برگزیده های پرشین تولز

کدام یک بهتر است؟Bitdefender یا Kaspersky یا Eset ؟

کدام آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس دنیاست؟

• Bitdefender

Votes: 20 21.1%
  • ESET

Votes: 28 29.5%
  • Kaspersky

Votes: 35 36.8%
  • هیچکدام

Votes: 12 12.6%

• Total voters
    95

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیزان از نظر شما کدوم یک از نسخه های کسپرسکی برای محصولات خانگی بهتره؟
Kaspersky Pure 2.0
Kaspersky AntiVirus 2013
Kaspersky One

عزیزان فرق بین Kaspersky Pure 2013 و Kaspersky AntiVirus 2013 در چیست و کدومشون واسه کامپیوتر خونگی بهتره؟

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
این ازون تاپیکاس که هرکس هر چی داره میاد میگه خوبه !
زیاد درگیر نکن خودتو،مثه قضیه ماشین که اگه دزد بخواد بزنه میزنه.ویروسم اگه بخواد میاد
اکثر مواقع آنتی ویروسا نمیتونن کاری کنن
من خودم کسپر نمیریزم،چون مال برادران روس هستش !

در کل ببین با کدوم راحتی،همونو بریز

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
حرف دوستمون max_3d درسته
آنتی ویروس همسایمون نود 32 آپدیت شده هست مال من هم کاسپراسکای هر موقع فلشم رو میدم از سیستمش دیتا برام کپی کنه سیستمم کلی ویروس ازش میگیره

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حرف دوستمون max_3d درسته
آنتی ویروس همسایمون نود 32 آپدیت شده هست مال من هم کاسپراسکای هر موقع فلشم رو میدم از سیستمش دیتا برام کپی کنه سیستمم کلی ویروس ازش میگیره
حق با شماست نود جالب نیستش راستی کسپرسکی ممکنه که کامپیوتر کاربرانش جاسوسی کنه؟

arsalanjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Kaspersky internet security و Pure 2.0 از نظر امنیتی یکی هستند اما Pure 2.0 یکسری امکانات نظیر backup و .... اضافه داره هرکدوم که نیازت را برطرف می کنه بریز

Kaspersky Pure 2.0
Kaspersky AntiVirus 2013
Kaspersky One

عزیزان فرق بین Kaspersky Pure 2013 و Kaspersky AntiVirus 2013 در چیست و کدومشون واسه کامپیوتر خونگی بهتره؟

KEYIRAN

Registered User
لایک‌ها
5
KIS و Pure تا حدودی هر دو یکسان هستن از نظر امنیتی اما pure پسورد منیجر و سیستم بکاپ و .... امکاناتی اضافه تر داره.در کل 2 تاش خوبه

Kaspersky Pure 2.0
Kaspersky AntiVirus 2013
Kaspersky One

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از همه عزیزان.یه یدونه سوال دیگه هم داشتم:worried::worried::worried::worried::worried::worried:
به نظرتون Kaspersky Internet Security 2013 بهتره یا Kaspersky AntiVirus 2013 ؟
کدومشون هم آنتی ویروس و هم فایروال داره؟
آیا Kaspersky Internet Security 2013 فقط برای فایروال و اینترنت است؟آیا آنتی ویروس هم هست؟
آیا Kaspersky AntiVirus 2013 فایروال هم داره؟

این سوال رو پرسیدم چون قیمت Kaspersky Internet Security 2013 بیشتر از Kaspersky AntiVirus 2013 هست:worried:
عزیزان ببخشید که این همه سوال پرسیدم:worried:

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
در یکی از سیستمها ESET.Smart.Security نصب بود اپدیت شده به روز بود سیستم الوده شد به !!!!!ببینید شما چی فکر میکنید
مشاهده پیوست 249400

نوع ویروس برای شما قطعا اشناست!!
اسکن کردم درایو را و حاصل کار را ببینید..!!!:blink:
مشاهده پیوست 249401

حالا ما ماندیم و این شاهکار nod32.!!
و در اخر برای تکمیل
نود 32 در سیستم نصب بود قبل از ویروسی شدن
شاید دوستان گیر بدهند که نود 32 ورزن 5 شما اپدیت نبوده و باید بگم نه عزیزان اپدیت شده بود ! حالا این ویروس به هر طریقی وارد سیستم شده گیریم از حافظه فلش ایا نود 32 ورزن 5 این نوع ویروس که جدید هم نبود و قطعا بدون اپدیت هم باید این نوع ویروس را شناسایی و اجازه ورود را نمیداد حالا وارد شده !!..جناب نود 32 لطفا این مهمان ناخوانده وارد سیستمم شده بی اذن شما لطفا شناسایی و منهدم کن ولی با کمال تعجب میبینیم هی یه نمه شناسایی کرده ولی قادر به پاک کردن این ویروس ناخوانده نیست !!!!!
خلاصه ناگفته ها زیاد است .......
راستی در عکس به نوشته نامربوطی میبینید که دوستان منفی نگا نکنید از خود ویروس است ما بی تقصیریم:D

اگه هنوز سیستمون ویروسیه وآنتی ویروس رو عوض نکردین اعلام کنید تا برای پاک کردن ویروس با همین ناد32 راهنمایتون کنم

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
ممنون از همه عزیزان.یه یدونه سوال دیگه هم داشتم:worried::worried::worried::worried::worried::worried:
به نظرتون Kaspersky Internet Security 2013 بهتره یا Kaspersky AntiVirus 2013 ؟
کدومشون هم آنتی ویروس و هم فایروال داره؟
آیا Kaspersky Internet Security 2013 فقط برای فایروال و اینترنت است؟آیا آنتی ویروس هم هست؟
آیا Kaspersky AntiVirus 2013 فایروال هم داره؟

این سوال رو پرسیدم چون قیمت Kaspersky Internet Security 2013 بیشتر از Kaspersky AntiVirus 2013 هست:worried:
عزیزان ببخشید که این همه سوال پرسیدم:worried:

نسخه اینترنت سکوریتی نسخه کاملتری هست که شامل انتی ویروس و فایروال و چند ماژول حفاظتی دیگه در اینترنت هست

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نسخه اینترنت سکوریتی نسخه کاملتری هست که شامل انتی ویروس و فایروال و چند ماژول حفاظتی دیگه در اینترنت هست
دستت درد نکنه.یعنی اگه بخوام کسپرسکی بخرم ، نسخه Kaspersky AntiVirus 2013 رو بخرم؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
به نظر من هم BitDefender بگیر

امنیت رو تضمین میکنه

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر من هم BitDefender بگیر

امنیت رو تضمین میکنه
ممنون دوست عزیز. آیا میدونی که بیت واسه کدوم کشوره؟
------------------------------------------------
دوستان پرشین تولزی اگه بخوام کسپرسکی بخرم ، نسخه Kaspersky AntiVirus 2013 رو بخرم؟

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
دستت درد نکنه.یعنی اگه بخوام کسپرسکی بخرم ، نسخه Kaspersky AntiVirus 2013 رو بخرم؟
خواهش
انتخاب با خودتون هست اما عموما به این صورته که اگه از اینترنت استفاده نمی کنید نسخه انتی ویروس و اگه از اینترنت استفاده می کنید اینترنت سکوریتی رو انتخاب کنید

اینترنت سکوریتی همون انتی ویروس هست که به بخش محافظت انلاین و اینترنت مجهز شده و چیزی از انتی ویروس کم نداره بلکه چند بخش هم اضافه داره

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
بیت دیفندر محصول کشور رومانی هستش

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اگه هنوز سیستمون ویروسیه وآنتی ویروس رو عوض نکردین اعلام کنید تا برای پاک کردن ویروس با همین ناد32 راهنمایتون کنم

نه برادر زدم نابودش کردم البته نه با نود با کاسپر البته خیلی خوشحال میشم شما روش را به ما و تمام دوستانی که اگر خدایی نکرده ویرس مربوطه رو گرفتن بتونن پاکش کنن و همچنین فکر کنم شما گفتید باید نود رو سفارشی کنید در حالت عادی نود زیاد خوب عمل نمیکنه درسته؟؟؟اون تنظیمات نود نسخه 5 را هم برای عموم منتشر کنید سپاس از شما

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
منم از Kaspersky Internet Security 2013 میکنم عالیه اگه از اینترنت زیاد استفاده می کنین از نسخه سکوریتی استفاده کنید

eset5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از همه دوستان متشکرم
عزیزان اگه لایسنس oem برای بیت یا کسپرسکی بخرم ، مشکلی پیش میاد؟به نظرتون retail خوبه یا oem ?

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
نه برادر زدم نابودش کردم البته نه با نود با کاسپر البته خیلی خوشحال میشم شما روش را به ما و تمام دوستانی که اگر خدایی نکرده ویرس مربوطه رو گرفتن بتونن پاکش کنن و همچنین فکر کنم شما گفتید باید نود رو سفارشی کنید در حالت عادی نود زیاد خوب عمل نمیکنه درسته؟؟؟اون تنظیمات نود نسخه 5 را هم برای عموم منتشر کنید سپاس از شما
ّتنظیمات اولیه مناسب ترین تنظیمات برای حالت عمومی و استفاده طولانی هستش برای هر مشکلی نیاز به یکسر تغیرات هست که بعد از حل شدن مشکل باید تنظیمات به حالت عادی برگرده ضمن اینکه این تغیرات بسته به سیستم عامل و قطعات هم متفاوت بنابرین تظیم خاصی برای عموم نمیشه گفت اگرنه دریغی ندارم و خوشحال میشم بتونم کمک کنم ولی در مورد eset تغییر فایروال از حالت اتوماتیک به دستی بهتره گرچه مقداری مزاحمت و سوال انتی ویروس از کاربر بیشتر میشه در موارد دیگه هم باید بسته به مشکل تصمیم گرفت
این سفارشی کردن تنظیمات هم مختص یک انتی ویروس نیست بلکه برای تمام اونها صدق می کنه بازهم تاکید می کنم دانش استفاده و مقابله مهم تر از خود نرم افزار هست

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
از همه دوستان متشکرم
عزیزان اگه لایسنس oem برای بیت یا کسپرسکی بخرم ، مشکلی پیش میاد؟به نظرتون retail خوبه یا oem ?
بنظر میاد تا حالا از این انتی ویروس استفاده نکردین بنابراین توصیه می کنم یک نسخه معتبر دانلود کنید و از اکتیو نسخه ازمایشی که به مدت 30 روز هست استفاده کنید در این مدت انتی ویروس مثل یک انتی ویروس اصلی عمل می کنه و اپدیت میشه بعد از این مدت اگه بنظرتون انتی ویروس مناسبی اومد می تونید براش لایسنس بخرید
اگه در طول سال زیاد ویندوز عوض می کنید مورد زیر رو هم در خرید کسپر در نظر داشته باشید

شرکت کسپرسکی تعداد فعال سازی هریک از محصولات کسپرسکی خانگی را به تعداد دو بار در سال کاهش داده است ، برای مثال اینترنت سکوریتی یک کاربره فقط در همان سال نصب میتواند دو بار فعال (اکتیو) شود ، جهت هر گونه کمک بیشتر در این مورد کاربران میبایست با پشتیبانی آنلاین کسپرسکی تماس حاصل نمایند شرکت کسپرسکی و نمایندگان رسمی هیچ مسئولیتی در قبال افزایش تعدد فعال سازی کدها ندارد.

موفق باشید

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
بنظر میاد تا حالا از این انتی ویروس استفاده نکردین بنابراین توصیه می کنم یک نسخه معتبر دانلود کنید و از اکتیو نسخه ازمایشی که به مدت 30 روز هست استفاده کنید در این مدت انتی ویروس مثل یک انتی ویروس اصلی عمل می کنه و اپدیت میشه بعد از این مدت اگه بنظرتون انتی ویروس مناسبی اومد می تونید براش لایسنس بخرید
اگه در طول سال زیاد ویندوز عوض می کنید مورد زیر رو هم در خرید کسپر در نظر داشته باشید

شرکت کسپرسکی تعداد فعال سازی هریک از محصولات کسپرسکی خانگی را به تعداد دو بار در سال کاهش داده است ، برای مثال اینترنت سکوریتی یک کاربره فقط در همان سال نصب میتواند دو بار فعال (اکتیو) شود ، جهت هر گونه کمک بیشتر در این مورد کاربران میبایست با پشتیبانی آنلاین کسپرسکی تماس حاصل نمایند شرکت کسپرسکی و نمایندگان رسمی هیچ مسئولیتی در قبال افزایش تعدد فعال سازی کدها ندارد.

موفق باشید

نظر دوستمون کاملا تایید میشه شما اول از یک نسخه تریال 30 روزه استفاده کن ببین سرعتش به سیستمتون چجوریه و ازش خوشتون میاد یا نه
((ضمنا با همین نسخه تریال هم با به دست آوردن کی کد از سایت گردو تعداد روزهای استفادش رو بالا ببرین ومیتونین ازش بدون محدودیت استفاده کنید))

بالا