برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
hashemian.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
از اون پیشنهاد هاس که بهش میگن بیشرمانه. وحید پخته تر از این حرفهاس.
نوکر و غلام حلقه به گوش "خادم قلی خان گودرز الوزراء" شوی رسانه ای داره از خودش در وکنه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان نمی خوام جو منفی بدم ولی برانکو این فصل میاد پرسپولیس تا مشکل مالیاتیش حل بشه تا بتونه فصل بعد به پیشنهاد های میلیاردی دیگر باشگاه های ایرانی جواب مثبت بده فصل بعد یا مربی تراکتوره یا سپاهان یا فولاد خوزستان حالا ببینید کی گفتم اینبار هم دارن از نام اعتبار پرسپولیس سو استفاده می کنن حلا ببینین کی گفتم اینم یه سناریو مثل خلعتبری هست
هرچند همین چند هفته باقیمانده با برانکو خیلی بهتر از تمام کردن فصل با درخشانه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دوستان نمی خوام جو منفی بدم ولی برانکو این فصل میاد پرسپولیس تا مشکل مالیاتیش حل بشه تا بتونه فصل بعد به پیشنهاد های میلیاردی دیگر باشگاه های ایرانی جواب مثبت بده فصل بعد یا مربی تراکتوره یا سپاهان یا فولاد خوزستان حالا ببینید کی گفتم اینبار هم دارن از نام اعتبار پرسپولیس سو استفاده می کنن حلا ببینین کی گفتم اینم یه سناریو مثل خلعتبری هست
هرچند همین چند هفته باقیمانده با برانکو خیلی بهتر از تمام کردن فصل با درخشانه

برای فصل بعد هم قرارداد بسته... مگر اینکه بند و تبصره ای باشه...

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با درود

من نمی فهمم که چرا برانکور و آوردن؟! کسی که با بهترین تیم ملی شاید 50 سال اخیر نتونست هیچ کار خاصی انجام بده! و با استفاده از علی دائی تو تمام 90 دقیقه ها حتی در بازی های دوستانه باعث شد انگ "بله قربان گو" بهش زده بشه و جو تیم ملی را کاملا بهم ریخت برای جام جهانی! هر چند بعد از تیم ملی کارنامه ی خوبی داره با قهرمانی در لیگ کرواسی با دینامو زاگرب و قهرمانی در عربستان و قطر و...! ولی فکر نمی کنم مربی باشه که هواداران رو با خودش همراه داشته باشه و می ترسم از اینکه مثل دوران حضورش در تیم ملی از بالا دستی ها حرف شنوی داشته باشه و اقتدار لازم برای مربی گری و استقلال عمل نداشته باشه!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خارجی ها از این نظر موفق هستند که هیچ واکنشی به صدای تماشاگر و روزنامه ها و . . . نمیدن و در نتیجه درگیری ذهنی پیش نمیاد. مخصوصا طرف که اصلا انگلیسی هم بلد نباشه . . .
امیدوارم شعور کافی داشته باشه برای درمان دروازه بانی ولی خب آدمی که یه دروزاه بان سوراخ و آبروبرو اون همه بهش بازی داد بعید میدونم فکری بکنه برای عامل 95 درصدی بدبختی این روزهای پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
خارجی ها از این نظر موفق هستند که هیچ واکنشی به صدای تماشاگر و روزنامه ها و . . . نمیدن و در نتیجه درگیری ذهنی پیش نمیاد. مخصوصا طرف که اصلا انگلیسی هم بلد نباشه . . .
امیدوارم شعور کافی داشته باشه برای درمان دروازه بانی ولی خب آدمی که یه دروزاه بان سوراخ و آبروبرو اون همه بهش بازی داد بعید میدونم فکری بکنه برای عامل 95 درصدی بدبختی این روزهای پرسپولیس
دو ستاره سابق پرسپولیس در لیست خرید برانکو

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این هم از وفاداری هوادار حالا شما بازیکنها چه گلی به سر تیم میزنید:

طبقه اول پر شده!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
حاضر بودم دروازه بان نونهالان رو بزاریم امروز تو دروازه 6 تا هم بخوره ولی این سوشا مکانی نباشه
بازی دادن به سوشا یعنی بردن ابروی پرسپولیس

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
انصافن درخشان میموند نصف این جمعیت هم نمیرفت استادیوم
بعد از مدتها با شوق دارم بازی رو نگا میکنم .. چه ببره تیم چه ببازه مهم اینه که داره بهم حس خوبی منتقل میکنه

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
عالی شاه و صادقیان واقعا بی شعورن بی شعوره به تمام معنا... یه ذره عقل ندارن جوگیرا .... عمرا لیاقت لباس پرسپولیس رو ندارن

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا تبریک میگم به هر زحمتی بود برد به دست اومد

این برد فقط نتیجه اتحاد هوادارا بود وقتی همه یه دست باشیم پشت تیم باشیم نتیجش اینه
اگه تماشاچی ها نبودن این بازی عمرا این تیم دست پا چلفتی حتی یه مساوی میگرفت
این بردو تماشاچی ها گرفتن نه بازیکنا
دم همشون گرم

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
من بعد گلی که طارمی زد و مشاهده شادی تماشاگرا اشک تو چشمم جمع شده بود،چند سال بود که تو یه بازی برای تیم محبوبم اینقدر طرفدار یه جا ندیده بودم!بازی آخری که 100 هزار نفر اومدن رو اصلا یادم نمیاد(اون بازی آخر لیگ با سپاهان نبود که با گل سپهر قهرمان شدیم؟ :دی)

بالا