برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نعیم سعداوی سرمربی تیم فولاد خوزستان امروز در مصاحبه خود پیش از بازی با پرسپولیس انتقادی را مطرح کرده که به نظر می رسد تبدیل به سوژه بزرگی علیه او شود.

سعداوی در مصاحبه امروز خود گفته داور بازی ما با پرسپولیس علیرضا فغانی بود که با اعتراض پرسپولیسی ها داور این بازی تغییر کرد و مهدی سیدعلی قضاوت آن را به عهده گرفت. من نسبت به این مساله اعتراض دارم و می خواهم بپرسم اگر ما هم اعتراض کنیم داور بازی مان را تغییر می دهند یا خیر.

اما این ادعای سعداوی گاف بزرگ سرمربی فولاد خوزستان است چرا که فغانی داور المپیکی ایران است و روز پنجشنبه ۷ مرداد و در سکوت خبری تهران را به مقصد ریودوژانیرو برزیل ترک کرد.

فغانی که ایران را ترک کرده حداقل یک ماه در برزیل خواهد بود و حالا حالاها نمی تواند داور بازی لیگ برتری باشد و سعداوی باید شفاف سازی کند چطور او داور مسابقه فولاد و پرسپولیس بوده و سپس تغییر کرده است!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
همیشه گفتم گذر زمان خیلی چیزها رو ثابت میکنه. حالا الان نشد سالهای بعد.
خیلی واضحه که منظور کیه شما هم چیزی نگید ته دلتون بخندید شاید هم بگریید به این کار یه مشت عوضی:
16-7-31-95458index%DB%8C.jpg

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
همیشه گفتم گذر زمان خیلی چیزها رو ثابت میکنه. حالا الان نشد سالهای بعد.
خیلی واضحه که منظور کیه شما هم چیزی نگید ته دلتون بخندید شاید هم بگریید به این کار یه مشت عوضی:
16-7-31-95458index%DB%8C.jpg
منظورش علی کریمیه دیکه :دی
نمی دونید مگه؟

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
حقیقته و نمی دونم چرا واقعا مسئولین پرسپولیس اینقدر هول هولکی تصمیم میگیرن:
پرسپولیسِ بدونِ بحران ، پرسپولیس نیست !
واقعا امسال سال جالبیه از همین اول هر کی خواست بره با وجود قرارداد رفت یعنی قرارداد تو تیم ما قشنگ نقش کشک رو داره کنعانی رفت رضاییان رفت لوبانف هم رفت همه هم قرار داد داشتن بدون حتی پرداخت رضایتنامه رفتن
بحث لوبانف هم که اخرش بود طرف صبح رفت باشگاه میخوام برم بعدظهر با رضایتنامه امد بیرون :general304::general304:نه گفتن ذخیره چی نه گفتن اقا شما داری میری پاختاکور پول رضایت نامه همین تا گفت میخوام برم طاهری با یه کاسه اب وایساد دم در گفت به سلامت پسرم:general304::general304::general304:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
رامین قراردادصو فسخ کرده کاش برانکو یه فرصت دوباره بهش بده واقعا حیفه درسته بچگی کردو رفت ولی الان که میخواد برگرده خیلی خوبه پشیمون شده بهش احتیاج داریم

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
رامین قراردادصو فسخ کرده کاش برانکو یه فرصت دوباره بهش بده واقعا حیفه درسته بچگی کردو رفت ولی الان که میخواد برگرده خیلی خوبه پشیمون شده بهش احتیاج داریم

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
2 تا الان در همین پست بازیکن داریم که یکیش ماهینیه!
کاش راست میتونست بازی کنه

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
رضاییان هم فسخ کرد این چش بود خدا میدونه با اون همه دوز کلک غیره رفت ترکیه حالا با التماس خواهش میخواد برگرده
اقای عزیز شما که با دوز کلک غیره جواب باشگاه ندادی فسخ کردی حالا کجا برگردی اصن ما به درک خودت روت میشه برگردی الان روت میشه تو صورت طاهری برانکو غیره نگاه کنی اخه
پی نوشت:امیدوارم ببخششی در کار نباشه لااقل سر این یکی دیگه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
قرارداد داره کچا بفرستنش بره؟
اون ترک ها فهمیدن سرشون کلاه رفته نخواستنش تا کار به فیفا نکشه.

• Like
Reactions: a13

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
به دنیال راهی برای بازگشت به پرسپولیس

باورنکردنی: رضاییان با ریزه اسپور فسخ کرد

«بعد از 5 ساعت جلسه موفق شدم مجوز جدایی‌ام را دریافت کنم. نمی‌دانم کارم درست بود یا نه و آیا کسی پشتیبان من هست یا خیر. با این حال مهم این است که قلبم چه می‌گوید ... »

01123890.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این پستی است که رامین رضائیان دقایقی پیش منتشر کرده است و با توجه به عکسی که بالای پست خود قرار داده مشخص است که دوست دارد به پرسپولیس برگردد. اگرچه برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری امروزش بار دیگر تاکید کرد برای این بازیکن در تیم جدیدش با توجه به تصمیمی که گرفته آرزوی موفقیت می‌کند. با این حال این آرزوی موفقیت سرمربی سابق بدون توجه به اتفاقاتی بود که دقایقی پیش رخ داده و این مدافع راست قرارداد خود را با تیم ریزه اسپور فسخ کرده و اکنون گزینه بازگشت به پرسپولیس را باتوجه به پستی که انتشار داده روبه‌روی خود قرار داده است.

رضائیان که به همراه ریزه اسپور به اردوی اتریش نیز رفته بود بعد از مشکلاتی که با این تیم داشت و در نهایت تلاش فراوان برای فسخ قراردادش موفق شد برگه جدایی‌اش را دریافت کند و اکنون خواهان بازگشت به جمع سرخ‌هایی است که در فصل گذشته زمینه حضورش در ترکیب ثابت تیم‌ملی و پیشنهاد اروپایی را برایش فراهم کرده بودند. او نیز همانند مهدی طارمی که بعد از حضور چند جلسه‌ای در تمرین این تیم ساز جدایی کوک کرد به دنبال این است تا با فراهم شدن مقدمات جدایی‌اش به تهران بازگردد و پای میز مذاکره با مسئولان پرسپولیس بنشیند.

نکته اما اینجاست که پرسپولیس در پستی که این بازیکن حضور دارد حسین ماهینی و همچنین صادق محرمی را در اختیار گرفته و لیست این تیم نیز تنها یک جای خالی دارد که آن نیز با جدایی الکساندر لوبانوف شکل گرفته و به نظر می‌رسد اولویت این تیم جذب دروازه‌بانی برای جانشینی علیرضا بیرانوند باشد. آنها در صورتی می‌توانند از این جای خالی برای رامین رضائیان استفاده کنند که گزینه دروازه‌بان رزروشان زیر 23 سال باشد که این هم امری بعید به نظر می‌رسد.

با این حال رامین رضائیان امیدوار است با توجه به اعتقادی که برانکو به کارش دارد، موفق شود نظر مثبت او و مسئولان باشگاه را برای بازگشت به پرسپولیس دریافت کند.

متن پیام رامین رضاییان بدین شرح است:

"از صبح تا الان ٥ ساعت تو جلسه بودم نمیدونم خوب بود کارم یا نه نمیدونم پشت من کسایی هستند الان یا نه ولی چیزی بود این بود که من نخواستم تو این تیم بمونم و اخر به هر بدبختی که بود راضیشون کردم که قراردادم رو فسخ کنم... مهم اینه قلب من چی میگه نمیدونم چه اتفاقی میخواد بیفته ولی من انقدر ادم قوی هستم تمام مشکلاتم رو با تلاش حل میکنم..
فقط خدا میدونه تو این چند وقتی که اینجا بودم بهم چی گذشت فقط خدا میدونه... دلیلی که اینجا نموندم رو به زودی به شماها میگم و همتون حق رو به من میدید"

01130366.jpg

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به نظرم به خاطر شرایط سیاسی ترکیه هست این ماجرا
وگرنه دیگه انقدر سریع ادم به فکر فسخ نمی افته
ممد نوری هم از تیمش ناراضی بود ولی موند!
در کل با اینکه عاشق رضاییانم بهشم احتیاج داریم دوست ندارم فعلا بیاد

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
در قضیه رضاییان برانکو بهتر از همه میتونه تصمیم بگیره
هر چی مربیمون بگه کاملا مورده قبوله !
ولی الان تو پستش دوتا بازیکن داریم
مگر اینکه رضاییان بیاد و بره یه خط جلوتر یعنی هافبک راست بازیکنه !
آخه چرا این کارو کردین الکی ! عین بچه آدم با مهدی میموندین تو تیم و تمرین میکردین. حیف که آدم خیلی وقت ها قدر داشته هاش رو نمیدونه !

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
در قضیه رضاییان برانکو بهتر از همه میتونه تصمیم بگیره
هر چی مربیمون بگه کاملا مورده قبوله !
ولی الان تو پستش دوتا بازیکن داریم
مگر اینکه رضاییان بیاد و بره یه خط جلوتر یعنی هافبک راست بازیکنه !
آخه چرا این کارو کردین الکی ! عین بچه آدم با مهدی میموندین تو تیم و تمرین میکردین. حیف که آدم خیلی وقت ها قدر داشته هاش رو نمیدونه !
مثل این بچه ها که اصرار می کنن یه چیزی رو براش بخرین یا ببرینش جایی و ... هی میگی بده مناسبت نیست بهترشو میخرم.... میخری و پشیمون میشه و...
اینا همینطوری

• Like
Reactions: a13

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
رضاييان رو در صورتي بگيرن كه باش ١٠٠ ميليون يكساله قرارداد ببندن واگرنه بره همون خراب شده بازي كنه ...
پرسپوليس هتل نيست كه هر كي از ننش قر ميكنه بياد و يه روز كه غرور گرفتش بزاره بره فكر كنه خبري شده ...

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این رضاییان اگه برگرده تیم دیگه رسما میشه مهد کودک
یکی میاد یکی میره یکی قهر میکنه ......

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
4روز نبودم الان دیدم چه خبرررررهههههههه
اقا تورو خدا قبول نکنین رامین رضاییان بیاد.
حداقل 1 سال نیاد ادم شه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بچه ها اینو خوندین !

پرسپولیس نیوز : وکیل شاغل در فوتبال ایران دست به افشاگری بزرگی زده و از دوپینگ اسطوره باشگاه بزرگ پایتخت پرده برداشته است.

ابراهیمی از بازیکنی کد داده که طی سالهای گذشته شایعات زیادی در مورد دوپینگی بودنش شنیده می شد. شایعاتی که هیچ وقت تائید نشد.

صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی به بهانه انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان، پستی با عنوان «تبعیض در حفظ آبرو» در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و در مورد خداحافظی بازیکنی صحبت کرده که کاملا هویتش مشخص است. ابراهیمی نوشته: اواخر پاییز سال نود و دو بود و من در پرونده معروف داوری آن سال و داستان بازی پرسپولیس و سپاهان وکالت یکی دوتا از افراد درگیر در ماجرا را داشتم.عصر یک روز یکی از مسئولین رده بالای فدراسیون جلسه ای خارج از وقت اداری ترتیب داد تا در فضایی غیر رسمی بتواند راحت ترحرف بزند و حرف بشنود.یکی از متهمان پرونده روبرویش نشست و آن مسئول شروع به صحبت کرد که بهترین کار بیان حقایق است واز این دست حرفها.بعد اسم یک فوتبالیست مطرح را آورد و گفت تو که از فلانی بزرگتر نیستی.ما حتی به او هم کمک کردیم که آبرویش حفظ شود.بازتاب رسانه ای اسم تو یک صدم فلانی هم نیست.ما از مدتها قبل می فهمیدیم او هر هفته به فلان کشور همسایه میرود و دوپینگ خون می کند. تزریق خون به فرد را با سطح طبیعی گلبول قرمز برای افزایش هموگلوبین را دوپینگ خونی می گویند که هدف از این کار، افزایش توانایی حمل اکسیژن در خون و در حمایت افزایش قدرت استقامتی آن شخص می شود. تشخیص این نوع دوپینگ هم سخت تر از دوپینگ های دارویی است. آن مسئول می گفت ما برای او مراقب گذاشتیم و باصطلاح طی تعقیب های نامحسوس ردش را زدیم. همه مستنداتمان که کامل شد او را دعوت کردیم و گفتیم این همه دلیل و مدرک علیه تو وجود دارد. تو الگوی جوانان هستی بهتر است بی سر و صدا از فوتبال کنار بروی.او که دید راه گریزی ندارد خواهش کرد شرایطی فراهم کنیم تا در یک دیدار بزرگ خداحافظی کند ولی گفتیم باید زودتر بروی و بناچار در دیداری معمولی کنار رفت.

من قضاوتی نمیکنم شاید خبر درست نباشه اما اگر باشه باید برای این فوتبال گریه کرد .

بالا