برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
نوري: بي‌دقتي من باعث شكست پرسپوليس شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: اگر با بي‌دقتي موقعيت گل را از دست نمي‌دادم، شكست نمي‌خورديم.

پژمان نوري در گفت و گو با خبرگزاري فارس افزود: در اواخر بازي موقعيتي بسيار مناسب نصيبم شد؛ اما با بي دقتي آن را از دست دادم. اگر آن توپ گل مي شد بازي را واگذار نمي كرديم.
وي ادامه داد: در نيمه نخست عملكردي بسيار خوب ارائه كرديم. حتي در نيمه دوم نيز ضعيف نبوديم؛ اما اشتباهات خودمان باعث شد به راحتي سه امتياز را از دست بدهيم.
نوري تصريح كرد: هنوز هم در بالاي جدول قرار داريم؛ اما نبايد اجازه دهيم در ديدارهاي آينده نيز به راحتي امتيازها را از دست بدهيم چراكه در پايان فصل حسرت آن را خواهيم خورد.

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بعد از شكست مقابل ابومسلم

انصاري‌فرد: دنيزلي بايد پاسخگو باشد

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: در خصوص مسائل فني بهتر است دنيزلي پاسخگو باشد؛ اما تيم خوب بازي كرد.

بابا دنیزلی بیچاره چی کار کنه آخه یه تیم بهش دادن که نه پول داره نه بازیکن . عادت داریم همیشه باخت ها رو بندازیم گردن مربی یا دروازه بان .حالا اگه مربیتون صمدآقا بود یه چیزی .

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
بر عکس صمد که خوب نتیجه گرفته!!! با این بازی الان شما میبایست ته جدول باشید که!!!!

ولی فکر کنم دنیزلی نشان داد که اصلا مربی به روز و حرفه ای نیست!!!!!!

هر چند به قول خودش هیچ مربی حرفه ای حاضر نیست به ایران بیاید!!!

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
بابا دنیزلی بیچاره چی کار کنه آخه یه تیم بهش دادن که نه پول داره نه بازیکن . عادت داریم همیشه باخت ها رو بندازیم گردن مربی یا دروازه بان .حالا اگه مربیتون صمدآقا بود یه چیزی .

دوست عزیز شما پرسپولیسی هستی یا استقلالی ؟؟؟

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: شكست مقابل ابومسلم براي من باور كردني نيست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مصطفي دنيزلي، پس از شكست چهار بر سه پرسپوليس در ديدار خانگي برابر ابومسلم اظهار كرد: صحبت زيادي درباره‌ي اين بازي ندارم. نتيجه‌ي ديدار امروز يكي از اتفاق‌هاي نادر فوتبال دنيا بود.

وي در ادامه گفت: در نيمه‌ي نخست تيم ابومسلم حتي يك حمله نيز بر روي دروازه‌ي پرسپوليس نداشت؛ اما, در نيمه‌ي دوم اشتباهات فردي و اشتباه در جاي‌گيري بازيكنان سبب شد تا نتيجه را واگذار كنيم. واقعا باور كردني نيست، تيمي‌كه يك موقعيت گل نيز نداشته است بتواند چهار گل به ثمر برساند.

دنيزلي تصريح كرد:‌ بازي بسيار عجيبي بود؛ ‌ما مي‌توانستيم شش يا هفت گل بزنيم. حتي زماني كه نتيجه مساوي بود و يا عقب بوديم،‌ مي‌توانستيم بازي را برده و حداقل مساوي كنيم. فكر نمي‌كردم به همان راحتي كه گل مي‌زنيم گل هم بخوريم. در هر صورت اين اتفاق افتاد و براي من هم عجيب است كه چرا پرسپوليس اين گونه بازي كرد.

سرمربي تيم پرسپوليس تهران ادامه داد: اشتباهات فردي عامل اصلي شكست ما بود. ما بر روي ضربه‌ي كرنر و ضربه‌ي ايستگاهي با اشتباهات فردي گل دريافت كرديم. در هر صورت طبيعي است، زماني كه تيمي ‌از نظر نتيجه پيش افتاده است، انتظار چنين شكستي را ندارد.

وي خاطرنشان كرد: اخراج الونگ نيز برنامه‌هاي ما را دچار مشكل كرد. چرا كه بر روي نيمكت بازيكني نبود كه جايگزين شود و ما نيز در شرايطي كه حريف براي جبران گل خورده حمله مي‌كرد, ما نياز به دفاع داشتيم.

دنيزلي ادامه داد: غيبت شش بازيكن پرسپوليس نيز در شكست ما تاثير گذار بود. در هر صورت همواره نمي‌شود تيم را از كنار زمين اداره كرد. متاسفانه من امروز در زمين بازيكني نداشتم كه بتواند تيم را اداره كند.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه از وي در مورد تاثيرگذار بودن جدايي استيلي بر روحيه بازيكنان و نتيجه‌ي اين بازي سوال كرد پاسخ داد: به هيچ وجه اين موضوع تاثير گذار نبوده است.

دنيزلي همچنين در مورد عملكرد بازيكنان پرسپوليس گفت: ما اشتباهاتي داشتيم؛ اما، من به بازيكنانم سوء ظن ندارم و نمي‌دانم چرا برخي خبرنگاران به آن‌ها شك دارند.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
ابراهيمي:
پرسپوليس در نيمه مربيان، حرفي براي گفتن ندارد

IPNA_2007127104358486.jpg

مربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمايش پرسپوليس در دو نيمه مسابقه با ابومسلم شرايط كاملا متفاوتي دارد.

ناصر ابراهيمي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: در نيمه فصل اول بارها شاهد بوديم كه پرسپوليس طي 45 دقيقه اول بازي خوبي ارائه مي‌دهد ولي در نيمه دوم تحليل مي‌رود.

وي 3 عامل را دلايل اصلي ناكامي پرسپوليس در نيمه دوم مسابقات خود دانست و گفت: 3 فاكتور ناكامي پرسپوليس در نيمه دوم به ضعف بدنسازي، فقدان انگيزه و ضعف تاكتيكي تيم برمي‌گردد.

ابراهيمي در شرح عوامل ناكامي افزود: آنچه مسلم است قواي بدني در بني بازيكنان تيم در نيمه دوم تحليل مي‌رود كه اين امر از بدنسازي نامساعد تيم نشأت مي‌گيرد. همچنين فقدان انگيزه در بين بازيكنان تيم ديده مي‌شود. به نحوي كه وقتي نيمه اول را مي‌برند، بازي را تمام شده فرض مي‌كنند و دغدغه‌اي براي ادامه بازي در آنها ديده نمي‌شود. عامل سوم ضعف تاكتيكي تيم در نيمه دوم است كه مستقيما به سرمربي تيم مربوط مي‌‌شود. چرا كه پرسپوليس ثابت كرده در نيمه مربيان حرفي براي گفتن ندارد.

وي در خصوص دوراني كه خودش مربيگري پرسپوليس را بر عهده داشت گفت: آن زمان ما نيمه اول را خوب كار نمي‌كرديم و شايد حتي ضعيف كار مي‌كرديم ولي در نيمه دوم كاملا بر حريف مسلط مي‌شديم و اگر دقت كرده باشيد زمان ما، تيم هميشه در نيمه دوم نتيجه مي‌گرفت، چرا كه نيمه دوم، نيمه مربيان است.

ابراهيمي دفاع مطلق پرسپوليس براي جلوگيري از دريافت گل را اشتباه خواند و عنوان كرد: بهترين راه براي حفظ نتيجه متعادل كردن حمله و دفاع است به نحوي كه وضعيت دفاع و حمله در شرايط برابري قرار بگيرد

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دنیزلی مربی خوبی هست
پرسپولیس از پارسال واقعآ قشنگتر بازی میکنه با اینکه معمولآ بازیکنان خوبش رو در اختیار نداره!
اما پارسال هم که تو پاس بود از نظر مربی گری در مواقع حساس مثلآ جام باشگاه های آسیا به هیچ وجه خوب کار نکرد!
امسال هم یکم مشکل پرسپولیس به دنیزلی بر میگرده!
می تونه بهتر نتیجه بگیره تیمش اگر یکی کمکش کنه مخصوصآ تو نیمه دوم ها!
البته یکی دیگه از مشکلات بزرگ امسال پرسپولیس بازیکنانش هست که یا مصدومن یا محروم

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
عربشاهي:
دنيزلي مبتدي است نه حرفه‌اي

بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس در نيمه اول مسابقات خوب بازي مي‌كنند اما تعويض‌هاي اشتباه مربي تيم باعث شكست آنها مي‌شود.

ضيا عربشاهي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: اسم پرسپوليس براي تمام تيم‌ها كافي است تا خيلي تحت فشار قرار گيرد. زماني كه تيم 2 بر صفر پيش است،‌ مربي بايد قابليت‌هاي خود را در نيمه دوم نشان دهد واگر تحت فشار قرار گرفت حداكثر يك گل دريافت كند. چراكه بارها پرسپوليس 10 يا 9 نفره شده اما نتيجه را حفظ كرده بود.

وي تصريح كرد: اين همه از مربيان خارجي حمايت مي‌شود در حالي كه مربي درجه يك قابل حمايت است اما امسال دنيزلي با بعضي از مربيان داخلي فرقي ندارد. من متأسفم كه بازي 2 بر صفر برده را با شكست 3 ـ 4 عوض كردند.

عربشاهي اظهار داشت: واقعا افسوس مي‌خورم، همين الان از بازيكنان سابق هستند كساني كه مي‌توانند مشاوران خوبي براي باشگاه باشند. به هر حال دنيزلي نه تنها يك مربي حرفه‌اي نيست بلكه به نظرم مبتدي است.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
درخشان:
مشكل پرسپوليس بنيادي است

IPNA_200712710352953.jpg

كارشناس فوتبال كشورمان گفت: متأسفانه پرسپوليس در آغاز نيم فصل دوم بازي ضعيفي را به نمايش گذاشت. وقتي تيمي كه 2 گل پيش افتاده، در يك چشم به هم زدن 4 گل مي‌خورد نشان مي‌دهد كه اين تيم از لحاظ بنيادي مشكل دارد.

حميد درخشان در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: رعايت نظم تيمي به هيچ وجه در تيم پرسپوليس ديده نمي‌شود همين‌طور نبود انسجام و سردرگمي ميان بازيكنان از ديگر مشكلات پرسپوليس در بازي ديروز بود.

وي خاطرنشان كرد: آنچه باعث شده پرسپوليس دو چهره متفاوت را در دو نيمه از خود نشان دهد به مسئله فيزيكي و فقدان تاكتيك مناسب براي حفظ نتيجه برمي‌گردد.

بازيكنان تيم نشان دادند از لحاظ فيزيكي و قواي بدني مشكل دارند، همچنين انگيزه بين بازيكنان ديده نمي‌شود كه شايد علت آن به مسائل مالي باشگاه مربوط باشد.

درخشان افزود: در فوتبال ارتباط بين مربي و بازيكن از درجه اهميت بالايي برخوردار است و من فكر مي‌كنم اين ارتباط در پرسپوليس در راستاي صحيحي انجام نمي‌شود.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: با اين وجود نبايد فوتبال خوب ابومسلم را ناديده بگيريم. در بازي ديروز به همان اندازه كه پرسپوليسي‌ها بي‌انگيزه نشان دادند، ابومسلمي‌ها باانگيزه دوچندان در ميدان حاضر شده بودند و به هيچ وجه عقب‌نشيني نكردند.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پنجعلي:

اصلي‌ترين مشكل پرسپوليس، ضعف بدني بازيكنان است

IPNA_2007127102127743.JPG

كاپيتان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بدنسازي نامناسب در اول فصل باعث شده بازيكنان پرسپوليس در نيمه دوم دچار تحليل بدني شوند.

محمد پنجعلي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: در بازي مقابل ابومسلم به وضوح دو نيمه متفاوت را شاهد بوديم كه اصلا نمي‌توان آن ها را با هم مقايسه كرد. من تصور مي‌كنم مربيان در خصوص افت فيزيكي تيم نقش چنداني ندارند و نبايد آنها را مقصر اصلي قلمداد كرد، چراكه در ابتداي فصل تيم را در اختيار نداشتند و نتوانستند بدنسازي مناسبي را براي بازيكنان در نظر بگيرند.

وي افزود: نبايد مشكلات مالي تيم را هم ناديده بگيريم. اين مشكلات مدت‌هاست كه با پرسپوليس همراه بوده و شايد يكي از علل ناكامي پرسپوليس در طي 2، 3 سال اخير همين بحث مالي باشد.

وقتي بازيكنان از لحاظ مالي تأمين نمي‌شوند از ب‍َُعد روحي شرايط بدي پيدا مي‌كنند و همه اين موارد در نهايت به بي‌انگيزگي بازيكن مي‌انجامد.

پنجعلي ادامه داد: وجود تمرينات زياد و خسته كننده از ديگر عواملي است كه باعث مي‌شود بدون بازيكن در روز مسابقه تخليه شود و كارايي خودش را از دست دهد.

وي خاطرنشان كرد: متأسفانه شرايط پرسپوليس به هيچ وجه مساعد نيست و شرايط كنوني تيم از ضعف جسماني بازيكنان خبر مي‌دهد.

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز شما پرسپولیسی هستی یا استقلالی ؟؟؟

قربان من طرفدار پیشرفت فوتبال ایران هستم هر چند که رقابت بدور از تعصب بین استقلال و پرسپولیس رو هم می پسندم. ولی تیمهای زیادی رو دوست دارم صنعت نفت مس استقلال پرسپولیس آث میلان منچستر بارسلونا و حتی یوونتوس متقلب .

H-Ataeian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پنجعلي:

اصلي‌ترين مشكل پرسپوليس، ضعف بدني بازيكنان است

IPNA_2007127102127743.JPG

كاپيتان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بدنسازي نامناسب در اول فصل باعث شده بازيكنان پرسپوليس در نيمه دوم دچار تحليل بدني شوند.

محمد پنجعلي در گفت و گو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ عنوان كرد: در بازي مقابل ابومسلم به وضوح دو نيمه متفاوت را شاهد بوديم كه اصلا نمي‌توان آن ها را با هم مقايسه كرد. من تصور مي‌كنم مربيان در خصوص افت فيزيكي تيم نقش چنداني ندارند و نبايد آنها را مقصر اصلي قلمداد كرد، چراكه در ابتداي فصل تيم را در اختيار نداشتند و نتوانستند بدنسازي مناسبي را براي بازيكنان در نظر بگيرند.

وي افزود: نبايد مشكلات مالي تيم را هم ناديده بگيريم. اين مشكلات مدت‌هاست كه با پرسپوليس همراه بوده و شايد يكي از علل ناكامي پرسپوليس در طي 2، 3 سال اخير همين بحث مالي باشد.

وقتي بازيكنان از لحاظ مالي تأمين نمي‌شوند از ب‍َُعد روحي شرايط بدي پيدا مي‌كنند و همه اين موارد در نهايت به بي‌انگيزگي بازيكن مي‌انجامد.

پنجعلي ادامه داد: وجود تمرينات زياد و خسته كننده از ديگر عواملي است كه باعث مي‌شود بدون بازيكن در روز مسابقه تخليه شود و كارايي خودش را از دست دهد.

وي خاطرنشان كرد: متأسفانه شرايط پرسپوليس به هيچ وجه مساعد نيست و شرايط كنوني تيم از ضعف جسماني بازيكنان خبر مي‌دهد.

سلام خدمت پرسپولیسیهای عزیز
این توضیحات رو که می بینین به نظر من کافی نیست نوع بازی با ابومسلم رو ببینین بازیکنا بعد ازاینکه یکی دو تا گل زدن بازی رو شل می گیرن دقیقا مثل بازی با فجر و ذوب اهن اینقدر این دست اون دست میکنن تا این که گل می خورن بعد از اینکه گل خوردن بازی رو از دستشون خارج میشه:(

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
قربان من طرفدار پیشرفت فوتبال ایران هستم هر چند که رقابت بدور از تعصب بین استقلال و پرسپولیس رو هم می پسندم. ولی تیمهای زیادی رو دوست دارم صنعت نفت مس استقلال پرسپولیس آث میلان منچستر بارسلونا و حتی یوونتوس متقلب .

دوست من کمتر کسی پیدا می شه که طرفدار هر دو تیم پرسپولیس و استقلال بشه..

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
در پي اهانت تماشاگران

دنيزلي: انصاري‌فرد بايد تكليف مرا مشخص كند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پي اهانت تماشاگران در تمرين امروز براي گفت و گو با مديرعامل باشگاه راهي دفتر باشگاه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تماشاگران حاضر در محل تمرين امروز به تبعيت از يكي از ليدرهاي منتسب به علي پروين به عملكرد مصطفي دنيزلي اعتراض كرده و به وي متذكر شدند كه پرسپوليس هم رده تيم هاي درجه چندم تركيه نيست.
اين عده در پايان تمرين با حالتي عصباني به سمت دنيزلي رفته و از وي در مورد نتايج ضعيف پرسپوليس توضيح خواستند؛ اما وي نه با آنها كه با خبرنگاران نيز حاضر به گفت و گو نشد.
مترجم دنيزلي (صادقي) تنها يك جمله از قول وي اعلام كرد:« امروز به باشگاه مي‌روم تا انصاري فرد تكليف مرا با اين وضعيت مشخص كند.»
ليدرهاي باشگاه نيز امروز به انتقاد از نفرات تيم پرداختند و آنها را بي غيرت خواندند.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
با شكست برابر ابومسلم

الكاس: پرسپوليس رابين هودي بدون تيروكمان

خبرگزاري فارس: تلويزيون الكاس عنوان كرد: تيم فوتبال پرسپوليس به رابين هود بدون تيروكمان تبديل شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در خرمشهر، شكست سنگين پرسپوليس برابر ابومسلم در آغاز نيم فصل ليگ برتر بازتاب گسترده‌اي بين رسانه‌هاي عربي منطقه داشت كه جالب‌ترين آنها اظهار نظر مفسر تلويزيون الكاس بود.
وي كه روي تصاوير اين ديدار و گلزني‌هاي ابومسلم سخن مي‌گفت، اظهار داشت: پرسپوليس به رابين هود بدون تير و كمان تبديل شده است.
وي مربيگري خداداد عزيزي، ستاره سابق فوتبال ايران براي تيم ابومسلم خوش‌يمن برشمرد و گفت: در حاليكه پرسپوليس نيمه اول را با دو گل پشت سرگذاشته بود، در پايان 4 بر 3 تسليم شد.
وي تصريح كرد: پرسپوليس با اين شكست سنگين نشان داد توانايي رسيدن به قهرماني ليگ برتر را در اين فصل ندارد و در صورت ادامه اين روند، به ميانه‌هاي جدول نيز سقوط خواهد كرد.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
وضعيت اميدواركننده معدنچي

ماماني و حاجي‌زاده به ديدار مقابل برق شيراز نمي‌رسد

خبرگزاري فارس: دو بازيكن مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس در بازي هفته هفدهم مقابل برق شيراز نيز نمي‌توانند تيم خود را همراهي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ابوالفضل حاجي‌زاده و محمدرضا ماماني كه در ديدارهاي اخير پرسپوليس به دليل مصدوميت حضور نداشتند، در بازي آينده اين تيم نيز نمي توانند به ميدان بروند.
اين دو بازيكن همچنان تمرينات اختصاصي خود را انجام مي‌دهند و طبق اعلام پزشك پرسپوليس از هفته هجدهم مي توانند به ميادين بازگردند.
همچنين مهرزاد معدنچي، ديگر مصدوم پرسپوليس نيز از دو روز ديگر تمرينات با توپ را آغاز مي كند و به احتمال زياد مي تواند مقابل برق به ميدان برود.
پرسپوليس روز جمعه ميهمان برق شيراز است.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
از سوي آري هان

الونگ به تيم ملي كامرون دعوت شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران از سوي آري هان به تيم ملي كامرون دعوت شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، الونگ الونگ كه پس از رهايي از بند مصدوميت در ديدار پرسپوليس مقابل ابومسلم مشهد به ميدان رفته بود، از سوي آري هان به تيم ملي كامرون دعوت شد.
مديربرنامه هاي الونگ (محسني) با اعلام اين خبر اظهار داشت كه اين بازيكن بايد در تاريخ 15 بهمن ماه سال جاري در اردوي تيم ملي كامرون حاضر شود.
قرار است اين تيم روز 18 بهمن به مصاف تيم ملي توگو برود.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
جلسه مديرعامل و سرمربي پرسپوليس؛
دنيزلي: هر تيمي دچار فراز و نشيب مي شود
FootballIran_2007127133840483.jpg

در نشست يك ساعته محمدحسن انصاري فرد با مصطفي دنيزلي درباره مسائل مختلف تيم فوتبال پرسپوليس و خصوصا شکست اخير اين تيم بحث و تبادل نظر شد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در اين نشست كه بعد از تمرين امروز در ساختمان باشگاه پرسپوليس برگزار شد درباره علل ناكامي تيم فوتبال پرسپوليس مقابل ابومسلم و برنامه ريزي براي بازيهاي آتي تيم گفت و گو شد. دنيزلي در اين جلسه اعلام كرد كه يكي از اصلي ترين دليل افت تيم پرسپوليس بعد از بازي با استقلال اين بوده كه نتوانسته بعد از پيروزي در دربي تمام نفرات تيمش را به طور كامل در اختيار داشته باشد و به طور ميانگين در هر بازي 7 بازيكن را اختيار نداشته تا جائي كه ليست 18 نفره تيمش تكميل شده است.
دنيزلي درباره انتقادات بي پايه و اساسي كه از او مي شود تصريح كرد: هر تيم با فراز و نشيب مواجه مي شود و ما نيز به علت مصدومان و محرومان زيادي كه داشته ايم با مشكلات عديده اي مواجه شده ايم به گونه اي كه من بعد از بازي با استقلال هرگز نتوانستم نفرات اصلي تيم را به طور كامل در اختيار داشته باشم وگرنه اين همان تيمي است كه در 5-6 هفته نخست ،فوتبال ايران را تحت تأثير قرار داده بود به گونه اي كه هفتاد هزار تماشاگر در روز غيرتعطيل به ورزشگاه مي آمدند و بسياري از كارشناسان عنوان مي كردند كه چنين فوتبال زيبايي را طي سالهاي اخير از هيچ تيمي شاهد نبوده اند.
دنيزلي گفت: قبول دارم كه نبايد بازي برده مقابل پرسپوليس را واگذار مي كرديم اما ما حتي بعد از اخراج الونگ و ده نفره شدن تيم باز هم موقعيت گل داشتيم .
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از اين شكست بيش از هركسي خودم ناراحت هستم ولي هواداران مطمئن باشند كه پرسپوليس شانس نخست قهرماني در جام حذفي است و در ليگ برتر نيز مي تواند در جمع مدعيان قرار گرفته و رقيب خطرناكي براي سايپا و استقلال باشد.
دنيزلي گفت: من امروز به شاگردانم هم گفتم كه نبايد نااميد شوند چراكه فاصله 6 امتيازي با استقلال به راحتي قابل جبران است و با اتفاقاتي كه در اين ليگ مي افتد مي توان صدرنشين را هم تهديد كرد و به موقعيت هاي تازه اي دست يافت. با اين وجود ما بايد هشيار باشيم چراكه چند تيم با امتياز مشابه پرسپوليس ما را تهديد مي كنند كه اين مي تواند كمي خطرناك باشد.
دنيزلي در واكنش به برخي انتقادات غيرمنطقي گفت: من اگر يك روز شخصيت برخي افراد را جدي بگيرم قطعاً جواب حرفهاي آنها را مي دهم و لزومي ندارد كه صبح تا شب بنشينم و پاسخ حرفهاي اين و آن را بدهم.
در اين نشست درباره برخي از مسائل موجود در تيم و برنامه ريزي براي آينده نيز بحث و تبادل نظر شد.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
انصاري فرد: درباره دنيزلي منصفانه قضاوت كنيد

مديرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بهتر است اهالي جامعه فوتبال درباره عملكرد مصطفي دنيزلي منصفانه و با نگاهي واقع بينانه و منطقي اظهارنظر كنند.

محمدحسن انصاري فرد در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپولیس افزود: دنيزلي مربي بزرگي است و با برخي حرفهاي پيش پا افتاده و اتفاقاتي كه در بازيها مي افتد كوچك نمي شودبنابراين بهتر است درباره اين مربي بزرگ و امتحان پس داده منصفانه قضاوت كنيم و از وارد كردن بحث هاي حاشيه اي و سليقه اي درباره نقد عملكرد او خودداري كنيم.

انصاري فرد گفت: دنيزلي همان مربي توانمندي است كه در هشت هفته نخست رقابتهاي ليگ برتر همه را به وجد آورده بود و در شرايطي كه جامعه فوتبال ايران از ناكامي هاي تيم ملي در جام جهاني سرخورده شده بود بيش از هفتاد هزار تماشاگر را با به واسطه ارائه بازيهاي روان و تماشاگر پسند به استاديوم آزادي كشاند.

انصاري فرد درباره ناكامي هاي پرسپولیس در چند هفته گذشته گفت: اگر حق به حقدار مي رسيد پرسپولیس قهرمان جام حذفي مي شد و صدرنشيني مطلق ليگ نيز در پايان نيم فصل اول را به خود اختصاص مي داد اما بدشانسي هاي متوالي و كم دقتي در نواختن ضربات نهايي و ناديده گرفتن بيش از 8 پنالتي مسلم و تأييد شده، پرسپولیس را از كسب امتيازات محروم كرد. علاوه بر آن دنيزلي در 8 هفته اخير به طور متوسط بيش از 7 بازيكن خود را در اختيار نداشته است. ما وقتي مي خواهيم عملكرد دنيزلي را نقد كنيم بايد ضمن ملاحظه موارد فوق الذكر يادمان باشد كه در هفته هاي اخير نتوانسته تمام نفرات تيمش را در اختيار داشته باشد. با اين وجود پرسپولیس در شرايطي كه بالاجبار هافبك ها و حتي مهاجمان در خط دفاعي مورد استفاده قرار گرفته اند نتايج بدي نگرفت اما شكست مقابل ابومسلم در آن شرايط و فاصله گرفتن با صدر جدول عاملي شده تا متأسفانه برخي انتقادات غيرمنطقي و سليقه اي جاي خودر ا به بحث هاي كارشناسي و واقع گرايانه بدهد و اين دور از انصاف است.

مديرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آيا وقتي عملكرد دنيزلي مورد نقد و بررسي قرار مي گيرد به اين نكته اشاره مي شود كه اين مربي در هفته هاي گذشته به اندازه اي با كمبود نفر مواجه شده كه حتي ليست 18 نفره تيمش تكميل نشده و ناچاراً از يك تركيب مصلحتي و اجباري براي مقابله با حريفان استفاده كرده است.

انصاري فرد گفت: اگر 8 پنالتي مسلم پرسپولیس نايده گرفته نمي شد امروز كسي اين حرفها را نمي زد. اگر بدشانسي ها و مصدوميت ها و محروميت ها گريبان تيم را نمي گرفت امروز شاهد انتقادات اينچنيني از سرمربي تيم پرسپولیس نبوديم. البته ما نمي خواهيم از واقعيت فرار كنيم و شكست مقابل ابومسل را توجيه نمائيم اما كارشناسان داوري در برنامه هاي تلويزيوني و مصاحبه هاي مطبوعاتي اعلام كردند كه دروازه بان ابومسلم در نيمه اول بايد اخراج مي شد كه چنين اتفاقي نيفتاد تا پرسپولیس در اين ديدار هم از ناحيه داوري آسيب ببيند.

انصاري فرد گفت: در روزهايي كه تيم پرسپولیس به شدت با كمبود بازكن مواجه بود نفرات تيم در اختيار تيم ملي اميد و بزرگسالان قرار گرفتند. آيا امروز كسي به اين مسائل توجه مي كند كه وقتي تيم پرسپولیس يك مدافع هم نداشت شيث رضايي تيم ملي اميد را در دوحه همراهي مي كرد يا مهرداد اولادي و احسان خرسندي در اوج آمادگي فني و روحي از تيم جدا شد؟

مديرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما با نگاهي منطقي به همه مسائل و فراموش نكردن واقعيت ها از دنيزلي حمايت مي كنيم و معتقديم اگر بحران مصدوميت ها و محروميت ها رفع شود دنيزلي مي تواند مثل اوايل فصل جاري تيم پرسپولیس را به مدعي قهرماني در هر دو جام تبديل كند. در حال حاضر تيم پرسپولیس برخلاف رقباي خود ، شانس اول قهرماني در جام حذفي است و در ليگ برتر نيز از شانس نسبي برخوردار است.

انصاري فرد درباره نشست امروز با دنيزلي گفت : در اين جلسه برنامه هاي تيم براي آينده و علل شكست مقابل ابومسلم بررسي شد و ما مطمئن هستيم كه با بازگشت مصدومان و محرومان ، تيم به روزهاي اوج خود بازمي گردد و دل هواداران ميليوني اش را شاد خواهد كرد.

انصاري فرد گفت: دو بازيكن سوريه اي در خط دفاع و حمله كه يكي از آنها زير 23 سال سن دارد را مدنظر داريم كه حداكثر تا روز دوشنبه وارد تهران خواهند شد. ما به همين منظور امروز نماينده باشگاه را به سوريه اعزام كرديم و طي روزهاي گذشته نيز مذاكرات مفيدي با اين دو بازيكن داشته ايم كه اميدواريم در نهايت به ثبت قرارداد آنها در روز يكشنبه يا دوشنبه منجر شود

بالا