برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
قیاس پرسپولیس فصل پیش با استقلال امسال ، قیاس مع الفارقه!
امیدوارم هر چه زودتر اون شوک اساسی که باید به تیم وارد بشه رو شاهدش باشیم. الان یک مربی درجه 3 اروپایی بیارن ، از منصوریان بدتر نتیجه نمیگیره.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
قبول دارم خارج از نتیجه کیفیت بازی ها صعودی نبوده ولی قبول کن چهارتا بازی واسه تصمیم گیری سخته
حتی خود علی منصور هم هنوز شناخت کاملی از تیم و بازیکناش پیدا نکرده چون بازی های دوستانه خیلی فرق داره با بازی تو لیگ و .....

خود من با تفکرات علی منصور مخالفم ولی وقتی دیدم تو نفت نتیجه گرفته و تعصب ش به استقلال و دانش به روز فوتبال داره جزو هوادارانی بودم که با اومدنش موافق بودم
برای مثال خسرو حیدری یکی از بهترین بازیکنا تو پست خودش هست . ولی اونجوری که باید ازش بازی نمیگیره !
تو اون فصل رویایی که استقلال قهرمان شد و به هر تیمی سه چهارتا میزد خسرو فقط از طریق سانتر 13 پاس گل داده بود
بهرحال باید بهش فرصت داد و تو چهار هفته نمیشه ازش انتقاد کرد .
امیدوارم به اون تیمی که همه انتظارشو با علی منصور داشتیم برسیم

داداش چار نمیشه انتقاد کرد؟

منچستر..رئال...بارسا...اگه 4-5 هفته اول لیگ خودشون فقط 2 امتیاز بگیرن از مربیشون انتقاد نمیشه؟؟؟؟ پدر طرف رو درمیارن!!!
تیم های بزرگ هر کشور انتظار ازشون میره که هر فصل حداقل معمولی شروع کنن..و ما افتضاح بودیم...
ماو اونا هم اصلا قابل مقایسه نیستیم.....

بعدشم...دو تا گزینه بیشتر وجود نداره :

یا این بازیکنا ..بازیکن نیستن
یا منصوریان بلد نیست بازی بگیره ازشون
اگر اولی درسته پس چرا در تیم های قبلیشون عالی بودن؟؟؟ مگه میشه مثلا رونالدو یهو پاشه بشه مومن زاده؟؟؟ رونالدو همیشه رونالدو نهایت یه شب بد داره و یه بازی خوب نیست! نه 5 تا بازی!
اگر هم دومی درسته که پس منصوریان عوض نمیشه که! همیشه همونه...پس تا اخر فصل بیچاره ایم!
من به این نتیجه رسیدم 90% گزینه دوم درسته! و منصوریان نمیتونه !
حالا اگه قراره بازی ماشین سازی و دربی معجزه بشه و یهو تیم 180 درجه تغییر کنه...اون وقت من میام اعتراف میکنم اشتباه کردم..ولی از الان میگم از اون دو تا بازی هم نهایت 1 امتیاز در میاد. حالا ببین.

گزینه سومی هست؟
اگر گزینه سوم از نظر شما اینه که هم منصوریان بلده هم بازیکنا بازیکنن! ولی هنوز هماهنگ نیستن باید بگم شت! واقعا چرا فقط استقلاله که بازیکناش هماهنگ نشدن تا الان!!؟؟؟
خیلی تیما هم مربیشون عوض شده هم خیلی از بازیکناشون!
مثلا تراکتور...کلی بازیکن عوض و بدل کرده! فقط مربیش همونه! چطوری تونستن هماهنگ بشن؟
نفت!!! بدنسازی هم نکرده..مربیش یه هفته مونده اومد...بازیکنای اصلیش هم همه از دم رفتن استقلال و پرسپولیس و ...! چرا ناهماهنگ نیستن؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
قبل از هر چیزی بگم دوستان ما اینجا اومدیم برای بحث و تبادل نظر و نه کل کل !! اینطور که بنده برداشت کردم بعضی از دوستان طوری برخورد می کنن انگار بحث کل کل هست حالا بگذریم شایدم من اشتباه می کنم
خب رفیق من حالا من گفتم صد در صد و نظر مخالف شما رو در نظر نگرفتم ؟؟ مهم اینه که اکثریت موافق بودن
دوستی که گفت چرا نمیشه انتقاد کرد منظورم از انتقاد اعتراض هست مثلا بگی این چه تیمی هست با این وضع بازی ؟؟ مطمئنا طرف میگه هنوز هفته چهارمه. هماهنگ نشدیم و ....
بعدشم اعتراض در حال حاضر چه فایده ای داره؟؟؟ با اعتراض تو این هفته های ابتدایی منصوریان رو اخراج می کنن ؟؟ که مطمئنا نه . بازیکنا رو عوض می کنن؟؟؟ نه
پس جز حاشیه چیزی واسه تیم درست نمی کنیم و نتیجه ای هم نخواهد داشت
پس همون بهتر که مهلت بدیم و منتظر کیفیت رو به رشد بازی ها باشیم نه منتظر معجزه !

ایشالله که این تعطیلات بهونه ای بشه واسه تغییر و بهتر شدن تیم

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
قبل از هر چیزی بگم دوستان ما اینجا اومدیم برای بحث و تبادل نظر و نه کل کل !! اینطور که بنده برداشت کردم بعضی از دوستان طوری برخورد می کنن انگار بحث کل کل هست حالا بگذریم شایدم من اشتباه می کنم
خب رفیق من حالا من گفتم صد در صد و نظر مخالف شما رو در نظر نگرفتم ؟؟ مهم اینه که اکثریت موافق بودن
دوستی که گفت چرا نمیشه انتقاد کرد منظورم از انتقاد اعتراض هست مثلا بگی این چه تیمی هست با این وضع بازی ؟؟ مطمئنا طرف میگه هنوز هفته چهارمه. هماهنگ نشدیم و ....
بعدشم اعتراض در حال حاضر چه فایده ای داره؟؟؟ با اعتراض تو این هفته های ابتدایی منصوریان رو اخراج می کنن ؟؟ که مطمئنا نه . بازیکنا رو عوض می کنن؟؟؟ نه
پس همون بهتر که مهلت بدیم و منتظر کیفیت رو به رشد بازی ها باشیم نه منتظر معجزه !

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نه استاد ، کسی اینجا کل کل نداره. فقط خواستم بگم که همه موافق حضور منصوریان نبودند از اول هم. خود من معتقدم که منصوریان تا 100 سال دیگه هم به درد استقلال نمیخوره. اخراج منصوریان هیچ حاشیه ای برای تیم درست نمیکنه. دیگه بدتر از این که نمیشه اوضاع. اخراج منصوریان الان بهترین شوک به تیم محسوب میشه و هیچ شوک دیگه ای جز اخراج سرمربی فعلی و استخدام یک مربی جدید نمیتونه جواب بده. اگه علی اکبر استاد اسدی هم تو این 4 تا بازی سرمربی بود دیگه حداقل همین 2 امتیاز رو گرفته بود. البته من بحثم روی این 4 تا بازی و نتایج نیست. اگه تیم منصوریان حتی یک درصد امیدوار کننده ظاهر شده بود من این حرف رو نمی زدم. اما روند تیم چه در بازی های رسمی چه دوستانه نشون میده که اصلاً و ابداً نمیشه به این تیم امیدوار بود. شاید باورش براتون سخت باشه اما با ادامه این وضعیت من نگران این هستم که از ته جدول کنده نشیم هیچ جوره.

حالا بعضی از دوستان میان میگن زمان بدیم و از کادر فنی حمایت کنیم تا درست بشه. آخه وقتی کادر فنی چیزی در چنته نداره ، دیگه چه کاری از دستش بر میاد؟! منصوریان هر چی داشته به این تیم داده و دیگه بیشتر از اینی که می بینید کاری نمیتونه برای استقلال انجام بده. معجزه هم که نمیشه. با حلوا حلوا کردن بعضی از دوستان هم که دهن شیرین نمیشه. پس باید یک اقدام عملی انجام بشه که هر روز که میگذره فقط زمان از مربی بعدی تیم گرفته میشه. تعطیلات لیگ یک زمان طلایی بود برای اینکه یک مربی جدید بیاد و تیم رو از زیر صفر برسونه به صفر ، ولی افسوس که همین زمان هم از دست رفت .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334

مسئله همینجاست!

اعتراض 4 نفر در یه فروم اینترنتی که تازه فروم ورزشی هم نیست هیچ حاشیه ای برای هیچ تیمی در دنیا درست نمیکنه...0% حاشیه از طرف یه تاپیک در پرشین تولز! هیچ وقتم هیچ کس نمیاد بگه یک تاپیک در فروم پرشین تولز آرامش رو از ما گرفت!!!!
حاشیه ها در سطح خیلی عمومی تر و بزرگ تر درست میشن..مثل شعار های استادیوم.. روزنامه ها و سایت های خبری و مصاحبه بازیکنا و درون تیم و ...
بعد اینکه کسی از نتیجه نگرفتن در 4 هفته ناراحت نیست...هیچ نقطه روشنی در بازی تیم هم نیست که بشه امیدوار بود به آینده....معمولا تیم هایی که رفته رفته بهتر میشن و یه دفعه میان بالا...موقعی که نتیجه نمیگیرن حداقل زیبا بازی میکنن.

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
پرسپولیس که الان صدر جدوله هم بازیش رو با یه تیم دسته یکی مساوی کرد ...

بعد شما میاید یه قسمتی از ملاک رو میذارید به حساب بازی دوستانه ای که منصوریان به تناوب از امید و نیمکت توس استفاده کرده ..

طرز تفکر و سپس سمت گیری عکس العمل توی این فروم یه مشت از خرواره ورزشگاهه ... کسی اسمی از پی تی هیچ جا نمیاره ولی خب بی تاثیر نیستیم من و شما هگ جزوی از همون تماشاچیای ورزشگاهیم ...

باید به این تیم حداقل حداقل تا بعد از دربی وقت داد

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پرسپولیس با تیم دسته دومی مساوی کرد نه اولی...

بعد اینکه بازی پاس همدان کل بازیکنای اصلی بودن غیر وریا و امید که با تیم ملی بودن..

اینم که اینجا نمونه ای از استادیومه رو قبول ندارم...نمونه ش هم اینه که چه در تمرینا و چه در بازی ها 100% حمایت بوده تا الان..و انتقاد های این فروم در استادیوم تاثیری نداشته...بحث استادیوم جداست.
در استادیوم برای اینکه شعاری داده بشه باید حداقل چند صد نفر با هم یه عقیده رو داشته باشن...اینجا کلا 10 نفر بیشتر نیستیم که از این 10 نفرم نصف نصف فرق داره نظراتمون.

بله منم اصلا نمیگم منصوریان باید برکنار بشه! چون هیچ گزینه بهتری نیست واقعا...من میگم منصوریان اشتباهاتی داشته که باعث شد نتونه در شروع موفق باشه...ولی نشونه ای هم از دراومدنش از این بحران حداقل من یکی ندیدم! امیدواریم که بازی ماشین سازی و دربی یه تیم دیگه رو ببینیم! که نشون بده حداقل این 20 روز تعطیلی 20% تیم بهتر شده!
حتی وریا و امید هم باید با حضور در تمرینات حرفه ای کیروش آماده تر شده باشن...! امیدوارم!
منصوریان حداقل 3 بار گفته تیم باصلابتی می سازم...اصلا هم نمیتونم اینو قبول کنم که اینو الکی گفته که روحیه تیمش پایین نیاد! بله انتظار نداریم بیاد بگه نمیشه و نمیتونم...ولی انتظار هم داریم حرف میزنه بهش ایمان داشته باشه و انجامش بده.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
ما هم مثل شما امیدواریم تیم از قبل بهتر کار کنه و نتیجه هم بگیره و انشالله هم همینطور میشه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
داریم با راه آهن بازی میکنیم
اگه تیم برد باید یه گاوی گوسفندی قربونی کنیم!!!
ولی بعید میدونم!

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
۲ بر ۱ بردیم..گل اول انصاری و گل دوممون هم پنالتی بوده و قربانی زده.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دیگه قرار نیست توی 7 یا 8 تا بازی که تاحالا کردیم یکی رو هم نبریم که !!!
جلوی پرسپولیس عیار منصوریان معلوم میشه اگر نتونه یک مساوی بگیره بدرد استقلال دیگه نمی خوره

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوستان نمیخوام منفی فکر کنم ولی کاشف به عمل اومد که این تیم اصلی راه آهن هم نبود!
ظاهرا جمعه با فجر سپاسی بازی کردن و تیم اصلیشون نبوده..اینم پاشازاده مربی راه آهن گفت بعد بازی و پاشازاده استقلالی با تعصبه و دروغ نمیگه!
ظاهرا روی پنالتی هم معترض بود و میگفت اصلا پنالتی نبود .

خب تبریک میگم جوانان راه آهن رو 2-1 بردیم. خدا بهمون رحم کنه...

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
به نظر من دربی مرگ و زندگیه واسه استقلال

اگه ببره تیم روحیه میگیره و خودشو میکشه بالا

ولی اگه ببازه تیم کاملا تحقیر میشه و همه امید و انگیزه به باد میره!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
برد خفیف 2-1 مقابل تیم جوانان یک باشگاه دسته اولی یا به عبارت دیگر تعدادی از بر و بچه های جنوب تهران؟! اون هم با پنالتی مشکوک؟! من هیچ حرفی ندارم!
فقط کسی میدونه کل بودجه تیم فوتبال راه آهن امسال برای حضور در لیگ آزادگان چقدر بوده؟!

بالا