برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ایشالا به حق ابرفرض هر دو استقلال به خاک سیاه بشینن تا از سوزش ما پرسپولیسی ها کم بشه
خودمون که نمی تونیم کاری کنیم
جای 4 تا خوب نمیشه ها :دی
میگن کسایی که .... میگیرن دیگه جاش خوب نمیشه.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
ایشالا به حق ابرفرض هر دو استقلال به خاک سیاه بشینن تا از سوزش ما پرسپولیسی ها کم بشه
خودمون که نمی تونیم کاری کنیم

از پست گذاشتناتون معلومه آب بریز اونجا که ... :)) جماعت 4 تایی سوزشو میچسبونن به ما :)) خوش باشین بابا

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مافیای قدرت و ثروت کار خودشونو کردن:
علیرضا فغانی به عنوان داور فینال جام حذفی استقلال و ذوب آهن در خرمشهر انتخاب شد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
یحیی بازنده بزرگ فصل
ابروش همه جا رفت
با کم کاری تیم نالایقو قهرمان کرد خودش که اوت شد اون تیمهد هم زنگ تفریح و تلاش برای بقا عاقبتشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
ویسی که گذاشت رفت دروازه بانشون هم رفت ! واقعن چرا؟ بیچاره مردم خوزستان . ذوب آهن هم که امروز این تیما آسیا رو حساب نمیکنن؟؟!! این همه هزینه این همه ادعا تا یه تیم میخواد بره آسیا انقدر ضعیف میشه که نهایت تا یک هشتم بره بعدشم حذف !! به نظرم این برای فوتبال ملی ما خوب نیست . برای لیگمون هم خوب نیست تا یه تیم میاد قهرمان میشه یه کلین آپ میکنن تو آسیا هم زنگ تفریح ای اف سی هم بازیها رو میبینه میگه چه لیگ ضعیفی دارن که هیچ تیمی تا حتی جز 4 تا هم نمیاد در صورتی که به نظر من لیگ ما از نظر کیفی تکنیکی خیلی بهتر از لیگ های دیگست یه تصمیم های گرفته میشه که انگار هیچکس از مدیران دلشون نمیخواد تیم ها شرایط خوبی تو آسیا داشته باشن !!! اون مربی مدعی خوزستان ویسی از اینکه دو روز بعد رفت با سپاهان قرار داد بست باید فهمید سواد آقایون در چه حدی هست و پول حرف آخر رو میزنه بعدش مربی استقلال اهواز میگه چون پرسپولیس مارو برده در حق خوزستان ظلم شده !!! مغز در حد جلبک شما بیل زنی برو جلوی بازیکن و مربی های شهرتو استانتو بگیر به خاطر پول رفتن نمیخواد سخنرانی کنی . امیدوارم تیمشون رو تقویت کنن همون بازیهایی که تو لیگ انجام دادن بلکه بهترش رو تو آسیا انجام بدن چون لیاقت مردم خوزستان بیش از اینهاست .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
وحید امیری با پرسپولیس به توافق نهایی رسید.

به گزارش کاپ، بحث انتقال وحید امیری به پرسپولیس تهران را دیگر باید تمام شده دانست و شماره 10 فصل گذشته تیم نفت تهران و حال حاضر تیم فوتبال کشورمان توافقات نهایی اش را با باشگاه پرسپولیس انجام داده و بعد از اردوی تیم ملی قرارداد طرفین رسمی و نهایی خواهد شد.

بدین ترتیب پس از علیرضا بیرانوند، وحید امیری دومین شکار بزرگ سرخپوشان تهرانی در بازار نقل و انتقالات فوتبال کشورمان است.

محمد ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس این خبر را در گفت و گو با خبرنگار کاپ، تایید کرد.
a8ff08f7-3a67-4783-9d25-bd91d41b13ea.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,755
یه رضایی نامی هم بحثش بود مهاجم ذوب
دیروز یه افتضاح محض بود. من بازیشو ندیده بودم
اینو که قرار نیست بخرن؟

• Like
Reactions: a13

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
یه رضایی نامی هم بحثش بود مهاجم ذوب
دیروز یه افتضاح محض بود. من بازیشو ندیده بودم
اینو که قرار نیست بخرن؟
دقیقا خودش بود !!!
چقدر افتضاح بود دیروز
یه جا تک به تک محض رو خراب کرد .
از اونهایی که اگه بیاد کاملا میره رو اعصاب . متاسفانه این تازه مهاجم خوب لیگمونه (که خیلی از تیم ها هم دنبالشن ! )
به نظرم محمد ابراهیمی پیر گسترش رو بیاریم از این خیلی بهتره ، درسته جوانگرایی خوبه ولی نتیجه در اولویته .

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
این فرشید باقریه که رفت تیم رقیب
بهتر
این اسما درحد و اندازه های تیم نیستن چرا افتادن دنبال اینا
رضا حقیقی بهترین گزینه س

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سید جلال رو بگیرن
شاید بشه گفت بالای 80 % پرسپولیسی ها با اومدن سید جلال موافقن ولی متاسفانه بازهم مثل پارسال تو لیست برانکو نیست :(
نمیدونم چی شده که انگار برانکو اصلا به سید جلال اعتقادی نداره ، من که خیلی دوست دارم سید بیاد ولی مثل اینکه نمیخوانش !
بحث سن هم نیست.همانطور که پارسال بنگر با 36 سال سن بازی کرد سید جلال هم به راحتی میتونه بازی کنه
به هر حال باید به پرفسور اعتماد داشت

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
اتفاقل من هم به سيد جلال اعتقاد ندارم :) فقط دفاع خوبيه ولي با توپ نميتونه بازي كنه و فقط زير توپ ميكشه :) :)

ويسي همونطور كه ريد به استقلال خوزستان تو اصفهان ريده ميشه به خودش ! حالا ببينيد من كي گفتم ! فركي رو بيرون كردن ويسي كه برا مافيا و بازيكناي سپاهان دست گرميه :)

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
اتفاقل من هم به سيد جلال اعتقاد ندارم :) فقط دفاع خوبيه ولي با توپ نميتونه بازي كنه و فقط زير توپ ميكشه :) :)

ويسي همونطور كه ريد به استقلال خوزستان تو اصفهان ريده ميشه به خودش ! حالا ببينيد من كي گفتم ! فركي رو بيرون كردن ويسي كه برا مافيا و بازيكناي سپاهان دست گرميه :)

بحث سید جلال بحثه طولانیه !
درسته اگه یه دفاع بازساز مثل ماسکرانو یا خاوی مارتینز داشتیم منم با شما کاملا موافق بودم . نمیخوام ایراد به کار برانکو بگیرم ولی شما فقط پارسال رو نگاه کنید ببیند ما چه دفاع وسط هایی داشتیم :(
بنگر بازساز بود ؟ نورمحمدی چطور؟ اومانیا چی؟ توی وظفه اصلیشون که دفاع کردن بود موفق بودن؟
فقط ماریچ تا حدودی میتونست بازسازی کنه . که اون هم خیلی کم این کار رو میکرد
به غیر از ماریچ تمام دفاع وسط های پارسالمون سوتی های وحشتناکی دادن و هرکدومشون بارها باعث نتیجه نگرفتن تیم شدن
میگن برانکو با کرانچار واسه نحوه بازی سید جلال مشورت کرده و اونم چون سید رو قبول نداشته رای برانکو رو هم زده ، متاسفانه کاریش هم نمیشه کرد !
به نظرم هممون باید به سلیقه و تفکر برانکو احترام بذاریم . پرفسور کسیه که خودشو ثابت کرده واسه ما

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
لگانس (تیم دسته 2 اسپانیا) بازیش رو برد ... و به احتمال زیاد میاد لالیگا ...
اینجوری که از خبرا میرسه ، طارمی قراره قرضی بره این تیم ... اگر بره و تلاش کنه ، خیلی خوب میتونه پیشرفت کنه ...

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سیدجلال حسینی در یک قدمی عقد قرارداد با پرسپولیس

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم ملی در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارد.

سید جلال حسینی که طی روزهای گذشته مورد توجه دو باشگاه استقلال و پیکان قرار گرفته بود،در سکوت خبری با پرسپولیس به توافق اولیه رسید.

این در حالی است که وی فصل گذشته به رغم اصرار هواداران پرسپولیس مورد تایید برانکو قرار نگرفت و در نهایت به پرسپولیس ملحق نشده بود.

قرار است مذاکرات نهایی میان حسینی و باشگاه پرسپولیس فردا (امروز) انجام شود.

پ. ن : مثل اینکه سید جدا به تیم نزدیک شده ، اگر بگیریمش خیلی خوب میشه . بحث اومدن خلیل زاده هم هست . بین این دو نفر یکی رو بگیریم ایشاله مشکل دفاعی با وجود ماریچ و کنعانی کاملا حل میشه

بالا