برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
هیچ وقت دوران تلخ فیروز کریمی یادم نمیره واقعا بدرد همون دسته یک میخوره

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
این نفت تهرانم واقعا خوبه اگه امثال حاج علی منصور میخواد بمونه حداقل مثل راه اهن که بازیکنای خوبه خودشو داد به پرسپولیس میتونه یک دو تا بازیکن به ما بده

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
با دانش :general405: o_O
گندی که فیروز کریمی زد و بدترین نتایج تاریخ فوتبال استقلال رو با اون سیزدهم شدنش به دست آورد هیچ کس یادش نرفته!

آره دانش تر زدن به تیم و فوق لیسانس دلقک بازی و دکترای تحقیر کردن بازیکنا و باشگاه رو داره ایشون!

:D:D:D:D:D جمله ای گفتم که همه باورشون شد!!
پ.ن: امروز فهمیدم هرکی میگه علی منصور بی تجربس برا خودش میگه. مطمین باشین اگه اجازه بدن این بشر بیاد استقلال استقلال بهترین نتایجو میگیره

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
به هر قیمتی شده باید وحید امیری و مبعلی سال دیگه بیاریم استقلال !!

تازه دارم میفهمم چرا کیروش امیری رو فیکس تیم ملی کرده وقتی هافک راست قرار میگیره خیلی شبیه روبن بازی میکنه !!

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
من نمیدونم اینایی که میگن منصوریان بی تجربس ایا فوتبال اروپا رو دنبال کردن یا نه اخه این چه حرفیه که میزنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1- قبل از اینکه گورادیولا رو مربی بارسا بکنن هیچ تجربه مربی گری نداشت و فقط تیم دوم بارسلونا رو هدایت کرده بودش

2- قبل از اینکه مورینیو رو سرمربی پورتو کنن اصلا سابقه مربی گری نداشت فقط تو بارسلونا مترجم فن خال بودش

3- قبل از اینکه فرگوسن بیاد منچستر هیچ تیم بزرگی رو مربی نکرده بودش و فقط چند فصل مربی یه تیم میانه جدولی اسکاتلند بودش

4-قبل از اینکه ونگر بیاد ارسنال فقط سرمربی گری موناکو رو داشت بدون هیچ نتیجه خوبی

5- قبل از اینکه کونته مربی یوونتوس بشه اصلا سابقه نشستن رو نیمکتو نداشت

و هزار مورد دیگر بارسلونا برای اینکه تیمو عوض بکنه میره مارتینو رو از لیگ ارزانتینو میاره والله نو هیچ جای دنیا از این صحبتای مسخره نداریم خودتون میگید تیم باید شروع جدیدی داشنته باشه خوب شروع جدید ادم جدید میخواد نمیشکه با گزینه های قبلا امتحان پس داده شروع جدیدی داشته باشیم!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
به هر قیمتی شده باید وحید امیری و مبعلی سال دیگه بیاریم استقلال !!

تازه دارم میفهمم چرا کیروش امیری رو فیکس تیم ملی کرده وقتی هافک راست قرار میگیره خیلی شبیه روبن بازی میکنه !!
البته بیرانوند رو من خیلی باهاش حال میکنم از اون جوون هایی هست که فقط تمرین میکنه جای آرایش !!!
اینم بیاد استقلال از رحمتی هم بهتره

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
5- قبل از اینکه کونته مربی یوونتوس بشه اصلا سابقه نشستن رو نیمکتو نداشت!
انتونیو کنته از آرزو در سری بی شروع کرد سپس آنتلانتا رو به سری آ برد بعد باری رو به سری آ اورد و در سال سوم سیه نا رو قهرمان سری بی کرد پس بی تجربه هم نبود شاگرد لیپی :)

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
انتونیو کنته از آرزو در سری بی شروع کرد سپس آنتلانتا رو به سری آ برد بعد باری رو به سری آ اورد و در سال سوم سیه نا رو قهرمان سری بی کرد پس بی تجربه هم نبود شاگرد لیپی :)
درسته شاید اینطور باشه ولی شما مقایسه کن بزرگی یووه رو با ارزو مقایسه فیلو و موچس در کل صحبت من اینکه واسه یه تیم متحول بشه نیاز به تفکری داریم که قبلا تو تیم نبوده باشه نه مثل قلعه نویی که عنایتی رو میاره باور کنید مظلومی هم بیا اسماعیل شریفاتو میاره !!

بازم میگم بهتر از علی منصور گیرمون نمیادش هم اسطورس هم جوون هم با انگیزه و دنبال یاد گرفتن هم اینکه همه ازش حساب میبرن چوون بزرگ باشگاه بوده و مهتر از اینکه واقعا دلسوز باشگاه هستش چون خودش زحمت کشیده و اونو ساخته ولی یکی مثل اسکوچیچ اون دلسوزی که علی منصور واسه باشگاه داره نداره!!

اگه یه روزم شکست بخوره خودش سرشو میندازه پایینو میره نه نیازی به اخراج کردنش هست نه شکایت به فیفا و باقی مونده پولش !!

ما مربی میخوایم با قلبش کار کنه نه واسه پول چون ما پولو امکانات نداریم!

emad2013

Registered User
لایک‌ها
268
الان بهترین گزینه علی منصوره ولی نمیدونم چرا هیئت مدیره اصلا یک کلمه هم راجع بهش حرف نمیزنه! اسم همه رو آوردن غیر از اون!

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
منصوريان اگه إز أين مرحله تيمش بره بالا قطعا نمياد.از طرفي هم يه سال ديگه هم تو نفت باشه بهتره تا ثابت كنه موفقيتش تداوم داره مقل فركي يا گل محمدي نه مثل علي دايي بشه كه بعد قهرمان كردن سايپا ديگه هيچ حركتي نتونست بزنه.
البته علي دايي همون سال هم تيم لورانتو كه خوب بسته شده بود تحويل گرفتو قهرمان كرد

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
داداش ایمان مبعلی که اول فصل تو استقلال بود
بزرگوار ردش کرد رفت

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
فیروز کریمی بدترین و دلقک ترین مربی استقلال بود که فقط برای شهرت اومد
پرویز مظلومی گزینه بدی نیست الان با توجه به اینکه رابطه خوبی با بازیکن ها داره
علی منصوریان هرچند زوده اما گزینه خوبیه و میتونه تیم های پایه استقلال رو هم کمک کنه
حسین فرکی اگه میومد استقلال واقعا گزینه خوبی بود
سرمربی خارجی هم فقط درجه 1 اگه میخوان بیارند مربی ها درجه 2 اصلا به درد نمی خوره

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
یکی از اشتباهات بزرگ قلعه نوعی برای استقلال فرصت سوزی اسطوره هاش بود
جواد نکنونام بهترین کاپیتان تیم ملی ایران به خصوص در این چند سال رو قلعه نوعی از استقلال دور کرد
آندو تیموریان بازیکنی که تو لیگ برتر انگلیسی بازی کرد و واقعا کارش عالیه رو هم همچنین
فرهاد مجیدی آماده ترین و متعصب ترین بازیکن استقلال که دیگه همه میدونید
سید مهدی رحمتی بهترین دروازه بان چند سال اخیر استقلال هم دیگه همه میدونند

فتح الله زاده خیلی آدم باهوشیه و همه رو جذب استقلال میکرد برعکس بقیه مدیرعامل ها.
باید بازیکن های بزرگ و حتی در تیم رقیب رو جذب استقلال کرد برای پیشرفت و نتیجه گیری استقلال نه اینکه همه رو از خودمون برونیم و با همه دشمنی کنیم.

فصل بعد اولین کاری که باید بکنیم اینه که یه قرارداد با رحمتی امضا بشه و تیم از بابت دروازه ش خیالش راحت بشه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
جالبه حالا دیگه قورباغه هم ابوعطا میخونه...
اولیایی مصاحبه کرده گفته به منصوریان گفتم به استقلال نرو! 3 سال نفت بمون..بعد از اون هم به استقلال نرو!
آخه مردک به تو چه!!! تز هاتو برای خودت نگه دار
از اون ور پیروز قربانی هم دوباره زبون باز کرده! نمیدونم فرهاد مجیدی چی به این بشر فرو کرده که هرزگاهی دردش میگیره!

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
البته بیرانوند رو من خیلی باهاش حال میکنم از اون جوون هایی هست که فقط تمرین میکنه جای آرایش !!!
اینم بیاد استقلال از رحمتی هم بهتره
اینو منم هستم
خیلییی خوبه
بیااد استقلال جا واسه پیشرفتشم هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
جالبه حالا دیگه قورباغه هم ابوعطا میخونه...
اولیایی مصاحبه کرده گفته به منصوریان گفتم به استقلال نرو! 3 سال نفت بمون..بعد از اون هم به استقلال نرو!
آخه مردک به تو چه!!! تز هاتو برای خودت نگه دار
از اون ور پیروز قربانی هم دوباره زبون باز کرده! نمیدونم فرهاد مجیدی چی به این بشر فرو کرده که هرزگاهی دردش میگیره!
بنظرم اگر منصوریان قراره بیاد بهترین وقته ...اگر نیاد دیگه حالا حالا ها نمیتونه
دلیل آوردن مربی های معمولی خارجی هم فقط اینه که بزودی دوباره وسط فصل قلعه نوعی رو برگردونن اونم مثل یک قهرمان از خود گذشته که تیم رو در شرایط بد تحویل گرفته !!!!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
من با اومدن منصوریان به استقلال اونم در این برهه زمانی مخالفم
اگر بخوایم فاکتور تجربه رو در نظر بگیریم
به لحاظ مربی گری منصوریان در حدی هستش که بشه بهش اعتماد کرد همونطوری که دوستان زحمت کشیدن مثال های اروپایی زدن
اما خب این مورد رو هم در نظر بگیریم تیم هایی که مثال زدید بارسلونا و منچستر و آرسنال و یوونتوس بودن
تیمایی که کاملا حساب شده عمل میکنن،کادر فنی و هیئت مدیره حرفه ای دارن؛حاشیه های الکی ندارن
پیشکسوتاشون اگر قرار باشه کاری بکنن یا حرفی بزنن فقط منفعت باشگاه رو در نظر میگیرن و فکر منفعت شخصی و کوبیدن باشگاه و مربی نیستن
مشکل منصوریان نیست مشکل تیم استقلال هستش
استقلال آرامش لازم برای مربی گری یک مربی جووون رو داره؟
میتونه از مربی جووون حمایت کافی بکنه؟
و موراد دیگه
اگر نفت تهران و حتی ذوب آهن امسال موفقییتی کسب کردن محصول آرامش و حمایت تیم بود

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
من با اومدن منصوریان به استقلال اونم در این برهه زمانی مخالفم
اگر بخوایم فاکتور تجربه رو در نظر بگیریم
به لحاظ مربی گری منصوریان در حدی هستش که بشه بهش اعتماد کرد همونطوری که دوستان زحمت کشیدن مثال های اروپایی زدن
اما خب این مورد رو هم در نظر بگیریم تیم هایی که مثال زدید بارسلونا و منچستر و آرسنال و یوونتوس بودن
تیمایی که کاملا حساب شده عمل میکنن،کادر فنی و هیئت مدیره حرفه ای دارن؛حاشیه های الکی ندارن
پیشکسوتاشون اگر قرار باشه کاری بکنن یا حرفی بزنن فقط منفعت باشگاه رو در نظر میگیرن و فکر منفعت شخصی و کوبیدن باشگاه و مربی نیستن
مشکل منصوریان نیست مشکل تیم استقلال هستش
استقلال آرامش لازم برای مربی گری یک مربی جووون رو داره؟
میتونه از مربی جووون حمایت کافی بکنه؟
و موراد دیگه
اگر نفت تهران و حتی ذوب آهن امسال موفقییتی کسب کردن محصول آرامش و حمایت تیم بود
دقیقا من با شما موافقم
بدبختیش اینه که تنها به چیزهایی که شما گفتی ختم نمیشه
بازیکنا رو تحریک میکنن که کم کاری کنن
جاسوسی برای تیم حریف و .....

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
روحت شد ناصر خان