برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
خوب شد قلعه نوعی سرمربی شد با این لشگر کشی و جو رسانه ای که داره اگه رئیس جمهور یا پادشاه میشد 50 سالی سر قدرت میموند :|
ساده لوحیه که فکر کنیم این تجمعات خودجوشه! چرا برای دیگران از این تجمعات خودجوش اونم با بنری که اقلا 200 تومن هزینه اش هست برگزار نمیشه؟ (اونم با این وضع فلاکت بار تیم و شرایط فنی مسخره ما )

یک چنین تجمعی 10-20 میلیون تومن برای امیر خان خرج بر میداره که البته چیزی هم نیست براش

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
ساده لوحیه که فکر کنیم این تجمعات خودجوشه! چرا برای دیگران از این تجمعات خودجوش اونم با بنری که اقلا 200 تومن هزینه اش هست برگزار نمیشه؟ (اونم با این وضع فلاکت بار تیم و شرایط فنی مسخره ما )

یک چنین تجمعی 10-20 میلیون تومن برای امیر خان خرج بر میداره که البته چیزی هم نیست براش

قدرت قلعه نوعی از اینجا ناشی میشه که یه لشگر آدم همراهش هستند که از کنار قلعه نوعی دارند میخورند و رفتن قلعه نوعی یعنی قطع مواجیبشون بنابراین قلعه نوعی هم بخواد بره اونها نمیخوان قلعه نوعی بره ! قلعه نوعی هرجا که میره یه سفره ای باز میکنه و تمام آدم های اطرافش رو سر سفره میشونه واسه همینه که اینقدر هوادار مردمی! داره
از لحاظ فنی خیلی ها در حد قلعه نوعی هستند و حتی بالاتر اما مدیریت و سیاست قلعه نوعی رو ندارند و نتونستند برای خودشون یه لشگر آدم ردیف کنند

aghaei64.mostafa.ma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ملت ما کی یاد میگیرن بدون سند به کسی افترا نبندن و قضاوت نکنن ؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ملت ما کی یاد میگیرن بدون سند به کسی افترا نبندن و قضاوت نکنن ؟
قبول حالا شما چه مدرکی داری که اینا از طرف خود قلعه نوعی نبودن ؟
یعنی از سر خوشی و بی کاری همینجوری الکی پلاکارد بدست دم در باشگاه میچرخن برای رضای خدا :general707:
قلعه نوعی اگر با اینا مخالف بود این کارشون رو محکوم میکرد و به لیدر های باشگاه میگفت این هوادارنماها رو از کف خیابون جمع کنن

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
ممنون از پاسخت
باور کن برای من همونطور که بارها گفتم امیر قلعه نوعی که اصلا حساب نمیاد بزرگتر از اون هم برام جلوی نام استقلال مهم نیست
امیر قلعه نوعی این همه ادعا ای که داره و اگر زیر پاش بنز هست و زیر پای پسر 20 سالش پورشه هست و فلان خونه رو فلان جا داره از راه کارمندی و سوار شدن مترو و اتوبوس جمع نکرده بلکه از پول همین هوادار فوتبال و بیت المال بوده که الان خدا رو هم بنده نیست و اینقدر احساس بزرگی میکنه که فکر میکنه تمام دنیا باهاش دشمن هستن !!!! از ناصر حجازی و فرهاد مجیدی و رحمتی و ... بگیر تا هوادار استقلال ( هنوز اون ستایش های ایشون برای هوادار های پرسپولیس رو که چند روز تو روزنامه ها چاپ شد رو فراموش نکردم )
از نظر بنده قلعه نوعی خیلی هم بیشتر از حق اش از استقلال گیرش اومده ( نظر شخصی من هست ) دلیل من هم اینه ایشون وقتی تونست در آسیا یک مقام قهرمانی یا نایب قهرمانی واسه استقلال بیاره بعد اش میتونه ادعای بهترین مربی ایران و آسیا رو بکنه از نظر من 1000 تا جام داخلی هم بگیره اندازه ی یک قهرمانی آسیا و یک ستاره دیگه روی پیراهن آسیا ارزش نداره
قلعه نوعی از نظر من با بیرون ریختن بازیکن های اصل و نصب دار استقلالی و ستون های این تیم ریشه این تیم رو زد و چندین فصل طول خواهد کشید این استقلال بتونه تیم بشه... فقط 3 فصل باید بگرییم ببینیم کی میتونه تو زمین بزرگ این تیم باشه !!! ( بعد رفتن آندو و رحمتی و ... )

ولی از حق هم نباید بگزریم مدیریت تیم مشکلات زیادی داره ... امروز باز افشارزاده رفته سر تمرین با مشت گزاشته تو شکم بازیکن ها ... این رفتار زشته برای مدیر عامل ... پول هم نداریم امید بازیکن ها به حمید رضا سیاسی هست که آزاد شده بیاد بهشون پول بده !!!
از بالا روی مربی و بازیکن فشاری نیست ...
به هر حال باید همه چیز رو باهم دید در ضمن مشکل اینه امیر قلعه نوعی باید بره از نظر من هم ولی جاش کی بیاد !!! باید یک مربی بهتر و اروپایی بیاد وقتی باشگاه پول نداره پس باز باید مربی ایرانی بزاره که تو همین مربی های ایرانی مربی های قدیمی که بدرد نخور هستن و در بین جوون ها هم استفاده ازشون ریسک اش بالاس ... یکی دو فصل منصوریان آبدیده بشه تو لیگ بهترین جایگزین هست

در کل دلیلی نداره من قبلا حامی سفت و سخت قلعه نوعی بودم الانم باشم
هوادار به عملکرد بازیکن و مربی کار داره ... وقتی الان بد نتیجه میگریم هیچ دلیلی برای حمایت الکی نیست
همانطوری که من که کارمند بانک هستم 2 روز کارم رو درست انجام ندم اخراجم میکنن به سابقه 10 سالم هم کار ندارن
افرین به هوش و درایتت به خدا لحظه لحظه نفس کشیدن امثال قلعه نویی برای فوتبال ما مثل بمب اتم میمونه !!

وای به حال فوتبالی که بهترین مربیش قلعه نویی باشه و بهترین مدیر عاملش ساکت که تو این همه سالی که تو سپاهان بود فساد اقتصادی نبود که انجام نده . همین خلاف های قلعه نویی و ساکت رو با هم جمع ببندی کل مافیای فوتبال ایتالیا رو درسته یه لقمه چپ میکنه !!

البته نه اینکه بقیه کسایی که هستن ادمای پاکی هستن ولی این دوتا سرامد فساد تو فوتبال ایران هستن همین روشن که این همه انتقاد میکنه فقط از این داره میسوزه که از این سفره ای که پهن هستش چیزی گیریش نمیادش یا همین مدیر محبوب قبلی ما حاج فتح الله کلی کثافت کاری داره و همه میدونن فامیل کی هستش واسه اطلاعات عمومیتون هم باشه بدونید یکی از بزرگترین دلال های کاغذ تو ایران فتح الله زاده هستش اندازه چوس کلاس سواد نداره و لاتین نمیتونه صحبت کنه ولی به اصطلاح دکترا داره اره جون عمش !!

کلا کل فوتبال مارو لجن و فساد گرفته و همه از بازیکن و داور و مدیر عامل و هیت مدیره و فدراسیون و گزارشگر صداسیما امثال فردوسی پور مثل گرگ کمین کردن تا یه تیکه از این سفره بکنن و تنها چیزی که واسه همشون ارزش نداره همین ما هوادارای فوتبال هستیم !!

همین پرسپولیس و ببنید چه بلایی سرش امده به خاطر پیشکسوتایی هستش که داره همه مثل گرگ میخوان بیان این باشگاهو حتی شده یه نیم فصل به دست بگیرنو یه چند صد میلیونی ازش بککنن !!

تو این فوتبال افراد سالم به اندازهی انگشتان دست هم پیدا نمیشه البته که فوتبال ما اینه ای هستش که کل جامعه مارو نشون میده و کل مملکت همه جاش مثل فوتبال ما گل و بلبل هستش !!

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان الکی سر خودتونو درد نیارین
حرفای ما پشیزی ارزش نداره هرکار به نفع خودشون باشه انجام میدن

aghaei64.mostafa.ma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این دیگه چه حرفیه؟ خوب معلومه که اثبات با مدعیه ... کسی که در مورد چیزی ادعا میکنه باید بتونه اثبات کنه ، غیر از اینه؟ که خوب داریم میبینیم هر کسی میرسه هر انگی رو به قلعه نویی میچسبونه بدون اینکه کوچکترین دلیلی برای اثبات حرفاش داشته باشه و فقط قضاوتای شخصیش رو مطرح میکنه ... اصلا شما فرض کن قلعه نویی با این جور حرکات هوادارنماها هم موافق باشه، چه ربطی به ما داره که تو ذهنش چی میگذره و با چی موافقه و با چی مخالف؟ بعد مگه لیدرای باشگاه آلت دست ایشونن؟

قبول حالا شما چه مدرکی داری که اینا از طرف خود قلعه نوعی نبودن ؟
یعنی از سر خوشی و بی کاری همینجوری الکی پلاکارد بدست دم در باشگاه میچرخن برای رضای خدا :general707:
قلعه نوعی اگر با اینا مخالف بود این کارشون رو محکوم میکرد و به لیدر های باشگاه میگفت این هوادارنماها رو از کف خیابون جمع کنن

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این دیگه چه حرفیه؟ خوب معلومه که اثبات با مدعیه ... کسی که در مورد چیزی ادعا میکنه باید بتونه اثبات کنه ، غیر از اینه؟ که خوب داریم میبینیم هر کسی میرسه هر انگی رو به قلعه نویی میچسبونه بدون اینکه کوچکترین دلیلی برای اثبات حرفاش داشته باشه و فقط قضاوتای شخصیش رو مطرح میکنه ... اصلا شما فرض کن قلعه نویی با این جور حرکات هوادارنماها هم موافق باشه، چه ربطی به ما داره که تو ذهنش چی میگذره و با چی موافقه و با چی مخالف؟ بعد مگه لیدرای باشگاه آلت دست ایشونن؟
دوست عزیز خودتو ناراحت نکن..مرغ این آدما یه پا داره......
طرف اول تهمت میزنه بعد شما میگی چه مدرکی داری ؟ بعد بهت میگه حالا بگو مدرک خودت چیه که اینطور نیست؟ :general304:
آدم یاد داستان ملانصرالدین میفته!!
در هر صورت دقیقا حرف شما منطقیه ولی اعصاب خودت رو خورد نکن......چهار تا بازی مونده شما هم مثل من و خیلی های دیگه تو این تاپیک تا اخر فصل تحمل کن ببینیم این کمپین آنتی قلعه چقدر به نفع استقلال کار میکنن؟...خدا بزرگه

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خب اینم از پدیده! دسته اولی!

بعد از اتمام فصل کسی هم دیگه نمیتونه بگه تا آخر فصل صبر کنید...

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با این شیوه بازی همون آسیا نریم بهتره !!!
موندم بازی جلوی تراکتور و پرسپولیس رو چیکار کنیم !!!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
یکی از بی تاکتیک نرین استقلال های چند سال اخیر رو شاهد هستیم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کلاً اینجوری شده بازیا؟!
4 تا بازیه به خاطر یکی از دوستام بازیای استقلالو میبینم، عجیب غریب بازی میکنن! یعنی هیییچ ناکتیکی ندیدم!
تازه اینجوری شده یا از اول فصل اینجوری بودده؟!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
نابود بشی قلعه نوعی که خسرو حیدری و امیرحسین صادقی افت شدید کردن!
نابود شی قلعه نوعی که هیچ تاکتیک تیمی نداری و تیم عجیب و غریب بازی میکنه و. بجای فوتبال داره یه قل دوقل بازی میکنه و یه ابسیلون موقعیت هم نداشتیم!
نابود شی قلعه نوعی که آندو تیموریان تا وقتی تو استقلاله شبیه میت بازی میکنه ولی تا میره تراکتور میشه کریس رونالدو!
نابود شی قلعه نوعی که سه ساله تو استقلال بودی و هیچ مقامی کسب نکرده و ما رو مثل تیم همسایه دربدر کردی!
مهمترین انتقادی که به قلعه نوعی دارم اعتماد بیش از اندازه به بعضی بازیکنای با تجربه و یارگیری اشتباه اول فصل هست و همینطور جمع نکردن تیم از لحاظ روانی! همینطور پرداختن به حواشی بجز جواب دادن به کیروش و کیروشی پور که به نظرم حق داره.
ایشالا همین روزا تیم رو حراج میذارن و بالاخره از لحاظ مالی یا سروصاحاب پیدا میکنه یا وضعمون از اینی که هست بدتر میشه
ولی استقلال اول بشی آخر بشی دوستت دارم

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
کلاً اینجوری شده بازیا؟!
4 تا بازیه به خاطر یکی از دوستام بازیای استقلالو میبینم، عجیب غریب بازی میکنن! یعنی هیییچ ناکتیکی ندیدم!
تازه اینجوری شده یا از اول فصل اینجوری بودده؟!

وووطبال ـه ما همینه:p هرازگاهیی TV رو خم کرده ب طرف زمین حریف بازیکنان یورش میبرن و حنیف مییاد نوک گلی میزنه

کولن استقلال این مقطع از فصل OverHeat میشه:p تا10هفته مونده ب آخر فصل صدرـه بعد تا 5هفته ب آخر به کسب سهمیه قانع میشه و برای کسب سهمیه در هفته آخر5م میشه!

حیف ـه جاسم کرار
كرار جاسم العيش

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
نبردن پدیده در این برهه ی زمانی واقعا ناراحت کنندست

بالا