برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
4 دوست سیاسی+ گرشاسبی!
یا هوادار ها باید بریزن جلو در وزارت و خیلی چیز ها رو نشونشون بدن یا اینکه اگر خوش شانس باشیم تو فصل بعد باید تو وسط های جدول بازهم دست و پا بزنیم
واقعا همه رو گزاشتن سر کار.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
4 دوست سیاسی+ گرشاسبی!
یا هوادار ها باید بریزن جلو در وزارت و خیلی چیز ها رو نشونشون بدن یا اینکه اگر خوش شانس باشیم تو فصل بعد باید تو وسط های جدول بازهم دست و پا بزنیم
واقعا همه رو گزاشتن سر کار.

این همون دلیلی هست که عابدینی رو به انصراف وادار کرد. تیم همچنان در دستان نکبت بار سیاسی و خادم قرار داره. با این تفاسیر، نتیجه واگذاری احتمالی! هم از همین حالا معلومه... پرسپولیس رو هبه کردن به رفقاشون و تمام... به قول دوستمون، هوادارها دیگه حتی حال اعتراض کردن هم ندارن...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سیاسی: همکاری با پرسپولیس را رد نمی‌کنم اما خودم نخواستم مدیرعامل شوم / به زودی مدیرعامل و اسپانسر پرسپولیس هم معرفی می‌شوند

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: در انتخاب مدیرعامل و هیئت‌ مدیره باشگاه پرسپولیس نقشی نداشتم اما همکاری با این باشگاه را نمی‌کنم.

معرفی اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه و ابقای سه عضو این هیئت مدیره که پیش از این حمیدرضا سیاسی نقش عمده‌ای در حضور آنها در باشگاه پرسپولیس داشت نشان می‌دهد مدیرعامل پیشین این باشگاه علاقه‌مند است دوباره تأمین هزینه‌های باشگاه پرسپولیس را برعهده بگیرد.

حمیدرضا سیاسی، به ابهاماتی که در خصوص هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل این باشگاه وجود دارد، پاسخ داد.

* هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد شما نقش زیادی در انتخاب بعضی از اعضای آن داشته‌اید...

اجازه دهید راجع به پرسپولیس هیچ حرفی نزنم. من فعلاً قصد مصاحبه ندارم.

* اما مشخص است که نقش شما در این انتخاب‌ها خیلی پررنگ است. چرا نمی‌خواهید شفاف‌سازی کنید؟

آیا کسی در این مورد چیزی به شما گفته است؟

*‌ خیر، شواهد نشان می‌دهد شخص شما پشت این قضیه هستید.

نه، تصور شما اشتباه است. صحبتی در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با من نشده است.

* به نظر می‌آید شما چون قانوناً نمی‌توانید سمتی در باشگاه پرسپولیس برعهده بگیرید ترجیح می‌دهید به طور مستقیم با این باشگاه همکاری نکنید. آیا واقعاً اینطور است؟

اتفاقاً برعکس، من هر سمتی بخواهم می‌توانم در باشگاه پرسپولیس برعهده بگیرم. من منع قانونی برای گرفتن هیچ پستی ندارم، چرا که در هیچ دادگاهی محکومیت ندارم. چرا نتوانم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شوم؟ البته خودم نمی‌خواهم این سمت را قبول کنم، چون حساسیت‌هایی در خصوص من وجود دارد. همین حساسیت‌ها شاید باعث شود پرسپولیس در آینده آسیب ببیند.

* به همین خاطر ترجیح می‌دهید فردی از سوی شما به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شده و برنامه‌های‌تان را در این باشگاه پیش ببرد؟

نه من ترجیح می‌دهم دخل و تصرفی در باشگاه پرسپولیس نداشته باشم.

* تصور اینکه شما با توجه به آن همه برنامه‌هایی که در باشگاه پرسپولیس داشتید و هزینه‌هایی که انجام دادید در حال حاضر هیچ علاقه‌ای به کار در این باشگاه نداشته باشید سخت است!

اتفاقاً به خاطر علاقه زیادم به پرسپولیس است که نمی‌خواهم در این باشگاه دخل و تصرفی داشته باشم، چرا که ممکن است همان اتفاقاتی که پارسال برای من در باشگاه پرسپولیس رخ داد و این باشگاه خیلی ضرر کرد مجدد پیش آمده و به باشگاه پرسپولیس ضربه بزنم.

* به نظر شما در هیئت مدیره فعلی باشگاه پرسپولیس فردی هست که بتواند از نظر مالی به این تیم کمک کند یا برنامه اقتصادی داشته باشد؟

حتماً وزارت ورزش در این مورد تمهیدات لازم را اندیشیده است. شما در این مورد کوچک‌ترین تردیدی نداشته باشید.

* در واقع منظور ما هم همین است و تمهیداتی که از آن صحبت می‌کنید یعنی اینکه شما پشت این قضیه هستید.

اگر قرار بود من پشت قضیه باشم حتماً با من از سوی وزارت ورزش صحبت می‌شد. در این زمینه هیچ توافقی بین من و وزارت ورزش صورت نگرفته است.

*‌ منکر این نمی‌شوید که اخیراً جلسات زیادی را با امیررضا خادم داشته‌اید؟

من فقط یکی دو بار با خادم جلسه داشتم. تا آنجا که من می‌دانم این هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را نصرالله سجادی انتخاب کرده است.

*‌ آیا قرار است برای باشگاه پرسپولیس اسپانسر جدیدی تعیین شود؟

من فکر کنم اقدامات لازم در این مورد انجام شده است.

* چرا باشگاه پرسپولیس بر خلاف آنچه که قبلاً تصور می‌شد ابتدا هیئت مدیره‌اش معرفی شد و در این هیئت مدیره هیچ اثری از اسپانسر جدید نیست؟

بگذارید برای شما توضیح دهم. یک باشگاه تا زمانی که مدیرعامل نداشته باشد نمی‌تواند با اسپانسری قرارداد امضا کند. ابتدا باید هیئت مدیره مشخص می‌شد و بعد کارهای دیگر صورت می‌گرفت. بعد از انتخاب هیئت مدیره، خواهید دید در قدم دوم مدیرعامل معرفی می‌شود و در مرحله سوم اسپانسر هم انتخاب خواهد شد.

* صحبت‌های شما نشان می‌دهد کاملاً از اتفاقاتی که قرار است در پرسپولیس رخ دهد مطلع هستید!

نه این نیازی به اطلاعات نداشت. من راه حل قانونی را برای شما توضیح دادم.

* اما اسپانسر باشگاه استقلال را وزارت ورزش مشخص کرد و این طور به نظر می‌آید که شما هم از سوی وزارت ورزش این مأموریت را پیدا کرده‌اید که تأمین هزینه‌های باشگاه پرسپولیس را بر عهده بگیرید؟!

در مورد استقلال شرایط به گونه‌ای دیگر پیش رفت و در خصوص پرسپولیس شرایط متفاوت است. بدون هیچ شک و تردیدی به شما می‌گویم که اگر قرار بود در پرسپولیس کار کنم خیلی محکم به شما می‌گفتم که این کار را انجام خواهم داد، دقیقاً مثل قبل که خیلی محکم به سؤالات پاسخ می‌دادم و واهمه‌ای از اینکه این قضیه امروز و فردا شود، نداشتم. تردید نداشته باشید در خصوص اتفاقات اخیر هیچ صحبتی با من نشده است.

در رابطه با حضور دوستان‌تان در هیئت مدیره پرسپولیس چه نظری دارید؟

دوستان من همه جا هستند. افتخار می‌کنم که دوستانم در باشگاه پرسپولیس مشغول به کار هستند و نظر دیگری در این مورد ندارم.

پس در حقیقت هرگونه همکاری را با پرسپولیس رد می‌کنید؟

نه من هیچ‌گونه همکاری با باشگاه پرسپولیس را رد نمی‌کنم اما این را که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواهم شد و هیئت مدیره را من انتخاب کرده‌ام، رد می‌کنم. این دو قضیه خیلی با هم متفاوت است. به هر حال باشگاه پرسپولیس در برخی مواقع در شرایطی قرار می‌گیرد که نیاز به کمک مالی دارد و من به خاطر عشق و علاقه‌ام به این باشگاه به وظیفه خود عمل می‌کنم.

از ابتدا هم منظور ما همین بود و اینکه شما به عنوان حامی باشگاه پرسپولیس به نوعی پشت این تیم خواهید بود.

اگر بتوانم برای باشگاه پرسپولیس مفید باشم حتماً به این باشگاه با جان و دل کمک خواهم کرد.

پس در آینده حتماً این کار را خواهید کرد؟

چنانچه تشخیص دهند نیاز به حضور و کمک من است از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

پس بازگشت دوباره شما را به باشگاه پرسپولیس تبریک می‌گوییم!

ممنون از لطف شما.

گفت‌و‌گو از حمیدرضا اسکندری

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
و ناگهان حسین عبدی ..دستیار کادر فنی شکست خورده قبلی!!! در نقش هیت مدیره ظهوری دوباره میکند
آدمهای کوتاه سرا تا سر جامعه رو گرفتن .. این که فقط یه باشگاهه .. چه انتظاری دارید
وضعیت استقلال هم کاملن به سمت بقای قلعه نوعی و رفقا پیش رفت تا اونجا هم آه از نهاد هواداراش در بیاد
در کل هوادار قرمزو آبی مرد ..

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,752
جالبه که میگن هیچ زد و بندی نیست
وقتی این شرایط فروش تیم زد و بند داره آیا بقیه اتفاقات این فوتبال را دست کم نباید انگشت اتهام سمتش گرفت؟!
تو این فوتبالی که دریغ از معرفی یا ترانسفر یک بازیکن شایسته از سوی بعضیها, بیشترین موفقیت از آن کی بوده؟!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دقیقا 80 میلیون نفر رو ابله فرض کردن ! به ریش همه هم خندیدن !
وزیر امور اقتصادی و دارایی: واگذاری استقلال و پرسپولیس از طریق مزایده منتفی شد

لباس های جدید پرسپولیس با نماد 6 طراحی می شود
ببینید یه مدیر که یخورده تحصیل کرده باشه میدونه کل کل رو نباید تو لباس اصلی و شخصیت یه تیم بکار برد !
اصلا نماد 6 یه کل کل هست چه ربطی به لباس و باشگاه و مدیریت و این چیزا داره !
ضایعست اینا دیگه میخوان ضعف هاشون رو با چیزایه دیگه بپوشونن ...

خااااااااک تو سر یک بر یکشون ...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,752
نگو همین نام پاینده پرسپولیسه که خار شده تو چشم.
نه سالی هست اینطور شده ولی چیزی که هست نمیدونم چرا ولی هیچ غلطی نتونستن بکنن منبعد هم ایضا.
برن به سوگولیهاشون برسن.
همینه که بام ایران آب داره ولی چون تقسیم بندیها قومی قبیله ایه کشاورزهاش آب ندارن. این عصبیت تو فوتبال هم وجود داره.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
نقطه سر خط... این دور باطل رو پایانی نیست... تا زمانی که بی سروصدا تیمو بدن به رفقاشون، بره...

لباس های جدید پرسپولیس با نماد 6 طراحی می شود
ببینید یه مدیر که یخورده تحصیل کرده باشه میدونه کل کل رو نباید تو لباس اصلی و شخصیت یه تیم بکار برد !
اصلا نماد 6 یه کل کل هست چه ربطی به لباس و باشگاه و مدیریت و این چیزا داره !
ضایعست اینا دیگه میخوان ضعف هاشون رو با چیزایه دیگه بپوشونن ...

برای خراب کردن یک مجموعه، کارهای بزرگ رو بدید به آدمهای کوچک و کارهای کوچک رو بدید به آدمهای بزرگ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
محض رضای خدا ؛ فقـط یـک اثر مثبت از تغییر نژادفلاح به طاهری اعلام کنید، فـقـط یـــکی

پرسپولیس بار دیگر آماج طوفان تغییرات در ادامه سال های شوم 93 و 94 قرار گرفت و با برکناری قائم مقامش امروز 27 خرداد 94 صاحب هیئت مدیره و سرپرست جدید شد.

جدی جدی انگار دوستان در ورزش هیچ اعتقادی به لزوم ثبات و سم مهلک بی ثباتی و روزمرگی به پیکره مجموعه ندارند. مدیری که یک ماه است کار را تحویل گرفته و ماه بعد باید پس دهد چه کار مثبتی از او برمی آید که 7 بار در طول سال گذشته این حکایت را سر پرسپولیس آوردید؟ جالب این جاست که در تمام این مدت استقلال فقط یک مدیرعامل داشته: بهرام افشارزاده! نژادفلاح که برانکو را به تهران کشانده بود، با سیدجلال حسینی توافق کرده بود، با عزتی، میثم مجیدی و ... مذاکره کرده بود، عوض کردن او وسط این جریانات چه سودی به حال پرسپولیس دارد؟

حقیقتا پرسپولیس در این سال ها هرگاه تک نفره اداره شده ساحل آرامش را دیده و هرگاه هیئت مدیره داشته چیزی جز ضرر و زیان و آشوب نکشیده و در این میان متاسفیم اما باید اعلام کنیم نقش یک خائن به مردم در تمام این تغییرات انکار ناپذیر بوده و نام او کسی نیست جز دکتر م.ز. از سریال های برکناری رویانیان گرفته تا روی کار آمدن پدیده هایی مثل محمدجعفر کامبوزیا و سیاسی فقط و فقط ردپای هیئت مدیره های فرمایشی دیده می شود که برخی نام ها از جمله م.ز و ج.ک در میان آنها ثابت بوده است.

ببین پرسپولیس به چه روزی افتاده که امثال دادگان ها، انصاری فرها، عابدینی ها باید در خانه بنشینند و هنرنمایی یکی مثل طاهری را در باشگاه محبوبشان تماشا کنند فقط به خاطر اینکه در حلقه دوستی آقایان جا دارد و اساتید حتی به نزدیک ترین جریانات فکری به خود و عناصر آن هم اعتقاد و اعتماد ندارند و به خاطر همین به حلقه اطرافیان خود محصور می شوند.

با کنار رفتن نژادفلاح طاهری قرار است بیاید و چه اتمی را بشکافد و چه اثر محیرالعقولی در باشگاه از خود به جا بگذارد و چه توانایی منحصر به فردی دارد که نژادفلاح از پس آن برنمی آمد و جز این تغییر چند باره راهی پیش رو باقی نمانده بود؟ خدا را شکر که نژادفلاح شخصیت چندان محبوبی هم نیست و دیگر قدرتی هم ندارد که انگ منفعت طلبی از حمایت او به ما بخورد.

پرسپولیس بعد از ماه ها جنگ اعصاب و کشمکش و رفت و آمد و دستگیری و زندانی از زمان آمدن نژادفلاح 5 ماه بود که رنگ آرامش نسبی را به خود دیده بود و خبری از تصمیمات عجیب و غریب و جنگ و دعوا در آن نبود. چه لزومی دارد وقتی باشگاه را به این شکل می توان کج دار و مریز جلو برد سری که درد نمی کند را دوباره دستمال ببندیم و یک هیئت مدیره بالای سرش بگذاریم تا سناریوی کابوس فصل چهاردهم از نو نوشته شود؟ فصلی که یک هیئت مدیره سراسر مخالف و منتقد را بالای سر علی دایی گذاشتند و به هفته هفتم نکشیده زهر خود را به شهریار و پرسپولیس ریختند و حالا دقیقا همین بلا را با یک هیئت مدیره دیگر سر برانکو می آورند و احتمالا عضو فوتبالی هیئت مدیره به آرزوی خودش رسیده و از دستیاری به مدیریت و از مدیریت به سرمربی گری پرسپولیس می رسد.

جواب این سوال غیر از این است که پس از روی کار آمدن نژادفلاح خیلی ها تحلیل کردند نژادفلاح را از تربیت بدنی استان تهران به باشگاه پرسپولیس آوردند تا چند ماه در اینجا با یک حکم نیم بند سرگرم باشد و بعد به راحتی او را از صحنه ورزش حذف کنند و مهره مورد نظر خودشان را به جایش بیاورند؟ خب وقتی این نیت را پیشگویی کردند چرا به راه کج خود ادامه دادید و پرسپولیس و میلیون ها هوادارش را این گونه بازیچه تصمیمات شخصی قرار داید؟

دولت تدبیر، دولت امید، چرا تصمیمات ورزش ما هیچ رنگی از تدبیر و امید ندارد؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
تیتر قشنگی زده یه سایت هواداری:

خداوندا : به یمن این ماه مبارک ، عذابشان کن ، کسانی را که عذابمان می دهند ! آمین یا رب العالمین

aaaaaaaaaaaaa.jpg

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
چرا واسه استقلال از این برنامه ها نیست؟ چرا ما باید مدیر عاملمون 7 بار عوض بشه تو یه سال؟؟
چرا ما باید چوب اینو بخوریم که هیچکی حاضر نشد حتی یک لحظه به خریدن اونا فکر کنه؟
اگه این ثبات اونا رو ما داشتیم هیچ غمی نداشتیم...تو همین وضعیت فاجعه بارمون راحت زدیمشون دو بار...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
افسوس بر شما آقای تالیران

ارتش سرخ دات كام :

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند و مطابق معمول نور امید چندانی در دلها افروخته نشد و در میان از همه تکراری تر جعفر کاشانی بود مردی که در فوتبال ما بعنوان آقای دیپلمات معروف است.

در تاریخ دیپلمات و کلمه دیپلماسی دو معنی دارد. عده ای آنها را انسان های زرنگ و هوشیار می دانند و بسیاری از آنها بعنوان فرصت طلب نام می برند که در این میان تالیران دیپلمات معروف قرن هیجدهم فرانسه از جمله آنها است. در وصف تالیران این گونه گفته شده است:

او در دوران لوئی شانزدهم و انقلاب فرانسه و ناپلئون بناپارت و لوئی هیجدهم و و شارل دهم و لوئی فیلیپ بعنوان دیپلمات مشغول به کار بوده است. او وزیر امور خارجه ناپلئون بناپارت بود اما بعد از او هم پستهای بالائی در دربار فرانسه داشت. او در زمان لوئی شانزدهم یک اشراف زاده در دوران انقلاب و کنسولی ناپلئون یک انقلابی و جمهوری خواه در زمان ناپلئون طرفدار امپراطوری بعد از او بار دیگر از بوربون ها و لوئی هیجدهم و... حمایت کرد. می گویند که او فقط به پول وفادار بود و شایعه است در هنگام حمله ناپلئون بناپارت به متفقین پیشنهاد حمله به پاریس را به دشمنان فرانسه داد که در حکومت فرانسه مشغول به کار شود و...

به فوتبال بر می گردیم و به شخص آقای جعفر کاشانی اشاره داریم. مردی که سالها است حرفهای تکراری می زند و همچنان اصرار به آن دارد و می گوید که در پرسپولیس انسان های بزرگی باید حضور داشته باشند اما تعریفی از این ترکیب " انسان های بزرگ " ارائه نمی کند.

آقای کاشانی ! انسان بزرگ کیست؟ به طور حتم انسان بزرگ چنین گفتگوئی ندارد که مطرح می کنیم:

کاشانی در پاسخ به این سوال که چرا وی در هر شرایطی به حضور در هیات مدیره پرسپولیس تمایل دارد؟ گفت: «من خودم گرفتاری و مشغله های زیادی دارم اما وقتی از من خواهش می کنند و به دنبالم می آیند، من نمی توانم پاسخ منفی به آنها بدهم. می خواهم تا زمانی که زنده هستم کاری ماندگار برای پرسپولیس انجام بدهم؛ البته اگر بعضی ها اجازه این کار را بدهند.»

از آقای کاشانی می پرسیم در طی چند دوره ای که در پرسپولیس بوده اید چه کار مثبتی انجام داده اید؟ از شما می پرسیم هر کس از شما خواهش کند باید به آن جواب مثبت بدهید؟ حتی اگر امیر رضا خادم باشد که این مصیبت را بر سر پرسپولیس آورد؟

شما که از افتخارات پرسپولیس سخن می گوئید و اعلام می کنید که کسی از افتخارات این تیم نشانه ای ندارد می توانیم بپرسیم از باشگاه شاهین چه ساخته اید؟ شاهین کجاست؟ در چه رده ای فعالیت می کند؟ اصولا چرا کار ماندگار برای شاهین انجام نمی دهید و نداده اید؟ آن بعضی ها در شاهین هم وجود داشته اند؟

انسان بزرگ کسی است که وقتی توانائی کاری را ندارد مسئولیت آن را برعهده نگیرد؛ نه آن که چون شما باشد که لقب دیپلمات و به زعم بسیاری از افرادی که سابقه مدیریتی شما را می داند لقب تالیران بگیرد و این گونه بر پیکر نحیف پرسپولیس تازیانه ای بزند تا بر سر پرسپولیس آن رود که بر شاهین رفت؛ آن گونه که زادمهر و عبدی و دیگر ورزشی های دست در دست سیاسی ها انجام می دهند.

افسوس بر شما آقای تالیران !!

نویسنده : تورج عاطف

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حمله شدید عابدینی به خاطر انتخاب های جدید پرسپولیس/ وقتی تصمیم گیران فوتبال دشمنان قسم خورده فوتبال اند من باید در حیرت سکوت کنم

یشكسوت باشگاه پرسپولیس اعلام كرد: «وقتی تصمیم گیران براى فوتبال دشمنان قسم خورده فوتبال می باشند من باید در حیرت سکوت کنم یا خیر.»

امیر عابدینی اصلا از انتخاب های جدید وزارت ورزش در باشگاه پرسپولیس راضی نیست. او مدعی است اهلیت حسین هدایتی نابجا رد شده است و تصمیم گیران امروز فوتبال، دشمنان قسم خورده فوتبال هستند.

وی اینها را با انتشار مطلبی در صفحه اجتماعی خود اعلام كرده است. متن منتشر شده توسط عابدینی را در ادامه می خوانید:

«دوستان سلام من تمام حقیقت را به شما عرض کردم. وقتى دولت از تدبیر و امید حرف می زند و وعده می دهد و فقط یک وزیر این دولت گرد یاس و ناامیدى بر چهره میلیون ها جوان می پاشد و وقتى معاون اول رئیس جمهور به سادگى صداقت را فداى سیاست می کند و وقتى یک نفر را به علت عدم صلاحیت یا به قول خودشان اهلیت حتى با پرداخت میلیاردها تومان کنار می گذارند که هیچ سوء پیشنه اى ندارد و روزگارى لباس رزم بر تن داشته و از طرف دیگر به آدم هاى خنثى اعتماد می کنند و عنان یک کار بزرگ را به کسانى می دهند که در چرخه مدیریت حتى یک سابقه نیم بند نداشته اند و همچنین تصمیم گیران براى فوتبال دشمنان قسم خورده فوتبال می باشند من باید در حیرت سکوت کنم یا خیر.

اگر سکوت کنم می گویند از ترس است اگر حرف بزنم می گویند براى اینکه مدیر نشده حرف می زند و الان تیم نیاز به آرامش دارد.

شما مرا می شناسید از جیب این و آن ارتزاق نمی کنم و نه خواهم کرد و نه از هیچ احدى جز خدا نمی ترسم، حرف حق را زده ام و خواهم زد.»

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
امیدوارم یه تیم واقعی مردمی با مالکیت خصوصی و ستاره های محبوب قرمز تشکیل بشه از دسته های پایین بیاد بالا
درست مث زمان شاهین
این تیم حتی تو دسته 3 هم بازی کنه بازم برا منه طرفدار جاذبه بیشتری داره تا تیم سیاسی

• Like
Reactions: usl
بالا