم و هزینه دقیقه ایی برای من بیش از 57 تومن هست. و مثلا اگر با خطم به ایرانسل زنگ بزنم فکر کنم بالای 80 برای هر دقیقه میوفته
اما روش کار با این سیستم به این صورته که شما اپلیکیشن رو نصب میکنید و ثبت نام میکنید
و نرم افزار رو فعال میکنید
بعد از اون باید برای نرم افزارتون اعتبار بخرید که هم از طریق اینترنت میشه و هم از طریق خود نرم افزار بدون نیاز به اینترنت. هر دقیقه مکالمه با این نرم افزار 38.5 برای شما در میاد( با توجه به مالیاتی که موقع خرید شارژ بهشون میدین) بعد تماس شما از نظر مخابرات رایگانه. یعنی در اصل مثل این میمونه که به جای اینکه شما زنگ زده باشید به شما زنگ زده اند و این تماس رو سایت اونها میگیره

ahmad0551

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
271
درود..
نرم افزار برای من کارنمیکنه...
یه مکث میکنه ولی تماس برقرارنمیشه...
گوشیم نوت4دوسیم کارت هست

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
درود..
نرم افزار برای من کارنمیکنه...
یه مکث میکنه ولی تماس برقرارنمیشه...
گوشیم نوت4دوسیم کارت هست
درود
دوست عزیز توی گوشی دو سیم کارت باد ببینید نرم افزار رو برای کدوم سیم کارت فعال کردین و با همون تماس بر قرار کنید. اگر نشد از پشتیبانیشون بپرسید ولی من برای یکی از دوستان همین مشکل رو داشت و دیدم که برطرف شد. برای تماس رایگان با پشتیبانی وقتی که کلا نمیتونید از سیستم استفاده کنید از داخل صفحه اینترنت میتونید درخواست بدین همون موقع زنگ میزنن

dadi06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی عالی بود ممنون دوست عزیز

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
براي من اين خطا مياد مشكل چيه؟
پاسخي از سامانه دريافت نشد.لطفا دوباره تلاش كنيد.
وقتي ميخواهم كد دستوري براي ثبت نام بزنم از گوشيم
و تو خود برنامه هم براي خريد اعتبار -باقيمانده اعتبار-تماس با پشتيباني همين خطا مياد.

ahmad0551

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
271
درود
دوست عزیز توی گوشی دو سیم کارت باد ببینید نرم افزار رو برای کدوم سیم کارت فعال کردین و با همون تماس بر قرار کنید. اگر نشد از پشتیبانیشون بپرسید ولی من برای یکی از دوستان همین مشکل رو داشت و دیدم که برطرف شد. برای تماس رایگان با پشتیبانی وقتی که کلا نمیتونید از سیستم استفاده کنید از داخل صفحه اینترنت میتونید درخواست بدین همون موقع زنگ میزنن
سلام..
اتفاقا دو خطم فعال کردم...
روز اول پشتیبانی زنگ زد سریع...
ولی بعداون دیگه نمیزنه..فکرکنم سرشون شلوغ شده..

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
براي من رو اين خطا مياد مشكل چيه؟
و تو خود برنامه هم براي خريد اعتبار -باقيمانده اعتبار-تماس با پشتيباني همين خطا مياد.
براي من اين خطا مياد مشكل چيه؟

مشكلم حل شد انگار سيستمشون مشكل داشت

فعلا فقط تنها مشكلم اينكه براي كارت ملت نميشه شارژ كمتر از 5000 تومان خريد كرد.

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
براي من رو اين خطا مياد مشكل چيه؟

مشكلم حل شد انگار سيستمشون مشكل داشت

فعلا فقط تنها مشكلم اينكه براي كارت ملت نميشه شارژ كمتر از 5000 تومان خريد كرد.
سلام،بله ملت همیشه اعصاب خورد کنه،از 720 هم کم تر 5000 تومن نمیشه خرید نمدونم علت چیه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام،بله ملت همیشه اعصاب خورد کنه،از 720 هم کم تر 5000 تومن نمیشه خرید نمدونم علت چیه
کافیه از خود سایت اعتبار بخرید کلا بانک ملت این مشکل رو داره نمی دونم چراااا

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
من اين خطا برام مياد
براي 1000 تومان از سايت

عكس
بعد از خريد شارژ از حسابم هم كم ميشه

فایل های ضمیمه

• aks.JPG
    aks.JPG
    27.7 KB · نمایش ها: 8

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
من اين خطا برام مياد
براي 1000 تومان از سايت

عكس

برای منم این مشکل پیش میاد برخی مواقع یک ساعت بعد وجه بر میگرده به حسابم. به نظرم اگر از طریق اپلیکیشن بخرید بهتر باشه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من اين خطا برام مياد
براي 1000 تومان از سايت

عكس
درسته پول کم میشه اما بر می گرده برای منم این مشکل برای دفعه اول پیش اومد دوباره شارژ کردم این بار درست شد

برای منم این مشکل پیش میاد برخی مواقع یک ساعت بعد وجه بر میگرده به حسابم. به نظرم اگر از طریق اپلیکیشن بخرید بهتر باشه
بانک ملت خرید مبلغ زیر 5 هزار تومان رو قبول نمی کنه و فقط از طریق *712# خود بانک ملت می شه زیر 5 هزار تومان خرید کرد

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
درسته پول کم میشه اما بر می گرده برای منم این مشکل برای دفعه اول پیش اومد دوباره شارژ کردم این بار درست شد

بانک ملت خرید مبلغ زیر 5 هزار تومان رو قبول نمی کنه و فقط از طریق *712# خود بانک ملت می شه زیر 5 هزار تومان خرید کرد

نه عزیز بانک ملت حتی 100 تومن هم میشه ازش خرید کرد و این مورد به درگاه ملت ارتباطی نداره
من سایت فروش شارژ دارم و درگاه مستقیم از ملت دارم و مثلا شارژ هزارتومنی رو 999 تومن میدم که مشتریها به راحتی خرید میکنن. این مورد به درگاه ملت ارتباطی نداره

signul

Registered User
لایک‌ها
938
نه عزیز بانک ملت حتی 100 تومن هم میشه ازش خرید کرد و این مورد به درگاه ملت ارتباطی نداره
من سایت فروش شارژ دارم و درگاه مستقیم از ملت دارم و مثلا شارژ هزارتومنی رو 999 تومن میدم که مشتریها به راحتی خرید میکنن. این مورد به درگاه ملت ارتباطی نداره
بله شما درست می فرمایید خودم هم با به پرداخت کار می کنم و در گاه و کارت خوان دارم ازش
ولی منظور بنده خرید به وسیله Ussd بود یعنی الان شما اگه یک کارت بانک ملت داشته باشی و بخوای با *720# شارژ 1 هزار تومانی بخری نمی تونی و فقط مبالغ بالای 5 هزار تومان رو قبول می کنه

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
بله شما درست می فرمایید خودم هم با به پرداخت کار می کنم و در گاه و کارت خوان دارم ازش
ولی منظور بنده خرید به وسیله Ussd بود یعنی الان شما اگه یک کارت بانک ملت داشته باشی و بخوای با *720# شارژ 1 هزار تومانی بخری نمی تونی و فقط مبالغ بالای 5 هزار تومان رو قبول می کنه
بله حرف ایشون کاملا درسته و من تجربش کردم

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506

آها حق با شماست من ussd رو چک نکردم.

hossein-71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بالا باش
کلیک نسل نو ارتباطات

بالا