برگزیده های پرشین تولز

کسی از بین شما تا حالا ادمین یه سایت هایپ (HYIP) بوده ؟

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام.
من سال 86 با این سیستم هایپ آشنا شدم و بعد از اینکه کلاه رفت سرم توسط یکی دو تا سایت خارجی ,دیگه تصمیم گرفتم که خودم سایت بزنم ولی متاسفانه به دلیل نداشتن پول خرید دامین و سایت و طراحی و اسکریپت و...مجبور شدم 3 تا صبر کنم تا سال 90 و اون موقع (یعنی موقعیکه دیگه جوات شده بود این بیزینس) یک سایت با اسکریپت رایگان درست کنم و کلی تبلیغ و هزینه کردم تا بلکه یک سرمایه گذار پیدا بشه و اینوست کنه توی پلان های وبسایتم.
ولی ای دل غافل که هیشکی نیومد توی سایت سرمایه بذاره ! البته هیشکی هیشکی هم که نه , ولی 20 دلاری که حدودا توی سایتم سرمایه گذاری شد برای من "هیچ" محسوب میشه.

حالا دوباره فیل من هوای هندستان کرده و این بار میخوام یه سایت پر زرق و برق تر هایپ بزنم و خرج بیشتری بکنم بلکه سایتم معقول و شیک به نظر برسه و از طرفی هم به موقع پولای سرمایه گذارها را بپردازه.

حالا از شما عزیزانی که مطمئن هستم در بین شما ها هم هستند کسانیکه اینکارو کردن میخواستم بپرسم که:
آیا بیزینس هایپ هنوز هم توی بورسه و هنوز هم عضو سایت (سرمایه گذار) میشه براش جور کرد یا دیگه بهتره مثلا برم کارهای دیگه ای مثل درست کردن سایت باکس و غیره انجام بدم ؟

خیلی خیلی خوشحال میشم اگه راهنمایی کنین و حتی اگرم یه نظر ساده دارین بیان کنین.

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
کلاه بهش فکر هم نکن
فکرشو کردی که چطور میخوای سود بدی
حالا خارجی باشن-بیگانه باشن هر کی باشن
باید بر اساس وجدان کاری عمل کنی و متعهد باشی نسبت به کارت و بالاسریت
ما 7 سال پیش این کار رو کردیم و البته تو فارکس کار میکردم و سود میدادم ولی یک ضرر باعث شد نتونم سرمایه هاشونو بهشون برگردونم
و با گرفتن وام تونستم تسویه کنم.با اینکه دست اونا هم جایی بند نبود زیرا همه سرمایه گذار خارجی بودند.
و خدارو شکر دینی نموند گردنمون.
----------
حال نمیدونم شما چطور میخواید سود بدید!
و تو چه کاری میخواید بزارید
چون هایپ یعنی سرمایه گذاری با سود بالا
اگه چنین سودی میتونی کنی خوب تنهایی کار کن و حتی شده وام بگیر

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با تشکر از شما آقای ankabot که لطف کریدن و نظر خوتونو بیان کردین.از دوستان دیگر هم میخوام که توی بحث شرکت کنن.

خدمت شما عرض کنم که فکر اونجاهاشو کردم و میخوام سود زیاد نذارم واسه ی پای کار.( سود 1.5 درصد).
اون پول بدست آمده را هم میخوام توی یک سایت فارکس که ازش سودهای بالای 3 درصد (تضمینی) در میارم سرمایه گذاری کنم تا هم خودم سودی برده باشم از پولهای بدست آمده و هم اعضای سایتم استفاده کنن. ( در ضمن سایت به زبان انگلیسی خواهد بود).

منتهای مراتب مسئله ی مهم اینه که الانه مردم نسبت به هایپ بدبین شدن (بدلیل کلاهبرداریهای زیادی که انجام شده توسط اونا) و شما اگر دقت کنی میبینی که دیگه مثل سابق سرمایه گذاری نمیشه توی این سایتها.
به عنوان مثال من داشتم با ادمین یکی از سایتهای هایپ چت میکردم توی فیس بوک و ایشون میگفت که اون مبالغی که توی کادر statistics یا آمارشون ارائه میکنن fake هستش و واقعی نیست و فقط بخاطر اینه که ملت فکر کنن که هنوز هم داره توی این هایپها سرمایه گذاری انجام میشه.
خودش بالاخره اعتراف کرد که اون پولی که "به شکل واقعی" درآورده فقط هزینه ی اسکریپت و دامنه و هاستش شده بعلاوه ی شاید 50 دلار !

خلاصه این حرفها و اون تجربه ی شکست خورده ی قبلی خودمو که با هم یکی کردم , به این نتیجه رسیدم که "شاید" بهتر باشه یه بیزینس دیگری غیر از هایپ) راه بندازم.
در ضمن دوستان ادمین سایتهای درآمد زایی توی این انجمن , اگه تجارب خودشونو در رابطه با درآمد از سایتای مختلف (الی الخصوصی هایپ) بیان کنن هم استفاده میکنیم.

miladk2

Registered User
لایک‌ها
92
بله کلا هایپو بیخال شی بهتره چون تا بخوان بهت اعتماد کنن ..... بهتره سایتی با ایدده جدیدد باشه نییاز ب خریدد سهام ییا همچین چیزایی باشه..تا ذهنیت بد در مورد هایپ کمرنگ ش.الان کلا ب اسم هایپ هم الرژیی پیدا کردن

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
از هر دوتا ییتون تشکر میکنم که پاسخ دادین.

خدمت شما عرض کنم که الان واقعا هایپ دیگه میشه گقت که خیلی وقته که مرده و من متاسفانه بازم گول اون statistics ها و آمارهای دروغین داخل اون سایتها را میخورم و یه جورایی منو سر هوس انداخته که برم دوباره یه سایت هایپ بزنم. (منتهی اینبار با اسکریپت قوی تر).

راجع به صحبت اون دوستمون که فرمودن برم سایت سهام و غیره بزنم 2 تا مطلب به ذهنم رسید :
1.هزینه ی سنگینی باید برای تبلیغ اون جور سایتی انجام بشه.
2. بنده تجربه ی سایت سهام را نداشتم مگر اینکه forex باشه و....

ایده ی جدیدی هم انصافا به ذهنم نمیرسه که بتونم یه سایت باهاش بزنم و از طرفی هم توقعاتم خیلی بالاست و دوست دارم سایتم در روز چند صد دلار درآمد داشته باشه.

حالا راستی راجع به سایتهای bux چطور به نظرتون اون خوبه درآمدش ؟
آیا میشه اونجور سایتی را وقتیکه رتبه ی alexa اون سایت بالا رفت , بفروشمش ؟
یا یه کاری شبیه به این یا اصلا درآمد از خود سایت.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوست عزیز از این که منصرف شدی خوشحالم اما هایپ یه کلاه برداری بیشتر نبود که اگه دیزاین خوبی مینداختی رو سایت جواب میگرفتی کلا یه سری فاکتور داشت که جذب اولیه داشت بعد تا 2 هفته میتونیستی پرداخت کنی پول ها بود که می اومد تو حساب
اما یک کلاه برداری بیشتر به حساب می اومد و اون زمانی که لیبریتی خدا بیامرز نفس می کشید جواب میداد چون هیچ پی گیری در کار نبود برای همین درش بستند
اما الان همه بانک های عزیز به دلیل داشتن در و پیکر پی گیری می کنن تا قرون آخرش رو ازت با یخ و ترشی می گیرن

سایت های باکس هم دیگه الان مردنو فقط هزینه بدون بازگشت هستن
سایت های که جواب میدن چیه اگه گفتی آخ آخ سرش تو ایرانم نداریم آی جواب میده ها

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اتفاقا همین کارو میخوام بکنم و یه اسکریپت خیلی خوب بندازم روش. منتهای شک دارم که اصلا با اسکریپت خوب جواب بده یا نه و اصلا توش سرمایه گذاری بکنن یا نه.

یعنی ارزششو نداره که در حال حاضر آدم یه 600-700 تومن بده یه اسکریپت طراحی کنه و سایت هایپ راه بندازه یا حتی با وجود اسکریپت فوق العاده هم کسی سرمایه نمیذاره ؟

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
شما خودت تا حالا "با اسکریپت شیک" سایت داشتی و نتیجه نگرفتی ؟
(آخه من خودم با "اسکریپت ضعیف " نتیجه نگرفتم و فکر میکردم اگه این بار اسکریپت شیک بندازم موفق میشم)

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
الان دیگه کلا با اسکریپت کاری نداره شما اگه بخوای کوتاه مدت کار کنی کسی پول نمی ریزه اگه بخوای بلند مدت کار کنی پول 2 تا رو ندی حسابت اون بانکی که باش کار می کنی بن می کنه

Last edited:

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آره حرفت تایید میشه.

همیشه این اصل همیشگی و جهان شمول وجو داره که میگه :
"راهی را خواهم برگزید که کمتر کسی در آن پای گذاشته باشد".
فقط در این یه صورت که آدم موفق میشه.

من خودم سالیان زیادی از عمرمو میشه گفت پای Ecommerce تلف کردم و کارهای زیادی را از جمله ptc ,hyip ,autosurf,.... را تجربه کردم .(از سال 85 شروع به تجارت الکترونیک کردم و تا امروز هم ادامه دادم.) ولی هیچ چیزی عایدم نشد و حتی پول و وقتم را از دست دادم.

خاطرم هست سال 85 (یعنی موقعیکه وارد دانشگاه شدم در رشته مهندسی عمران ) , سر کلاسها حاضر نمیشدم و با 1000 تومنی که مادرم بهم پول میداد , 2 ساعت میرفتم کافی نت و کلیک میکردم روی تبلیغات سایتهای خارجی متقلبی مثل a-n-cash و holidaymails و....
اون موقع من تا سال 88 یعنی زمانیکه کامپیوتر خریدم و به اینترنت وصل شدم , کارم شده بود مراجعه به کافی نت های شهر برای کلیک کردن روی تبلیغات الکی و بی هدف سایتهای paid to click.

بعدشم که راهم به سمت هایپ باز شد و اونجام یه ضرر کردم و "خروجی" این نتایج این شد که سال 89 اومدم یه سایت هایپ خودم درست کردم ولی اینقدر اسکریپت hyip manager pro خز شده بود و اسمش scam در رفته بود که هیشکی توی اون سایتم سرمایه گذاری نکرد و حیف اون پول و هاستی که بابت درست کردن اون سایت هایپ داده بودم. البته بعلاوه ی 1000 دلاری که خرج لیست کردن سایتم توی مونیتورینگهای مختلف کرده بودم.

خلاصه هی چرخ خوردم و چرخ خوردم تا اینکه امروز دوباره متاسفانه تصمیم گرفتم هایپ بزنم ولی با توجه به صحبتهای شما و تحلیل اینکه دیگه این بیزینس مرده , دیگه باید فکر یه بیزینس سالمتر و جدیدتر و بهتر بگردم.

در ضمن آقای alalalk71 خیلی خوشحال میشم بهم ایمیل بزنی . چون میخوام یه سایت طراحی بکنی برام .(توی یه موضوع دیگه غیر از هایپ).

اینجا نمیتونم راجع بهش حرف بزنم چون خز میشه.شمام بهش اشاره نکن و باهام با ایمیل در تماس باش.
[email protected]

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
آره حرفت تایید میشه.

همیشه این اصل همیشگی و جهان شمول وجو داره که میگه :
"راهی را خواهم برگزید که کمتر کسی در آن پای گذاشته باشد".
فقط در این یه صورت که آدم موفق میشه.

من خودم سالیان زیادی از عمرمو میشه گفت پای Ecommerce تلف کردم و کارهای زیادی را از جمله ptc ,hyip ,autosurf,.... را تجربه کردم .(از سال 85 شروع به تجارت الکترونیک کردم و تا امروز هم ادامه دادم.) ولی هیچ چیزی عایدم نشد و حتی پول و وقتم را از دست دادم.

خاطرم هست سال 85 (یعنی موقعیکه وارد دانشگاه شدم در رشته مهندسی عمران ) , سر کلاسها حاضر نمیشدم و با 1000 تومنی که مادرم بهم پول میداد , 2 ساعت میرفتم کافی نت و کلیک میکردم روی تبلیغات سایتهای خارجی متقلبی مثل a-n-cash و holidaymails و....
اون موقع من تا سال 88 یعنی زمانیکه کامپیوتر خریدم و به اینترنت وصل شدم , کارم شده بود مراجعه به کافی نت های شهر برای کلیک کردن روی تبلیغات الکی و بی هدف سایتهای paid to click.

بعدشم که راهم به سمت هایپ باز شد و اونجام یه ضرر کردم و "خروجی" این نتایج این شد که سال 89 اومدم یه سایت هایپ خودم درست کردم ولی اینقدر اسکریپت hyip manager pro خز شده بود و اسمش scam در رفته بود که هیشکی توی اون سایتم سرمایه گذاری نکرد و حیف اون پول و هاستی که بابت درست کردن اون سایت هایپ داده بودم. البته بعلاوه ی 1000 دلاری که خرج لیست کردن سایتم توی مونیتورینگهای مختلف کرده بودم.

خلاصه هی چرخ خوردم و چرخ خوردم تا اینکه امروز دوباره متاسفانه تصمیم گرفتم هایپ بزنم ولی با توجه به صحبتهای شما و تحلیل اینکه دیگه این بیزینس مرده , دیگه باید فکر یه بیزینس سالمتر و جدیدتر و بهتر بگردم.

در ضمن آقای alalalk71 خیلی خوشحال میشم بهم ایمیل بزنی . چون میخوام یه سایت طراحی بکنی برام .(توی یه موضوع دیگه غیر از هایپ).

اینجا نمیتونم راجع بهش حرف بزنم چون خز میشه.شمام بهش اشاره نکن و باهام با ایمیل در تماس باش.
[email protected]

ببخشید من اگه جای شما بودم میرفتم سراغ رشته خودم عمران و کلا بی خیال این دنیای پوکیده مجازی میشدم ما رو که می بینی 32- 32 سالمونه کار دیگه ایی هم بلد نیستم و رشتمون اینه
خلاصه بت بگم وب کامپیوتر ته تهش یه شغل بخور نمیره ته تهش و تو نمی تونی با این شغل در ایران فرد پولداری شی عزیز

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خیلی خوشم اومد حرف قشنگی زدی.
ولی آیا شما میدونستی که یه مهندس عمران پایه ی 3 مثل من الان در سال 4 میلیون تومن بیشتر نمیتونه "کار" از **** مهندسی بگیره ؟؟؟

عمران هم بخور و نمیره و چون اغلب مردم راجع به دستمزد تخصصهاشون به هم دیگه راست نمیگن , همه فکر میکنیم وضع هممون خوبه .
چند تا مثال میزنم تا یه مقدار روشن بشه (شایدم بعضیاش اصلا ربطی به موضوع نداشته باشه) :
1. آیا میدونستین که گروه های موسیقی بزرگ امریکایی از کنسرتهاشون درامد خیلی زیادی ندارن و باید 50-75 درصد پول بلیط فروشی هاشونو بدن به صاحب اون استادیوم , بعلاوه ی پولهایی که باید مالیات بدن و پول صدابردار و نورپرداز و ... را بدن ؟
(که نهایتا برای هر کنسرت به هر کدوم از اعضای اون گروه بین 1000 تا 5000 دلار میرسه).

2. آیا میدونستین که بازیگرهای مشهور تلویزیون بعضیاشون در خرج یومیشون میوندن ؟ (مثل آقای اکبر عبدی عزیز که پارسال بدلیل ناتوانی از پرداخت فقط 1.5 میلیون تومن نتونسته بود از بیمارستان ترخیص بگیره).

3. آیا میدونستین که الان فوق لیسانس برق-الکترونیک فارغ التحصیل از دانشگاه خواجه نصیر (که فامیلمونه) داره توی تهران برای یه شرکتی بخاطر ماهی 350 هزار تومن کار میکنه ؟ ( و بقیه ی هم رشته ای هاش هم دارن همین حقوقو جاهای دیگه میگیرن و اصلا نمیتونن وارد اداره ی برق بشن و مجبورن کار شرکتی انجام بدن با درآمد بسیار پایین).

4.آیا میدونستین که یه استاد دانشگاه با مدرک فوق لیسانس یا دکترا (که حق التدریسه) به ازای هر ترم حدود 1-2 میلیون تومن دانشگاه بهش میده .(که تازه اون با یک سال تاخیر بهش میدن و به ازای هر ماه حقوق این استاد دانشگاه میشینه 200-400 هزار تومن).

و...............

ادم به نظرم باید یه کار جدید انجام بده و حرفی نو بیاره تا موفق بشه و نبایدم بگه خب این کاری که من دارم انجام میدم درآمدش پایینه و مثلا یه مهندس از من خیلی بیشتر در میاره.
هممون وضعمون مثل همه.غصه نخورین !

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
خیلی خوشم اومد حرف قشنگی زدی.
ولی آیا شما میدونستی که یه مهندس عمران پایه ی 3 مثل من الان در سال 4 میلیون تومن بیشتر نمیتونه "کار" از **** مهندسی بگیره ؟؟؟

عمران هم بخور و نمیره و چون اغلب مردم راجع به دستمزد تخصصهاشون به هم دیگه راست نمیگن , همه فکر میکنیم وضع هممون خوبه .
چند تا مثال میزنم تا یه مقدار روشن بشه (شایدم بعضیاش اصلا ربطی به موضوع نداشته باشه) :
1. آیا میدونستین که گروه های موسیقی بزرگ امریکایی از کنسرتهاشون درامد خیلی زیادی ندارن و باید 50-75 درصد پول بلیط فروشی هاشونو بدن به صاحب اون استادیوم , بعلاوه ی پولهایی که باید مالیات بدن و پول صدابردار و نورپرداز و ... را بدن ؟
(که نهایتا برای هر کنسرت به هر کدوم از اعضای اون گروه بین 1000 تا 5000 دلار میرسه).

2. آیا میدونستین که بازیگرهای مشهور تلویزیون بعضیاشون در خرج یومیشون میوندن ؟ (مثل آقای اکبر عبدی عزیز که پارسال بدلیل ناتوانی از پرداخت فقط 1.5 میلیون تومن نتونسته بود از بیمارستان ترخیص بگیره).

3. آیا میدونستین که الان فوق لیسانس برق-الکترونیک فارغ التحصیل از دانشگاه خواجه نصیر (که فامیلمونه) داره توی تهران برای یه شرکتی بخاطر ماهی 350 هزار تومن کار میکنه ؟ ( و بقیه ی هم رشته ای هاش هم دارن همین حقوقو جاهای دیگه میگیرن و اصلا نمیتونن وارد اداره ی برق بشن و مجبورن کار شرکتی انجام بدن با درآمد بسیار پایین).

4.آیا میدونستین که یه استاد دانشگاه با مدرک فوق لیسانس یا دکترا (که حق التدریسه) به ازای هر ترم حدود 1-2 میلیون تومن دانشگاه بهش میده .(که تازه اون با یک سال تاخیر بهش میدن و به ازای هر ماه حقوق این استاد دانشگاه میشینه 200-400 هزار تومن).

و...............

ادم به نظرم باید یه کار جدید انجام بده و حرفی نو بیاره تا موفق بشه و نبایدم بگه خب این کاری که من دارم انجام میدم درآمدش پایینه و مثلا یه مهندس از من خیلی بیشتر در میاره.
هممون وضعمون مثل همه.غصه نخورین !

تو این که میگی هیچ حساب و کتابی در کار نیست قبول دارم اما این مسئله یه مسئله فردیه بر اساس توانایی های شخصی این دسته بندی میشه یکی میتنونه و یکی نمی تونه
یه دانشجوی عمران بعضی وقتها درآمدش از استادش 4 برابر بیشتر یکیم نه به هر حال برادرانه گفتم شاید موفق میشی من به هیچ یک از برادر هام اجازه ورود به رشته کامپیوتر رو نددم و سریع رایش رو زدم چون واقعا اگه بخواهی چیشرفت هم بکنب سودی توش نیست

amirpilevar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
درسته حرفت.
کلا آدم باید در هر کاری نوآوری کنه تا به سودآوری برسه.
البته توی این مملکت راه پیشرفت زیاد هموار نیست.
راستی جواب ایمیلمم ندادی.

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
دوست عزیز من در نت تقریبآ میشه گفت همه نوع کسب درآمد رو تجربه کردم و در نهایت خیالت رو راحت کنم که باید به فکر ایده نو باشی ایده ای که نیاز مردم باشه و وجود نداشته باشه و تو خالقش باشی
و تازه این اول راهت میشه و باید در مراحل بعدی زحمت بکشی
و البته مدیر خلاقی هم باید باشی.
اینکه میگن اینترنت معدن طلاست واقعآ راسته اما باید نحوه استخراج رو بلد باشی.
سایتهای پربازدید ایران اگه ببینید مثل همین سایتهای دانلود معروف واسش خیلی زحمت میکشند و هزینه های زیادی هم میدن وتهش شاید چند میلیونی بمونه
و افراد خلاقی رو میشناسم که نهایتش 200هزارتومان هزینه سایتشونه و ماهی 10 میلیون درمیارند اونهم بدون دردسر
و تعدادشون هم زیاد نیست و پشت این درآمد یک تفکر برتر وجود داره.
سعی کن قبل از ایجاد هر سایتی خوب تحقیق کنی خوب فکر کنی و بعد جدیت به خرج بدی

بالا