برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این همه میگن آسیا آسیا خیال میکنن تو آسیا نون پنیر و سبزی و گردو پخش میکنن!!
بابا ما تقریبا هر سال تو آسیا بودیم (بجز دوسال اخیر)علاوه بر دو ستاره ای که داریم فقط تونستیم دو سال پیش با بزرگوار که الان مغضوب علیهم و لااالضالین شده، بریم جزو چهار تا تیم!!!!
ایشالا امشب علی منصوریان با تیمش ببره و بره جزو چهارتا تیم....البته در اونصورت میترسم پابند نفت بشه و دیگه نتونه بیاد استقلال!

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ایشالا امشب علی منصوریان با تیمش ببره و بره جزو چهارتا تیم....البته در اونصورت میترسم پابند نفت بشه و دیگه نتونه بیاد استقلال!
البته علی منصور اگه امشب ببره میره جزو 8 تا تیم. کارش سخته ، امیدوارم ببره . اما اگر هم ببازه دیگه 3 تا رو که مطمئنم نمیخوره :D

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
الان سر دو راهی هستم
از یک طرف منصوریان پرچمدار استقلالی هاست و دوست دارم حتما امشب برنده باشه تا پرچم استقلالی ها مثل همیشه بالا باشه
از اون طرف ببره دیگه نمیتونه سر مربی استقلال بشه و حتما تو نفت میمونه برای دور بعدی مسابقات
ولی چه ببره چه ببازه دوستش داریم و آبروی ایران و ایرانی از دست رفته رو امشب یک استقلالی بهمون بر میگردونه

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
خیلی دوست دارم نفت امروز ببره و یه ایرانی بیاد جزو 8 تا ولی اگه نفت بره جزو 8 تا نود درصد علی منصور میمونه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
البته علی منصور اگه امشب ببره میره جزو 8 تا تیم. کارش سخته ، امیدوارم ببره . اما اگر هم ببازه دیگه 3 تا رو که مطمئنم نمیخوره :D
کافیه استقلالی باشی تا هیچ تیم عربی جرات نکنه به بردنت فکر کنه
تو تهران هم باید بهشون 3 تا میزدن ولی جوونی کردن بازیکن های نفت

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
امیدوارم علی منصور امروز جبران کنه هر چند که اگه صعود کنه از استقلال دور میشه ولی خودش و تیمش استحقاق صعود دارن حتی به مراحل بالاتر

Last edited by a moderator:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
:general404: جفت تیما رو دوباره دادن به وزارت ورزش!

همه سرکار بودیم!!!

خاک بر سرشون.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
مزایده که همش برا ضعیف تر کردن سرخابی ها بودش....
پژمانم خودشو معرفی کرده به کادر فنی....
پ.ن: من به بزرگوار رای دادم اون بالا:p

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بنده میگم که تیم نابود شد رفت
به دلیلی اینکه گفتن دو ماه دیگه تیم واگذار میشه
و این باعث میشه هیچ اسپانسری با تیم قرار داد نبنده
الان تیم می خواد پول از کجا بیاره بازیکن بگیره یا حتی قرض همین بازیکن های قبلی رو بده ؟
تیم رقیب هدایتی داره اون میده ما که کسی رو نداریم چیکار کنیم !!!!
هیئت مدیره ای که میدونه دو ماه دیگه برکنار میشه دلش برای تیم مطمئنا نمیسوزه !!!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تیم رقیب هدایتی داره اون میده ما که کسی رو نداریم چیکار کنیم !!!!
اونم که دیگه اهلیتش تایید نشد به نظرم دمش رو میگذاره رو کولش و میره و یک قرون هم دیگه خرج تیم 9 جدول نمی کنه. من آخرش هم نفهمیدم این بابا تو فوتبال دنبال چی میگرده. تا الان فکر کنم حداقل 50 میلیارد تومن تو این فوتبال بر باد داده و کلی تیم رو فرستاده دسته یک و دسته 2 یا به طور کل منحل کرده اما هنوز که هنوزه ول کن نیست. با این پولایی که این بابا تو فوتبال باد هوا کرده میدونی تو مناطق محروم چندتا ورزشگاه با امکانات میشد ساخت؟! چقدر جوان و نوجوان با استعداد رو تو رشته های مختلف ورزشی میشد کشف کرد و برای آینده روشون سرمایه گذاری کرد؟! یکی نیست از این بابا سوال کنه که هدفش از این همه ریخت و پاش و ولخرجی بی حساب و کتاب تو این فوتبال چیه! اون هم فوتبالی که نه تنها درآمدی نداره بلکه یک رشته کاملاً زیان ده هست و تا ابد فقط باید براش هزینه کنی!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اونم که دیگه اهلیتش تایید نشد به نظرم دمش رو میگذاره رو کولش و میره و یک قرون هم دیگه خرج تیم 9 جدول نمی کنه. من آخرش هم نفهمیدم این بابا تو فوتبال دنبال چی میگرده. تا الان فکر کنم حداقل 50 میلیارد تومن تو این فوتبال بر باد داده و کلی تیم رو فرستاده دسته یک و دسته 2 یا به طور کل منحل کرده اما هنوز که هنوزه ول کن نیست. با این پولایی که این بابا تو فوتبال باد هوا کرده میدونی تو مناطق محروم چندتا ورزشگاه با امکانات میشد ساخت؟! چقدر جوان و نوجوان با استعداد رو تو رشته های مختلف ورزشی میشد کشف کرد و برای آینده روشون سرمایه گذاری کرد؟! یکی نیست از این بابا سوال کنه که هدفش از این همه ریخت و پاش و ولخرجی بی حساب و کتاب تو این فوتبال چیه! اون هم فوتبالی که نه تنها درآمدی نداره بلکه یک رشته کاملاً زیان ده هست و تا ابد فقط باید براش هزینه کنی!
برادر من اولا میگن دارایی هاش 3 یا 4 برابر زنجانی هست یعنی کلا تموم نمیشه اگر تا ابد هم خرج گنه
نکته بعدی اینکه بابت همین تو فوتبال بودن میگن تونسته 1000 میلیارد فقط وام از بانک ها بگیره و الان بدهی های اینچنینی داره برای همین اهلی بودنش تایید نشد
در ضمن این ها هدف اصلیشمون مطرح شدن اسمشون هست نه کمک به کسی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب بالاخره مثل مارپله برگشتيم پله اول و الان ديگه به صورت كاملا خصولتي اداره خواهيم شد!
افشارزاده هم اميد الكي ميده كه همه چي درست ميشه- از فحواي كلامش اينطور برداشت ميشه كه خيلي به عليمنصور اعتقاد نداره
با توجه به اينكه مديريت خاصي از ايشون مشاهده نكرديم اگر يه زحمتي بكشن و ما رو با بدبختي هاي تيممون تنها بذارن ممنونشون ميشيم
بعيد ميدونم بتونه سرمربي خوبي واسمون انتخاب كنه-
تو انتخاب بازيكن هم احتمالا رشته كار رو بده دست نظري جويباري! اونوخ ما بدو بازيكن خوب بدو!!!! بازيكن خوب بدو ما بدو...
تجربه نشون داده نظري جويباري عوض اينكه برامون قزل آلا صيد كنه قورباغه صيد ميكنه!!! :D
من هر چي فتح ا..زاده رو قبول نداشته باشم اين صيد قزل الاشو دوست داشتم....- ماهي برت صيد ميكنه اندازه بره گوسفند!! بازيكناي ستاره رو مثل عبدالمالك ريگي وسط آسمون و زمين كت بسته مياورد باشگاه و يكم شيره سرشون ميماليد و از تعصب و اينا ميگفت و بازيكن بدبخت يوخ چشم باز ميكرد و ميديد قرارداد رو امضا كرده البته خوب هم پول خرج ميكرد و هر چند اشتباهاتي هم داشت
اين افشارزاده كه قلاب رو داده دست نظري جويباري هر چي قزل آلا بود هم به باد فنا رفت! البته پول هم نبود و نگرش سرمربي سابق هم چيز ديگه بود...
در هر صورت با اين مديرعامل تو فصل نقل و التماسات به جايي نميرسيم....
اينا همش عخشه داداش- بايد عاشق باشي تا درك كني ميلياردي خرج كردن يعني چي!!! ميليارد خرج كني و تيمت اوت شه يعني چي!!!
شاعر ميفرمايد :
مرا عشق رویت بیچاره کرده.................میان کوه و دشت آواره کرده

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
با این وضعیت موجود هیچ بعید نیست به زودی عبدالصمد مرفاوی به عنوان سرمربی تیم انتخاب بشه. من یکی که به شخصه از این موضوع متعجب نمیشم!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
تبریک میگم...
وای به روزی که علی منصور بیاد استقلال!!! اون وقت خیلیا میدونن چه روزگاری خواهند داشت!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
امشب ثابت شد که بهترین مربی برای استقلال فقط منصوریان هست
امشب آبروداری کردن استقلالی ها
شک نکنید میتونیم باهاش ستاره سوم رو بگیریم

emad2013

Registered User
لایک‌ها
268
برد نفتو تبریک میگم.
بازم مگه استقلالیا بتونن یه کاری تو آسیا بکنن!

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
ایول داش علی منصور
نشون داد که یه تاجی اصیله و همیشه تو آسیا حرف واسه گفتن داره
جام ولایت نیست که اونجا!!!!!!!!!

بالا