برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شما چرا ضعف مدیریتی یه عده دیگه رو گردن یکی دیگه می ندازی. مگه من گفتم کار کیروش درسته؟
تقصیر باشگاه بود که در ابتدا قول همکاری با تیم ملی رو داد. مصاحبه های مربی و مدیر موجوده ولی فکر نمی کردن کار به این جا برسه و الان هم همه چیز رو از دست دادن.
بعدش هواداری کدوم باشگاه ... دوستان با تفکری که امسال خرج تیم کردن باعث فرار تماشاگرا از ورزشگاه ها شدن. تیم صدر جدول بود ولی یک دهم تیم رقیب به ورزشگاه ها میومدند. وقتی با هوادار این جوری رفتار می کنن شما انتظار داری رگ گردن شون متورم بشه و به نفع فتح الله زاده یقه جر بدن.
بعد شما همون حرف دیگران رو می زنید. مقایسه انگلستان و اسپانیا و ... با ایران. این اصلا قیاس درستی نیست. تیم های نیجریه، آمریکا، کره و ... در حال برگزاری اردوهای مقطعی هستن. این یه قانونه که تیم های ضعیف تر برای رسیدن به سطح مطلوب باید بیشتر تلاش کنن. چطور وقتی تیم ها در آسیا بازی دارن همه انتظار دارن لیگ تعطیل بشه. چطور وقتی تو نیمه نهایی آسیا بازی هست اون موقع اسم ایران و اسلام به وسط میاد؟
اتفاقا فوتبال بچه بازی شده و بعضی آقایون با رژه رفتن روی احساسات مردم در حال کاسبی تو این فوتبال کثیف هستند.
...

مشکل شما میدونی چیه؟ شما دوس داری کل مسائل رو با هم قاطی کنی و یک دفعه نتیجه گیری کنی!

ضعف هر کسی در هر مسئله ای سر جای خود! شما فکر میکنی من به موقعش از مدیر عامل انتقاد نکردم؟ از سرمربی نکردم؟ من از کسی ترسی ندارم دوست عزیز...ولی این مسئله ضعف فدراسیون هست!

در این مسئله خاص حق با باشگاه هست و فتح الله زاده و قلعه نویی هیچ وقت قول ندادند که در هر زمانی ول زمانی که تیم نیاز شدید به بازیکن داره و تیم به حد نصاب شرکت در یک مسابقه فوتبال نمیرسه بازیکن به تیم ملی بدن! مصاحبه شون به این صراحت موجوده؟ بفرمایید بذارید...
ولی اگر مصاحبه ای با این مضمون موجوده که استقلال همیشه اماده همکاری با تیم ملی هست ...قضیه متفاوت هست!
چنانچه بوده!
کم بازیکناتمون رو به تیم ملی دادیم و مصدوم تحویل گرفتیم؟
آیا ما خسرو یا بیک زاده رو به خاطر تیم ملی دیر تر بازی ندادیم ؟؟
همکاری کردن به صورت کلی با حق باشگاه کاملا متفاوت هست...
آقایون برداشتشون از همکاری اشتباه هست..
من یه سوال از شما دارم...
تیم وقتی بازیکناش به حد نصاب نمیرسن چی کار کنه؟ بره برای بازی الشباب از تیم جوانانش بازیکن بیاره؟؟
وقتی من میگم شما مسائل رو با هم قاطی میکنی همینه...من دارم از این صحبت میکنم که هوادارای هیچ باشگاهی در دنیا این قضیه رو بر نمی تابن...اون وقت شما از فراری دادن هواداران از استادیوم حرف میزنی؟ خب الان این موضوع چه ارتباطی با هم داره؟؟ شما یه سر به شبکه های اجتماعی بزن تا مظور من از بر تابیدن این موضوع خاص رو متوجه بشی...هوادار به استادیوم نمیاد ولی این موضوع که در روز غیر فیفا دی و اون هم در حال برگزاری بازی های رسمی و در حالی که تیم به حد نصاب بازیکن نمیرسه باشگاه خوبه که با تیم ملی همکاری کنه رو بر نمیتابه!..چون قول همکاری کلی داده! اونم در هر وقت و زمانی!
تیم های نیجریه و آمریکا در حال برگزاری اردوی های مقطعی هستند؟ شما خبر داری؟ اوکی....می پذیرم...
پس شما لینک معتبر بده از سایتی که نوشته باشه لیگ آمریکا در جریان هست و تیم ها بازیکن های آمریکایی خودشون رو برای اردوی مقطعی تیم ملی آمریکا دادن به تیم ملی!
وقتی همچین منبعی نداری و همچین خبری نیست...بازی با کلمات نکن دوست عزیز...
تیم ملی آمریکا در اردوی مقطعی هست یعنی چی؟
مگه ما گفتیم تیم ملی اردو نره؟
تمام حرف ما اینه..تیم ملی اردو داره ؟ اوکی! باشگاه بازی رسمی داره و حقش هست همه بازیکن هاش رو داشته باشه مگر در روز غیر فیفا دی! بازی رسمی تمام شد...مشکلی نیست...بازیکنا برن!
تیم ها وقتی در آسیا بازی دارن انتظار ندارن لیگ تعطیل بشه! نهایت انتظاری که برخی تیم ها داشتن اینه که بازی هاشون مثلا 1 روز عقب بیفته...که اونم اکثرا موافقت نمیشد...و مهم هم نیست! فقط درخواست بوده چون بازیکن های ایرانی نمیتونن فشار مسابقات رو در این فاصله کم تحمل کنند...کی انتظار تعطیلی لیگ رو داشته؟
ببینید ....به باشگاه در هیچ جای دنیا هیچ ارتباطی نداره که تیم ملی در روز غیر فیفا دی اردو یا بازی داره...مگر وقتی مسابقات باشگاهی تعطیل شده! در غیر این صورت باشگاه بازیکن نمیده! به خدا نمیده به پیر نمیده به پیغمبر نمیده!
همون طور هم به تیم ملی ربطی نداره که باشگاه در روزهایی که لیگ کشور و قاره تعطیل هست و روز فیفا دی هست یا روز هایی که فیفا تعیین کرده قبل جام جهانی که تیم ها برن برای امادگی ..بازیکنش رو بخواد! همه باشگاه ها در این موارد بازیکن ها رو باید بدن! و میدن!
این عزم ملی و آقا حالا تیم رفته اردو بیاید سال 93 سال عزم ملی و رستاخیز مدنی هست و کیروش بهانه نیاره بعدا ( حرف امروز خود کفاشیان ) مخصوص ایران هست! و حرف زوره!
این که مقایسه اروپا با ایران درست نیست اینجا صدق نمیکنه عزیز...قوانین فیفا برای همه کشور ها یکسان هست! ایران و برزیل نداره!
آقایون کفاشیان و نبی و...از طرف خودشون رفتن همچین قولی دادن و گفتن که باشگاه ها در روز های برگزاری لیگ قهرمانان آسیا بازیکناشون رو میدن! باشگاه استقلال هیچ وقت همچین قولی نداد! قول همکاری کلی در طول فصل با کادر فنی تیم ملی رو داد و تا اونجا هم که میشد همکاری کرد!

Last edited:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
اصن من نمیدونم چی باید بگم..
بنظرتون امیر خان موندنیه؟؟
حاجی که میگه میرم ..
من فقط میترسم مثل سال قبل حاجی قهر کنه بره و تموم بازیکنای خوب بپرن بعد بیاد یارگیری و ....

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
این لیستی که روش گمانه زنی شده چطوره؟
سروش رفیعی (فولاد)، مسعود حسن‌‌زاده (داماش)، میلاد فخرالدینی و حبیب گردانی (تراکتورسازی)، امید ابراهیمی (سپاهان)، سیدمحسن حسینی (گسترش فولاد)

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
حسینی رو هم اضافه کن داداش

درضمن روی باصفا هم میشه حساب باز کرد ها

منظورم واسه ترکیب ثابت بود ... وگرنه واسه نیمکت حتی تونی هم به نظرم گزینه ی خوبیه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
تقصیر باشگاه بود که در ابتدا قول همکاری با تیم ملی رو داد. مصاحبه های مربی و مدیر موجوده ولی فکر نمی کردن کار به این جا برسه و الان هم همه چیز رو از دست دادن....

لطفا این چیزی که موجوده رو به من نشون بدید ...
بعدش هواداری کدوم باشگاه ... دوستان با تفکری که امسال خرج تیم کردن باعث فرار تماشاگرا از ورزشگاه ها شدن. تیم صدر جدول بود ولی یک دهم تیم رقیب به ورزشگاه ها میومدند. وقتی با هوادار این جوری رفتار می کنن شما انتظار داری رگ گردن شون متورم بشه و به نفع فتح الله زاده یقه جر بدن.
تماشاچیهای هر دو باشگاه به میزان خیلی زیادی افت داشتن ... بازی آخر پرسپولیس توی آزادی 25 هزار نفر و بازی آخر استقلال توی آزادی بیش از 50 هزار نفر اومده بود!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
این لیستی که روش گمانه زنی شده چطوره؟
سروش رفیعی (فولاد)، مسعود حسن‌‌زاده (داماش)، میلاد فخرالدینی و حبیب گردانی (تراکتورسازی)، امید ابراهیمی (سپاهان)، سیدمحسن حسینی (گسترش فولاد)
بد نیست فقط میلاد غریبی و بختیار رحمانی و جماعتی هم گزینه های خوبین

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
بد نیست فقط میلاد غریبی و بختیار رحمانی و جماعتی هم گزینه های خوبین
بختیار رحمانی که بعید میدونم با پول کم قانع بشه! جماعتی و حبیب گردانی هم تو یه پستن!(دفاع چپ)
البته یه مسئله نگران کننده اینه که امیر میخواد هاشم رو نگه داره، هاشم این فصل خیلی فراز و نشیب داشت اونم به علت مصدومیت های پیاپی!
فقط امیدوارم این فصل اگه قراره رحمتی حفظ بشه به حسینی هم بازی داده بشه تا شاهد بد گل خوردن تو بعضی از بازی ها نباشیم. رحمتی امسال با وجود مصدومیت هم بازی داده میشد که خود این مسئله جدا از حاشیه های دعوت به تیم ملی باعث افت فنیش شده بود

Last edited:

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
سروش رفیعی 100درصد تائید میشه
واقعا بازیکن خوب و آینده داریه
ساسان انصاری هم همینطور
در کل مجموعه فولاد پر از مهره های جوون آینده داره

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
در مورد بحث تیم ملی و استقلال یه فلاش بک به گذشته میخوام بزنم بد نیست
یادمه قبل شروع جام جهانی 98 که تومیسلاو ایویچ فقید سرمربی تیم بود با رسانه های اون زمان سر سیستم بازی تیم ملی بحث داشت چون تا اون زمان تیم ملی 3.5.2 بازی میکرد و ایویچ معتقد به 4.4.2 بود البته رو این نکته تاکید زیادی داشت که این سیستمهای بازی نیستند که فوتبال بازی میکنند بلکه این بازیکنا هستند که یه سیستم رو شکل میدن
یادمه اون زمان از نحوه تمرینات بدن سازی ایویچ همه ایراد میگرفتن که چرا بازیکنا رو تو سالن سرپوشیده تمرین میده و چرا کار با وزنه و بدن سازی فشرده جزء اولویت هایه تمرینی اونو تشکیل میده
ایویچ در اون زمان جواب جالبی داشت جواب اولش این بود گفت بازیکنای اروپایی و ایرانی میزان دوندگیشون تو زمین بازی با هم فرق داره اونا چهار یا پنج کیلومتر از ما جلو ترن دونده ترین هافبک ما 7 کیلومتر تو بازی دوندگی داشت ولی بازیکنایه رقیب 11 تا 12 دوندگی داشتن و استدلال ایویچ این بود اگه سطح دوندگی و قدرت بدنی بازیکنا رو بالا ببره میتونه نتایج خوبی بگیره - دومین جواب ایویچ به خبرنگارا این بود شاید ما نتونیم از گروه صعود کنیم ولی مطمئن باشید بازیهای قشنگی رو از تیم میبینید ( که فکر میکنم همه موافق هستین بهترین تیم ملی تاریخ بود اون تیم )
ایویچ فقید دقیقا یادمه در اردویه تدارکاتی که تیم تو فرانسه داشت و یه بازی با مون پلیه داشت ( حتی سیروس دین محمدی با یه شوت سرکش گل زد ) تو رختکن تیم داشت با بازیکنا حرف میزد و حرفاش رو هم اتفاقا محمد خاکپور ترجمه میکرد پیرهن مدافع ها رو میگرفت و محکم میکشید من تعجب کردم چرا این کارو میکنه ؟ تا اینکه خاکپور ترجمه کرد اون به دفاع ها میگفت رو ضربات ارسالی رو دروازه ( کرنر و ضربات ازاد) پیرهن بازیکنایه حریف رو محکم بگیرید و بکشید نترسین یار گیری نفر به نفر همینه اون داشت رو ذهنیت مدافع ها کار میکرد کاری که بازیکنا تا اون روز انجام نداده بودن و میترسیدن انجام بدن رو ایویچ یاد داد تا این گه اون قضایایه اردوی ایتالیا و اخراج ایویچ و مابقی قضایا اتفاق افتاد ...
تیم تو جام جهانی به یوگوسلاوی سابق با بازیکنان معرفی چون میاتوویچ و میهاییلویچ معروف یک بر صفر باخت در حالی که تمامی کارشناسان میگفتن حقمون باخت نبود - امریکا رو در یه بازی حماسی شکست دادیم و یه نیمه خوب جولویه المان داشتیم و .......
بعد بازیها یا بهتر بگم بعد یک دهه اکثر بازیکنا از تاثیر 100 % ایویچ رو بازی و نتیجه گیری صحبت میکردن ولی افسوس و صد افسوس که دیگه اییویچی در کار نبود
ظاهرا تاریخ داره یه جورایی تکرار میشه
کیه که میتونه ادعا داشته باشه که از برد تیم ملی خوشحال نمیشه شاید ما نتونیم از گروه صعود کنیم ولی میتونیم مثل سال 98 با بازیهایه قشنگ دل میلونها ایرانی رو شاد کنیم . مردم ما فوتبال رو خوب میفهمن شاید این جمله حقیقت داشته باشه که در ایران تمامی مردم یه پا کارشناس فوتبال هستن
حالا وقتشه تکلیف خودمون رو با خودمون روشن کنیم
از تیم ملی حمایت کنیم ؟ بازیکن بدیم یا نه ( اگر چه منم حق رو به باشگاه ها میدم مطابق قوانین رفتار کنن ) از کیروش شکایت کنیم به جای اینکه از دستش بگیریم پاشو بکشیم
کیروش دقیقا داره همون چیزایی رو میگه که ایویچ در سال 98 میگفت داره میگه تیم میزان دوندگیش کمه 5 کیلومتر با استاندارد دنیا فاصله داریم - تیم از نظر بدن سازی مشکل داره کم میاریم جلو نیجریه - تیم باید تاکتیک داشته باشه تیم باید پلان اول و دومی داشته باشه فقط با سانتر از جناحین و سیستم علی اصغری نمیشه تو جام جهانی نتیجه گرفت
حالا تصمصم با ماست
خیلی راحت میتونیم بزنیمش زمین و 20 سال دیگه افسوس بخوریم و اینا بشه برامون خاطره
یا کمکش کنیم ( در واقع کمک تیم ملی داریم میکنیم ) که تیم تو جام جهانی اول قشنگ بازی کنه و اگه امکانش بود برای اولین بار از گروه صعود کنه که شدنی هم هستش فقط کمی همکاری میخواد و اینکه به چشم یه اجنبی به مربی خارجی نگاه نکنیم ( اگه غلط املایی داشتم عذر میخوام )
انتخاب با شماست
شاد و پیروز باشید

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
لطفا این چیزی که موجوده رو به من نشون بدید ...

تماشاچیهای هر دو باشگاه به میزان خیلی زیادی افت داشتن ... بازی آخر پرسپولیس توی آزادی 25 هزار نفر و بازی آخر استقلال توی آزادی بیش از 50 هزار نفر اومده بود!
http://ipna.ir/ItemView.aspx?ni=103411
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/283261/کی‌روش-و-قلعه‌نویی-با-هم-دیدار-کردند
http://jamnews.ir/detail/news/308965
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920924000838
من ابتدا هم گفتم از کی روش طرفداری نمی کنم ولی همون جور که جناب fritz گفت این حق رو بهش می دم که حداقل دو ماه تمام بازیکن ها در دستش باشه.
تو این چند سال از لیگ قهرمانان یک نفر بلند نشد بگه که این چه تقویم مسخره ایه که باید تیم های غرب آسیا دو فصل بازی کنند!!! اون هم به خاطر لیگ کره و ژاپن که فصل لیگ شون با ما فرق داره. با این که به کی روش ربطی نداشت ولی رفت با این کشورها صحبت کرد که بااصطلاح چه کلاه گنده ای داره سرتون می ره. همین سپاهان قلعه نوعی یک فصل همه تیم های آسیا رو تار و مار کرد ولی به خاطر همین قانون مسخره جام قهرمانی رو از دست داد.
الان هم کم تر از دو ماه به جام جهانی مونده. اگه طبق قانون فیفا می خوایم عمل کنیم باید تا آخر اردیبهشت باشگاه ها تو آسیا بازی کنن. به نظر شما تو سه هفته چی کار می شه کرد. همین جنابان دایی و قلعه نوعی حاضرند تو سه هفته بازیکن انتخاب کنن و به اردو ببرند و بعد برن تو مهم ترین مسابقه ای که واسه رسیدنش کلی برنامه ریزی کردیم.
تموم حرف کی روش این بود. جام جهانی هر 4 سال یه بار برگزار می شه و البته هیچ تضمینی هم نیست که همیشه توی اون حضور داشته باشیم ولی تیم ها همیشه شانس حضور تو لیگ قهرمانان آسیا رو دارند. اون داره درباره حقی حرف می زنه که مربیای قبلی تیم ملی چند برابر بیش تر از اون از این حق استفاده و حتی سوء استفاده می کردن.
...
با احترام به نظرات بقیه بهتره بحث رو همین جا تموم کنبم. ادعایی هم ندارم که من حتما درست می گم. تقریبا نظر من هم همین چیزی است که جناب fritz گفته.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
جالبه در یکی از این لینک ها از قول فتح الله زاده داریم :

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه امروز با مسئولان فوتبال گفت: چون این موضوع یک خواسته ملی است به همین خاطر رسیدن به تعامل نیز بسیار راحت است. هر دو طرف به یکدیگر کمک می‌کنند تا بتوانیم به شرایط خوبی دست پیدا کنیم ما به تیم ملی برای حضور در جام جهانی و از طرف دیگر استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا کمک می کنیم. -

See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920924000838#sthash.8xorHFMt.dpuf

خب به صراحت این تعامل دو طرفه بوده و مخصوصا به موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان به عنوان تعاملی که تیم ملی باید داشته باشه ذکر شده.
دیگه حرفی باقی نمیمونه.

چندین بار تعامل از طرف ما بوده...این بار با اینکه حقمون بوده ولی به هر حال نوبت تعامل اونها.
قضیه اصرار بی مورد روی یک حرف غیر منطقی هست نه صرفا یک نظر شخصی!

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
باز قلعه نوعی این مرام رو داشت که نیاد توافقش رو تکذیب کنه. فقط سیاست به خرج داد و گفت ما 11 نفر هم نمی شیم.
الان هم با دسته گلی که این فصل فتح الله زاده به آب داد هم آسیا رو از دست دادیم هم لیگ رو ... ولی چیزی که هیچ وقت از دست نمی دیم مصاحبه های رنگارنگ حاجی ست!!
نکته : شش بازیکن از لیست امسال استقلال حتی یک دقیقه هم تو لیگ و آسیا بازی نکردن. این ها سهمیه های زیر 23 سال استقلال بودن.

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
باز قلعه نوعی این مرام رو داشت که نیاد توافقش رو تکذیب کنه. فقط سیاست به خرج داد و گفت ما 11 نفر هم نمی شیم.
الان هم با دسته گلی که این فصل فتح الله زاده به آب داد هم آسیا رو از دست دادیم هم لیگ رو ... ولی چیزی که هیچ وقت از دست نمی دیم مصاحبه های رنگارنگ حاجی ست!!
نکته : شش بازیکن از لیست امسال استقلال حتی یک دقیقه هم تو لیگ و آسیا بازی نکردن. این ها سهمیه های زیر 23 سال استقلال بودن.
به نظرت مدیریت یک تیمی مثل استقلال کار آسونیه شما ببین وقتی عابدینی از پرسپولیس رفت چه بلایی سر پرسپولیس از اون زمان تا الان اومده !!!
کارهای مثبتی که فتح ا.. زاده برای استقلال انجام داده مطمئنم هیچکس دیگه ای نمیتونست تو این مدت انجام بده بنظرم از دست دادن فنح ا.. زاده یعنی تیشه به ریشه تیم زدن
همین چندسال پیش تیمی که فقط چندتا بازیکن داشت و هیچی پول نداشت با کلی بدهی تحویل گرفت زمانی که همین آقایون به اصطلاح استقلالی جرات نکردن بیان استقلال چون ترسیدن کارنامه اشون خراب بشه و میدونستن که استقلال نتیجه نمیگره اما فتح ا.. زاده تیم رو جمع کرد و نتیجه هم گرفت اونم با دست خالی ترکوند

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
با اینکه سنش بالاست ولی میتونه خیلی برامون موثر باشه از افشین مفشین هم بهتره.

29.jpg

saxp

Registered User
لایک‌ها
342

29.jpg
رضای سر طلایی هنوز تو دل مایی
خدا میدونه تو این چندسال حق چه بازیکنهایی که باید میومدن تو تیم و میتونستن کمک تیم باشن خورده شد بعد همین آقایون دم از فوتبال پاک میزنن!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,251

29.jpg
با این تاکتیکی که امسال تیم داشت اگه عنایتی بود احتمال زیاد قهرمان شده بودیم

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
بدهي استقلال بالغ بر 40 ميليارد تومان اعلام شد

ميزان بدهي‌هاي باشگاه استقلال بالغ بر 40 ميليارد تومان اعلام شد.
00945187.jpg

اميررضا خادم معاون پارلماني وزارت ورزش در مورد ميزان بدهي‌هاي باشگاه استقلال گفت: ميزان بدهي‌هاي باشگاه استقلال دست کمي از بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس ندارد و متاسفانه در مورد مسائل مالي شرايط خوبي در اين باشگاه حاکم نيست و ميزان بدهي‌هاي استقلال بالغ بر 40 ميليارد تومان است.

به نقل از فارس، بازرسان وزارت ورزش روزهاي پاياني کار خود را در باشگاه استقلال سپري مي‌کنند و ظرف يکي دو روز آينده اين مسئله نيز در استقلال جمع‌بندي و نهايي خواهد شد. ما پس از تعيين هيأت مديره پرسپوليس به بحث استقلال هم ورود خواهيم کرد.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
با این تاکتیکی که امسال تیم داشت اگه عنایتی بود احتمال زیاد قهرمان شده بودیم
شاید حق با شما باشه دوست عزیز ولی بنظرم با وضعیت امسال یه پای حاشیه عنایتی بود ، اگر با نکونام یا نیکبخت مشکل پیدا نمیکرد حتما با یکی مشکل پیدا میکرد، شاید بهترین کار نیومدن عنایتی و موندن آرش بود....شاید هم عنایتی میومد و هیچ حاشیه ای هم نداشتیم و مطابق با نظر شما قهرمان هم میشدیم..نمیدونم
(خطاب به مدیران عزیز: امیدوارم که این پست من خلاف قوانین نبوده باشد و به عبارت دیگه بد نباشه یه وخ؟؟؟!)

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خبرگزاری تسنیم.............سرویس: ورزشی ، تاریخ: ۳۰/فروردین/۱۳۹۳ -- ۱۷:۲۱ شناسه خبر: ۶۵۵۸۹

بالا